Kódy soukromého serveru Universal Time AUT (září 2023) – Pro Game Guides, Aut Codes Wiki A Universal Time 2.8: Vyvážení Roblox – Mrguider

Aut kódy wiki a univerzální čas 2.8: Vyvažuje roblox

To je vše, co jsme dostali v tomto [univerzálním čase] aut wiki pro kódy. Poskytujeme nejrychlejší aktualizace a pokrytí herních kódů Roblox, takže tuto stránku prosím do záložek a sdílejte ji se svými přáteli. Jakmile se objeví nový kód, přidáme jej do seznamu. Kódy, které nejsou ve výše uvedeném seznamu.

Kódy soukromého serveru Universal Time AUT (září 2023)

Aktualizováno 12. září 2023

Zkontrolováno nové kódy!

Prozkoumejte anime multiverse v univerzálním čase, kde musíte procházet prostředí a nepřátele v otevřeném světě, abyste se stali konečným stíhačem. Když sundáte své soupeře a zvyšujete své statistiky, můžete získat speciální síly, které prokazují svou bojovou zdatnost a zvýšit svou notorii mezi ostatními hráči.

Mnoho lidí však dává přednost tomu, aby využili VIP soukromých serverů, které si můžete ve hře koupit, aby si mohli hrát se soukromou skupinou přátel, spíše než soutěžit proti cizincům. Někteří hráči se také chtějí připojit ke soukromému serveru jednoduše proto, že chtějí kontrolované prostředí s menším spamem v chatu a pozitivnější sociální zkušeností ve hře. S níže uvedenými kódy soukromého serveru AUT se můžete připojit k serverům, které se zaměřují na vaše zájmy!

Zatímco používáte náš seznam univerzálních kódů soukromého serveru, nezapomeňte, že pro hru máme více průvodců! Jako obtížná hra je na AUT mnoho věcí, které se můžete snažit najít naši získání. Naše průvodce můžete použít na to, jak získat kloub, jak získat každý stojan a schopnost a jak získat Sakuya v univerzálním čase!

Všechny Roblox A Universal Time VIP Seznam kódů soukromého serveru

Zde je pohled na všechny fungování univerzálního času VIP soukromého serveru.

 • CMYFZXNMZRMDPURPTR
 • tljxlmpknjeeslKroc
 • Pqiwhgxtszykmpjgxm

Poznámka: Soukromé servery mohou kdykoli vypršit a téměř vždy vyprší bez varování. I když se můžeme pokusit udržet tento seznam aktualizovaný pouze pomocí pouze dostupných kódů, některé uvedené kódy nemusí fungovat. Prosím, dejte nám vědět, až se to stane, abychom mohli aktualizovat seznam a najít další kód, který jej nahradí!

Roblox Aut VIP soukromý server Často kladené otázky

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o soukromých serverech v Robloxu univerzální čas.

Jak se připojit k soukromým serverům v univerzálním čase

Když jste vybrali kód pro požadovaný server, je to jednoduchý proces, který se k němu připojí. Chcete -li tak učinit, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. V hlavní nabídce hry (před stisknutím přehrávání) stiskněte Soukromé servery tlačítko na levé straně obrazovky.
 2. Nabídka se objeví s různými možnostmi souvisejícími s VIP servery. V textovém poli, které říká „Zadejte kód soukromého serveru“, Zadejte kód VIP serveru přesně tak, jak je uvedeno v seznamu výše.
 3. lis Připojte se k soukromému serveru připojit se ke serveru!

Jak vytvořit soukromý server v Roblox AUT

Vytvoření VIP soukromého serveru je o něco složitější než připojení k jednomu. Ve svém účtu Roblox musíte mít nejméně 150 robuxů, které lze získat nákupem nebo vyděláváním robuxu. Když máte dostatek robuxu, postupujte podle těchto kroků.

 1. Spusťte hru a stiskněte tlačítko Soukromé servery tlačítko na levé straně obrazovky.
 2. V nabídce, která se otevírá, stiskněte Koupit měsíční prémii [150R $] tlačítko dole a poté nákup potvrďte.
 3. zmáčkni Vygenerujte kód [Obnovit kód] tlačítko v horní části nabídky. Tím vytvoří kód pro právě zakoupený server.

Kód, který generuje, je váš serverový kód. Můžete jej obnovit tak, abyste vytvořili nový, ale obvykle jsou to vždy náhodný řetězec znaků. Zkopírujte a vložte tento kód a sdílejte jej s lidmi, aby se připojili k vašemu serveru!

