Kde najít vzorek mimozemšťanů a přenést jej do Corny Complex ve vzorcích Fortnite – Dexerto, Fortnite Alien – jak je přivést do komplexu Corny | PCGamesn

Vzorky Fortnite Alien – jak je přivést do Complex

Jakmile dorazíte, vydejte se na velký satelit a najděte kufr hned vedle něj. Interagujte s výzvou k uchopení vzorku mimozemšťanů, který automaticky naskočí na záda.

Kde najít vzorek mimozemšťanů a přenést jej do Corny Complex ve Fortnite

Epické hry

Objednávky doktora Slone jen přicházejí ve Fortnite sezóně 7. Pro tuto výzvu v týdnu 9 budou muset hráči sbírat vzorek mimozemšťanů z misky satelitní stanice a přenést jej do Corny Complex.

Navzdory skutečnosti, že Doctor Slone je bojem šéfů, který útočí na hráče na dohled ve Fortnite, spousta týdenních výzev této sezóny vyžadovala, aby jí smyčky pomohly při shromažďování Intel na mimozemské útočníky. Hádáme se to „menší situace dvou zlých“.

Článek pokračuje po reklamě

Po deaktivaci mimozemských billboardů a umístění špionážních sond nyní musí hráči sbírat vzorek mimozemšťanů z misky satelitní stanice a přenést jej do complex. Níže najdete vše, co potřebujete vědět, abyste dokončili tento úkol v žádném okamžiku.

Článek pokračuje po reklamě

Fortnite Dinky Dish

Toto je satelitní stanice, kterou hledáte.

Kde sbírat mimozemský vzorek ze satelitní stanice ve Fortnite

Abyste mohli sbírat vzorek mimozemšťanů ve Fortnite, musíte se vydat na jednu z základů IO rozptýlených kolem ostrova. Můžete je vidět z dálky, protože z nich vyzařují zářící červené světlo.

Článek pokračuje po reklamě

Toto jsou umístění satelitní stanice, které můžete sbírat mimozemský vzorek od:

 • Hluboké lesy Uvnitř tajné pevnosti.
 • Dinky jídlo Západně od zapařených hromádek.
 • Objevovací jídlo Na útesu západně od věřící pláže.
 • Dockside Dish Na kopci západně od špinavých doků.
 • Vzdorné jídlo přímo jižně od následků.
 • DAMPY MISH V oblasti bažiny jihozápadně od kašelé bažiny.
 • Určené jídlo Za horou jihozápadně od Misty Meadows.

Satelitní stanice nejsou na mapě Fortnite pojmenována místa, takže jsme je označili níže.

Fortnite Season 7 IO BASES

Všechny satelitní stanice ve Fortnite.

Pro účely této příručky doporučujeme navštívit Vzdorné jídlo Jak jsme tam určitě našli vzorek mimozemšťanů a není to příliš daleko od komplexu Corny. Jakmile dorazíte, zamiřte na základnu velké satelitní misky.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Vzorek mimozemšťanů bude buď uvnitř modrého trezoru nebo černé aktovky, jak je vidět níže. Oba jsou vedle sebe, takže by měly být snadno nalezeny. Komunikovat s tím a dokončíte první část tohoto úkolu.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

mimozemský vzorek

Mimozemský vzorek bude uvnitř jednoho z nich.

Kde najít vstup corny Complex ve Fortnite

Jakmile shromáždíte vzorek mimozemšťanů, budete ho muset ve stejném zápase přijmout ke vchodu do komplexu Cornylu, abyste dokončili úkol. Doporučujeme vzít jeden z automobilů IO ze satelitních stanic, protože jsou neuvěřitelně rychlé.

Vstup do komplexu Corny je Pod velkým červeným statkem ve středu POI. Zamířte kolem zády, jděte dolů do kopce a najděte vstup do jeskyně. Vedle toho bude otevřená kufřík, který umístí vzorek mimozemšťanů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Fortnite Corny Complex vchod

Zde je třeba odložit vzorek mimozemšťanů.

Existuje několik strážců IO hlídajících oblast a s největší pravděpodobností narazíte na několik soupeřů, kteří se snaží dokončit stejný úkol jako vy, takže buďte v pohotovosti a zásobte zbraně, když jste v přípravě na satelitní stanici.

Jakmile dokončíte tento úkol, vyděláte si 30 000 XP, abyste vám pomohli vyrovnat se tento bitevní průchod. Pokud se těšíte na koncert Ariana Grande, máme zde všechny informace, které potřebujete.

Vzorky Fortnite Alien – jak je přivést do Complex

Jeden z umístění mimozemšťanů Fortnite Alien na základně sila zrna

Chcete vědět, jak přivést vzorky mimozemšťanů do komplexu Corny? Epické výzvy z 9. týdne se většinou týkají používání mimozemských zbraní Fortnite, zejména zbrusu nový Grab-Itron, Recon Scanner a Rail Cannon. Používáte také zařízení nalezená na satelitních stanicích IO, ale zdaleka nejsložitějším z úkolů tohoto týdne je přinést vzorek mimozemšťanů z antény satelitní stanice na vstup do komplexu Corny Complex.

I když tato epická výzva je jediná, která vyžaduje, abyste tento týden na mapě našli něco na mapě, je také spousta legendárních výzev – ten, kde musíte najít detektor, který deaktivuje mimozemské billboardy, je nápadně podobný tomuto jeden. Mezi další dostupné legendární výzvy patří eliminace přestupků, umístění bioscannera do mimozemského biomu a umístění špionážních sond na konkrétní místa.

