Je Matilda Weasley, profesorka Bradavic Legacy, související s Ron Weasley?

. Když tam student šel, jednal s profesorem Blackem, a když dorazila, viděla, že studentka již objevila vstup do místnosti. Potom vešli dovnitř a Matilda zjistila, že se místnost představila studentovi jako místnost skrytých věcí, ve které konečně spatřila svou starou školní tašku. . . Matilda pak učila kouzla studenta, která vyžadovala kouzla jako recepty a použila měsíční kameny k vykouzlení různých druhů pracovních stanic a dekorací.

Je Matilda Weasley, profesorka Bradavic Legacy, související s Ron Weasley?

Vzhledem k tomu, že na předchozí generační konzole přicházející na předchozí generační konzole, se jedna z největších otázek hry ve hře znovu zvýšila: Kdo je profesorkou Matilda Weasleyovou?

Aktualizace: 5. května 2023 18:31 EDT

. Z červených vlasů a pihových tváří, nepředvídatelných postojů a lásky k jejich vlastní rodině a zázrakech světa je těžké nelíbit masivní rodinu a když je Ron Weasley součástí hlavního trojice hrdinů, je těžké je předat pro ně Oblíbené seznamy postav.

Takže když se Bradavice dědictví dostalo do našich rukou, fanoušci knih byli překvapeni, když viděli, že nový Weasley byl uveden tak prominentně: profesorka Matilda Weasleyová, místopředsedace z Bradavic a učitel transmutační třídy. Ale hra se odehrává více než sto let před událostmi Harryho Pottera, tak co to všechno znamená?

Je profesorka Matilda Weasey spojená s Ron Weasley?

Jak je uvedeno výše, Bradavické dědictví je stanoveno tak dávno v minulosti kouzelnického světa, že je schopen vyprávět svůj vlastní příběh s zcela novým obsazením postav. . Ve hře neexistují žádné důkazy o tom, že mezi těmito dvěma znaky existuje přímý vztah, ale existuje několik věcí, které je třeba poznamenat.

Nejprve ze všeho není žádná zmínka o tom, že Matilda Weasleyová je matkou nebo babičkou, takže není to, jako by byla jistota, že je přímá předky pro Weasleys z knih a filmů. Rovněž není zmínka o tom, že by se oženila s členem uvedené rodiny, nebo o jejím sourozencích nebo jakékoli rozšířené rodině. To nejlepší, co jsme mohli uhodnout, je, že je to nějaká pravá teta Weasleys z původního příběhu, protože její časové období je tak daleko od toho, co jsme dříve věděli.

. Takže i když by mohli souviset, jednoduše to nebudeme vědět, dokud se ti, kteří mají odpovědnost, rozhodnou to udělat.

Bradavice Legacy. Spoilery budou přítomny v článku.

Matilda Weasley

Biografické informace

Národnost

Název

Fyzické informace

Druh

Barva vlasů

Barva očí

Informace o vztahu

Členové rodiny

 • G. Weasley (bratr) [5]
 • Garreth Weasley (synovec) [4]
 • Neteř [5]
 • Ostatní synovci [6]

Romance

 • Curse-breaker (?-před 1890)
 • Profesor transfigurace na Bradavické škole čarodějnictví a čaroděje
 • Zástupce ředitele na Bradavické škole čarodějnictví a čaroděje [3]

Dům

Věrnost

 • Weasley rodina

  . Ale nemusíme být sklíčeni. Téměř cokoli lze transformovat, pokud v něm jen vnímáte potenciál – jak vidím ve všech vás, obrovské čarodějnice a čaroděje, každý z vás. Nebo by to mohl být jen můj zrak.

