Kalkulačka portálu Nether – Jak propojit portály, Minecraft Guide: Jak rychle a snadno vytvořit portál Nether | Windows Central

Průvodce Minecraft: Jak rychle a snadno postavit portál v Nether

Cesta k dokončení portálu nether v Minecraft je dlouhá a potenciálně náročná. Při hraní režimu přežití to není tak snadné, jako je bičování obsidiánských bloků a zapálení je. Někdy to vyžaduje hodiny přípravy. Dokončení tohoto netherského portálu znamená získat přístup do pekelného Nether, místo naplněné nepřátelskými davy, zastrašující prostředí a impozantní pevnosti v nether. Je to také jediné místo k nalezení široké škály jedinečných materiálů a řemeslných předmětů, což z něj činí cenné místo, ke kterému má přístup.

Kalkulačka portálu Nether

Vítejte v Kalkulačka portálu Nether, kde budeme demystifikovat portály Minecraft a jak fungují. Vysvětlíme jak vyrobit nether portály v Minecraft, Kolik obsidiána pro portál Jak propojit portály Nether Povolit rychlý cestování přes Overworld. Dokonce se dotkneme témat jako Nether Portální návrhy a jak můžete vyrobit portály bez těžby obsidiána První!

V Minecraft, Nether portál je struktura, která funguje jako brána Nether, hry zlovolná alternativní dimenze. Nether je plná jak nepřátelských monster, tak cenná zlatá ruda Bití Endera Draka.

Pamatujte – Nether a koncové portály jsou dvě zcela odlišné struktury, které fungují úplně jinak. Chcete -li se dozvědět více o konečném portálu, zkuste náš minecraft koncový portál Finder.

Tak pojďme chytit zásobník obsidiánských bloků a získejte přímo Budování portálu!

Jak mohu použít kalkulačku portálu Nether?

Pokud to prostě potřebujete Použijte kalkulačku portálu Minecraft Nether Bez pocení detailů, Tady je, jak. Kalkulačka portálu Minecraft Nether má dva režimy: režim souřadnic a Režim bloku.

Režim souřadnic Ukazuje vám, jaké souřadnice umístění v Overworld by byly na nether a naopak.

 1. Zadejte souřadnice portálu v Overworld nebo na Ninthu.
 2. The Kalkulačka portálu Nether najde souřadnice odpovídajícího portálu v jiné dimenzi.
 3. Kalkulačka portálu v Nether je obousměrné, Umožnit vám změnit buď sadu souřadnic a získat platné výsledky na druhé straně.

Režim bloku Umožňuje vypočítat podrobnosti o portálu v Nether, který se chystáte postavit.

 1. Zadejte rozměry portálu svého portálu. Nether portály mohou být cokoli mezi 4 × 5 a 23 × 23.
 2. Rozhodni se Ať už chcete svůj portál mít rohy. Nether portály mohou fungovat bez rohů, ale někteří hráči dávají přednost plnému obdélníkovému stylu.
 3. The Kalkulačka portálu Nether Ukáže vám Kolik bloků obsidiánu Pro vytvoření netherského portálu zadaných rozměrů. Bude to také Vytvořte schéma portálu pro tebe.

Jak vytvořím portál v Minecraftu? Kolik bloků obsidiána vytvořit portál?

Portál v Nether je jednoduše a obdélníkový rám obsidiána to bylo zapáleno s a Pazourek a ocel (nebo jiný nástroj pro ohně, jako je poplatek za požár). Rám musí být alespoň 4 bloky široké a 5 bloků vysokých, a může být až 23 × 23. Rohy obdélníku jsou není nezbytné. Proto potřebujeme pouze 10 obsidiánských bloků Chcete -li vytvořit funkční portál v Minecraftu a stále dodržovat požadované netherské portální rozměry.

Přesně určit Kolik obsidiánských bloků musíte postavit portál šířky w w w w a výšku h h h, můžete sledovat tento vzorec:

# bloky = 2 (w – 2) + 2 (h – 2) \ notcotesize \# \ \ text = 2 (W-2) + 2 (H-2) # bloky = 2 (W-2) + 2 (H-2)

Tento vzorec nezahrnuje čtyři volitelné rohy který dokončí obdélník. Pokud bude mít váš portál, měli byste přidat 4 4 4 obsidiánské bloky.

