Kolik zdarma V-Bucks se můžete dostat do Fortnite Kapitoly 4 sezóna 3?, Battle Pass | Fortnite wiki | Fandom

Fortnite Wiki

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Kolik zdarma V-Bucks se můžete dostat do Fortnite Kapitoly 4 sezóna 3?

Fortnite kapitola 4 sezóna 3 je téměř tady. Se servery, které jsou v současné době dole na údržbě, je jen otázkou času, než se nová sezóna objeví. Hlavní atrakcí s ohledem na tuto bitvu Royale jsou různé kůže, které jsou ve hře k dispozici. K nákupu těchto kůží budete muset utratit V-Bucks. Toto je prémiová měna ve hře a je třeba ji zakoupit se skutečnými penězi.

S každou sezónou představují Epic Games nový Fortnite Battle Pass. Kromě kůže a další kosmetiky můžete také dostat ruce na V-Bucks. Tento článek odhalí, kolik bezplatných V-bucks můžete shromáždit z kapitoly 4 sezóny 3 Battle Pass.

Jak získat zdarma V-Bucks z Fortnite Kapitoly 4 sezóna 3 Battle Pass

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Fortnite kapitola 4 sezóna 3 Battle Pass bude mít dvě úrovně. První z nich je prémiová úroveň a budete si muset zakoupit bitevní průsmyk, abyste získali přístup k odměnám v této úrovni. Alternativně existuje volná úroveň, ke které má každý přístup. Bohužel, odměny v této úrovni jsou velmi omezené.

Na této volné úrovni je však zajímavé, že budete odměněni V-bucks v některých úrovních. Každou sezónu budete moci sbírat kolem 200-300 V-bucks ve Fortnite, aniž byste utratili desetník. I když to neznamená moc, pokud jste ušetřili na 3-4 sezóny, budete si moci zakoupit jeden bitevní průsmyk pomocí V-Bucks, které jste uložili.

Pokud jde o získání těchto volných V-bucks, vše, co musíte udělat. Navzdory epickým hrám, které ve hře nerfinovaly zisk XP, stále existují způsoby, jak můžete získat ruce na hodně XP účastí na některých kreativních mapách.

Alternativně, pokud si zakoupíte Battle Pass 3. sezóna Fortnite Kapitola 4, budete si moci zdarma vyzvednout kolem 1000-1 200 V-bucks. Poté toto můžete použít k zakoupení bitevního průsmyku příští sezóny, nebo jej můžete použít k nákupu kterékoli z kůží, které se dostanou do obchodu s položkami v průběhu sezóny.

Pokud jste se přihlásili k odběru Fortnite Crew, dostanete celý bitevní průsmyk zdarma a také obdržíte dalších 1000 V-bucks. Můžete to použít k nákupu různých kosmetik a emocí ve hře, zejména když je oznámena nová spolupráce.

Na závěr, Epic Games miluje rozdávání freebies ve formě V-bucks a kosmetiky a obvykle to dělají takovým způsobem, že nikdo není vynechán.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Fortnite Wiki

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Battle Pass

Battle Pass

 • Battle Pass
 • Volný průchod

Battle Pass

Volný průchod

Rarita

Typ

Odemčený

The Battle Pass je sezónní kosmetický svazek ve Fortnite: Battle Royale, který poskytuje hráči odměny výměnou za sezónu XP.

Položky bitevního průsmyku jsou exkluzivní do sezóny, ve které jsou nabízeny, a jakmile sezóna skončí, nejsou znovu k dispozici. Hráči nejsou schopni požadovat předměty nebo provést postup k bitevním průchodům nabízeným z předchozích ročních období.

V současné době 2 verze Battle Pass existovat; placená prémiová přihrávka, která uděluje držiteli více než 100 odměn, včetně přístupu k odemknutí Mystery Outfit;; Spolu s volným průchodem, nestojí žádné V-bucks, ale nabízejí pouze vybrané položky.

Obsah

 • 1 Navigace
 • 2 Popis
 • 3 Historie a doplňky
  • 3.1 sezóna 2
  • 3.2 sezóna 3
  • 3.3 sezóna 4
  • 3.4 sezóna 5
  • 3.5 sezóna 6
  • 3.6 Sezóna 7
  • 3.7 sezóna 8
  • 3.8 sezóna 9
  • 3.9 Sezóna x:
  • 3.10 Kapitola 2: Sezóna 1
  • 3.11 Kapitola 2: Sezóna 2
  • 3.12 Kapitola 2: Sezóna 3
  • 3.13 Kapitola 2: sezóna 4
  • 3.14 Kapitola 2: Sezóna 5
  • 3.15 Kapitola 2: Sezóna 6
  • 3.16 Kapitola 2: Sezóna 7
  • 3.17 Kapitola 2: Sezóna 8
  • 3.18 Kapitola 3: Sezóna 1
  • 3.19 Kapitola 4: Sezóna 1
  • 3.20 Kapitola 4: Sezóna 2