  Profesorka Matilda Weasleyová . 19. století) byla čarodějnice, která žila během 19. století. [4] Ve své mládí navštěvovala Bradavická škola čarodějnictví a čaroděje, než pracovala pro Britské ministerstvo magie jako proklínač kletby. . [8] [3]

   • .
   • .2 kariéra ministerstva
   • 1.3 Na volné noze
   • 1.
    • 1..1 před rokem 1890
    • 1.4.2 1890–1891 školní rok

    Životopis []

    Raný život []

    Matilda se narodila do Wizarding Weasley Family [9] a navštěvovala Bradavice Witchcraft and Wizardry, kde byla roztříděna do domu Nebelvírce. Poznamenal, že byl “. [10]

    . . [11]

    Ministerstvo kariéry []

    . [10] Její uklidňující přítomnost a mimořádná hůlka jí umožnily rychle stoupat přes řady. [6] Kolem této doby se Matilda také spřátelila s Chiyo Kogawou, mahoutkoroodově vzdělanou čarodějnicí japonského ministerstva magie, se kterou zůstala v kontaktu v průběhu let, které následovaly. [12]

    Na volné noze []

    V určitém okamžiku během své ministerské kariéry se Matilda setkala a zamilovala se do proklínače kletby jménem Paul, který si vrátil své pocity, a brzy Matilda rezignovala na své postavení na ministerstvu ve prospěch cestování po světě s ním jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volné noze jako na volný -Breakers. Postupem času však Matilda začala chybět její rodinu, stabilitu usazeného života a kamarádství práce s talentovanou skupinou čarodějnic a čarodějů. Protože Paul neměl touhu „přestat se pohybovat“, jejich romantika skončila a Matilda se usadila v Británii sama.

    V určitém okamžiku pracovala s Chiyo Kogawou v Yokohamě, čas popsaný jako „eventuální“. [13]

    Kariéra Bradavic []

    Před rokem 1890 []

    . . Mírně zastrašující. [10]

    Ve své roli se velmi starala o dohled a disciplinující svého synovce Garreth Weasleyho, který byl studentem školy ve své péči, i když Garreth cítil, že jeho teta byla příliš nadměrná a ochranná. [4]

    . .

    1890–1891 školní rok []

    . . Profesorka Weasley se připojil k profesorovi Hecatu ve třídě 3C, aby oslovil studenty čtvrtého ročníku, kde připustila, že zaměstnanci nevěděli, co způsobilo, že k rušení došlo. [15] Aby pomohl budoucímu studentovi dohnat jejich spolužáky, Matilda diskutovala s profesorem Blackem a důstojníky z ministerstva magického vzdělávání, kteří školu zapůjčili kopii Průvodce čarodějdem . [16] Dále pro ně organizovala, aby od svých profesorů přijímaly mimoškolní úkoly. [17]

    Protagonista je tříděn HL

    Matilda se setkal se studentem osobně 1. září, první den školního roku. . Poté, co byli tříděni, se jim Matilda představila a vedla je do jejich společenské místnosti. Další den dala Matilda Průvodce čarodějdem . Cestovali do centrální haly přes Floo Flames, kde Matilda informoval studenta o svém rozvrhu dne, který zahrnoval dvě třídy a výlet do Bradseade, aby doplnil jejich zásoby. Profesor Eleazar Fig pak narazil na Matildu a studenta a krátce hovořili o útoku na draka a student zažil student.

    Požádala studenta, aby ji viděl ve své třídě poté, co dokončili třídy. Když dorazili, mluvila s Deekem o tom, aby studentovi použila místnost požadavku. Poté, co Deek odešel, se obrátila ke studentovi a dala jim vědět, že profesor Ronen byl připraven jim dát své první úkol. . Vybrali si mezi Sebastian Sall a Natsai Onai, dvě volby Matilda jim dala [17] a poslala požadovaného studenta sovu, aby jim dal úkol. [18]

    . . Potom vešli dovnitř a Matilda zjistila, že se místnost představila studentovi jako místnost skrytých věcí, ve které konečně spatřila svou starou školní tašku. . Poté, co našli Deeka, požádal studenta, aby si představoval místnost jako způsob, jakým se mu líbil, což ji přeměnilo na komoditní prostor volně přizpůsobit. Matilda pak učila kouzla studenta, která vyžadovala kouzla jako recepty a použila měsíční kameny k vykouzlení různých druhů pracovních stanic a dekorací. [11]

    Matilda byla držena hlavně ve tmě o úkolu pronásledovaném studentem a jejich mentorem profesorem Figem, když pracovali na boji proti vzestupu Ranrokovy povstání Goblin a Gang Rookwood. Do konce školního roku jí však vyprávěl celý příběh, do kterého bodu Ranrok dosáhl významných zisků, aby zachytil konečné úložiště pod hradem Bradavic. .

