Jedi Survivor Chamber of Connection Guide., Komora připojení návod – Star Wars Jedi: Survivor Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Předtím, než záležitost koboh uhasí, vytáhněte koule zdola a vložte ji do přístroje u dveří, abyste aktivovali most Koboh. Pokračujte ve vedení osvětlené kobohské záležitosti k bariéře Koboh v horní části místnosti.

Jedi Survivor Chamber of Connection Guide to 100% dokončení

Tato příručka vám ukáže, jak se dostat a plně dokončit komoru spojení. Po zašpiňování z bažiny budete mít dobrou příležitost vyčistit své boty tím!

Shrnutí komory propojení krok za krokem

Pokyny krok za krokem, jak přistupovat a dokončit komoru spojení na Koboh ve Star Wars Jedi Survivor. Je to souhrnná verze našeho úplného průchodu. Plná verze průchodu je níže. Vysvětluje každý krok podrobněji se spoustou obrázků.

Nástroje

 • Schopnost koboh mlýnek BD-1
 • Schopnost výtahu síly
 • Schopnost síly

Instrukce

 1. (Volitelné) Promluvte si s TOA v Pyloonově salónu a objevte pověst.
 2. Přejít na viscid body. Z chaty se dvěma NPC zvedněte sloup a přeskočte přes něj na další. Vezměte dvě linie zipu, aby dopadly. Vytáhněte se připojením kabelem vzestupu. Vstup je na konci této cesty.
 3. Na levé straně místnosti najdete Sběratelská databanka 1/2: Homesick.
 4. Vstupte na tlakovou desku v přední části místnosti. Vytáhněte koule, která se objeví zpoza otevřených dveří.
 5. Vložte koule do zesilovače.
 6. Vytvořte cestu Koboh hmoty pomocí schopnosti brusky koboh BD-1 od paprsku k bariéře Koboh na zdi na stranu.
 7. Vstupte do nově otevřené chodby a vezměte doprava a sbírejte Sběratelský poklad 1/1: Datadisc.
 8. Sledujte cestu, která vás vede zpět do centrální komory.
 9. Skočte na platformu se dvěma tlakovými deskami.
 10. Vytvořte stopu Koboh Matter s mlýncem Koboh BD-1, která jde z paprsku skrz dvě mezery, které můžete zavřít vstoupit na tlakové desky, až k bariéře vpravo.
 11. Pokračujte po stezce koboh hmoty po podlaze komory na druhou stranu, kde je menší bariéra.
 12. Tato druhá menší bariéra má za sebou hrudník. Z toho si můžete vyzvednout Sběratelská hrudník 1/1: Emitor perzistence.
 13. Jděte dolů levou cestou, kde byla vysoká koboh bariéra. Projděte se přes kovový paprsek a stěnu skočte nahoru po zeď, aby dosáhli druhé úrovně.
 14. Na konci cesty, kolem velké bariéry, zvedněte Sběratelská databanka 2/2: Neschopnost nebo statečnost.
 15. Přineste stopu kobohové hmoty z energetického paprsku do chodby, nahoru po schodech.
 16. Zatímco záležitost Koboh cestuje, přiveďte koule do aparátu u dveří, abyste aktivovali most Koboh.
 17. Pomocí mlýnku Koboh pokračujte po stezce mostem a nahoru po schodech k velké bariéře.
 18. Vstupte do malé komory a sbírejte Rekuperace perk. Dokončili jste 100% komoru připojení!

Jak se dostat do komory

Abyste se dostali do této komory, musíte získat přístup k síle a síly Slam Síly.

Jděte na viscid bažinu poblíž malé chaty, najdete v bahně pilíř, který můžete zvednout. Vynutit to zvednout a rychle se vydat do meditačního bodu, než se sloup ponoří.

Aktivujte meditační bod, pokud jste již tak neučinili, a pokračujte směrem k ziplinu. Zipline běží kolmo k jinému, takže na cestě dolů budete muset skočit dolů na druhou linii a do bláta.

Budete přistát v nějakém blátě, prostě se pohybujte kupředu a vytáhněte se, když jste v dosahu háku pro svůj vzestupný kabel.

Sledujte cestu a najdete vstup do komory spojení.

Komora spojení s puzzle průchodem

Tato část průvodce vám řekne, jak vyřešit všechny hádanky v komoře spojení a kde vyzvednout všechny sběratelské předměty.

