Kde najít klíče ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1., Jak najít klíče ve Fortnite a Open treuls – Charlie Intel

Jak najít klíče ve Fortnite a Open trezory

Podívejte se na níže uvedenou mapu a podívejte se na každý trezor, který je v současné době k dispozici na mapě Fortnite:

Kde najít klíče ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1

Kde najít klíče ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1

Morgan Truder

Aktualizováno 14. prosince 2022 Morgan Truder

Existují speciální truhly, které můžete otevřít, abyste získali nejlepší zbraně ve Fortnite. Protože je nemůžete otevřít s hádankou, musíte mít nějaké klíče. Pojďme si tedy položit tuto zřejmou otázku: kde najít klíče ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Může být obtížné dosáhnout vítězství se zbraněmi nízké úrovně ze standardních truhly. V každé hře musíte najít epické nebo legendární zbraně na úrovni vzácnosti co nejrychleji.

Co tedy můžete dělat, pokud nechcete ztrácet čas hledáním těchto zbraní normálním způsobem? Můžete použít uzamčené truhly, z nichž čtyři jsou rozptýleny vedle sebe na nové mapě Fortnite.

Xbox Series S - Holiday Console

Videogamer.com je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizované na 2023-09-24

Nebojte se, tyto klíče a truhly se snadněji najdou, než si myslíte. Musíte jen trochu projít a vědět, kde hledat.

Klíčová místa ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1

Nemusíte chodit na konkrétní místo, abyste našli klíče, které byly do hry přidány v minulé sezóně. Stejně jako kola na nečistota jsou rozptýleny po celé mapě.

V kapitole Fortnite 4 Sezóna 1 najdete klíče v normálních truhly, po celé mapě jako pozemní kořist nebo v kořisti, které dostanete, když zabijete ostatní hráče. Míra plodů těchto klíčů je poměrně vysoká.

Můžete nést až tři klíče najednou. To je docela dobré číslo, protože to znamená, že můžete mít tři velmi silné zbraně. Obtížná část je najít speciální truhly, kde můžete tyto klíče použít.

Místa, kde jsou tyto truhly umístěny, se mění s každou hrou. Takže vám nemůžeme dát pevnou mapu nebo umístění. Ale ve Fortnite kapitole 4 sezóna 1 najdete obvykle speciální truhly poblíž čerpacích stanic, na nejnižších podlažích kamenných hradů nebo v zadních místnostech obchodů.

Které zbraně můžete získat s klíči ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Truhly, které můžete otevřít pomocí klíčů, jsou cennější než jiné truhly nebo prodejní automaty na mapě. Dokonce i mnoho zbraní, které si můžete koupit od NPC v kapitole 4, jsou méně cenné než zbraně uvedené zde.

Tyto truhly obsahují pouze zbraně s epickou nebo legendární úrovní rarity. Kromě zbraní existuje vždy šance na nalezení vzácné položky v jedné ze čtyř truhly vedle sebe.

Na rozdíl od normálních truhly můžete vidět, co je uvnitř, aniž byste utratili klíč. To vám umožní lépe využít několik klíčů, které najdete. Tyto skvělé zbraně vám ve většině případů hodně pomohou vyhrát hru.

To je vše, co jsme sdíleli o „kde najít klíče ve Fortnite kapitole 4 sezóna 1“ prozatím. Bez ohledu na to, které z klíčových nebo speciálních hrudníků najdete nejprve, měli byste tuto oblast prohledat konkrétně, protože ta druhá je pravděpodobně poblíž. Nebo můžete opustit Battle Royale Mode a procházet nejzábavnější Fortnite Creative Maps, které si můžete hrát se svými přáteli.

Jak najít klíče ve Fortnite a Open trezory

Fortnite Keys s logem

Epické hry znovu objevily Fortnite v sezóně 4, tentokrát roztříštily mapu v Liquid Chrome, která zásadně mění, jak se hra hraje. Od chromového stříkajícího předmětů, které umožňují hráčům problikat stěnami, až po nové zbraně Evochromu, které se časem upgradují.

Článek pokračuje po reklamě

Další zajímavou novou funkcí je přidání trezorů, které obsahují vzácný kořist, který může a váš tým dokonale nastavit pro zápas dopředu – pokud je můžete otevřít.

Článek pokračuje po reklamě

Tyto cenné zdroje lze odemknout pouze pomocí klíčů, takže tady je, kde je najít a jak rozbít otevřené trezory, jakmile budete mít dost.

  • Kde najít klíče ve Fortnite
  • Místa Fortnite Vault
  • Jak odemknout trezory ve Fortnite

Kde najít klíče ve Fortnite

Ve Fortnite můžete najít více míst, ale nejlepší možností je hledat Chromové truhly. Mají nejvyšší pravděpodobnost upuštění klíče a nacházejí se hlavně v chrome pokrytých POI, jako je lesklá laguna nebo třpytivá svatyně.

Článek pokračuje po reklamě

Klávesy můžete také najít z pravidelných hrudníků nebo jako pozemní kořist, ale to je mnohem vzácnější. Pokud si tedy chcete dát nejlepší šanci na sběr klíčů, východní strana mapy je nejlepším místem pro přistání na začátku hry.

Článek pokračuje po reklamě

Místa Fortnite Vault

Jakmile shromáždíte jeden nebo dva klíče, nejbližší trezor na vaši aktuální polohu bude ping na obrazovce. Pokud je však tento konkrétní trezor příliš sporný, otevřete mapu a vydejte se na místa označená ikonou visací.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

K otevření tohoto trezoru je zapotřebí visací zámek s jednou klíčovou dírou, zatímco dvě klíčové dírky naznačují, že jsou vyžadovány dvě. Takže se ujistěte, že máte dostatek klíčů mezi vámi a zbytkem skupiny, abyste otevřeli dveře.

Podívejte se na níže uvedenou mapu a podívejte se na každý trezor, který je v současné době k dispozici na mapě Fortnite:

Článek pokračuje po reklamě

Fortireovy trezory označené na mapě

Jak odemknout trezory ve Fortnite

Jakmile vystopujete dostatek klíčů a zjistíte, že se otevírá trezor, jednoduše interagujte se zámkem na přední straně a vložte klíč. Pokud to vyžaduje více než jeden, budete muset ručně vložit ručně a squadmates mohou také použít své vlastní klíče na stejném trezoru.

Článek pokračuje po reklamě

Otevření dveří trvá několik obtrčených sekund, takže stojí za to se ujistit, že pobřeží je jasné, než se zavážeme k otevření trezoru. Stojí to za to čekat, protože jediná věc, kterou zbývá udělat teď, je hlava dovnitř a pomoci si na více truhly, sudech Chug a munice.

Článek pokračuje po reklamě

Často bude existovat několik vzácných truhly obsahujících fialové nebo zlaté zbraně, takže nalezení trezoru může vašemu týmu poskytnout obrovskou výhodu, jak se zápas rozvine.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více způsobů, jak získat vítězství ve Fortnite Season 4.

Kredity obrázků: Epické hry / Fortnite.GG