Koupit, ale nepředstavujte: Total War: Warhammer III общие обсуждения, оормите предзаказ на Total War: faraoh через Steam

Ыходит 11 окт. 2023

. S výběrem z osmi vůdců frakcí vstupte do svých jedinečných herních stylů a převzetí rozmanité seznamy jednotek. .

Warhammer Total War Pre Order

Тема закрыта

15 мар в 1:02

Koupit, ale nepředstavujte

Ukažte jim, že už nemají naši důvěru. Že musí tvrdě pracovat, aby vydělali naše peníze.
Pokud si tento DLC koupíte, udělejte to úplně poslední hodinu před spuštěním nebo získejte lepší nabídku odkudkoli jinde (může být ještě levnější než 10%sleva).

Сообщения 1 – 15 из 56

1

Přesvědčil jsi mě, právě jsem si tento okamžik předem uspořádal.

15 мар в 1:11

Je to již blízko vrcholu špičkových her

15 мар в 1:14

Víte, že nabídka před nákupem jde na 20. dubna.
Nechápejte, proč si to lidé předobjednat v okamžiku, kdy je to dostupné jiné než práva na vychvalování.

Автор соообщения: Kapitán T1

Víte, že nabídka před nákupem jde na 20. dubna.
Nechápejte, proč si to lidé předobjednat v okamžiku, kdy je to dostupné jiné než práva na vychvalování.

Správně, opravdu nevidíte, o čem to všechno je. Člověk může počkat, až uslyšíte, zda je to dost dobré na nákup a vytvořte si vlastní mysl. . Pokud to musí, může čekat na lepší prodej.

Není potřeba všechna tato melodrama. . Docela jednoduché.

1

. Proč?
Mám pro ně všechny tituly TW se všemi DLC. Jsem velký fanoušek této franšízy od prvního Shogunu.
.

Žádná jiná série mi tolik let nedala tolik let, vzpomínám si, jak si vzpomínám na divoké nesouhlasy nad středověkou II na webových fórech TWC, pamatuji si první kampaně ve středověku 1 a mnoho dalších, mnoho dalších skvělých vzpomínek.

.

Kosmetický balíček Avatar of the Gods obsahuje jedinečnou pokožku pro každého hratelného vůdce frakce (celkem osm) a srdce kosmetického balíčku Shardana obsahuje jedinečné outfity Sherden pro bodyguard jednotky. Ty budou k dispozici při vydání Total War: faraon.

Víkend včasného přístupu

Předobjednávejte nyní, abyste se zúčastnili víkendu včasného přístupu!

.

. Hra je hratelná až po 60 zatáček, což lze přehrávat tak často, jak se vám během tohoto časového období.

Připojte se k našemu serveru Discord

V celkové válce: Pharaon, nejnovější vstup do oceněné série Grand Strategy, se ponoří do starověkého Egypta na zenitu své moci a zažijte dramatické události, které ohrožují její zničení. S dynamickými bitvami v reálném čase a neuvěřitelným managementem říše založené na tahu můžete zvednout nad svými protivníky, abyste se stali posledním velkým faraonem Egyptem a postavit se proti kolapsu ikonické civilizace?

S koncem, který se blíží k velkému faraonovi Merneptahu, lidé z Egypta volají pro nového vůdce. Mnozí touží po síle trůnu, ale cesta k tomu, aby se stala faraonem. .

Nepřátelské armády nejsou jedinými výzvami, které je třeba překonat na bojišti. Veďte své vojáky náhlými a dramatickými posuny v počasí, jako je přívalový déšť a písečné bouře, a svědky přílivu bitvy, protože to přímo ovlivňuje okolní terén. Dejte si pozor na hrozbu ohně, protože bitvy mohou být pohlceny plameny, zasažení a šíření po bojišti, když hoří lesy a poškozuje základy nepřátelských osad.

. . .

Na vaší cestě k tomu, abyste se stali faraonem, odhalte krásně svěží a živou rekreaci starověkého Egypta na vrchol jeho moci. .

S zcela novou funkcí přizpůsobení kampaně se žádné dvě kampaně nikdy nebudou cítit stejně. Určete, jak hrajete s rozšířenou škálou možností přizpůsobení kampaně, jako jsou náhodné počáteční pozice pro všechny frakce, podrobná nastavení zdrojů, schopnost hračkami s přírodními katastrofami a mnohem více. S mnoha možnostmi nasdělte šance proti sobě pro další výzvu nebo se staňte bezkonkurenční silou, abyste si vážili cestu k vítězství.