  Navigace []

  Kapitola 4: Sezóna 4

  Kapitola 4: Sezóna 3

  Kapitola 4: Sezóna 2

  Kapitola 4: Sezóna 1

  Kapitola 3: sezóna 4

  Kapitola 3: sezóna 3

  Kapitola 3: Sezóna 2

  Kapitola 3: Sezóna 1

  Kapitola 2: Sezóna 8

  Kapitola 2: Sezóna 7

  Kapitola 2: Sezóna 6

  Kapitola 2: Sezóna 5

  Kapitola 2: sezóna 4

  Kapitola 2: Sezóna 3

  Kapitola 2: Sezóna 2

  Kapitola 2: Sezóna 1

  Sezóna x

  Sezóna 9

  Sezóna 8

  Sezóna 7

  Sezóna 6

  Sezóna 5

  Sezóna 4

  Sezóna 3

  Série 2

  Recenze expertů GameSpot

  Popis []

  Battle Pass lze získat prostřednictvím nákupu 950 V-bucks nebo prostřednictvím aktivního předplatného posádky Fortnite.

  Battle Pass obsahuje 100 odměn; 85 kosmetických předmětů a 1 500 V-bucks. Ty lze odemknout vyrovnáváním po celou sezónu. Držitelé placených bitevních průchodů, kteří nadále provádějí progresi sezóny nad úroveň 100, odemknou přístup k bonusové kosmetice, včetně Super Styles. Hráči bez placené verze průsmyku budou stále schopni provést postup nad úroveň 100, ale přístup k bonusovým položkám nebude udělen.

  Bezplatná bitevní průsmyk, který nestojí žádné V-bucks, obsahuje několik vybraných položek; včetně 300 V-bucks. Tato verze však nenabízí oblečení ani neposkytuje přístup k odemknutí záhadných outfit nebo bonusových položek.

  Úrovně bitevních průchodů lze získat dokončením úkolů nebo zapojením do hry, která uděluje sezónu XP.

  Sezónní Epické Level Up Quest Pack lze zakoupit v obchodě s položkou pro 1 850 V-bucks; udělení 25+ úrovní v aktuálním bojovém průchodu držiteli. Úrovně lze také získat přímým zakoupením za cenu 150 V-bucks na úroveň; To lze provést, dokud nebude zakoupeno 100 úrovní. Úrovně můžete zakoupit až do úrovně 200.

  Battle Pass této sezóny:

  Kapitola 4: Sezóna 4

  Historie a doplňky []

  Každá sezóna bitvy Royale přidala nový průsmyk s řadou různých outfitů a kosmetiky k odemknutí. První bitevní průkaz byl představen v sezóně 2 a nahradil sezonní obchod. Následující seznam v každém průchodu nepojmenuje kosmetické položky. Chcete -li identifikovat položky v každé bitevním průchodu, naleznete na stránkách sezóny.

  Série 2 [ ]

  Představil Battle Pass. Tato verze přichází se 70 úrovními a používá systém XP k odemknutí bitevních hvězd. Každá úroveň nahoru uděluje 2 hvězdičky, s 10 potřebnými pro úroveň. Denní výzvy mohou být také dokončeny, aby se získala bitevní hvězdy. Hráči budou obdržet zvýšení sezóny XP, jak průsmyk bude pokračovat, což umožňuje hráčům získat stálé množství XP v průběhu sezóny. Hraní s ostatními také zvýší získané XP.

  Sezóna 3 []

  Prodloužil čepici úrovně ze 70 na 100, včetně dalších odměn, jak se úroveň zvyšuje. Byly přidány zpět blings. Byly také přidány týdenní výzvy, z nichž předkládají hráče 10 bitevních hvězd při plném dokončení.

  Sezóna 4 []

  Přidáno několik nových kosmetických typů:

  • Mystery odměny. To jsou odměny, které hráči nejsou známy až do určitého bodu v sezóně, ve kterém jsou k dispozici.
  • Načítání obrazovek lze také získat dokončením výzev bitevního průsmyku.
  • Přidané stylové výzvy pro oblečení.
  • Přidané spreje do bitevního průsmyku.

  Všechny tyto typy výzev vyprší na konci sezóny a poté je nelze dokončit.