Proč není moje univerzální čas VIP soukromých serverů fungovat?

Kódy soukromých serverů bohužel nefungují stejně, že většina herních her Roblox funguje. Tyto soukromé servery jsou k dispozici pouze tak dlouho, dokud za ně chce majitel zaplatit. Neexistuje žádné stanovené datum vypršení platnosti a mnoho kódů vyprší (server se vypne) bez upozornění. Pokud si všimnete, že výše uvedený kód nefunguje, nejpravděpodobnějším důvodem je to, že jej majitel uzavřel nebo prostě nechtěli platit za měsíční prémiovou službu.

Pravidelně kontrolujeme nové kódy a zjistíme, zda vypršely naše uvedené kódy, proto si nezapomeňte tuto stránku uložit do záložek a zkontrolovat aktualizace zpět!

Co je Roblox univerzální čas?

Univerzální čas je masivně populární hra s tematikou anime, kde se musíte v boji proti zlu prokázat jako silnou sílu. Hra přitahuje těžký vliv z některých z nejpopulárnějších série Anime, nejvýznamnější bytost Jojo’s Bizarre Adventure. Hráči se snaží ovládnout své bojové schopnosti a prozkoumat obrovský svět, aby se prokázal jako hrdina, a přitom získávat zvláštní schopnosti a učit se silné techniky, aby se stali konečným bojovníkem!

Pokud hledáte kódy pro jiné hry, máme jich v naše Roblox herní kódy pošta! Prostřednictvím našeho můžete také získat spoustu bezplatných věcí Robloxové promo kódy strana.

Získejte kódy a novinky Roblox, jakmile je přidáme sledováním našeho účtu PGG Roblox Twitter!

o autorovi

J.P van Wyk je vaše přátelské kódy guru, které vám pomohou najít všechny nejnovější kódy pro vaše oblíbené hry na všech platformách. Hraje videohry 26 let a můžete ho chytit relaxaci na hororovou hru, když není na lovu nejnovějších kódů v Robloxu a dalších hrách.

Aut kódy wiki [univerzální čas 2.8: zůstatky] Roblox

Čtěte dále pro aut wiki pro kódy. Aktualizované automobilové kódy [univerzální čas] wiki představující všechny nové a pracovní kódy.

Aut kódy wiki [univerzální čas] roblox

Aut Wiki pro kódy

Publikováno společností Universe Time Studio, Aut je podmanivá hra Roblox.

Ponořte se do podmanivého světa JoJo v „Universal Time“, napínavou hru Roblox, která vám umožní vytvořit si vlastní postavu a pustit se do epických dobrodružství. Vstupte do vesmíru inspirovaného renomovanou franšízou JoJo, kde se setkáte se známými tvářemi, impozantními nepřáteli a vzrušujícími úkoly. Uvolněte své jedinečné schopnosti, hlavní výkonné stánky a zapojte se do intenzivních bitev, když se snažíte odhalit tajemství tohoto mimořádného světa. S obrovským otevřeným světem k prozkoumání a množstvím vzrušujících setkání nabízí „Universal Time“ pohlcující zážitek, kde vaše postava inspirovaná JoJo může vyřezat svou vlastní cestu a v tomto legendárním vesmíru zanechat nezapomenutelnou značku. Připravte se na uvolnění svého stánku a vytvořte svůj osud v „Universal Time“!

Zkontrolovali jsme nové [univerzální čas] aut kódy Roblox.

[Univerzální čas 2.8: Balance] Aut Codes Wiki Roblox

Aktivní automobilové kódy:

 • Grindneverstops – Kód uplatnění pro 10x Skin Crate (vyprší za 7 dní) [požadavky; 100 úrovní celkem z jakékoli schopnosti a musí být na serveru s verzí 2.8 nebo vyšší]

Vypršela [Universal Time] Aut Codes

Kódy budou fungovat pouze na konkrétní období. Následující kódy již již nefungují;