Zde je to, co kompletní Nethers portální rám vypadá jako:

Deaktivovaný netherská portální rám

Jakmile je netherský portální rámec dokončen, můžeme aktivovat portál nastavením s a Pazourek a ocel. To naplní rám ikonickým fialová vířící textura portálu. Připraven k projít?

Aktivovaný netherský portálový rám

Zatímco základní obdélníkový rám může stačit, existují některé Návrhy portálu inspirujícího úcty tam venku. Můžeme dokonce stavět portály Nether, aby byly kruhové – naučte se, jak s naší kalkulačkou Minecraft Circ!

Jak vytvořím portál s lávou?

I když jsme se právě naučili, jak vyrobit portál v Minecraftu zkratky. Běžným trikem, zejména pro Minecraft Speedrunners, je použít metoda kbelíku. Obsidian obvykle získáme tím, že necháme tok vody na lávu, tím tvoří obsidián. Pak jsme můj blok Používání diamantového pickaxe. Ale co když nemáme žádné diamanty? Jak to máme Vytvořte portál s pouhou lávou?

V tomto případě můžeme Použijte kbelíky k přesunu lávy Někde tak, že pokud na to hodíme vodu, tvoří obsidián ve tvaru netherského portálového rámce. K vybudování základního obsazení, do kterého umístíme lávu a vodu, můžeme použít bloky s nízkou hodnotou (jako je dlážděné nebo nečistoty).

Metoda kbelíku přímé přímé výroby portálu nether bez těžby obsidiánu

Jak mohu propojit portály v Minecraft? Jak přeměňuji netherské portálové souřadnice?

Před diskusi o Minecraftu Nether portální propojení, Musíme prozkoumat, jak se nether ohýbá prostor v Overworld. Nether a souřadnice Overworld Nestavte se v 1: 1 poměr, Vzhledem k tomu, že vzdálenosti nefungují stejně ve dvou rozměrech. Místo toho je poměr 1: 8, znamenající, že Cestování jednoho bloku na Nether rovná se Cestování osmi bloků v Overworld (ačkoli to nevztahuje na osu y).

Když uděláte své První portál v Nether v Overworld, Odpovídající portál nether je automaticky vytvořené na nether Protože je dimenze generována poprvé. V tomto případě můžete snadno použít výše uvedené rychlosti konverze k určení vašich netherských portálních souřadnic.

Když více portálů již však existují, věci se však dostanou trochu složitější.

 1. Po vstupu do portálu hra hra převádí polohu hráče do jiné dimenze souřadnicový systém. Nazvěme tento cílový bod v jiné dimenzi D .
 2. Hra pak Prohledává druhou dimenzi kolem cíle d pro stávající portály nether. Rozsah vyhledávání je 17 × 17 kousky nebo 3 × 3 kousky, v závislosti na tom, zda je D v Overworld nebo na Nether.
 3. Li poblíž d existují jeden nebo více portálů , Hráč je odeslán na nejbližší portál v přímé linii od d .
 4. Li poblíž d neexistují žádné portály , Hra vytvoří nový portál v D a pošle hráče tam.

�� V Minecraftu je svět rozdělen do volaných segmentů kousky které jsou široké 16 bloků, 16 bloků dlouhých a dosahujte od světové podlahy ke stropu.

S těmito znalostmi mohou hráči Vypočítejte vzdálenosti mezi jejich portály vytvořit Obrovské sítí rychlého cestování dosáhnout vzdálených rohů Overworld.

FAQ

Jak velký je portál?

Nether portály mohou být mezi 4 × 5 a 23 × 23. V předchozích verzích Minecraft mohl být portál pouze 4 × 5 a ne větší ani menší. Nedávno však toto omezení bylo zrušeno a nyní mohou hráči vyrábět mnohem větší portály.

Jak aktivuji portál nether?

Pokud máte konstruovaný kompletní netherský portálový rámec, musíte zapálit to Používání pazourku a oceli. Který aktivuje portál Nether a vyplní rám nether portální bloky. Poté můžete vstoupit na portál a vstoupit do Nether.