    Bitva však viděla smrt fíků, které Matilda vedla srdečnou eulogii na jeho vzpomínkovém obřadu brzy poté. . [20] Když nový student dokončil své zkoušky na úrovni čarodějnictví, Matilda na konci termínu vedla řeč, která komenmovala triumfální úspěchy studenta a obranu Bradavic. [21]

    Magické schopnosti a dovednosti []

    • : Jako profesor transfigurace v Bradavicích byl profesor Weasley v této pobočce magie splněn. [4]
    • . [10]
    • Zjevení.

    Etymologie []

    Matilda je ženské jméno odvozující se ze starých vysokých německých slov „maht“ (což znamená může a síla) a „hild“ (což znamená bitva). Samotné jméno tedy znamená „mocný v bitvě“. [ Citace je zapotřebí ]

    V zákulisí []

    • Profesor Weasley je vyjádřen anglickou herečkou Lesley Nicol v Bradavice Legacy. [22]
    • .
    • V časných náhledech a propagačních obrázcích pro Bradavice Legacy, Matilda byla zobrazena na sobě ošuntělé, vybledlý červené oblečení a šátek, s nesprávným účesem (viz tento obrázek). V konečném produktu však nosí profesionálnější a čistější černé oblečení s červeno-fialovými vrcholy a má uklidnější vlasy.

    Harry Potter Wiki má 15 obrázků souvisejících s Matilda Weasley.

    • Bradavice Legacy(První dojem)
    • Umění a výroba dědictví Bradavic(Zmíněno pouze)

    Poznámky a reference []

    1. ↑ vzhledem k tomu, že Weasleys byli zahrnuti do adresáře čistého krve v roce 1930 a rodiny čisté krve byly založeny jako prohlášení proti manželství s mudly a v některých případech mudlovské narození, a vzhledem k tomu, že Matilda měla prominentní roli u Bradavic a by se chystalo a bude Pravděpodobně byla známa vydavateli adresáře čisté krve, je nesmírně nepravděpodobné, že je mudlovský nebo mudlovský narození. Weasleyové si však všimli, že měli mudlové předky. . K. Rowling: „rodina Malfoy“ Čarodějnice a psaní J. K. Rowling: “Pure-Blood” na Čarodějnice pro detaily.
    2. ↑ „Exkluzivní rozhovor na světě s J K Rowlingem“ South West News Service, 8. července 2000 – „Bradavice právě slouží Británii a Irsku.”
    3. ↑ 3.03.13..33.4simon Pegg se připojí k Harry Potter World jako Sirius Black Ancestor v Bradavicích Legacy v EW.com
    4. ↑ 4.04.14.24.34..54..74.8Bradavice Legacy
    5. .05.1Bradavice Legacy (viz tento obrázek a tento obrázek)
    6. ↑ 6.06..26.3 (viz tento obrázek)
    7. ↑ včasný náhled Bradavice Legacy (Viz toto video)
    8. ↑ 8.08.1Hogwarts Legacy Voiceover Talent odhalený se Simonem Peggem potvrzený jako ředitel Black v Čarodějnice
    9. Umění a výroba dědictví Bradavic (viz tento obrázek)
    10. ↑ 10.010.110.210.3 Bradavice Legacy na Twitteru: „Bradavice je ve výborných rukou s profesorem Weasleym jako zástupce ředitele. #Hogwartslegacy “
    11. ↑ 11.011.Bradavice Legacy, Hlavní úkol „Pokoj požadavku“
    12. Umění a výroba dědictví Bradavic (viz tento obrázek)
    13. Bradavice Legacy
    14. Bradavice Legacy (viz tento obrázek)
    15. Bradavice Legacy
    16. ↑ 16.016.1Bradavice Legacy,
    17. ↑ 17.017.1Bradavice Legacy, Hlavní úkol „Weasley po třídě“
    18. Bradavice Legacy, Hlavní úkol „Vítejte na Bradavice“
    19. ↑ 19.019.Bradavice Legacy, Hlavní úkol „Poslední úložiště“
    20. , Hlavní úkol „Weasleyovo ostražité oko“
    21. Bradavice Legacy, Hlavní úkol “The House Cup”
    22. ↑ Lesley Nicol na Internetová filmová databáze

