Kdo jsou hlasoví herci v remake mrtvého vesmíru?, Herci hlasového hlasového kosmiku pro všechny postavy: plné obsazení – Dexerto

Herci hlasového hlasového kosmiku pro všechny postavy: plné obsazení

Nicole je Isaacova přítelkyně, lékař umístěný na Ishimuře. Když loď pošle tísňový signál, dobrovolníci Isaac mohou navštívit Nicole, kterou za šest měsíců neviděl. Isaac utrácí většinu mrtvého prostoru opravy lodi a hledá Nicole a najde její různé hlasové poznámky, kde diskutuje o jejich vztahu, podrobně popisuje rozběh k vypuknutí nekromorfy-a něco mnohem tmavšího.

Kdo jsou hlasoví herci v remake mrtvého vesmíru?

Zde je hlavní seznam hlasových herců, kteří se objevují v remake Dead Space, včetně některých návratu z původní trilogie All Gunner Wright jako Isaac Clarke Tanya Clarke jako Nicole Brennanová

Remake Mrtvý prostor dává protagonistovi Isaac Clarke, který byl ztlumený v původní hře, hlas. Kdo jsou hlasoví herci, kteří dávají život postavám v EA Motive’s Survival Horror Remake? Zde je hlavní seznam hlasových herců, kteří se objevují v Mrtvý prostor remake, včetně některých návratů z původní trilogie.

Seznam hlasových herců Remake Dead Space Remake

 • Isaac Clarke – Gunner Wright
 • Nicole Brennan – Tanya Clarke
 • Zach Hammond – Anthony Alabi
 • Kendra Daniels – Brigitte Kali Canales
 • Dr. Challus Mercer – Faran Tahir

Ano, protagonista Isaac Clarke má nyní hlas, ale je to známý. Vyslovuje ho Gunner Wright, který byl také Clarke Mrtvý prostor 2 a 3. Stejně tak Nicole Brennanová, Clarkeova přítelkyně, vyjádřena Tanya Clarke. Vyjádřila Brennanovou Mrtvý prostor 2 Ačkoli ne v originálu Mrtvý prostor 1.

Z původní trilogie se nikdo jiný nevrací, i když pokud existuje Mrtvý prostor 2 remake, kdo ví? EA by mohla začít vykopávat některé herce z originálu. Pokud jde o zbytek obsazení, Anthony Alabi je Zach Hammond, USG KellionHlavní bezpečnostní referent a Brigitte Kali Canales je kamarádem posádky Kendra Daniels. Nakonec je Faran Tahir Dr. Challus Mercer, jehož role v příběhu je trochu více zapojena.

To se nemusí zdát jako mnoho hlasových herců, dokonce i s párem, který je třeba odhalit – ale existuje důvod. Když posádka USG Kellion dorazí na palubu USG Ishimura, cokoli se stalo, stalo se. Jinými slovy, nepočítejte na hledání mnoha přeživších.

Každá postava byla také modelována tak, aby se podobala svého hlasového herce, takže Isaac Clarke vypadá jako Gunner Wright, Dr. Challus Mercer vypadá jako Faran Tahir a tak dále.

Zde je hlavní seznam hlasových herců, kteří se objevují v remake Dead Space, včetně některých návratu z původní trilogie AllZde je hlavní seznam hlasových herců, kteří se objevují v remake Dead Space, včetně některých návratu z původní trilogie All Tanya Clarke jako Nicole Brennanová

Anthony Alabi jako Zach Hammond

Anthony Alabi jako Zach Hammond

Zde je hlavní seznam hlasových herců, kteří se objevují v remake Dead Space, včetně některých návratu z původní trilogie All Dr. Challus Mercer - Faran Tahir

To jsou všichni nejvýznamnější hlasoví herci v Mrtvý prostor Remake – jsme si jisti, že jejich postavy projdou hrou naživu. Upřímný.

O autorovi

Chris McMullen

Přispěvatel na volné noze u Escapista. Po několika změnách kariéry jsem se vrátil k psaní o hrách, s mým nedávným stintem trvající pět a více let. Doufám, že prostřednictvím své psaní práce vypořádat karmický dluh, který jsem vznikl přesvědčováním svých rodičů, aby si koupili mega CD. Kromě psaní pro Escapista pokrývám také zprávy a další pro GameSPEW. Byl jsem také publikován na jiných webech včetně VG247, Space a dalších. Můj vkus běží na hrůzu, post-apokalyptický a dále, i když budu řešit většinu věcí, které nejsou výhradně sportovní.

Herci hlasového hlasového kosmiku pro všechny postavy: plné obsazení

Voice mrtvého vesmíru obsazení

Elektronické umění

Remake mrtvého vesmíru má mnohem více dialogu než originál, díky určitému inženýru, který má tentokrát hlas. Tady je celý obsazení hlasu mrtvého vesmíru.

Zatímco pokračování to poněkud smíchalo, původní mrtvý prostor byl z velké části hra, kde byl bez neznělý Isaac Clarke poslán do různých částí lodi, aby opravil různé věci. Učinil to, zatímco trpěl vizemi své chybějící přítelkyně a bojoval s hordami ztovaných nekromorfů. Tentokrát však remake mrtvého vesmíru má plné hlasové obsazení – včetně Izáka.