Kolik obsidiánských bloků potřebuji pro portál?

Potřebujete alespoň 10 obsidiánských bloků Vytvořit funkční portál Nether. V této podobě bude portál v nethers vertikálně orientovaný obdélníkový 4 × 5 obsidiánský rám bez rohů. Udělat Největší možný portál Minecraft Nether rozměrů 23 × 23 84 Obsidiánských bloků pro rám bez rohů a 88 pro rám s rohy.

Můžete nakonec vyrobit portál nether?

Ne, nakonec nemůžete vyrobit portál nether. Konstruovaný netherský portálový rám ne v Overworld nebo v Nether po nastavení se nebude aktivovat. Proto je nemožné postavit a funkční Nakonec portál.

Jak osvětlím portál nether bez pazourku a oceli?

Jakýkoli nástroj, který zapálí K aktivaci netherského portálového rámce lze použít do bloku. Můžete použít poplatek za oheň, mít oheň dřevěného bloku rozšířen na portál v nether. Pokud máte štěstí, Blesk může udeřit váš netherský portál a zapálí to tak.

Jak mohu rozbít svůj portál nether?

Můžete zlomit portál nether v mnoha ohledech.

 • Můžeš těžit jeden z obsidiánských bloků portálu.
 • Můžete nechat voda proudit do portálu.
 • Můžete způsobit exploze poblíž portálu, který nezlomí obsidián, ale deaktivuje portál.

Průvodce Minecraft: Jak rychle a snadno postavit portál v Nether

Netherský portál je vaše spojení mezi dvěma světy: Nether a Overworld. Jak se tam dostanu? Čtěte dále a zjistěte to.

Portál Minecraft Nether

Portál Minecraft Nether (Image Credit: Windows Central)

Cesta k dokončení portálu nether v Minecraft je dlouhá a potenciálně náročná. Při hraní režimu přežití to není tak snadné, jako je bičování obsidiánských bloků a zapálení je. Někdy to vyžaduje hodiny přípravy. Dokončení tohoto netherského portálu znamená získat přístup do pekelného Nether, místo naplněné nepřátelskými davy, zastrašující prostředí a impozantní pevnosti v nether. Je to také jediné místo k nalezení široké škály jedinečných materiálů a řemeslných předmětů, což z něj činí cenné místo, ke kterému má přístup.

Existují dvě životaschopné metody, jak se dostat na Nether, takže ještě nemáte štěstí. Čtěte dále a zjistěte, jak.

Co potřebujete vědět o netherských portálech v Minecraft?

Než se dostaneme do dvou způsobů, kdy by se člověk mohl postavit portál, pokryjte, jak vypadá přesně nether portál. Netherský portál je konstruován z minimálně 10 a maximálně 14 bloků obsidiánu. Když je plně postaven, mělo by to vypadat jako velké dveře, s dvou-blokem tří-blokovou mezerou tvořit střed.

 • Full Nether Portal: Jak můžete vidět z výše uvedeného obrázku, portál v Nether je čtyřstranný obdélník: dvě strany 4 bloků, které vytvářejí horní a dolní část, a dvě strany 3 bloků, které vytvářejí levou a pravou. Přemýšlejte o tom jako dva sloupy stojící na základu a zvedněte střechu. To trvá 14 bloků obsidiána.
 • Částečný portál Nether: Jak však můžete vidět z výše uvedeného obrázku, rohy jsou volitelné. Netherský portál je stále plně funkční i bez rohů, což vám v tomto procesu ušetří nějaký obsidián. To je také způsob, jak někdo shlukovat svůj portál s dekorativními rohy, pokud chtěli. To trvá deset bloků obsidiána.

