Koupit Assassin S Creed Valhalla PC, PS4, PS5, Xbox Editions | Ubisoft Store, Assassin S Creed Valhalla

Assassin S Creed Valhalla

Funkce online vyžadují účet a podléhají podmínkám služeb a příslušných zásad ochrany osobních údajů (PlayStationNetwork.com/podmínky služby a PlayStationNetwork.com/-politika soukromí).

Assassin’s Creed Valhalla Standard Edition

Popis: Staňte se Eivor, legendární Viking Raider na hledání slávy. Prozkoumejte temné věky v Anglii, když zaútočíte na nepřátele, rozvíjíte své osídlení a buďte své politické síly.

Krev a gore, intenzivní násilí, částečné nahoty, sexuální témata, silný jazyk, užívání drog, užívání alkoholu

Uživatelé interagují, nákupy ve hře

Angličtina (zvuk, rozhraní, podtitul)

Francouzština (zvuk, rozhraní, podtitul)

Podívejte se na další jazyk:

Jazyk:

Platformy: PC (digitální), PS4/PS5 (digitální), Xbox (digitální)

Anti-Cheat Software: Battleye Anti-Cheat Software se automaticky nainstalovaný s touto hrou nebudete moci hru spustit, pokud ji odinstalujete.

© 2020 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Logo Assassin’s Creed, Ubisoft a Ubisoft jsou registrovány nebo neregistrované ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a/nebo jiných zemích.

Assassin’s Creed Valhalla

ESRB zralý 17+

Vrah

Stáhněte si verzi PS4 ™ této hry bez dalších nákladů, když si zakoupíte verzi Digital PS5 ™ z PlayStation ™ Store.

Staňte se Eivorem, legendárním vikingským válečníkem vychovaným na Tales of Battle and Glory. Prozkoumejte temné věky v Anglii, když narazíte na nepřátele, rozvíjíte své osídlení a buďte své politické síly v snaze získat místo mezi bohy ve Valhalle.

– Vedoucí epické nájezdy Vikingů proti saském vojskem a pevnosti.
– Prožijte styl viscerálního boje Vikingů, když máte mocné zbraně s dvojím ovládáním.
– Vyzvěte se s nejrůznější sbírkou nepřátel v Assassin’s Creed.
– Tvarujte růst vaší postavy a vypořádání klanu s každou volbou, kterou uděláte.
– Prozkoumejte otevřený svět temného věku, od drsných pobřeží Norska až po krásné anglické království.

Platforma: PS4, PS5 Release: 11/12/2020 Vydavatel: Ubisoft Entertainment Žánr: Role hraní her Voice: Angličtina, Francie (Francie), Portugalština (Brazílie), Španělština, španělština (Mexiko) jazyky obrazovky: angličtina, francouzština (Francie) , Portugalština (Brazílie), španělština, španělština (Mexiko)

Chcete -li přehrát tuto hru na PS5, může být váš systém aktualizován na nejnovější systémový software. Ačkoli je tato hra hratelná na PS5, některé funkce dostupné na PS4 mohou chybět. Viz PlayStation.com/bc pro více informací.

Funkce online vyžadují účet a podléhají podmínkám služeb a příslušných zásad ochrany osobních údajů (PlayStationNetwork.com/podmínky služby a PlayStationNetwork.com/-politika soukromí).

Software podléhá licenci (USA.Play Station.com/softwarelicense).

Tento obsah si můžete stáhnout a přehrávat na hlavní konzole PS5 spojené s vaším účtem (prostřednictvím nastavení „Sdílení konzoly a offline play“) a na jakékoli jiné konzole PS5, když se přihlašujete se stejným účtem.

© 2020 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassin’s Creed, Ubisoft a logo Ubisoft jsou registrovány nebo neregistrované ochranné známky Ubisoft Entertainment v U u.S. a/nebo jiné země.