Je arcane kánon v lol lore?, Arcane: Jsou VI a Caitlyn pár? Gamerevolution

Arcane: Jsou VI a Caitlyn pár

Riot Games využil šanci s první animovanou sérií plné délky, Arcane. Fantastický příběh, který zkoumá příběhy šampionů a League of Legends Mainstays Jinx a VI, je Arcane více než jen adaptace populární hry pro více hráčů online bitvy (MOBA).

Je arcane kánon v lol lore?

Arcane je kánon ve vesmíru Runeterra, ale reviduje tradici League of Legends ‘. Zatímco vesmír Runeterra byl vyvinut prostřednictvím League of Legends již více než deset let, fanoušci se blíže podívali do původních příběhů některých svých nejstarších postav poprvé.

Je League of Legends a Arcane připojena?

Arcane však nejenže nejen opakuje příběhy postav League of Legends. Také se váže na vesmír LOL zobrazením dvou z nejslavnějších míst hry: Piltover a Zaun. Tato dvojčata jsou úzce svázaná a známá svými technologickými pokroky, ale nejsou dokonale sjednocena.

Jsou VI a Caitlyn pár?

Jeden vztah, který zachytil zejména zájem diváků, byl mezi Caitlynem, donucovacím orgánem v Piltoveru, a The UnderCity Rebel, VI. VI laskavě pojmenoval Caitlyn ‘Cupcake’ a mezi nimi byla jasně chemie, i když nic romantického nebylo oficiálně objasněno.

Jak starý byl Jinx v Arcane?

Jinx je uveden jako 7-9 let ve věku prvního aktů Arcane a odhaduje se na 14-16 let ve druhém a třetím aktu série. Oficiální výška Jinx je 160 cm (5’3).

Rozdíly příběhu mezi Arcane a Canon Universe

Řekl Riot, že Arcane není kánon?

Riot Games řekl, že Arcane je kánon do League of Legends Universe. Není to však tak jednoduché, protože přehlídka má nesrovnalosti s jinými Canon Lore, zejména životopisy charakteru z vesmíru.

Existují nějaké kánonské páry v tajemném?

VI a Caitlynova romantika se stává oficiálním v Arcanově konečném aktu – a je to rozkošné. VI a Caitlyn sedí ve středu Arcane, jejich vztah pomáhá dát světu Runeterry úroveň lidstva, kterou v pořadu zvládlo jen málo dalších.

Řekl Riot?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Je tajemný jen o Jinx?

Riot Games využil šanci s první animovanou sérií plné délky, Arcane. Fantastický příběh, který zkoumá příběhy šampionů a League of Legends Mainstays Jinx a VI, je Arcane více než jen adaptace populární hry pro více hráčů online bitvy (MOBA).

Proč vzpoura vytvořila tajemství?

„Chtěli jsme s postavami udělat něco většího a jít hlouběji do příběhu a světa hry,“ řekl Christian Linke, showrunner a tvůrčí ředitel společnosti Riot. „Chtěli jsme najít odpovědi, jak vyprávět skvělý, svěží příběh. Stavěli jsme projekt od nuly.”

Promění se Vander ve Warwick?

Vander je honič pod zemí, pozoruhodná přezdívka, vzhledem k tomu, že Warwick je obří psí muž. Singed, Warwickův tvůrce, je tam, když Vander zemře; Bylo by pro něj docela jednoduché, kdyby popadl jeho tělo a experimentoval na něm, což by mělo za následek Warwick.

Je Silco Dating Jinx?

Nedělejte chybu, neexistuje sexuální vztah mezi Silco a Jinxem, ale její manýry vůči němu říkají jinak. V Act 2 Episode E: Happy Day Progress Day!

Má jinx zájem o milostný?

Kid Flash. Jinx je přítelkyně Kid Flash. Jejich vztah byl zpočátku trochu skalnatý, ale jsou mimo tuto silnici a nyní se o sebe opravdu starají. V komiksu jsou zobrazeny romantičtější.

Kdo je přítelem Jinx Arcane?

Jedním z největších překvapení, které vyšly z Arcane, je z velké části neuvěřitelně krásný vztah mezi Jinxem, volným šampionem děla, který je jednou z nejslavnějších postav ligy, a Silco, hrůzostrašný zločin Pán Zaunu, který nikdy nebyl hratelný v lize Ale kdo se rychle stal jedním z Arcane .