Existuje několik dalších věcí, které je třeba mít na paměti, pokud jde o portály Nether a jak funguje cestování skrz ně:

 • Vzdálenost v Nether funguje jinak. Každý blok, který procházíte v Nether, je ve skutečnosti ekvivalentem osmi bloků v Overworld. To znamená, že používání nether může být účinným prostředkem k rychlému cestování obrovských vzdáleností.
 • Nether portály nejsou všechny připojeny. V podobném duchu jako poslední body nejsou portály nether spojeny s sebou navzájem. Když hráč cestuje po portálu Nether, tento portál je vezme na stejné relativní umístění v Nether. Pokud již není portál v nether, bude generován automaticky.
 • Můžete vytvořit více nether portálů. To znamená, že hráč může na více místech stavět více netherských portálů, s pochopením, že tyto portály vás vždy přepravují na stejné relativní umístění v druhé dimenzi. Cestování na dlouhé vzdálenosti v Nether a poté budování dalšího portálu v nether, které se vrátí, není špatný nápad.

Jak stavíte portál nether bez diamantů v Minecraftu?

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je možné vytvořit funkční portál, aniž by tyto nepolapitelné diamanty sklízely. I když je pravda, že obsidián, primární složku při stavbě portálu nether, nelze hráč zlomit nebo těžit. Mějte na paměti, že tato metoda existují určitá omezení.

Chcete -li začít, budete potřebovat:

 • Zdroj lávy: Tenhle je o něco těžší přijít. Musíte najít přirozenou nádrž lávy, z nichž se můžete čerpat, a nemůžete se spolehnout na to, že bude mít nekonečný zdroj. Tuto lávu můžete importovat z dalekých míst, pokud máte celou řadu železných kbelíků, ale budete chtít mít nejméně deset kbelíků lávy. Naštěstí je láva v Minecraftu relativně běžná, jak nad i pod zemí.
 • Zdroj vody: Obsidian je vytvořen, když voda přijde do kontaktu se zdrojovým blokem lávy. To znamená, že k dokončení budete potřebovat doplněný zdroj vody. Nekonečnou dobře můžete postavit nekonečnou dobře kopáním čtyř bloku o čtyři blokové díry do země a vyprazdňováním kbelíku vody do tří rohů. Všimnete si, že poslední roh se automaticky vyplní. Pokud extrahujete pouze vodu z jednoho rohu najednou, máte nyní stále plnou studnu!
 • Extra stavební bloky. To může být opravdu cokoli, co chcete, ale doporučuji dláždit. Nepálí, je to snadno dostupné a není ovlivněno gravitací (jako je písek nebo štěrk.)
 • Železné kbelíky: Kbelíky jsou užitečné pro přepravu kapaliny z jednoho místa na druhé. V tomto případě, odkudkoli dostanete kapalinu do svého netherského stavebního projektu portálu. Můžete vyrábět železné kbelíky se 3 železnými ingoty (tavením z železné rudy.)
 • Pazourek a ocel: Po stavění je nutností hasičského startéru nutností pro osvětlení portálu podsvícení. Je však velmi snadné řešit, ale vyžaduje jen jeden kus pazourku (nalezený ze štěrku) a jeden železný ingot, aby se dokončil práci.
 • Pickaxe. Za předpokladu, že jste si vybrali Cobblestone jako svůj materiál výběru, budete potřebovat pickaxe, abyste jej dostali, až budete hotovi. Upřednostňuje se železo nebo diamant.

Budování portálu v nether v Minecraftu

Jakmile zaokrouhlíte všechny své materiály, je čas začít. Nejprve se ujistěte, že jste obeznámeni se základními sestaveními portálu Nether, odkazem na výše uvedenou sekci. Jakmile to máte z cesty, postupujte podle níže uvedených kroků a budete mít perfektní portál v žádném okamžiku. Tajemství stavby portálu nether bez diamantů je relativně jednoduché: Obsidian se vytvoří, když voda zasáhne zdrojový blok lávy. Stačí vytvořit formu, abyste se ujistili, že obsidián bude vytvořen v přesném tvaru potřebném pro portál.