 • Grindfest – Kód uplatnění pro 10x Skin Crate [vyprší za 7 dní] [požadavky; 100 úrovní celkem z jakékoli schopnosti a musí být na serveru s verzí 2.7 nebo vyšší]
 • Phantomblood – Kód uplatnění pro 1x položku Crate [vyprší za 7 dní] [Požadavky; 100 úrovní celkem z jakékoli schopnosti a musí být na serveru s verzí 2.6 nebo vyšší]
 • Battletendence – Kód uplatnění pro 10x Skin Crate [vyprší za 7 dní] [požadavky; 100 úrovní celkem z jakékoli schopnosti a musí být na serveru s verzí 2.6 nebo vyšší]
 • Vzestup – Kód uplatnění pro 10x kožní bedny [přidáno 29. července 2023] [vyprší za 6 dní] [Požadavky; 100 úrovní celkem z jakékoli schopnosti a musí být na serveru s verzí 2.5 nebo vyšší]
 • Žací stroj – Kód uplatnění pro 10x kožní bedny [přidáno 15. července 2023] [vyprší za 6 dní] [Požadavky; 100 úrovní celkem z jakékoli schopnosti a musí být na serveru s verzí 2.4.5+]
 • 1mililiony – Odkupní kód pro 10x kožní bedny (přidáno 1. července 2023) [vyprší za 7 dní]
 • meloun – Kodex Redueming for Gold Experience Requiem: Melon (přidán 30. června 2023) [vyprší za 7 dní]
 • PuddestapologyVideo – Kód Redueming pro 10x Skin Crate (přidán 30. června 2023) [vyprší za 7 dní]
 • Bonrestorepack2 : SEDEM Kód pro 10x Skin Crate (přidáno 23. června, 2023) (vyprší za 1 týden) (musí hrát 25 hodnocených zápasů, aby vykoupila)
 • Ilovegacha – Kód Redueming pro 5x Skin Crate (přidán 18. června 2023) [vyprší za 3 hodiny]
 • Asgorefanclub – Kód Redueming pro 3x Skin Crate (přidán 16. června 2023) [vyprší za 3 hodiny]
 • Bonrestorepack – Kód Redueming pro 5x Skin Crate (přidán 16. června 2023)

Jak uplatnit automobily [univerzální čas]?

 • Připojte se ke skupině Roblox Aut
 • Spusťte AUT na Robloxu
 • Spusťte nabídku ve hře stisknutím klávesy M na klávesnici
 • Klikněte na Shop
 • Klikněte na různé
 • Zadejte platný kód
 • Získejte odměny

[Universal Time] Aut Wiki for Codes FAQ

V části FAQ odpovíme nejvíce dotazovaným otázkám hráčů hledajících kódy.

Jak získat [univerzální čas] aut kódy roblox?

Chtěli bychom objasnit, že tyto [univerzální čas] automobily, které sdílíme, jsou uvolněny vývojáři her. Obvykle vyjde nové kódy, když dojde k velké aktualizaci, události, festivalu nebo milníku. Například mnoho vývojářů her Roblox vydává nové kódy pokaždé, když jejich hry zasáhnou/návštěvy milníků.

Doporučujeme sledovat oficiální stránky sociálních médií na Reddit, Facebook, Twitter, Instagram nebo Discord pro nové aktualizace kódu. Většina vývojářů her Roblox vytváří skupinu Roblox, Discord nebo Twitter. Zřídka uvidíte stránky hry na Instagramu nebo na Facebooku.

Pokud jde o [univerzální čas] aut kódy Roblox, budete se řídit jejich serverem Discord.

To je vše, co jsme dostali v tomto [univerzálním čase] aut wiki pro kódy. Poskytujeme nejrychlejší aktualizace a pokrytí herních kódů Roblox, takže tuto stránku prosím do záložek a sdílejte ji se svými přáteli. Jakmile se objeví nový kód, přidáme jej do seznamu. Kódy, které nejsou ve výše uvedeném seznamu.

Děkujeme za návštěvu této stránky.

 • Kódy GPO
 • Kódy YBA
 • Shindo Life Codes
 • ASTD kódy
 • Všechny kódy Star Battlegrounds
 • PM kódy
 • Anime Adventures Codes
 • Kódy zabijáků projektu
 • Světové kódy jezdce
 • Avatar Rogue Benders kódy
 • Jezdit na závodních kódech přátel
 • Kódy útočníka Odyssey
 • Kódy Bronze Bronze Odysseys
 • Kódy bez názvu boxerských her
 • Kódy Barnstars

Roblox A Universal Time Codes (září 2023)

Miluji hraní her-adventure her inspirované Bizarre Adventure manga série JoJo na platformě Roblox, takže pro mě byl robox vesmíru přirozenou volbou. Zatímco počáteční mise byly snadno dokončeny, rychle jsem zjistil, že potřebuji více pomoci. Proto jsem se obrátil na Roblox a časové kódy vesmíru.