Když jsme na konci aktuální sezóny Fortnite, dokončení epických výzev je co nejdůležitější jako legendární pro získání co nejvíce zkušeností pro bitevní průkaz. Pokud opravdu chcete, aby Fortnite kůže Ricka z Ricka a Mortyho, pak dokončení výzev je nejrychlejším způsobem, jak to získat, a můžeme vám pomoci tím, jak vám řekneme, jak dokončit tento úkol.

Umístění vzorků Fortnite Alien

Tato epická výzva je dvouparterová. Vaším prvním úkolem je najít jeden z mimozemských vzorků na kterékoli ze satelitních stanic Fortnite. Naleznete mimozemské vzorky uvnitř hrudníku na základně satelitního misky. I když jste jen mohli najít vzorky mimozemšťanů na kterékoli z těchto základů, trikem je najít jeden v základně, který je blíže k banálnímu komplexu než ostatní. Tím je zabránit tomu, aby vás ostatní hráči odstranili, než se dostanete do Complex Corny.

Existují tři životaschopné základny, kde můžete rychle přepravit vzorky mimozemšťanů:

Všechna místa, kde najdete vzorky Fortnite Alien, připnuté na mapě

 • Východně od pláče lesů – Na kopci poblíž středu mapy
 • Západně od špinavých doků – V blízkosti jezera a řeky
 • Západně od zapařených hromádek – poblíž rozhlasové stanice

Fortnite Corny Complex Amlien Ukázka doručování vzorků

Takže jste si vybrali vzorek mimozemšťanů, ale kam s tím jdete? Zde jsou dvě místa, kde můžete přinést vzorek mimozemšťanů z antény satelitní stanice do complex complex:

Všechna místa, kde můžete doručit vzorek Fortnite mimozemšťanům do komplexu Corny Complex, připnuto na mapě

 • Východně od červené stodoly – Vedle vchodu do základny IO
 • Západně od červené stodoly – Vedle přeměněného zrnitého sila, které je nyní výtahem

Můžete to vyřešit, jak chcete, ale pro nejrychlejší způsob, jak dokončit tuto výzvu, přejděte na satelitní základnu IO západně od špinavých doků. Vyzvedněte vzorek a poté jděte na severozápad do komplexu Corny. Pokud se přiblížíte z tohoto směru, buď skokem na odrazovou podložku na základně nebo běhu, když vrána letí, měli byste být schopni vidět rampu vedoucí do základny IO. To je místo, kde je otevřená hrudník, kde můžete umístit vzorek mimozemšťanů.

A věřte tomu nebo ne, jakmile doručíte jeden mimozemský vzorek na toto místo, vaše práce je hotová. Dnes také vidí vydání nejnovějších dávků artefaktů Fortnite Alien, které musíte odemknout více stylů Kymera, takže se nezapomeňte seznámit se svými místy.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fortnite: Jak vysvětlit vzorek mimozemšťanů z misky satelitní stanice na vchod

Na pochůzky? Zde je návod, jak nosit vzorek mimozemšťanů z misky satelitní stanice na vchod do komplexu Corny ve Fortnite.

Vezměte mimozemský vzorek z misky satelitní stanice do vstupu do komplexu Corny je jedním z epických úkolů tohoto týdne ve Fortnite kapitole 2 sezóna 7.

Tato výzva se žila během 9. týdne této sezóny a připojila se k dalším epickým úkolům, jako je tanec na únosu nebo jako cestující na talíři a zahájil toalety s chybením-Itronem.

Zejména tohle žádá, že nesete vzorek mimozemšťanů od řady základů IO po Corny Complex, což je poměrně populární umístění na mapě Fortnite.

Dokončení této výzvy vás odmění 30K XP, aby vám pomohla odemknout více bitevních hvězd pro Battle Pass Season 7 Battle Pass.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Nyní, i když je skvělé mít spoustu možností na výběr, pak budete muset vzorek nosit až do corny Complex v jednom kuse. Za tímto účelem doporučujeme zamířit na základnu IO, která je jihovýchodně od našeho cíle, aby se z něj stala rychlý výlet (základna IO jihovýchodně od Craggy Cliffs je také dobrá alternativa).

Jakmile dorazíte, vydejte se na velký satelit a najděte kufr hned vedle něj. Interagujte s výzvou k uchopení vzorku mimozemšťanů, který automaticky naskočí na záda.

Odtud doporučujeme chytit jedno z automobilů IO v základně. I když se to stane na 40% paliva nebo tak, nebudete muset vzít na čerpací stanici, protože cesta je poměrně rychle.

Vezměte most nebo jen projděte řekou, abyste se dostali na druhou stranu, a zamířte směrem ke středu complex complex.

Velké silo má vstup na prostý pohled, který vede k podzemní základně. Hned vedle něj je další kufr, ale tento je již otevřen. Jediné, co musíte udělat, je komunikovat s výzvou a Epic Quest bude dokončen hned poté!

Dávejte pozor na své okolí pro případ, že si všimnete nové zbraně, kterou můžete použít k dokončení toalet na odpalování pomocí itrona. Pokud jste připraveni na novou sadu výzev, zjistěte, jak komunikovat s plakáty Rift Tour a jak používat mimozemský hologramový podložka na vrcholu party UFO.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Fortnite Season 7, podívejte se na naše průvodce na bitevním průsmyku, legendárních úkolech, mimozemských artefaktech, io zbraních, kosmickém hrudi a Ferrari 296 GBT umístění.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • MMO následovat
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. Zmeškal většinu klasiků, ale může se několik hodin chovat o zkázu, persona, temnotu a pinballs. Pravděpodobně na Twitteru právě teď.