Článek pokračuje po reklamě

Níže podrobně popisujeme každou postavu v remake mrtvého prostoru a také hlasového herce, který je hraje. Také vám poskytneme krátký kousek informací o tom, kdo jsou, bez spoilerů, samozřejmě. Tady je tedy to, kdo se chystá uvíznout v mrtvém prostoru, zatímco je mutované nekromorfy pronásledují přes opuštěnou těžební loď.

Článek pokračuje po reklamě

Recenze mrtvého prostoru

Noční můra Isaaca Clarkeho se chystá znovu začít.

Voice mrtvého vesmíru obsazení

Následující herci zobrazují níže uvedené role v remake Dead Space:

Isaac Clarke (Gunner Wright)

Isaac Clarke je protagonista mrtvého prostoru, jeho remake a pokračování původní hry. Isaac je inženýr poslaný k opravě těžební nádoby, Ishimura poté, co loď hlásí více problémů. V době, kdy se Isaac a jeho tým dorazí, se loď změnila v noční můru. V původním mrtvém prostoru Isaac neměl žádný dialog a byl tichým protagonistou, i když pokračování to změnilo a více ho rozvinuly. V remake je Isaac nyní plně vyjádřenou postavou, zobrazený Gunner Wright.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nicole Brennan (Tanya Clarke)

Nicole je Isaacova přítelkyně, lékař umístěný na Ishimuře. Když loď pošle tísňový signál, dobrovolníci Isaac mohou navštívit Nicole, kterou za šest měsíců neviděl. Isaac utrácí většinu mrtvého prostoru opravy lodi a hledá Nicole a najde její různé hlasové poznámky, kde diskutuje o jejich vztahu, podrobně popisuje rozběh k vypuknutí nekromorfy-a něco mnohem tmavšího.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Zach Hammond (Anthony Alabi)

Hammond je velící důstojník Izáka a vůdcem týmu inženýrů. Vše, co chce Hammond udělat, je opravit ishimuru, zachránit všechny přeživší, které může, a dostat svůj tým do bezpečí. Má však hlubokou nedůvěru Kendře. V remake hraje Hammond Anthony Alabi.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Isaac Clarke

Izák bude tentokrát plně vyjádřen.

Kendra Daniels (Brigitte Kali Canales)

Kendra je počítačový hacker inženýrského týmu, který má za úkol pomoci Isaacu získat systémy Ishimura zpět online. Má napjatý a chladný vztah s Hammondem, který se kopal do svého pozadí, ale dobře se s Isaacem dobře.

Dr. Challus Mercer (Faran Tahir)

Dr. Mercer je Nicoleův šéf a hlavní lékař na palubě Ishimury, který ji často podkopává a její lékařské názory. Mercer je také oddaný jednotolog, nové náboženství, které uctívá značky, starověké artefakty, které zanechaly mimozemskou civilizaci. Také umístí své náboženství nad svou roli doktora, což vede k dalšímu napětí mezi sebou a Nicole.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hledáte více obsahu remake mrtvého prostoru? Podívejte se na některé z našich dalších průvodců níže:

Mrtvý prostor odhaluje jeho obsazení hlasu

EA a Motive odhalili hlasové herce obsazené v remake mrtvého vesmíru.

Přestože jsme již věděli, že dříve tichý protagonista Isaac Clarke bude nyní vyjádřen Gunner Wright – původní hlas Izáka v mrtvém prostoru 2 a 3 – Motive nyní odhalil zbytek obsazení.

Pojďme hrát Dead Space 2 – Pilotní epizoda, kde se všechno pokazilo!

Tanya Clarke – žádný vztah k Isaacu – je zpět jako Nicole Brennanová, která poskytla její hlas a podobu v první hře a mrtvém prostoru 2. Bývalý sportovec NHL Anthony Alabi je na palubě, aby vylíčil nesmysl Zach Hammond, čerstvý z jeho rolí v nestydaté a rodinné setkání.

Pak máme Brigitte Kali Canales jako Kendra Daniels – možná ji znáte jako Rachel ve strachu z The Walking Dead a Trace Martez ve Star Wars: The Clone Wars and Star Wars: The Bad Batch – zatímco Challus Mercer bude zobrazen kapitánem Star Trek, kapitán Star Trek bude vylíčen Robau ve Star Trek, Faran Tahir.

Záhadný účet Instagramu hry, lavička, má údajně osm dalších tajemství, aby se vzdal od nynějška a kdy se sci-fi horor vydává, takže dávejte pozor, pokud nemůžete čekat na další.

Remake EA Dead Space Remake nedávno zvedla obočí za své ceny 70 £/70 $ na PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ve srovnání s cenou 50 GBP/60 $ na Steam. Je nastaveno na uvolnění 27. ledna pro PC, PS5 a Xbox Series X/S.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Dead Space (remake) Sledujte
 • EA Sledujte
 • Elektronické umění následovat
 • Horor následovat
 • Motive Studio Follow
 • PC Sledujte
 • PS5 následovat
 • Remakes následovat
 • Střelec následovat
 • Hlasové herectví následuje
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Když se její přátelé zamilovali do mýdlových hvězd, Vikki se zamiloval do videoher. Je to přežití o přežití s ​​přežitím s zálibou v čaji Yorkshire, muži oblečeni jako lékaři a příštím slovy. Snaží se žonglovat s veletrhem k závislému osudu/halo a její poměr zabití/úmrtí je hrozný.