Je Bradavice Legacy hratelné ve VR? Odpověděl, Bradavics Legacy VR Mod je v dílech; Nové video sdíleno

Bradavice Legacy VR Mod je v dílech; Nové video sdíleno

Dylan je senior spisovatel společnosti Twinfinite a byl s webem více než dva roky a v herním průmyslu více než deset let. Obvykle pokrývá hrůzu, RPG, střelce, Roblox, nezávislé tituly a filmy a miluje čtení, pizzu a skateboarding; V ideálním případě zároveň. Má titul v anglické literatuře z Aberystwyth University ve Walesu. Myslí si, že FTL může být nejdokonalejší hra, jakou kdy vytvořila.

Je Bradavice Legacy hratelné ve VR? Odpověděl

Bradavice Legacy Vr

Zdroj obrázku: Hry WB

Když se prach konečně začíná usazovat kolem kriticky uznávaných a nejprodávanějších akčních RPG softwaru lavinového softwaru, Potterheads mají roleplaying jako čarodějnice nebo čaroděj ve fantasy světě Harry Potter. I když je tu tuny vidět a dělat v Bradavickém dědictví, někteří fanoušci přemýšlejí o konkrétní otázce: Je Bradavice Legacy hratelné ve VR (virtuální realita)? S ohledem na to se tedy dostaneme do detailů drsného. Pojďme se do toho dostat!

Můžete hrát Bradavické dědictví ve VR? Odpověděl

Nestřílejte posla, ale v době psaní, Ve VR oficiálně neexistuje způsob, jak hrát dědictví Bradavic. Právě teď můžete hrát pouze na televizních obrazovkách a monitorech. Z nějakého důvodu jsme však použili slovo „oficiálně“ neoficiálně, Ve skutečnosti existuje mod, který vám umožní hrát ve VR dědictví Bradavic.

Můžete promočit VR do Bradavických dědictví? Odpověděl

Ano, existuje mod, který můžete použít k přehrávání dědictví Bradavic ve VR. Tvůrci Bradavic Legacy VR Mod se nazývají Flatvr2, kteří jsou kolektivem modelů VR. Nedávno vzali na Twitter, aby se podělili o své zprávy:

Zajímavé je, že mod je přizpůsobená verze Modaled Unreal Engine VR mod, která umožňuje přehrát téměř jakoukoli hru vyvinout v Unreal Engine 4 nebo 5 s náhlavní soupravou VR. Dědictví Bradavic samozřejmě bylo postaveno s Unreal Engine 4, takže má smysl, že hra může spustit konkrétní mod.

Jak se dá očekávat, místo toho, abyste běhali ve třetí osobě, stejně jako základní hra, budete moci hrát v první osobě. Bohužel však používání ovládacích prvků pohybu dosud nebylo plně implementováno, takže nebudete moci zamávat hůlkou. Přesto se zpracovávají ovládací prvky pohybu a doufejme, že se to později uskuteční.

Nevýhoda? Budete potřebovat kosmickou loď, abyste mohli spustit tento mod Bradavice Legacy VR. Víte, vývojáři za mod za to, že budete potřebovat NVIDIA GeForce RTX 3080, abyste se dostali. Pro hladké a leštěné záběry uvedené ve výše uvedeném videu na YouTube však budete potřebovat Geforce RTX 4090. A dokonce i s takovým druhem grafického zavrčení, hra stále trpí nehodou.

Přesto je alespoň VR proveditelné v Bradavickém dědictví, i když bychom pravděpodobně čekali na robustnější a stabilnější verzi mod před tažením spouštěče. Jak již bylo řečeno, stále je moc působivé, že VR mod pro titul existuje, zejména tak brzy po spuštění hry.

Takže to prozatím zabalí věci. Doufáme, že vám to pomohlo tušení Ať už Bradavice Legacy hraje ve VR. Pro více informací je zde šest věcí, které můžete porazit hru. A jako vždy, ujistěte se, že hledáte Twinfinite pro mnoho dalších tipů a triků.

  • Jak opravit oko bouřkové chyby ve Starfieldu
  • Každé zpoždění videoher v roce 2023 zatím
  • Je Baldurova brána 3 parní paluba kompatibilní? Odpověděl
  • Je zbytek 2 hratelný na parní palubě? Odpověděl
  • Nejrychlejší koště v Bradavicích

O autorovi

Dylan Chaundy

Dylan je senior spisovatel společnosti Twinfinite a byl s webem více než dva roky a v herním průmyslu více než deset let. Obvykle pokrývá hrůzu, RPG, střelce, Roblox, nezávislé tituly a filmy a miluje čtení, pizzu a skateboarding; V ideálním případě zároveň. Má titul v anglické literatuře z Aberystwyth University ve Walesu. Myslí si, že FTL může být nejdokonalejší hra, jakou kdy vytvořila.

Bradavice Legacy VR Mod je v dílech; Nové video sdíleno

Bradavice Legacy

Mod VR je v současné době v dílech pro Bradavice Legacy, hra na hraní rolí v rámci kouzelnického světa vyvinutého společností Avalanche Software, která slibuje, že přinese bezprecedentní úroveň ponoření.

Zkoumání Bradavic a jeho okolí ve VR vypadá, že se splní sen pro každého fanouška kouzelnického slova, jak představí video sdílené na YouTube od Flat2VR, díky velké pozornosti k detailům vývojáře AVALANCHE SOFTWARE vložený do jeho hry vložený. Zatímco se zdá, že mod již funguje dost slušně, stále potřebuje nějakou práci a okno vydání se ještě musí potvrdit.

Zatímco Bradavické dědictví se nepodaří projít kolem některých nástrah moderních her s otevřeným světem, zdá se, že se jí podařilo docela dobře zachytit pocit světa Harryho Pottera, jak zdůraznil Chris ve své recenzi probíhající.

Z hlediska příběhu se Bradavicové dědictví také podaří zachytit magický pocit Harryho Pottera. Dělá to úspěšně tím, že bude stanoveno dobré století před událostmi románů. Setkáme se s několika Wealeys, dokonce i vychrtlá, abychom jmenovali alespoň některé. Jediné známé postavy z ostatních formátů, které znáte, jsou duchové Bradavic, s vámi přecházejícími s Peeves, chatování s přezdívkou téměř bez hlavy (pokud jste předváděčem, předpokládám, že další domy budou jiné) a další dlouhodobější dlouhodobější příslušenství. Naštěstí, a pokud jde o já, hra dokáže vytvořit svou cestu neuvěřitelně dobře a přidat do několika kanonických prvků, jako je starověká magie. Nejsem na konci, takže pokud je to kánon, jsem zvědavý, jak vysvětlují nedostatek starověké magie v pozdějších příbězích.

Bradavice Legacy uvádí na trh na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X | S 10. února. Majitelé edice Deluxe však mohou získat přístup ke hře právě teď. Hra s otevřeným světem společností Avalanche Software vyjde na PlayStation 4 a Xbox One 4. dubna a na Nintendu Switch 25. července.