Je tajemný jen o Jinx a VI?

Nakonec se v „tajemné“ sezóně 1 objevilo osm hratelných šampionů, ale v srdci je to příběh dvou sourozenců: VI a Jinx.

Pochopím Arcane, pokud jsem nikdy nehrál ligu?

Spíš ne. To je jedna z lepších věcí o Arcane, je to velmi přátelské k nováčkům. Sám jsem nevěděl v podstatě nic o lol, když jsem sledoval Arcane a zjistil jsem, že je docela snadné pochopit, co se děje. Cokoli, co nebylo vysvětleno, jsem byl schopen dostatečně dobře spojit.

Proč neexistuje žádný Arcane Ekko?

Kredit: Riot Games. Riot Games zpozdilo vydání League of Legends Skin Firelight Ekko – založené na tajemném vzhledu postavy – kvůli obavám, že kvalita kůže neodpovídala jeho ceně.

Políbí Jinx Silco?

Roztrhaný o tom, co má dělat, Jinx ztratil kontrolu nad sebou a náhodně zastřelil Silco, zabil ho. Když zemřel, Silco řekl Jinxu, jak moc ji miluje a že byla perfektní.

Proč Silco miloval jinx?

Jinx byl nepochybně přínosem pro Silco. Možná se zpočátku obrátil na prášek s úmyslem ji zabít, ale v průběhu let ji začal opravdu milovat jako dceru. Byl trpělivý a vždy poskytoval Jinxovi příležitost napravit své chyby, jak považovala za vhodné.

Kdo je Silcoova dcera?

Uvědomila si, že VI zradil, jak ho zradil Van, Silco sympatizoval s její situací, objal ji a přijal ji jako jeho dceru.

S kým je Jinx odeslán v Arcane?

Jinxvi je rodinná loď mezi Violet a Jinx z Arcane Fandoms.

Jak se prášek změnil na jinx?

V den, kdy její bomby konečně fungovaly, prášek neúmyslně způsobil smrt jejího adoptivního otce a bratrů, Mylo a Claggor. VI obviňoval prášek z incidentu a nazval ji „jinx“, než byli oba odděleni, s práškem si ji VI opustilo.

Nenávidí VI Jinx?

Ve hře, Jinx a VI jsou sestry a hořké nepřátelé, i když tento příběh mizí do pozadí akce, objevuje se pouze v malých hlasových liniích a popisech postav.

Kdo je Warwick zpívat?

Warwick byl bývalý gangster Zaun, který opustil svůj život zločinu. Jednoho dne byl v bezvědomí sražen a unesen zpěvem, který ho plánoval použít jako testovací předmět pro svůj transmutuální vzorec. Řekl Warwickovi, že chce uvolnit svou pravou povahu, smrtící zvíře v „dobrém člověku“.

Arcane: Jsou VI a Caitlyn pár?

Jsou VI a Caitlyn pár iin Arcane League of Legends

Arcane: League of Legends Vypráví příběhy původu některých z nejznámějších postav hry, včetně VI a Caitlyn. Diváci se zabývají zvláštním zájmem o dynamiku mezi těmito dvěma, a to přemýšlel, zda jsou VI a Caitlyn ve vztahu homosexuálů. Takže jsou VI a Caitlyn pár v tajemném? Zde je snížení toho, co se děje mezi dvěma předními dámami série Lol Netflix.

Jsou VI a Caitlyn datování v Arcane: League of Legends?

Jsou VI a Caitlyn pár iin Arcane League of Legends

VI a Caitlyn zdánlivě sdílejí romantickou chemii v Arcane: League of Legends, i když ještě nejsou oficiálně pár.

Během scény v Arcane show vše, ale potvrzuje, že Caitlyn je gay. VI také nazývá Caitlyn „Hot“, spolu s tím, že ji označuje jako „košíček“ – obecně jako roztomilý název domácího mazlíčka. Ačkoli se nejedná o výslovné potvrzení, že se tito dva romanticky podílejí, zdá se, že Arcane: League of Legends položí základy pro případné vztahy.