Kapitola 13: Stranger Things – Oficiální mrtvý za denního světla Wiki, proč je The Stranger Things DLC pro mrtvé za denního světla tak drahé? Vysvětleno – prima hry

Proč je The Stranger Things DLC pro mrtvé za denního světla tak drahé? – vysvětleno

Na konci tunelu je malé světlo, nebo možná je to jen přeživší, který se snaží ušetřit baterku; Je těžké to říct. Zatímco obsah Stranger Things byl od pozdějších let velmi málo a daleko, nová spolupráce na konkrétním zážitku Robloxu nadšená, že Netflix znovu uvolňuje uchopení licence.

Kapitola 13: Stranger Things

Kapitola 13: Stranger Things byla třináctá kapitola DLC pro Mrtvý za denního světla .
Byl k dispozici ke koupi do 17. listopadu 2021, po kterém kapitola opustila oblast entity.

Jeho vrah a přeživší zůstávají jako hratelné postavy pro všechny hráče, kteří je zakoupili před 17. listopadem 2021.
Už nelze zakoupit a byly odstraněny z obchodu ve hře.
Jediným způsobem, jak stále odemknout znaky zpětně, je použití existujícího kódu pro Kapitola 13: Stranger Things, které stále existují v omezeném množství, například jako fyzická kopie DLC nebo DLC-bundle pro konzolu.

Tento DLC obsahoval následující obsah:

 • 1 Zabiják:
  • Demogorgon
 • 2 Pozůstalí:
  • Nancy Wheeler
  • Steve Harrington
 • 2 Exkluzivní kosmetické kousky:
  • Roztrhaná mikinaCommon Nancy Wheeler Trup
  • Ozývané rukávyObyčejný Steve Harrington Trup

Obsah

 • 1 Retakce/pozastavení obsahu
  • 1.1 znaky a kosmetika
  • 1.2 Mapa

  Proč je The Stranger Things DLC pro mrtvé za denního světla tak drahé? – vysvětleno

  Pokud jste nedávno skočili do mlhy na své vlastní mrtvé za denního světla, možná vás zajímá, jak se lidé dostali na ruce na Nancy Wheeler a Steve Harrington z Stranger Things. Být schopen skočit do tohoto světa, protože vaše oblíbené duo Netflix se zdá být splněno sen, zvláště pokud se postavíte proti démonickému Demogorgonu jako vrah. Ale proč už nejsou k dispozici na nákup, s některými kódy téměř tak vysoko jako 300 $?

  Kam šli Stranger Things DLC za denního světla?

  Novější hráči DBD možná narazili na Steve a Nancy Mains ve vstupní hale, nebo se mohli ve své stezce potýkat s demo-pógkou a nyní mají zájem získat kopii tohoto DLC pro své vlastní. Hodně štěstí, protože téměř každý prodejce vás dostane za téměř náklady na přepínač Nintendo.

  17. listopadu 2021 byly balíčky Stranger Things DLC vytaženy z digitálních výkladů, hlavně kvůli vypršení platnosti licence. Díky tomu je jedním z nejvzácnějších balíčků, které má v dnešní době a věku, a hráči vědí, co mají. I když je to nepotvrzené, mohlo by to být tak, že Netflix doufá, že si ponechá své vlastnosti pro sebe kvůli své herní službě, která stále roste.

  Nyní, pokud doufáte, že tyto postavy přidáte do své hry, budete se muset modlit, abyste se nedostali od scammed z webu pro klíčové prodejce třetí strany. Můžete také zkontrolovat na webech, jako je eBay, a zakoupit si kopii hry Stranger Things pro vaši konzoli výběru. Ty mohou stále trochu stát a vzhledem k nedostatku křížového projevu ve hře budou uzamčeny na vaši konkrétní konzoli a značku.

  Se Stranger Things DLC někdy vrátí za denního světla?

  Na konci tunelu je malé světlo, nebo možná je to jen přeživší, který se snaží ušetřit baterku; Je těžké to říct. Zatímco obsah Stranger Things byl od pozdějších let velmi málo a daleko, nová spolupráce na konkrétním zážitku Robloxu nadšená, že Netflix znovu uvolňuje uchopení licence.

  Znamená to, že Stranger Things bude svůj triumfální návrat k mrtvým denním světlem? Je to ještě těžké říct, ale já bych se nedržel dech … pokud se nesnažíte skrýt v skříňce nebo tak něco. Vypadá to, že se jedná o balíček, který je ztracen časem a neznámé faktory, takže se možná budeme muset podívat na závist těch, kteří na to mohli dostat ruce, když to bylo k dispozici.

  Ať už hledáte své První vrah Použití nebo chtít vědět, které Pozůstalí by měli být prestižní Před čímkoli jiným jsme vás dostali do naší rozsáhlé mrtvé sekce denního světla níže. Od herních tipů po nové postavy jsme po vašem boku přes vaše stezky v mlze.

  o autorovi

  Shaun Cichacki

  Jako fanoušek RPG, Action & Retro Titules, Shaun hraje od doby, kdy byl mladým chlapcem. S ohromující posedlostí zahrnující kovovou zařízení solidní a pizzu víte, že jste na divokou jízdu, pokud jde o věci, o kterých píše.