Kimberly Street Fighter 6 Moves Seznam, strategický průvodce, komba a přehled postav, jak odemknout Kimberly jako mistr v Street Fighter 6 World Tour |

Jak odemknout Kimberly jako Master in Street Fighter 6 World Tour

V režimu World Tour Tour Street Fighter 6 chcete pána, který odpovídá vašemu bojovému stylu, takže můžete odemknout speciality, super umění a styl, který chcete. Pokud je Ninjitsu váš styl, pak Kimberly . Zde je návod, jak odemknout Kimberly v režimu SF6’s World Tour:

Kimberly byla odhalena jako hratelná postava v Street Fighter 6 7. srpna 2022. .

Svět poprvé viděl Kimberly v počátečním odhalení hry pro Street Fighter 6, kde se její statický obraz objevil na obrazovce v pozadí bitevního centra. Street Fighter 6 Marks Kimberlyho oficiální bojová hra debut.

Tento spunky bojovník je velkým fanouškem graffiti a 80. let, za které ukazuje své uznání pomocí sprejových plechovek v bitvě a nošením Walkmana, zatímco bojů. .

Kimberly je nezvaným studentem finálního boje a pouličního bojovníka Alphyho chlapa, 39. nástupce Bushinryu. .

Nováčková bojovník Street Fighter bojuje s používáním stylu Bushinryu, což znamená, že využívá mnoho technik Zeku Guy a Street Fighter 5 v boji. Je rychlá a hbitá, používá různé možnosti pohybu k rychlému navigaci kolem obrazovky.

Několik cílových komba v Kimberly’s Arsenalu je odvozena od Guy a Zeku, stejně jako určité speciální pohyby. Její příkaz běh a sklouznutí, Bushin Senpukyaku (hurikánový kop), loketní kapka a dokonce i Kaiten Izuna Otoshi (Air Bushin Throw) bude jistě vypadat a cítit se povědomí hráčům minulosti chlapa z minulosti.

Tam, kde se začíná odchylovat od svého učitele, je s manévry, jako je Genius ve hře – speciální tah, který vidí, že Kimberly zásobuje sprej, který může být hoden na zem jako bomba shuriken. Její skrytý variabilní tah přispívá k jejímu arzenálu ještě větší individualitu, což jí umožňuje zmizet v oblaku barevného kouře na okamžik a znovu se objevit na jiném místě na obrazovce.

Rozpad postav

Rychlost
Efektivní rozsah: Střední rozsah
Snadnost použití: Normální

Líbí se, nelíbí se, atributy

Hates: Filmy slzy
Líbí se: Hudba 80. let, tenisky, velká čísla
5’6
Hmotnost:

Hlasové herci

Anairis quiñones
Japonský:

Jak odemknout Kimberly jako Master in Street Fighter 6 World Tour

Jak odemknout Kimberly jako Master in Street Fighter 6 World Tour Cover Image

Kimberly je nový bojovník se sídlem v Ninjitsu přidaný do Street Fighter 6 a můžete ji nechat naučit některé její triky jako mistr na World Tour!

V režimu World Tour Tour Street Fighter 6 chcete pána, který odpovídá vašemu bojovému stylu, takže můžete odemknout speciality, super umění a styl, který chcete. Být vaším pánem. Zde je návod, jak odemknout Kimberly v režimu SF6’s World Tour:

Jak najít Kimberly na Street Fighter 6 World Tour

(Obrázek přes esports.gg)

Kimberly je vlastně součástí hlavního příběhu v Street Fighter 6 World Tour, takže si dejte pozor na spoilery dopředu. V hlavní misi kapitoly 8-7, Vysoce létající muž Když infiltrujete budovu SIRN, která hledá stopy. Kimberly vás bude bojovat a pokusit se vás porazit. Nezdá se, že se jedná o boj „nutností“, ale Kimberly jsme porazili relativní lehkostí. Poté překvapivě neodemknete Kimberly jako nový pán.

Odemčení Kimberly jako váš mistr na SF6 World Tour

(Obrázek přes esports.gg)

Chcete-li odemknout Kimberly jako mistra, budete muset dokončit misi kapitoly 8-7 a poté dokončit kapitolu jako celek. . Na tomto místě je na Beat Street žebřík.

Pamatujte, že tam bude jen v noci, ale jinak jen promluvte si s Kimberly, užijte si Cutscene a odemkne se jako váš pán v režimu World Tour Street Fighter 6!

Jak odemknout Jamieho jako mistra v Street Fighter 6 World Tour

Jamie, praktikující Zui Quan Street Fighter 6 se může stát vaším Master In The World Tour Mode.