Kingdoms of Arda Mod přináší Lord of the Rings na M&B II: Bannerlord, Mount a Blade 2: Bannerlordské království Arda Mod | GameWatcher

Mount and Blade 2: Bannerlordské království z Arda Mod mu dává léčbu Pána prstenů

„Aktuální plán uvolnění nás bude počkat, až mod dosáhne bodu vysokého polštiny v naší první sadě frakcí: Gondor, Rohan, Isengard, Mordor, Harad a Dunland. To znamená, že kampaň musí dosáhnout uspokojivé hladkosti a rovnováhy, ale mnoho z našich funkcí nemusí být plně implementováno jako režim příběhu, multiplayer, úkoly a další mechanika, “ čte příspěvek od října 2020. Další, od začátku roku, podrobnosti o plánovaných stromech vojáků.

Kingdoms of Arda Mod přináší lorda prstenů do M&B II: Bannerlord

Kingdoms of Arda

Společnost TaleWorlds Entertainment nedávno vydala plnohodnotné modové nástroje pro Mount a Blade II: Bannerlord a již na obzoru jsou některé zajímavé projekty, jako jsou Kingdoms of Arda.

To je, jak jste možná uhodli, totální konverzní mod, jehož cílem je přivést lord prstenů na horu a Blade II: Bannerlord, jak je podrobně uvedeno níže.

Související příběh Xbox Game Pass přidává atomové srdce, Madden NFL 23 a další v polovině února
 • Mapa kampaně Middle Earth
 • Multiplayer
 • Příběhový mód: Hrajte jako své oblíbené postavy ve scénách z knih a filmů
 • Mnoho nových frakcí 35+
 • Vlastní ikony mapy a vlastní scény
 • Známí pánové a postavy z Lotra, Hobbit a další díla Tolkiena
 • Nové hratelné závody: Elfové, trpaslíci, dúnedain, orky, hobiti, goblini, uruks
 • Nová stvoření: Trollové, ents, mumakils, wargs a mnoho dalších

Tým Modding měl náskok na nástrojích Bannerlord, poté, co byl pozván ve fázi testování společností TaleWorlds Entertainment. Jako takové se dokázali vyrovnat a začít dělat nějakou práci; Před několika dny předvedli část rohů Rohana. Kanál YouTube dokonce obsahuje několik výukových videí pro zájemce o učení, jak ovládat nástroje.

Stejně jako u většiny těchto projektů Mod Passion, Kingdoms of Arda zatím nemá datum vydání. Vývojáři ve skutečnosti uvedli, že hratelná verze je stále daleko, ale budeme vám vědět, jakmile budou existují nějaké pozoruhodné aktualizace.

Mezitím se v související Mount a Blade II: Bannerlord News chystá získat podporu NVIDIA DLSS s náplastí přicházející někdy příští měsíc.

Mount and Blade 2: Bannerlord’s Kingdoms of Arda Mod mu dává Pána prstenů

Mount and Blade 2: Bannerlord's Kingdoms of Arda Mod mu dává Pána prstenů

Mount and Blade 2: Bannerlord není cizí pro celkové konverzní mody a Pán prstenů Fanoušci se nyní mají na co se těšit, ve tvaru Kingdoms of Arda Mod. Když se spustí, Mod přinese na Střední Země spolu s mnoha jeho frakcemi a postavami do nejnovějšího vydání TalaWorlds Entertainment.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Tým za Mount and Blade 2: Bannerlord’s Kingdoms of Arda Mod si klade za cíl poskytnout zážitek přehrávatelný v jednom hráči i multiplayeru. Začíná dva roky před společenstvím Prstenu opouštějícího Rivendella, hráči se setká s populárními postavami z knih a filmů, dokonce i na možnost připojit se k stipendiu na jejich cestě k Mordoru.

Mount and Blade 2: Bannerlord's Kingdoms of Arda Mod mu dává Pána prstenů

Mount and Blade 2: Bannerlord's Kingdoms of Arda Mod mu dává Pána prstenů

Její samostatný režim příběhu se poté zaměří na scénáře zaměřené na bitvy, jako jsou scénáře v Helm’s Deep nebo Pellenor Fields, které lze hrát z pohledu hrdiny nebo pravidelného vojáka.

Elfové, trpaslíci, Dúnedain, Orcs, Hobbits, Goblini a Uruks se počítají mezi hravými závody Kingdom of Arda. Lze s jistotou říci, že Bannerlordův MOTR MOD vás neomezuje na hraní jako dobří kluci. Budete moci zabít „Skoro všichni“ Ale neočekávejte, že bude zničen Nazgûl, zatímco Sauronovy velké oční hodinky nad Mordorem.

Součástí plánů týmu Modding jsou také trollové, Ents a mumakils „25 hlavních frakcí s velkým rozstřikováním drobných frakcí.” Stejně jako vize je tam, království Ardy je „Velmi brzy ve vývoji“ momentálně. I když spuštění oficiálních nástrojů Modding – které část testovaného týmu – pomohlo zrychlit věci, hratelná verze je “daleko”.

