Jedi Survivor Chamber of Detaint Guide., Star Wars Jedi Survivor Chamber of Detachment Puzzle Solution | Shotkul skalního papíru

Star Wars Jedi Survivor Chamber of Detachment Puzzle Solution

Procházka uvnitř komory najdete dvě síly ozvěny podél pravé zdi ozvěny. Interagujte s nimi a vyzvednout Sběratelská databanka 2/3: Chybí v akci a Sběratelská databanka 3/3: Světy pryč.

Jedi Survivor Chamber of Detachment Průvodce po 100% dokončení

Průvodce, jak najít, zadat a plně dokončit komoru odloučení v Jedi Survivor a získat všechny sběratelské předměty na 100% dokončení!

Komora odloučení krok za krokem

Pokyny k krok za krokem, jak přistupovat a dokončit oddělení oddělení na Koboh ve Star Wars Jedi Survivor. Je to souhrnná verze našeho úplného průchodu. Plná verze průchodu je níže. Vysvětluje každý krok podrobněji se spoustou obrázků.

Nástroje

Instrukce

 1. (Volitelné) Promluvte si s TOA a získejte pověst o této komoře.
 2. Z meditačního bodu Mountain Ascene projděte dvě zelené bariéry a skočte dolů do bazénu na pravé straně, kde je vodopád. Vstup do oddělení odloučení je.
 3. Když vstoupíte do komory, vyzvedněte obě ozvěny podél pravé zdi po pravé zdi. Odemknou vám Sběratelská databanka chybí v akci a Sběratelské světy databanky pryč.
 4. Na konci komory zatáhněte kostku. Vezměte koule zpoza krychle a vložte ji do zesilovače za točící se půlkruh.
 5. Nastříkejte koboh záležitost ze zdi, kde paprsek zasahuje na druhou stranu komory k bariéře na levé stěně. To uvolní Sběratelský poklad Datadisc.
 6. Použijte krychli (Force Push a
 7. Vytáhněte obě kostky od zadní části místnosti a odhalí hruď. Otevřete jej a obdržíte Sběratelská barva sběratelského hrudníku Jedi.
 8. Použijte tlakovou desku uprostřed kolejnic a položte levou kostku na pravou pomocí pomocí platformy na druhém konci komory.
 9. Vyšplhejte na dvě kostky, abyste dosáhli vrcholu a sbírali trpělivost. Nyní jste dokončili 100% komory oddělení.

Jak se dostat do komory

Dostat se do komory odloučení vyžaduje, abyste měli upgrade, který vám umožní předávat zelené bariéry. Když máte tuto upgrade, jděte do meditačního bodu Mountain Ascent a jděte po správné cestě. Projděte zelené bariéry a porazte císaře na druhé straně.

Těšíme se a najdete bazén vedle vodopádu. Skočte sem, porazte Rawkas a jděte za vodopádem, abyste našli jeskyni. Tam bude vstup do komory.

Komora odloučení plné průchod

V této části průvodce se naučíte, jak vyřešit hádanky v komoře oddělení a kde najít všechny sběratelské předměty uvnitř. Postupujte podle těchto kroků úzce, abyste zajistili dokončení této komory!

První věc, kterou najdete, je vaše první síla ozvěna v této komoře. Interagujte s tím a vyzvednout Sběratelská databanka 1/3: Vzácný nález.

Procházka uvnitř komory najdete dvě síly ozvěny podél pravé zdi ozvěny. Interagujte s nimi a vyzvednout Sběratelská databanka 2/3: Chybí v akci a Sběratelská databanka 3/3: Světy pryč.

Prvním krokem k dokončení této hádanky je použití tahu síly na tento velký blok s turbínou na konci. Začne se pohybovat zpět sám a odhalí malou komoru s koulí. Zvedněte koule a přiveďte ji na zadní stranu místnosti.

Směrem k zadní části místnosti na bílé zdi je zesilovač koule chráněný točením, půlkruhovým krytem. Hodte koule do zesilovače otvorem.

Zatímco energetický paprsek není zakryt, použijte mlýnek na koboh BD-1 k vypálení kobohové hmoty na zdi, kterou zasáhne energetický paprsek. Veďte to na výše uvedený koboh a vyzvedněte se a vyzvedněte Sběratelský poklad 1/1: Datadisc.

Vaším dalším krokem je vytáhnout kostku před energetickým paprskem, zatímco je odkrytý. Umístěte kobohskou hmotu na bok krychle, abyste ji zapálili, a poté ji zatlačte zpět na konec místnosti, kde je bariéra Koboh. Tím se odstraní bariéra Koboh a uvolní další krychle.