Vstup do této komory odhalí to jako velmi klidné místo s bazény a několika vodopády. Nemohli jste požádat o lepší místo pro vyřešení hádanek uprostřed bažiny.

Na levé straně místnosti najdete Sběratelská databanka 1/2: Homesick. Hledejte hromadu pytlů na zemi.

V přední části místnosti bude tlaková deska, kterou můžete aktivovat. Po aktivaci se dveře před vámi otevřou odhalení koule. Vytáhněte vám koule a umístěte ji do zesilovače koule uprostřed místnosti.

S aktivním zesilovačem koule bude na zdi vystřelit energetický paprsek. Použijte mlýnek na koboh BD-1, abyste vedli stopu kobohové hmoty z energetického paprsku k bariéře Koboh na pravé straně místnosti.

To se otevře až do chodby, která vede, má dvě cesty. Vlevo najdete sadu schodů, která vede k zamčeným dveřím. Vpravo najdete zeď, na kterou můžete skočit na zeď. Měřítko zeď a najdete Sběratelský poklad 1/1: Datadisc. Po vyzvednutí ji sledujte cestu, která vás povede do centrální komory.

Nyní budete na vyšší úrovni místnosti, kde můžete zdvojnásobit a pomlčet se směrem k platformě obsahující dvě tlakové desky.

Tyto tlakové desky uzavře dvě stěny za vodopádem. Vaším dalším cílem je vést rozsvícenou kobohskou záležitost ke dvěma bariérám Koboh směrem k přední části místnosti pomocí těchto uzavřených stěn. Nenechávejte tlakovou desku, dokud na pravém panelu zapálíte kobohskou záležitost.

Budete mít dvě koboh bariéry zničit, vysoké na levé straně místnosti a krátké na pravé straně.

Jděte na cestu, kterou jste otevřeli napravo, abyste vyzvedli Sběratelská hrudník 1/1: Emitor perzistence.

Pokud chcete shromáždit přizpůsobení plné perzistence světelného meče, máme pro to průvodce. Ve skutečnosti máme kompletní katalog umístění všech komponent světelného meče v celé hře!

Jděte dolů levou cestou, kde byla vysoká koboh bariéra. Projděte se přes kovový paprsek a stěnu skočte nahoru po zeď, aby dosáhli druhé úrovně.

Jděte nahoru a kolem cesty a zvedněte Sběratelská databanka 2/2: Neschopnost nebo statečnost. Poté, co to sbíráte, skočte dolů na místo, kde jsou dveře, a odemkněte je.

Vraťte se dolů na nižší úroveň a přiveďte stopu kobohové hmoty z energetického paprsku do chodby, nahoru po schodech.

Předtím, než záležitost koboh uhasí, vytáhněte koule zdola a vložte ji do přístroje u dveří, abyste aktivovali most Koboh. Pokračujte ve vedení osvětlené kobohské záležitosti k bariéře Koboh v horní části místnosti.

S poslední bariérou dolů budete moci vyzvednout Rekuperace perk. Tento výhoda vám umožní regenerovat sílu až do minimální částky.

Tím se uzavírá můj průvodce po komoře spojení v Jedi Survivor. Pokud potřebujete pomoc s nalezením umístění všech komor na Koboh, máme pro to průvodce. A samozřejmě individuální průchod pro každou z komor a hádanek uvnitř!

Chcete -li najít a získat více výhod, podívejte se na náš katalog Průvodce a umístění. Pro cokoli jiného zkontrolujte náš hlavní seznam Průvodce Star Wars Jedi Survivor Guides.

Komora spojení průchod

Coruscant

Komora spojení je komora Jedi ve Star Wars Jedi: Survivor, který lze nalézt v bažině Swampy Viscid na Koboh. Tato příručka pro připojení a puzzle průvodce poskytne úplné řešení této složité meditační komory Jedi a pomůže vám najít všechny jedinečné odměny, které jsou uvnitř skryty – jako jsou kosmetické truhly, ozvěny a výhody, nálezy databanky a další.

Nejlepší je dokončit tuto komoru po dokončení hlavního cíle Koboh – Research Tanalorr, protože budete potřebovat mlýnek na koboh BD -1, abyste se k ní dostali. Je také vhodné jej dokončit po hlavním cíli Koboh – hledat kompas, protože se odehrává v viscid bažině a bude snadné dosáhnout poté.

