Kdy dostanu svůj parní balíček? Kdy vycházejí e -maily?, Zkontrolujte rezervaci parního balíčku, možná jste přeskočili frontu ventilu | PCGamesn

Zkontrolujte rezervaci parní paluby, možná jste přeskočili frontu ventilu

Pod verzí konzoly, na kterou jste umístili rezervaci, řekne „vaše očekávaná dostupnost objednávky“ s časovou osou. Například výše uvedený obrázek říká: „Po Q3 (říjen 2022 nebo novější).”

Nyní si můžete zkontrolovat své místo na listině čekací listiny pro parní balíček

Bohužel, mnozí, kteří si vyhradili koupit parní balíček, to ještě musí získat. Kdy dostanu svůj parní balíček a kdy vycházejí e -maily?

JUL. 18 2022, publikováno 6:01 str.m. ET

Parní paluba

Navzdory nějakému skepticismu získala nová parní balíček Valve od spotřebitelů docela pozitivní recenze. Údajně je nová přenosná konzole překvapivě schopna spustit některé z nejvíce grafických her dostupných pro Steam.

Bohužel, konzola byla neuvěřitelně těžká přijít, i když jste na čekací listině. Mnoho lidí, kteří se zaregistrovali před jeho propuštěním. Takže se možná ptáte sami sebe, kdy dostanu svůj parní balíček?

Článek pokračuje pod reklamou

Jak zkontrolovat své místo na čekací listině pro parní balíček.

Rezervační e -maily pro předobjednávku na palubu Steam Deck jsou odeslány v pořadí, které jste přidali své jméno do čekacího seznamu – což znamená, že ti, kteří se zaregistrovali, aby dostali konzolu krátce poté, co byla oznámena, dostanou příležitost k koupi jednoho dříve.

Bohužel, protože parní balíček trvá tak dlouho, aby se vyráběl, odhad, který vám byl dán, když jste zpočátku přidali své jméno do čekacího seznamu, se pravděpodobně změnil. Pravděpodobně to bude o něco déle, než jste očekávali, než na to budete moci dostat ruce.

Stránka objednávky na palubu

Článek pokračuje pod reklamou

Chcete -li zjistit, jak dlouho můžete čekat, můžete přejít na stránku Steam Deck na webu Steam. Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu za nejaktuálnější informace o tom, kde je vaše místo v řadě.

Pod verzí konzoly, na kterou jste umístili rezervaci, řekne „vaše očekávaná dostupnost objednávky“ s časovou osou. Například výše uvedený obrázek říká: „Po Q3 (říjen 2022 nebo novější).”

Pro výše uvedenou rezervaci bude rezervační e -mail pro parní balíček pravděpodobně rozeslán v říjnu 2022 nejdříve, i když by se tato časová osa mohla změnit.

Opět platí, že časový rámec, kdy dostanete svůj parní balíček. Ti, kteří dříve očekávali, že obdrží e -mail během čtvrtletí 2022.

Zkontrolujte rezervaci parní paluby, možná jste přeskočili frontu ventilu

Parní paluba s obličejem Gabe Newell na obrazovce proti růžové a modré pozadí

Nikdy není hezké být uvíznut ve frontě, ale vaše rezervace na palubu na parník by mohla jen přeskočit několik kroků. Valve říká, že produkuje více kapesních herních počítačových zařízení než kdy předtím, a místo toho, aby čekal do prosince, až se dostanete do rukou do systému, můžete získat příležitost k tomu, abyste si ji místo toho dostali, místo toho místo toho příštího měsíce.

Valve bouchá na stejném bubnu, který zasáhl celý měsíc, a řekl vám, že datum vydání na palubě by mohlo být dříve, než jste si mysleli, a že další objednávky budou odeslány dopředu před plánem. No, tady jsme, znovu vám řekneme, abyste zkontrolovali svou pozici ve frontě, protože spousta objednávek skočila ze čtvrtého čtvrtletí (říjen – prosinec) do Q3 (červenec – září). Ve skutečnosti jsou tři spisovatelé zde v PCGamesn v nadšení, že si svůj parní balíček dostanou dříve – včetně toho skutečně.

