Kde najít detektor, který deaktivuje mimozemský billboard ve Fortnite | PCGamesn, Fortnite A Drobná potyčka: Jak zakázat mimozemský billboard v nové legendární quest

Fortnite jemná potyčka: Jak deaktivovat mimozemský billboard v novém legendárním úkolu

Opět, pokud otevřete nabídku Quest, budete moci najít navrhovaná místa pro billboardy (viz snímek obrazovky níže). Zjistili jsme, že Boney Burbs byl obzvláště dobrým místem, kde se oba kroky odšknilo v pátrání v krátké vzdálenosti od sebe.

Kde najít detektor, který deaktivuje mimozemský billboard ve Fortnite

Billboard Fortnite, který převzali mimozemšťané

Hledáte detektor, který deaktivuje mimozemský billboard ve Fortnite? Mimozemšťané v poslední sezóně Fortnite se snaží převzít svět, ale zastáváme se na to. Zdá se, že mimozemšťané využívají své schopnosti převzít kontrolu nad billboardy, což jim umožňuje zobrazit jakoukoli zprávu, kterou chtějí. Deaktivace mimozemského billboardu vyžaduje detektor, speciální položku nalezenou uvnitř kufříku umístěné někde na mapě.

Mezi další výzvy tento týden patří odstranění přestupků, umístění Bioscannera do mimozemského biomu a umístění špionážních sond na konkrétní místa. Na konci sezóny Fortnite se rychle blíží, vypadá to, že skončíme jednou provždy mimozemskou invazi tím, že aktivně narušujeme jejich plány a zjistíme, jaké jsou jejich celkové cíle pomocí své vlastní průzkumné technologie.

Chcete -li to všechno doplnit, dokončení všech těchto výzev vás odměňuje obrovským množstvím zkušeností, což vám umožní odemknout velké kousky bitevního průchodu. Podívejte se na nové kůže Fortnite pro tuto sezónu, abyste přesně viděli, co stojíte.

Pomocí detektoru deaktivujte mimozemský billboard

Nejjednodušší způsob, jak tento úkol dokončit, je přistát přímo na Vodní fontána na Misty Meadows. Měli byste být schopni najít a Černá bedna vedle vodní fontány obsahující detektor. Vybavit detektor a Běh za lavičkou a velkým stromem: ten vedle obchodu.

Jděte do kopce a když se blížíte k billboardu, změní se pro zobrazení zprávy: Odeslat. Držte E a deaktivujte mimozemský billboard a zabrání se zprávě znovu se objevit. Musíte udělat oba tyto kroky ve stejném zápase, Jinak vás výzva neodměňuje zkušenostmi.

Mapa Fortnite se značkami ukazující, kde jsou detektory a mimozemské billboardy

Umístění detektoru a mimozemšťanů

Zde jsou umístění všech osmi detektorů a mimozemských billboardů:

A to je vše, co musíte udělat, abyste našli detektor a deaktivovali mimozemský billboard ve Fortnite. Ačkoli mimozemšťané v současné době napadají Fortnite. Zdá se, že Kymera je na dobré straně a můžete je přimět, aby vypadaly skvěle shromážděním spousty artefaktů Fortnite.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

„Fortnite“ jemná potyčka: Jak zakázat mimozemský billboard v novém legendárním úkolu

Fortnite’s Legendární questline pro tento týden se nazývá „jemná potyčka“ a na příkaz Enigmatic Dr Slone vás špehuje mimozemské útočníky.

Mezi další úkoly vás požádá o ustanovení sond kolem ostrova, zabijí NPC na Trespasser a zakázat billboardy mimozemšťanů. Nabízí se spousta XP pro dokončení těchto misí (potenciálně dost na to, aby vás v bitevním průchodu čtyřikrát nebo pětkrát vyrovnal), takže byste ji měli určitě vyzkoušet, než vyprší úkol.

Newsweek připravil následující průvodce, který vám pomůže začít.

Jemná potyčka Keyart

Jemná potyčka KeyartPhonephone ve Fortnite

Jemný potyčka: Zakázat mimozemský billboard

Další věc, kterou vás Slone požádá o to, je načíst detektor signálu a použít jej k deaktivaci jednoho z cizích billboardů.

I když by to mohlo znít relativně jednoduše, je tu další vrásky, protože budete muset dokončit celý úkol na jednom sezení, aniž byste byli zabiti konkurenčním hráčem. Někdy Fortnite nechá vás vybrat na jeho misích v dribech a fázích, ale ne tentokrát ne.

Opět, pokud otevřete nabídku Quest, budete moci najít navrhovaná místa pro billboardy (viz snímek obrazovky níže). Zjistili jsme, že Boney Burbs byl obzvláště dobrým místem, kde se oba kroky odšknilo v pátrání v krátké vzdálenosti od sebe.

Fortnite Invasion Map

Pokud klesnete na jihovýchod od vesnice, najdete mimozemský detektor signálu ležícího u silnice. Vyzvedněte to tím, že podržíte tlačítko Interact a poté se vydejte na západ, kde uvidíte billboard s výhledem na kopci.

Vše, co musíte udělat, je udělat krátkou cestu k billboardu a stisknutím tlačítka Interact jej deaktivujte. Jakmile to uděláte, budete moci začít třetí fázi „jemné potyčky.”

To byl rušný týden pro Fortnite, Vzhledem k tomu, že hra byla aktualizována a Sebevražedná skupina Crossover a monumentální změna v oblasti kašené bažiny.

Během víkendu bude také série koncertů Ariana Grande. První z těchto virtuálních představení se bude konat v pátek odpoledne.