Většina kódů Roblox pro čas vesmíru vám poskytne bezplatné kožní bedny nebo odměny za položky. Zlepší vaši postavu, což je zásadní pro úspěch v režimech příběhu a PvP. Pokud hrajete jiné bizarní hry založené na Jojo na Robloxu, podívejte se na své bizarní kódy Adventure (YBA), abyste zlepšili svou hru.

Všechny Roblox A Universal Time Codes Seznam

Roblox univerzální časové kódy (aktivní)

To vše jsou fungující univerzální časové kódy.

 • Žací stroj—Reemeem pro bederní bednu zdarma (musí mít alespoň jednu schopnost nad úrovní 100)

Roblox a univerzální časové kódy (vypršené)

Vypršely následující kódy ROBLOX.

 • Bonrestorepack2—Drediem pro bedny zdarma
 • 1mililiony—Drediem pro bedny zdarma
 • meloun—Dredium tento kód pro bezplatnou odměnu
 • PuddestapologyVideo—Drediem pro bedny zdarma
 • Ilovegacha—Drediem pro bedny zdarma
 • Bonrestorepack—Drediem pro bedny zdarma
 • Asgorefanclub—Drediem pro bedny zdarma

Jak uplatnit univerzální časové kódy

Postupujte podle těchto kroků a upravujte kódy v univerzálním čase.

 1. Připojte se ke skupině univerzálního času roblox.
 2. Otevřete čas vesmíru na Robloxu.
 3. Vyberte jakýkoli herní režim.
 4. Zatímco ve hře, stiskněte tlačítko tři pruhy na spodní straně obrazovky otevřete hlavní nabídku.
 5. V nabídce klikněte na Prodejna knoflík.
 6. Vybrat Smíšený knoflík.
 7. Vložte kódy do Textové pole začít vykoupit.

Jak můžete získat více univerzálních časových kódů?

Nejlepší způsob, jak získat nejnovější kódy pro univerzální čas, je často záložek a navštěvovat tuto stránku často. Můžete také zkontrolovat oficiální AUT Twitter @kur_development a připojit se k rychlému aktualizaci na serveru Universal Time Discord.

Proč je můj univerzální čas v kódech Robloxu nefunguje?

Existuje mnoho důvodů, proč vaše kódy nemusí fungovat. Nejprve se ujistěte, že jste se připojili k univerzální skupině A Time Roblox, protože hra vám nedovolí vykoupit kódy, aniž byste se stali členem. Poté zkontrolujte, zda píšete kódy z aktivního seznamu. Nezapomeňte správně zadávat kódy, protože jsou citlivé na případ.

Další způsoby, jak získat zdarma odměny za univerzální čas

Vývojáři Robloxu, zejména vývojáři her založených na anime, občas organizují dárky. Zúčastněte se těchto akcí uvnitř hry, abyste získali omezené dobroty, které v budoucnu nemusí být k dispozici. Pravidelně kontrolujte oficiální skupinu Universal Time Discord, kde najdete aktualizace o takových událostech.

Co je univerzální čas?

Universal Time je hra s akcí a adventure inspirovaná populárním Shonen Anime a manga. Stejně jako většina her v žánru je hlavním cílem získat sílu získáním různých schopností. To můžete udělat dokončením úkolů nabízených NPC ve hře. Dalším hlavním prvkem hry je také režim PvP, který vám umožňuje bojovat proti jiným neuvěřitelně talentovaným hráčům na různých mapách arény.

Pokud hledáte kódy pro jiné hry, máme jich v naše Roblox herní kódy pošta! Prostřednictvím našeho můžete také získat spoustu bezplatných věcí Robloxové promo kódy strana. A mezitím se podívejte na nejnovější zprávy, abyste zůstali v aktuálním stavu zábavy všech věcí.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Vignesh Raja začal hrát videohry ve věku pěti let a okamžitě se do nich zamiloval. Přestože jeho dobrodružství začíná hrami založenými na příběhu, jako je totální předávkování a princ Persie. Tato vášeň ho vedla k hraní několika esportsových titulů jako FIFA, Paladins a Apex Legends na poloprofesionální úrovni od střední školy. V dnešní době sdílí své konkurenční znalosti koučováním nadcházejících týmů BR a psaním průvodců pro Valorant, Bitlife a Roblox.