Chcete -li vytvořit portál nether bez diamantů, proveďte následující:

 1. Najděte vhodné místo Pro váš portál nether. Doporučuji buď vytvořit uzavřený prostor, nebo jej udržet odděleně od všeho ostatního, protože je možné, aby davy nether občas cestovaly přes portál.
 1. Začněte stavět svou plíseň Umístěte své stavební bloky do tří bloku šesti blokovým obdélníkem na zemi.
 2. Naplňte svou plíseň lávou. Měli byste mít jednu řadu lávových čtyř bloků dlouhé. Každý blok lávy musí být plný, takže pro každé místo budete potřebovat kbelík lávy.
 1. Jít na jeden konec formy a Nalijte na konci kbelík vody. To zlepší trochu nepořádek, ale můžete si vybrat vodu zpět. Voda by měla protékat přes lávové bloky a proměnit každou z nich na obsidián.
 1. Na obou koncích sestavte sloupec s a 1 blok otevření přímo přes obsidiánské bloky. Takto stavíme strany portálu.
 1. Opakujte kroky 3 a 4. Existuje jen jeden způsob, jak vyrobit obsidian, takže to uděláte hodně.
 2. Opakujte kroky 5 a 6 na obou stranách dvakrát. Každá strana portálu nether musí být pět obsidiánských bloků shora dolů.
 1. Nyní vrchol! Postavte malý most jeden blok z horní části vašich obsidiánských sloupů.
 2. Dát mostové zábradlí. Zábradlí by mělo být dokonce s vrcholem vašich obsidiánských sloupů. Žádný důvod nechat lávové rozlití všude.
 3. Opakujte kroky 3 a 4 ještě jednou. Jakmile je voda vyčištěna, měli byste mít plně funkční portál Nether!
 1. Alespoň pod všemi lešením. Vyčistěte všechny své nadbytečné stavební materiály, abyste odhalili svůj portál. Zkontrolujte, zda jsou vaše měření správná. Pokud něco není v pořádku, možná budete muset tyto kroky opakovat na jiném místě.
 2. Konečně, Vezměte si pazourek a ocel a světlo jeden z spodních rohů portálu. Pokud je vše správné, mělo by být portál nether naplněn zlověstnou fialovou záře. To je vaše narážka, která do toho vejde.

Mějte na paměti, že s tímto přístupem existuje jedna hlavní chyba. Zatímco teoreticky získáte přístup rychleji než ostatní hráči, jste Nelze postavit další portál v Nethersu na Nether. Pokud se ztratíte a nemůžete najít cestu zpět na původní portál, máte v podstatě štěstí. Bez diamantů nemůžete zásobovat obsidiána, jen to, jak to potřebujete. A to nefunguje na Ninthu. I když najdete obsidiána na nethers rabováním hrudníku, neměli byste se na to spoléhat. Nezapomeňte označit, kde je váš portál, když dorazíte.

Jak stavíte portál nether s diamanty v Minecraft?

Pokud jste již našli diamanty v Minecraftu a máte všechny potřebné ingredience k vytvoření diamantového pickaxu, je pro vás postavení portálu Nether mnohem snazší. Ať už si uděláte svého obsidiána nebo ho najdete při zkoumání, můžete jej jednoduše těžit pomocí diamantového pickaxu a vzít si ho s sebou. Obsidian trvá navždy, takže budete čekat docela dlouho, ale pokud bude váš pickaxe vyroben z diamantu, brzy se připojí k vašemu inventáři.

Až budete mít 10 až 14 bloků obsidiánské zásoby, můžete vytvořit svůj portál, kdekoli chcete pomocí výše uvedené portální schémata. To z toho vytáhne hádání a to znamená, že si můžete ponechat po ruce dalšího obsidiána pro případ, že budete potřebovat rychle postavit portál, abyste unikli nether. Pokud nemáte důvod, abyste se chtěli dostat o něco dříve (jako je lektvar, nebo prozkoumat nové biomy jako součást „Nether Update“), je pravděpodobně nejlepší dělat takové věci.

Zabalení

Nyní, když víte, jak postavit portál v nether, se můžete pohybovat tam a zpět tolik, kolik chcete. Jakmile jste zvládli samotné Nether, nic vás nebude moci zastavit! Kromě popínavých popínavých. To je stále hrozba. Když je uvolněna nether aktualizace, jste také plně připraveni dobýt nether.

Máte nějaké další triky, jak se dostat na Nether? A co jedinečné způsoby přidání portálu Nether do světa Minecraft? Dejte nám vědět v komentářích níže!