Snímek ventilu

Zdroj: Twitter

Chcete -li zkontrolovat, kde vaše rezervace sedí, jednoduše se přihlaste do svého účtu Steam a navštivte oficiální stránku Store Store Steam Deck. Uvidíte okno vydání pod modelem, který jste si předobjednali. Jakmile dorazí dlouho očekávaný e-mail, máte asi 72 hodin na dokončení nákupu, než odkaz zdánlivě vyprší. Nepotte to, pokud vám to chybí, protože nikdo není posedlá svou doručenou poštu, správně? Že jo? Valve říká, že „existuje doba odkladu několik dní“ po zrušení, kde můžete oslovit zákaznickou podporu Steam a bude ctít původní nabídku.

Valve také sdílí, že to není nic zájmu, navzdory důvěře za výrobou. „Počet rezervací parních balíčků, které se provádějí denně.„Valve již zaručil, že letos dostanete svůj parní balíček, pokud vložíte předobjednávku do srpna, a vypadá to pro ty, kteří se zavázali po jednom, velmi uklidňující.

Damien Mason Damien’s je odborník na hardware PC Games a jeho pokrytí se zaměřuje na grafické karty a CPU od firem jako AMD, Intel a Nvidia. Kromě toho, že je obrovským fanouškem parní paluby, také kontroluje náhlavní soupravy, klávesnice, myši a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Sledování objednávek na palubu na palubu: Jak zkontrolovat stav objednávky

Parní paluba

Ventil / pára

Dostal jsem svůj parní balíček v nejnovějším prodeji? Přemýšlel, kde by to mohlo být na světě? Zde je, jak to zjistit.

10% sleva na prodej Valve pro parní balíčku ještě více poháněl čísla. I se všemi těmito novými lidmi v závěsu však stále neexistuje žádný jednoduchý způsob, jak najít své sledovací číslo po objednávce.

To vše říkalo, parní balíček se pravděpodobně už nikdy nevrátí ze skladu. Dlouhé čekací doby jsou nyní skromné ​​dva týdny, spíše než Celoroční čekání Někteří z nás museli trpět.

Článek pokračuje po reklamě

Kontrola, kde je vaše objednávka, může být trochu bolest. Zde je návod, jak to udělat.

Článek pokračuje po reklamě

Jak rezervovat parní balíček

Pokud se nyní dojde k dodávce parního paluby ventilu, výchozí se vrátí zpět k možnostem rezervace. Ty často netrvají dlouho, protože tovární ventil poklepával na výrobu, je docela rychlý.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  1. Přihlaste se do svého Pára a zamířit na Sekce parní paluby.
  2. Vybrat verze Chcete si rezervovat. Pamatujte, že musíte zaplatit vklad 5 $/4 £ který je odstraněn z vaší konečné částky nákupu.
  3. Až bude zařízení k dispozici, obdržíte e-mailem ve vaší doručené poště.
  4. E -mail bude obsahovat a Odkaz na stránku nákupu A budete mít celkem 72 hodin, abyste to dokončili.

Jakmile obdržíte fakturu, můžete zkontrolovat stav objednávky odtud.

Jak zkontrolovat stav objednávky parní paluby

Kontrola stavu objednávky parní paluby lze provést zevnitř samotné páry. Vše, co musíte udělat, je sledovat tyto jednoduché sady kroků, abyste získali krátký nápad:

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek cen parní paluby ve Velké Británii

  1. Přihlaste se do Aplikace Steam Desktop, web nebo aplikace.
  2. Přejděte na podrobnosti o účtu a jakmile tam uvidíte možnost pro „historii nákupu“. Klikněte na to a přivede vás na váš trapně dlouhý seznam her, které jste nikdy nehráli. Bude také ubytovat objednávku vaší paluby.
  3. Jakmile určíte konkrétní objednávku, budete moci stisknout „Zobrazit podrobnosti o odeslání“. Tím se dostanete na informace a sledovací číslo poskytnuté ventil.
  4. Objednávky mohou během rušného období trvat asi dva týdny, takže to očekávejte až do konce prázdnin.

Takže to máte! To je oficiální způsob, jak potvrdit stav objednávky parního balíčku. Pokud Valve učiní některá oznámení, aktualizujeme průvodce, takže se pravidelně kontrolujte zpět.