Kde najít Blackstone v Minecraft?, Jak získat Blackstone v Minecraft? Základní průvodce

Jak získat Blackstone v Minecraft? Základní průvodce

Nyní musíte mít zájem získat tento exkluzivní blok, takže zde jsou podrobnosti o všech způsobech, jak snadno získat Blackstone v Minecraft.

Kde najít Blackstone v Minecraft?

Blackstone in Minecraft je tmavší varianta dlažebního masa používaného pro stavbu, řemeslné nástroje a další.

Mojang přidal Blackstone do Minecraftu během verze 1.16 Aktualizace a tmavší dlážděná alternativa se obvykle nachází pouze v Nether. Stále však existují způsoby, jak jej v případě potřeby shromáždit v Overworldu.

Blackstone lze občas najít kolem zničených portálů Nether, které se vynoří v Overworld. To je jediný způsob, jak to najít, aniž byste šli do Nether, ale stále existuje šance, že se zničený portál vynoří bez jakéhokoli blackstone.

Aby hráči shromáždili velké množství kamene, se budou muset vydat do Nether.

Kde najít Blackstone v Minecraft

V Nether

Blackstone se obvykle vyskytuje pouze v Minecraftu v Nether, jiná pekelná dimenze, kterou mohou hráči vstoupit přes portál.

K vybudování portálu v nether, hráči budou muset vytvořit obdélník 2×3 z obsidiána a poté zapálit obsidiána v ohni. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je použití pazourku a oceli.

Jakmile jsou hráči na Nether, Blackstone se obvykle vyskytuje v biome v poušti v nether. Blackstone se může také vynořit kdekoli pod zemí nebo pod povrchem lávového moře, vše na nether.

Používání Blackstone

Hráči mohou Blackstone používat stejně jako Cobblestone v Minecraft. Potřebují pouze dřevěný pickaxe, aby těžili Blackstone, a lze jej použít k výrobě kamenných nástrojů, pecí a dalších.

Blackstone může být dokonce vyroben na desky a schody. Kámen je oblíbený používat při budování, protože má podobné textury jako dláždit, ale je výrazně tmavší.

Mějte na paměti, že navzdory tmavskému kameni budou všechny nástroje vytvořené s Blackstone vypadat jako běžné kamenné nástroje. Nástroje se netmavší.

Jak získat Blackstone v Minecraft? Základní průvodce

Blackstone, matný černý blok, byl představen v Minecraft 1.17 Aktualizace v rámci revize nether. Nachází se v Čedičová delta a základna lávového oceánu v netherské dimenzi. Můžete to také najít jako součást Zbytek bastion A pokud máte ve svém inventáři náhradní zlato, můžete jej vyměnit s pigliny Černý kámen výměnou. Používá se ve více receptech a sestavách.

Nyní musíte mít zájem získat tento exkluzivní blok, takže zde jsou podrobnosti o všech způsobech, jak snadno získat Blackstone v Minecraft.

Jak získat Blackstone v Minecraft?

Blackstone lze získat z Nether Biome, ke kterému má hráč přístup pomocí portálu Nether.

Existují dva hlavní způsoby, jak získat Černý kámen odtamtud.

1: Získejte Blackstone v Minecraftu těžbou

Blackstone lze těžit v Minecraftu pomocí jakéhokoli pickaxe a nachází se v:

1.1: Získejte Blackstone v čedičové deltě

Bazální delta je nether exkluzivní biom charakterizovaný Ashy atmosférou, když hráč vstoupí do biomu. Blackstone najdete zde ve formě shluků poblíž lávových jezer.

1.2: Zbytek bastion v Minecraft

Toto je vzácná struktura, která se nachází v Nether, je domovem Piglins a Piglin Brute. Celá struktura je tvořena Blackstone.

1.3: pod lávovým bazénem

Někdy také hráči najdou tyto bloky Blackstone pod lávovým jezerem Minecraft. Jejich lokalizace je docela obtížné vzhledem k tomu, že jsou pod lávovým jezerem. Nacházejí se ve formě kuliček.

2: Získejte Blackstone prostřednictvím obchodování

Je to snadný, ale obtížný způsob, jak získat bloky Blackstone s ohledem na to, jak snadno dokážete získat zlaté ingoty ve svém Minecraftovém světě.

Obchod s Piglin vám umožňuje dát zlaté ingoty směrem k Piglins, které si vyzvednou a mohou vám na oplátku poskytnout různé položky, včetně Blackstone, jak můžete vidět ve výše uvedeném snímku.

Použití bloku Blackstone v Minecraft

Blackstone Block v Minecraft můžete použít pro několik účelů, které jsou diskutovány níže:

1: Blackstone lze použít k výrobě předmětů, jako je Pickaxe, Ax, Moting a Swords. Zde je odkaz na řemeslný recept na pickaxe.

2: Můžete použít Blackstone Block k řemeslnému kamennému motuře v Minecraftu pomocí následujícího receptu:

3: Můžete také Černý kámen Blokujte pomocí následujícího řemeslného receptu, abyste vytvořili lopatu v Minecraft:

4: Můžete také řešit Pivovarský stojan Použitím 3 Blackstones a 1 Blaze Rod:

5: Může být také vytvořen do stavebních bloků jako Schody, desky, sekáčkový leštěný blackstone a mnoho dalších variant těchto bloků.