„Aktuální plán uvolnění nás bude počkat, až mod dosáhne bodu vysokého polštiny v naší první sadě frakcí: Gondor, Rohan, Isengard, Mordor, Harad a Dunland. To znamená, že kampaň musí dosáhnout uspokojivé hladkosti a rovnováhy, ale mnoho z našich funkcí nemusí být plně implementováno jako režim příběhu, multiplayer, úkoly a další mechanika, “ čte příspěvek od října 2020. Další, od začátku roku, podrobnosti o plánovaných stromech vojáků.

Více o Bannerlord’s Lord of the Rings Mod se můžete dozvědět na její stránce MOD DB. Náš seznam nejlepších Mount and Blade 2: Bannerlord Mods má také několik tipů, které vás mohou odvrátit, dokud se Kingdoms of Arda v současné době neohlášené datum vydání rolí.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu .

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

Lord of the Rings Calradia

Kvůli populární žádosti
1.7.0 – 1.7.1
Hlavní funkce:
-Legolas se ukloní a šípy
-Luk střílí rychle jako legolas s přesností
-Bow and Arrow může proniknout více protivníky
-Druhý typ šipky, který může proniknout také
-Kostýmy Legolas
-Kombinuje se s balením zbraní lotR.
-Může přidat Legolas a CR

Oprávnění a kredity

Kredity a povolení k distribuci

 • Aktiva jiného uživatele všechna aktiva v tomto souboru patří autorovi, nebo pocházejí od zdrojů MODER bez volného použití
 • Nahrajte povolení, které za žádných okolností nesmíte nahrát tento soubor na jiné weby
 • Povolení k úpravě Musíte ode mě získat povolení, než budete moci upravit mé soubory, abyste je vylepšili
 • Povolení konverze nemáte povoleno převést tento soubor tak, aby za žádných okolností pracoval na jiných hrách
 • Oprávnění k použití aktiv musíte ode mě získat povolení, než budete moci používat některá z aktiv v tomto souboru
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které se prodávají
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které získávají dárcovské body, nemáte povoleno získat darovací body za vaše mody, pokud používají moje aktiva

Poznámky k autorovi

Tento autor neposkytl žádné další poznámky týkající se oprávnění souboru

Soubory kredity

Systém dárcových bodů

Tento mod je rozhodnut pro přijímání dárcovských bodů

Jsem si jistý, že se nudíte a jen čekáte, až vyjde velký revizi LOTR. Mezitím můžete jen dobrodružství do Calradia.

Poté, co byla střední Země zachráněna před Sauronem, Legolas potřeboval nové dobrodružství. Putoval se kolem, dokud nebyl dole na štěstí v Calradii. Bez peněz na pokračování ve své cestě je nucen pracovat na zvláštní práci, aby získal jeho udržení.

1.7.0 – 1.7.1 verze

Křížová oprava pro zaměstnance Gandalf a Sauron – https: // www.Nexusmods.com/MountandBlade2Bannerlord/Mods/3301

-Položky jsou k dispozici prostřednictvím nabídky Cheat.
-Anduril
-Glamding
-Bodnutí
-Orcrist
-Hahadfang
-Lhang
-Sauron Mace
-Zaměstnanci Gandalf
-Zaměstnanci Sarumanu

-Vytváření každé položky jako celek by mělo fungovat dobře. Jejich smíchání s jinými nativními komponenty však nemusí fungovat kvůli problémům s vyrovnání.

Oprávnění
Tento mod můžete použít jako požadavek pro váš mod.

Legálně používám aktiva „zdarma k použití“ z následujících:
CC by – atribut
https: // CreativeCommons.org/licence/by/4.0/
https: // nápověda.Sketchfab.com/hc/en-us/články/360038413232-úvěr-users-for-3d-model-downloady

Přečtěte si prosím oprávnění a kredity

Žádní členové komunity nebyli obtěžováni, šikanováni, poníženi, dehumanizováni atd. Při výrobě tohoto mod. Kéž oběti najdou mír ve svém životě.
Zvyšování povědomí o toxicitě za scénou. Proč na tom záleží? Z tohoto důvodu ztratíme moduráty a to od nás bere život. Většina případů byla výsledkem velkých populárních moddingových skupin (ne všichni členové byli vyvoláváni) vybíjeli jednotlivé modulky. Nemá to nic společného s tím, že má hustou kůži, protože administrátoři/moderátoři chrání tyto šikany. Pokud máte pocit, že můj příspěvek je pro vás příliš probuzen a chcete mě bojkotovat/zrušit, neváhejte tak učinit. Jen si pamatujte, historie se opakuje a nakonec to ovlivňuje každého. Před dvěma lety zaplavili bílí rytíři fórum a uvedli, že hra je dobrá a je to včasný přístup. Přijďte uvolnit, stále máme velmi podobnou hru bez významných vylepšení. Tito bílí rytíři jsou všichni, ale teď pryč. Moddry, kteří ukončují po druhém, nemáme ve hře žádné zlepšení „kvality života“ nebo „mechaniky“. Nyní vidíte jen „překlady“ a „mix a zápas“ mody. Mír s tebou.