Klasická mapa tresky údajně přichází na MW2 velmi brzy – a musí to být terminál., Modern Warfare 2 hráči odhalit ikonické mapy pro více hráčů ve hře – Dexerto

.

Infinity Ward odhalila, že na MW2 přichází klasická mapa COD „brzy“ a musí to být terminál, pokud chtějí, aby se více hráčů vrátilo a hrálo svou hru. .

Všestrannost Terminálu v jeho vnitřních a venkovních sekcích by byla útočištěm pro táborníky i agresivní útočníky. Také by to také bezpochyby vytvořilo nejlepší hodnocené načítání her a nejlepší načítání hodnocení Warzone 2 vypadalo jako přemožená kousky vybavení kvůli tomu, jak ideální by to bylo pro mnohofaktuální strukturu mapy.

Přestože umístění oblíbeného fanoušků, na letišti nebylo zahrnuto od doby, kdy byla v roce 2016 vydána s nekonečnou válkou. .

. . .

Zatímco čekáte, až do hry přijde nová mapa, podívejte se na naše nejlepší načítání Cronen Squall a Best Tempus Torrent načítání, takže můžete získat několik fragů, zatímco budete čekat.

Modern Warfare 2 byla spuštěna s jedenácti 6v6 multiplayer map před infinity Ward záhadně odstranila muzeum Valderas v den zahájení hry.

Infinity Ward ještě není jasné, protože MW2 potenciálně odstraňuje mapu hotelu Breenbergh kvůli právním problémům. Fanoušci mohou dýchat úlevou, protože se zdá, že do záchranné lano je v potrubí.

Uvnitř mapy velvyslanectví MW2 hráči objevili dvě ikonické umístění tresky při přechodu do režimu diváka.

Highrise a Terminal nalezený v moderní válce 2

Terminál z MW2

Podobně terminálu, svrchovasti a výškové vzhled je přidáno do stávajícího multiplayeru moderního války.

Únik MW2 tvrdil, že na oslavu 20 let Call of Duty se vyvíjí „Největší hity Map Pack“. Kodelník COD Ghostofhope věří, že populární mapy z Modern Warfare 2 (2009) a další položky série přicházejí do MW2 v roce 2023 jako DLC.

Již víme, že mapa Warzone 2 Al Mazrah zahrnuje moderní výšku a terminál) Modern Warfare 2 (2009) jako Pois, ale dva uživatelé Reddit našli obě umístění v multiplayeru 6v6.

Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

.

Pomocí stejné metody diváka objevil druhý hráč terminál na mapě velvyslanectví. Nemělo by to být příliš překvapení, protože se potvrzuje velvyslanectví v Al Mazrah, ale vidět obě mapy v 6v6 multiplayer otevírá nové dveře příležitosti.

. Activision potvrdil, že „oblíbená“ mapa fanoušků přichází na moderní Warfare 2 16. listopadu a „legendární“ mapa přichází 14. prosince.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Fanoušci požadují více obsahu pro více hráčů, zejména pokud neustále ztrácíme mapy.

prázdný

.

V jednom z obchodů mimo mapu můžete vidět dva moderní případy hry Warfare Floaated nad podlahou, můžete jej vidět s odstřelovačem nebo jít do režimu diváka. Přední část případu má kapitánskou cenu se záda odpovídající případu Call of Duty 4.

.

.

prázdný

Burger Town najdete zde s jejich speciálním hamburgerem, kuřecím hamburgerem, dvojitým hamburgerem a kuřecími prsty pod 5 $.!“, Jedna z nejvíce mluvených restaurací ve franšíze Call of Duty a používaná na Call of Duty Events.

prázdný

Střelba popového stroje bude mít za následek „Velké žíznivé coly“, které vyplivne u nohou, jednoho z jediných dvou popových strojů v této hře, které vám poskytne nápoje zdarma.

prázdný

.

Call of Duty: Modern Warfare 2

prázdný

Call of Duty je od roku 2003 silný, a to díky fanouškům za to, že to udrželi silné.