Řemesel Blackstone schody, Použijte tento recept:

Pro tvorbu Blackstone desky, Použijte následující recept:

Udělat Leštěný Blackstone V Minecraft můžete kombinovat 4 Černý kámen Bloky:

Pro tvorbu Leštěné černý kamenné schody, Použijte následující recept:

The Leštěný Blackstone lze vytvořit do Leštěné desky Blackstone pomocí následujícího receptu:

Můžete použít dva z nich Leštěné desky Blackstone a proměnit je v a Sekátovaný leštěný Blackstone blok:

Jeden můžete také použít Leštěný Blackstone Block udělat Leštěné tlačítko Blackstone:

Můžeš použít Leštěný Blackstone Vytvořit tlakové desky:

Můžeš použít 6 leštěných bloků Blackstone Vytvořit se Černý kámen Zeď pro dekoraci:

Můžete také použít Černý kámen V receptu na řemeslného zpracování vyčistit leštěný Černý kámen Blok cihel:

Závěr

Černý kámen je jedním z stavebních bloků exkluzivní pro nether of Minecraft. Najdete ji v Čedičová delta Biome. Hráči také mohou najít Zbytek bastion který je zcela vyroben Černý kámen bloky. Najdete to také pod lávovým jezerem ve formě blobů. Pokud mají hráči dost Zlaté ingoty, mohou být obchodovány s Piglins, aby se shromáždili Černý kámen bloky. Celkově mají hráči několik způsobů, jak se dostat Černý kámen Ve světě Minecraft

O autorovi

Haris Kabir Khan

Kreativní spisovatel obsahu se zkušenostmi s řešením všestranných problémů s obsahem za poslední 2+ roky. Specializované na psaní SEO optimalizovaného obsahu pro více polí v technice. Těšíme se, až vám bude sloužit s mým psaním obsahu a sdílením znalostí.

Jak získat Blackstone v Minecraft

S Minecraft Blackstone můžete vytvořit užitečné nástroje a tmavé, dekorativní kousky.

Jak získat Minecraft Blackstone

Jak získáte Blackstone v Minecraft? V 1.16 Verze Mojangovy blokované přežití, nejnovější aktualizace Minecraft, jsme byli představeni do řady změn v této kdysi desolační zemi, takže je poprvé obyvatelná. Pro dobrodruhy, kteří se chtějí dostat pryč z Overworldu a najít nový domov, se Blackstone ukáže jako užitečný nástroj a je to hodný ekvivalent dlážděnému.

Přichází ve čtyřech odrůdách. Pravidelný Blackstone je váš základní blok, který je k dispozici pro účely řemesla, ale můžete z něj vyrobit leštěný Blackstone, tvrdší materiál používaný pro dekorativní předměty. K dispozici je také selačená leštěná varianta, vytvořená vytvořením dvou desek Blackstone dohromady na rozdíl od běžných bloků.

Máte také Minecraft Gilded Blackstone, který nelze vytvořit nebo tavit. Vyžadují je, aby je vylepšil, a to buď klesá, nebo mezi dvěma a pěti zlatými nuggety. Existuje jen 10 % šance na získání Nuggetů, ale tyto šance můžete zvýšit s Minecraft Enchantments. Jmění konkrétně. Tady je místo, kde najít Blackstone a co s ním můžete vytvořit.

Nápady Minecraft House: Základní inspirace
Minecraft Mansion: Big House Blueprints
Kabina Minecraft: Snowy Abyde Ideas
Hrad Minecraft: Masivní středověké stavby

Kde získat Minecraft Blackstone

Blackstone se nachází na čedičových deltach – Volulcanické biomy na Nether plné lávové jezery. Pro větší ochranu v těchto pekelných podnebích se podívejte na to, jak postavit Minecraft Netherite Gear. Tyto oblasti jsou obklopeny fialovou mlhou a jsou také naplněny částicemi bílého popela, které jim pomáhají vyniknout.

Můžete vypracovat leštěný Blackstone, ale k nim se také přirozeně vyskytují v zničených portálech a zbytcích bašty-struktury podobné nalezené. Zlacený Blackstone se také objevuje v zbytcích bašty, ale jsou vzácnější. Když už mluvíme, můžete obchodovat zlatých ingotů s Pigliny v těchto opevněním za kapky osmi až 16 Blackstone. Jen se ujistěte, že máte na sobě nějaké zlaté brnění, než k nim přistoupíte, jinak na vás zaútočí na dohled.

Minecraft Blackstone Crafting: Co s tím můžete udělat?

Blackstone může vytvářet podobné položky jako dlažební prostor, s výjimkou více technických předmětů, jako jsou písty nebo páky. Všechny zbraně a nástroje jsou také kamenné varianty: neexistují žádné sady Blackstone těchto položek. Zde je to, co však můžete vytvořit a množství Blackstone bloků a dalších materiálů potřebných:

 • Blackstone deska: 3 Blackstone
 • Blackstone Wall: 6 Blackstone
 • Blackstone schody: 6 Blackstone
 • Leštěný Blackstone: 4 Blackstone
 • Pivovarské stojany: Blaze Rod, Blackstone
 • Kamenná sekera: 3 Blackstone, 2 hůl
 • Stone Pickaxe: 3 Blackstone, 2 hůl
 • Kamenný meč: 2 Blackstone, 1 hůl
 • Stone Hoe: 2 Blackstone, 2 hůl
 • Stone Lopas: 1 Blackstone, 2 hůl

Leštěný Blackstone je na druhé straně určen pro více ozdobné účely a jako takový je nelze použít pro zbraně nebo nástroje. Místo toho máte přístup k těmto krásně vypadacím předmětům:

 • Leštěná deska Blackstone: 3 Blackstone
 • Leštěná zdí Blackstone: 6 Blackstone
 • Leštěná tlaková deska Blackstone: 2 leštěný blackstone
 • Leštěné černý schody: 6 Blackstone
 • Leštěné cihly Blackstone: 6 Blackstone
 • Leštěné tlačítko Blackstone: 1 leštěný blackstone

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.