Vytáhněte obě kostky od zadní části místnosti a odhalí hruď. Otevřete jej a obdržíte Sběratelská hrudník 1/1: Jedi barva.

Nyní je čas na choulostivou část této hádanky. Na obrázku níže je na stopách, které kostky následují, tlaková deska (zvýrazněná žlutá). Pokud na tom stojíte, výtah v přední části místnosti částečně klesne. Pokud je na tom krychle, úplně klesne.

Vaším cílem je přimět obě kostky pokryjící tuto desku současně.

Začněte tím, že vytáhnete první kostku do zadní části místnosti a poté zatáhněte druhou zpět. Jak se druhá krychle pohybuje, natáhněte první kostku směrem k talíři a pokuste se je sdílet deska. To může trvat dobrý kus tlaků a tahů, ale není to tak špatné, jen trpělivost.

Vytáhněte kostku 2 zpět do přední části místnosti, takže jde na vrchol výtahu.

Vytáhněte kostku 1 směrem k krychli dva, abyste uvolnili tlakovou desku. Vytvoří věž, která vám umožní vylézt je s rostoucími kořeny.

Dosažení vrcholu vám umožní sbírat sílu ozvěny, která vám uděluje Trpělivost perk! Tato síla má sílu pomalu obnovit nějaký život, když jej používáte. Nezapomeňte vyšplhat zpět kořeny a ne skočit dolů, protože pád způsobí respawn.

Tím se uzavírá můj průvodce po komoře odloučení v Jedi Survivor. Pokud potřebujete pomoc s nalezením umístění všech komor na Koboh, máme pro to průvodce. A samozřejmě individuální průchod pro každou z komor a hádanek uvnitř!

Chcete -li se dozvědět více o výhodách ve hře a získat všechny z nich, podívejte se na náš katalog Průvodce a umístění. Pro cokoli jiného zkontrolujte náš hlavní seznam Průvodce Star Wars Jedi Survivor Guides.

Star Wars Jedi Survivor Chamber of Detachment Puzzle Solution

Zblízka Cal Kestis ve Star Wars Jedi: Survivor

Co je to Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detachment Puzzle Solution? Pokud hledáte, jak vyřešit Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detaint. Toto je složitá hádanka a může být mezi nejsložitějšími komorami Jedi ve Star Wars Jedi: Survivor.

Několik komor Jedi je rozptýleno kolem Koboh a jejich dokončení všech přispívá k odemknutí většího tajemství. Podívejte se tedy na naši Průvodce řešením pro ovládání řešení pro ovládání zarovnání Survivor: Survivor, abyste se dozvěděli o skvělých věcech, které se stanou, když dokončíte všechny komory Jedi a proveďte jeden další úkol.

Cal používá sprej Grinder Koboh ve Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detalchment

 • To odhalí další blok. Hádanka se však ještě neudělala. Pamatujte na přítlačnou desku na výše uvedeném chodníku? Záměrem je získat tento nově odhalený blok stacionární, což vám umožní přístup k výtahu v zadní části místnosti.
 • Začněte tím, že znovu zatlačíte první blok zpět do zadní části místnosti. Poté vytáhnete druhý blok. Poté vytáhněte první blok zpět k druhému bloku. To způsobí, že se oba bloky zastaví na platformě. První z nich by se však měl zastavit na horní části platformy, která způsobí, že se výtah pohybuje dolů, což by mělo být na podlaze. Bloky vedle sebe ve Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detalchment
 • Znovu zatlačte nebo zatáhněte první blok směrem k zadní části místnosti a zajistěte, aby byl na výtahu.
 • Vytáhněte druhý blok z přítlačné desky, která způsobí, že se zdvih vstal s prvním blokem.
 • Rychle použijte vinnou révu, aby skočil na první blok, jak se stoupá, což vám umožní dostat se na platformu v horní části místnosti. Cal Kestis vyšplhá na vinné révy ve Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detalchment
 • Poté si vyzvednete novou výhodu s názvem Patience a zjistíte, že pověst označená tak úplnou, jak jste dokončili hádanku. Cal Kestis vydělává trpělivosti v The Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detalchment
 • Gratulujeme k dokončení Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Detaint. A s vaším nově nalezeným potem byste se měli podívat na naše hvězdné války Jedi: Survivor Best Exferks, kde se nachází na našem seznamu. Nebo by vás mohl zajímat, abyste se podívali na našeho průvodce po nejlepších postojích světelného meče ve Star Wars Jedi: Survivor. Pokud se potýkáte s jakoukoli částí hry, máme praktický návod Star Wars Jedi: Survivor, který vám může pomoci dostat se přes nejnáročnější části.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.