 • Jak najít komoru spojení
 • Průvodce řešením pro připojení a puzzle
 • Požadavek: Upgrade Grinder BD-1 Koboh
 • Odměna: Klepnutím odhalíte

Jak najít komoru spojení

Umístění připojení komory 4.JPG

Z meditačního bodu viscid bog sundejte ziplinu dolů a poté spadněte na ziplinu pod ní.

Umístění připojení komory 2.JPG

Sledujte to až do konce, dvojitý skok do vzduchu a pak se pomlčujte, abyste se dostali tak daleko pod oblouk před vámi, jak jen můžete.

Umístění připojení komory 3.jpg

Odtud se pohybujte rychle, dokud neuvidíte draptu dopředu, pak se k němu postavíte a vyšplhejte se. Sledujte tuto cestu kolem doprava a na rozbitý most, kde uvidíte vchod před vámi.

Jedi Komorní připojení 10.jpg

Průvodce řešením pro připojení a puzzle

Jakmile je uvnitř, nejprve odešla hlava, aby zvedla Echo na zdi na levé straně.

Komorní připojení 1.jpg

Pak se přesuňte do zadní části místnosti, kde na zdi uvidíte nějaké zlaté a stříbrné obložení. Vstupte na zvýšenou spouštěcí desku před nimi, abyste je otevřeli a pomocí síly získali koule dovnitř.

Připojení komory Jedi 3.jpg

Otočte se a umístěte tuto kouli do zesilovače, který vytvoří fialový paprsek. Pomocí mlýnky BD-1 vytvořte formaci kobohové hmoty a natáhněte ji doleva, abyste vyčistili dva dveře.

Jedi Komorní připojení 4.jpg

Druhá vyčištěná místnost má uvnitř hrudní hruď obsahující Emitor perzistence, Popadněte to a pak zamířte do prvního otevřeného prostoru.

Připojení komory 3.jpg

V horní části schodů najdete zamčené dveře, ale nalevo od schodiště můžete ve skutečnosti stěnu běžet na opačnou stranu místnosti. Zde si můžete také vyzvednout Datadisc na podlaze v rohu.

Jedi Komorní připojení 5.jpg

Odkud jste zvedli Datadisc, Otočte se a skočte/pomlžte/z okraje na plošinu na druhé straně místnosti. Je tu další spouštěcí deska, která se nachází, aby na pravé straně uzavřela zlaté a stříbrné panely.

Jedi Komorní připojení 6.jpg

Vstupte na to a poté použijte mlýnek BD-1 k vytvoření řady kobohové záležitosti z paprsku na první úrovni kolem a přes tyto panely doprava. Poté běžte na opačný konec této platformy, abyste tlačili na další desku a pokračovali v přenášení přes a dolů a otevřeli další dveře.

Jedi komora připojení 11.jpg

Spadnout a projít touto nově otevřenou oblastí. Překročte paprsek a stěnu vyskočte na druhou stranu, což vás povede k horní úrovni. Vezměte doleva nahoře a sledujte po schodech nahoru a kolem doprava (kde si můžete vyzvednout Echo na konci). Poté skočte na platformu níže, kde sedí další zesilovač (a další Echo proti zdi) a otevřete dveře vlevo a vytvořte zkratku zpět dolů.

Komorní připojení 4.jpg

Nyní se vydejte zpět dolů a použijte mlýnek BD-1 k vytvoření řady záležitosti koboh z paprsku a vedete ji zpět po schodech přes nyní neplodné dveře. Jakmile jste zde u zesilovače, použijte sílu k popadnutí koule zdola, abyste do něj vložili most, a poté pokračujte v přenášení záležitosti Koboh přes most k zablokovaným dveřím.

Jedi Komorní připojení 8.jpg

To se otevře cestu ven a vede vás k vaší ceně: Rekuperace perk. Najdete také Echo V levém levém rohu této místnosti, a až budete hotovi, vraťte se zpět tak, jak jste přišli.

Komora připojení – dokončena

Chcete -li přejít na další puzzle Jedi Chamber, klikněte na odkaz níže:

Chcete -li zobrazit předchozí puzzle komory Jedi, klikněte na odkaz níže: