Kbelík axolotl | Minecraft wiki | Fandom, Lego Moc Bucket of Axolotl od Brickfolk | Rebrickable – Stav s Lego

Moc – kbelík axolotl

Pravděpodobně také budete mít zájem o mé pokyny pro Minecraft Axolotl bez kyblík. Podívejte se na můj profil a podívejte se na všechny mé dostupné pokyny MOC.

Kbelík axolotl

Tyto funkce nejsou v současné době v Minecraft, ale možná byl oznámen Mojang Studios se možná objevit v budoucí aktualizaci nebo může být k dispozici pouze ve snímku nebo beta beta.

Tento článek je pahýl. Minecraft Wiki můžete pomoci rozšířením tohoto článku.

Kbelík axolotl

Typ

Použití

Lze použít k ukládání axolotls a učinit z nich svého přítele

Rychlost útoku

Stohovatelný

Obnovitelný

Spadl

První dojem

Hodnoty dat

Technické jméno

Minecraft: axolotl_bucket

The Kbelík axolotl je nadcházející dostupná položka oznámená pro 1.17 – Aktualizace jeskyní a útesů. Je to kbelík obsahující axolotl a je podobný kbelíkům tresky, lososa, nafouknutí a tropických ryb.

Získání []

Získání kbelíku axolotl je možné kliknutím na axolotl s kbelíkem s vodou.

Používá []

Po použití bude kbelík vyprázdněn a bude uvolněn axolotl.

Moc – kbelík axolotl

MOC-89390 BUCKET AXOLOTL

Je to axolotl v kbelíku! Na základě „získatelné položky“ můžete získat v Minecraft.

Pravděpodobně také budete mít zájem o mé pokyny pro Minecraft Axolotl bez kyblík. Podívejte se na můj profil a podívejte se na všechny mé dostupné pokyny MOC.

Úplné zveřejnění: Na mém kanálu YouTube je pro tento model výukové video, které můžete samozřejmě sledovat zdarma. Zakoupením těchto pokynů však:
1. Podporujte mě a dovolte mi, abych v budoucnu vytvořil více pokynů a návodů!
2. Podpořte rebrickable a úžasné lidi, kteří provozují tento web!
3. Získejte seznam dílů XML, který můžete použít s Bricklink nebo jinými webovými stránkami, abyste si mohli snadno objednat díly!
4. Získejte prémiovou sadu pokynů, které se snadněji sledují než video na YouTube!

Děkujeme za nákup a užijte si své sestavení!

Jak dostat axolotls do kbelíků v Minecraft

Pro ty, kteří jsou zvědaví na nalezení axolotls v Minecraftu, musíte najít nejtemnější jeskyně pod vodou. Tato stvoření dávají přednost tomu, aby udržovala tma, a dávají přednost tichému životu od všeho. Pokud chcete stvoření zkrotit, máte trochu štěstí. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je dát na stvoření vedení a přinést ho s sebou. Existuje alternativa: uvedení zvířete do kbelíku a přenášení ve vašem inventáři.

Když se pokoušíte vložit axolotl do kbelíku, musíte se ujistit, že používáte vodní kbelík. Pravidelný kbelík to neudělá. S kbelíkem nebudete moci nic dělat. Musíte vzít svůj kbelík, jít na zdroj vody a naplnit jej vodou. Jakmile máte ve svém inventáři kbelík vody, ujistěte se, že držíte tento kbelík a pokuste se nabrat axolotls. Váš kbelík na vodu se stane kbelíkem axolotl. Poté můžete toto stvoření vyhodit kamkoli ji chcete umístit.

Toto je jediný způsob, jak „zkrotit“ stvoření. Nejedná se o skutečné zkrocení, ale umožňuje vám to nosit zvíře s sebou nebo jej umístit do zděné oblasti vody do základny, kde ji můžete chovat.

O autorovi

Zack Palm

Zack Palm je senior spisovatel společnosti Gamepur a strávil více než pět let pokrytím videoher a získal bakalářský titul v oboru ekonomie na Oregonské státní univerzitě. Tráví svůj volný čas na kole, vedení stolních kampaní a poslechem těžkých kovů. Jeho primární herní rytmy jsou Pokémon Go, Destiny 2, Final Fantasy XIV a jakýkoli nově vydaný titul a je pro něj obtížné odtáhnout se od jakékoli hry Star Wars.