    Externí odkazy [ ]

    Balding Wizard · Bernie · Bletchley · Webster Boot’s Wife · Bushy-Haired Mumutring Wizard · Cho Changova matka · Angelica Cole · Clifford Cromwell · D. . . 39423 · George Osric · Průvodce nadváhou · Tvůrce brožur · Hector Podmore · Rowena Rowle · Albert Runcorn · Selwyn · Shafiq · Lucas Sparrowvale · Squeaky-hlasovaný zaměstnanec TIBECIUS · WAKANDRA · WAKANDRA · WAKANDRA · WAKANDRA · WAKANDRA · WAKANDA · · Čaroděj na mistrovství světa v famfrpálu z roku 1994 · Čarodějnice (i) · Wizard v roce 1997 · Gwendolyn Zhou
    Bradavice
    Zakladatelé GODRIC GRYFIDNOR · Helga Hufflepuff · Rowena Ravenclaw · Salazar Zmijozel
    Ředitelé Giffard Abbott · Walter Aragon · Phineas Nigellus Black · Elizabeth Burke · Antonia Creaseworthy · Dilys Derwent · Armando Dippet · Albus Brumbál · Mordicus Ečírn · První ředitel · Niamh Fitzgerald · Basil FronSac · Brientherbert · Brian Grian Grian Grian Grian Grienthert · Brian -ermter ~ McGonagall · Eupraxia Mole · Edessa Sakndenberg · Brutus Scrimgeour · Phyllida spreos · Severus Snape · Amrose Swott Swott · Quentin Trimble · Dolores Umbridge · fytherley podřízený (15668) · Headmaster (15668) 1792) · Neidentifikovaní headteachers
    Alecto Carrow · Amycus Carrow · Minerva McGonagall ·
    Hlavy domu Muldoon Cragg · Filius Flitwick · Godric Gryffindor · Gryffindor Lady · Gryffindor Man (II) · Grygforddor Man (III) · Gryfringindor Man (IV) Ric hromady · Pink-Feaded Headmaster · Prendergast · Rowena Ravenclaw · Abraham Ronen · Horace Slughorn · Salazar Zmijozel · Severus Snape · Pomona Sprout · Tobias Stump · Tobias Stump
    Učitelé Aesop Sharp · Arif Sikander · Aurora Sinistra · Horace Slughorn · Severus Snape · Pomona Sprout · Swoopstikes · Sybill Trelawney · Trocar · Dolores Umbridge · Septima Vector · Septima vektor Matilda Weasley · Neidentifikovaný profesor · Profesor Charms (středověký) · Profesor lektvarů (16. století) · Profesor Dada (1984–1985) · Profesor Dada (1985–1986) · Profesor Dada (1986–1987) · Dada (1987–1988) · Dada (1987–1988) · Dada (1986–1987) Profesor (1989–1990) · Profesor DADA (1990–1991) · Mudlovská studie Profesor (90. let) · Profesor hudby · Dada Profesor (1998–?· Profesor lektvarů (21. století) · Profesor kouzla (?Th Century)
    Bradavice House-Elves BILM · BILD-RIDDEND HOUSE-ELF · KOUKY · DEEK · DOBBY · FEENKY · FILK · GIMKEY · Kossa · Krafty · Kreacher · nenuch · Pitts · Retch · Ringkull · RooKy · Vekey · Wigby · Neodefikovaný dům
    Pomocný personál Sekretářka Phineas Nigellus Blacka · Noreen Blainey · Rancorous Carpe · Argus Filch · Wilhelmina Grubbly-Plank · Rubeus Hagrid · Rolanda hooch · hankerton Humble ~ Agne agne agne agne agne agne agne agne agne agne agne ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang agne angoms pringle ů pringoms pringomn-pringle · apomnsins a apol a apolly a apolly apol a apol a apol a apol a apol a apol a apol a apol a apol a apols. · WAINSCOTT · Řidič kočáru (1890s) · Gaungeer (1890s) · Neidentifikované léčitelé · knihovník (?Th Century) · Librarian (21. století)
    Transfigurace (třída)

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *