Je Ark Cross Platform nebo Crossplay?, Je Ark Cross Play nebo Cross Platform? | PCGamesn

Je Ark Cross Play nebo Cross Platform

Josh Broadwell Josh je bývalý reportér PCGamesn a plodným nezávislým pracovníkem s Bylines na IGN, Gamespot, Inverse a další. Mezi jeho specializované hry patří ztracená Ark, Stardew Valley, Rust a The Sims – mimo ně pravděpodobně najdete ve hře RPG.

Je Ark Cross Platform nebo Crossplay?

Je Ark Cross Platform nebo Crossplay?

Máte rádi hraní her na přežití-zejména přežíváte v post-apokalyptickém dinosaurském světě? Co když provedete tento vzrušující úkol se svými kamarády? Byla by to zábava! ARK: Vyvinuté přežití je perfektním řešením pro hráče, kteří chtějí čerpat jejich hladinu adrenalinu během hry. Mnoho hráčů se však ptá: je ARK: Přežití vyvinula křížová platforma/crossplay? V tomto příspěvku pro vás máme odpověď. Než však odhalíme odpověď, pojďme nejprve převrátit rychlý úvod do hry!

ARK: Přežití se vyvinulo – rychlý úvod:

Ark: Přežití se vyvinulo, je hra pro přežití, kde hráči začínají nahí a najdou zdroje, které potřebují k přežití. Hra byla vydána v roce 2017 společností Studio Wildcard a byla hratelná na Linuxu, Windows, MacOS, Xbox One a PlayStation4. Poté byla hra zpřístupněna pro Android, iOS a Nintendo Switch v roce 2018. Hráči se ocitnou na ostrově obklopeném dinosaury a dalšími riziky.

S více než 176 typy dinosaurů a 100 typů zbraní ve hře mohou hráči prozkoumat mapy a bránit se proti Giantům. Být hráčem, budete bojovat proti hladu, žízeň, povětrnostní efekty jako písečná bouře a zranění zvířat a jiných hráčů.

Čím tvrdší hra dostane, tím více potřebujete cítit pro své kamarády! Příběh zde jde stejně jako hráči se často ptají: je Ark: Survival Evolved Cross Platform/Crossplay? Průměrný počet hráčů hrajících tuto dobrodružnou, ale vzrušující hru byl 86, 926 v červenci 2022. Téměř každý hráč se ptá, zda lze hru hrát s přáteli na různých platformách. Pojďme to zjistit!

IS ARK: Přežití se vyvinula křížová platforma?

Odpověď zní ano a hráči budou z toho více než nadšeni! ARK je kompatibilní s křížovou platformou; Ne pro všechny platformy. Například hráči s iOS nebo Android mohou hrát společně. Podobně si hráči Xbox a PC mohou užít výhodu křížové platformy této vzrušující, ale dobrodružné hry.

Protože každá konzola má své omezení, všechny platformy hru nepodporují. Například hra je nekompatibilní s konzolami jako PlayStation nebo Xbox One. Počítání s výhodami této věci křížové platformy ve hře můžete zažít následující:

  • Ukládá vývojářské zdroje
  • Vylepšené herní zážitky
  • Snadnější získání nových hráčů
  • Zkrácená doba vývoje

Je ark: přežití vyvinul křížový gen?

Naštěstí je odpověď ano! Hráči si mohou užít výhodu Cross Gen v archu a hrát hru pomocí různých generací konzoly. Například hráči PlayStation 4 mohou hrát hru s hráči PlayStation 5. Totéž platí pro Xbox.

Je Ark: Survival se vyvinul crossplay?

ARK je kompatibilní s křížem; Hráči však musí zvážit několik bodů. Mobile uživatelé mohou kříženi Ark v pohodě. Hráči používající počítač mohou křížení mezi Steam a Epic Games. Pokud však hrajete hru pomocí přepínače Mac nebo Nintendo, nebudete moci křížení s jakoukoli jinou platformou.

Rozšíří se v Ark: přežití se rozšiřuje křížová platforma nebo?

Funkce crossplay ve společnosti Ark: Evolled Survival je nekonečně složité a studio divoký znak nemá žádné plány na jeho zjednodušení. Nikdy to nedovolí, aby se všechny platformy hrály společně. Nezdá se však příliš přitažlivé. Protože různé servery, PC a Xbox uživatelé hrají společně, je jen otázkou času, než mohou PlayStation, Mac a Nintendo Switch hrát společně!

Je Ark Cross Play nebo Cross Platform?

Přežití v post-apokalyptickém světě dinosaurů je zábavnější s přáteli, a pokud vás zajímá, že Ark Cross Play and Cross Platform Support, je pro vás dobrá zpráva-v závislosti na tom, s kým chcete hrát. Studio Wildcard implementoval podporu ARK Cross Play, ale způsob, jakým to funguje pro PC hráče, je poněkud restriktivní. Pokud jste schopni hrát se svými přáteli, připojení k relaci je přímý proces, pokud nechcete hostit dedikovaný server, takže můžete naskočit se svými přáteli téměř v žádném čase.

Ark Cross Play and Cross Platform vysvětlila

Funkce ARK Cross Play and Cross Platform Funkce funguje pouze mezi hráči PC a Xbox a mezi hráči Android a iOS. Na PC zahrnuje křížová platforma ARK ty, kteří hrají v obchodě Epic Games a Steam. Nezahrnuje však hráče Mac, kteří se v současné době nemohou připojit k nikomu jinému než uživateli Mac.

Pokud jsou vaši přátelé na Nintendo Switch nebo PlayStation, mohou nyní hrát pouze s jinými uživateli PlayStation nebo přepínat. Zda Studio Wildcard rozšiřuje hru ARK’s Cross Platform v budoucnu.

Jak se připojit k přátelům v Arch

Můžete se připojit ke svým přátelům několika různými způsoby. Nejjednodušší je jen výběr „Připojte se k archům“ z hlavní nabídky a výběr serveru, na které jsou vaši přátelé.

Pokud chcete trochu větší kontrolu nad relací, vyberte místo toho možnost „Host/Local“. Odtud si můžete vybrat volbu „Nededikovaný server“, která vám dává možnost používat mody a přizpůsobení proměnných v nabídce pravidel. Výzva je, že server, který není dedikovaný, nedovolí nikomu, aby se od hostitele relace příliš zabloudil (to jste vy). Pokud se pustí, neviditelný postroj je nutí zpět na místo hostitele.

Třetí možností je hostování dedikovaného serveru – jak název napovídá – musíte vlastnit a spustit hardware a software, abyste tento server udrželi.

Pokud hledáte více v archě, podívejte se na naši kompilaci nejlepších modů Ark. Barmatujte na dinosaurech ARK, abyste věděli, které z nich stojí za váš čas, a pokud potřebujete trochu neoficiální pomoci, použijte příkazy ARK konzoly, aby se život trochu usnadnil. Nezapomeňte se podívat na náš nejlepší průvodce servery ARK, abyste se připojili k aktivním komunitám.

Josh Broadwell Josh je bývalý reportér PCGamesn a plodným nezávislým pracovníkem s Bylines na IGN, Gamespot, Inverse a další. Mezi jeho specializované hry patří ztracená Ark, Stardew Valley, Rust a The Sims – mimo ně pravděpodobně najdete ve hře RPG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.