  Sezóna 5 []

  Výzvy stylu budou nyní vyžadovat dokončení XP místo konkrétní úrovně sezóny, což hráčům umožní dokončit výzvy po skončení sezóny. Také přidal hračky do bitevního průsmyku.

  Sezóna 6 []

  Přidáno domácí mazlíčky a hudbu do bitevního průchodu.

  Sezóna 7 []

  Přidány přesčasy na konci sezóny, ve kterých držitelé bitevních průchodů mohou získat další styly pro své oblečení. Kromě toho se do bitevního průchodu přidávají také zábaly.

  Sezóna 8 []

  Sezóna 9 []

  Pro sezónu byly nahrazeny záhadné výzvy. FortBytes jsou výzvy, které vyžadují, abyste dokončili určité úkoly, abyste odemkli záhadovou odměnu a obrazovku bezplatného načítání. Úkoly mohou zahrnovat přechod na konkrétní místa, dokončení hádanky na mapě nebo jiné výzvy.

  Sezóna X: []

  Nahradil výzvy dvěma typy misí; Standardní a prestiž. Dokončete standardní mise, abyste získali pravidelné odměny a dokončili prestižní mise za bonusové odměny. Prestige mise jsou často obtížnější.

  Kapitola 2: Sezóna 1 []

  Battle hvězdy byly odstraněny, přičemž XP se stal primární metodou vyrovnání. Každá dokončená úroveň je jednou z úrovní v bitevním průchodu. Čepice úrovně je na 999, i když přestanete vydělávat standardní odměny na úrovni 100, stejně jako majitelé volného průsmyku jsou schopni dosáhnout 100. Přidány super úrovně stylů pro hráče za úrovní 100.

  Kapitola 2: Sezóna 2 []

  Prestige mise jsou odstraněny a první Marvel Series K bitevnímu průchodu se přidává kosmetická. Overtight se již neobjevují. Úkryt je zpracován na kartě Battle Pass.

  Kapitola 2: Sezóna 3 []

  První Série DC K bitevnímu průchodu se přidává kosmetická. Také přidané punčové karty, které jsou metodou získávání XP dokončením velmi vysokých požadavků. Rychlé výzvy jsou přidány a slouží jako náhrada za denní výzvy. Přidány jsou také týdenní výzvy ve stylu.

  Kapitola 2: Sezóna 4 []

  Bitevní průchod se stává téměř výhradně Marvel Series Odměny. Toto je také první bitevní průchod, který omezuje emoce na konkrétní oblečení (vestavěné emoce) a také jim dává jedinečné úrovně na bitevním průchodu.

  Kapitola 2: Sezóna 5 []

  Výzvy se mění na úkoly. Úkoly jsou rozděleny do Běžný Neobvyklé , Vzácný Epické a Legendární . The Běžný hledání jako náhrada za rychlé výzvy. Představil novou raritu do bitevního průsmyku, je série Star Wars. Punchcards a obrazovka náboje jsou odstraněny. Úkryt je také odstraněn z karty Battle Pass.

  Kapitola 2: Sezóna 6 []

  Představil dvě nové rarity do bitevního průsmyku; ty bytí Série herních legend A Série ikon .

  Kapitola 2: Sezóna 7 []

  Battle Stars se vrací, přepracování bitevního průsmyku jako celku. 5 bitevních hvězd je nyní uděleno při vyrovnání, nyní se používají na nákup odměn namísto automatického získání sady jeden po vyrovnání. Hráči proto mohou dokončit celý průchod bez získaných odměn. Na konci sezóny jsou vykoupeny nevyčerpané bitevní hvězdy za položky ve vzestupném pořadí.

  Kapitola 2: Sezóna 8 []

  Punch karty jsou znovu zavedeny jako primární způsob získání XP. Fungují velmi odlišně od své starší verze, protože nyní pouze odměňují hráče za dokončení každého úkolu za každou postavu na mapě.

  Kapitola 3: Sezóna 1 []

  Refintrodované úkoly z kapitoly 2 Sezóny 5-7, i když s zcela přepracovaným menu. Představené milníky, které jsou v podstatě starší systém Punchcard, s více úrovními odměny XP. Hráči si nyní mohou zakoupit až do úrovně 200 s V-Bucks.

  Kapitola 4: Sezóna 1 []

  Battle Pass byl přeuspořádán tak, aby vypadal spíše jako starý systém použitý před kapitolou 2: sezóna 7. Stránky jsou nyní odemčeny vyrovnáváním a na polovinách. Battle Pass nyní nabízí kapky v polovině sezóny

  Kapitola 4: Sezóna 2 []

  Kapky v polovině sezóny jsou odstraněny. Místo nich se přidávají odměny.