Lady Dimitrescu ztrácí určitou výšku v Mercenaries DLC | Rock Paper Shotgun, Resident Evil Village Lady Dimitrescu Výška | Proč je tak vysoká Rozhlasové časy

Výška rezidentní zlé vesnice DiMitrescu S: přesně jak je vysoká upírská dáma a proč

Ve skutečnosti je upír, Lady Dimitrescu, hlavním antagonistkou hry a fanoušci o ní něco přemýšleli od doby, kdy byla poprvé odhalena: jak vysoká je? Máme odpověď.

Lady Dimitrescu ztrácí určitou výšku v DLC

Resident Evil Village's The Mercenaries Další objednávky DLC přichází do hry v rámci expanze Winters 28. října 2022

Capcom dělá doslova velká špatná dáma dimitrescu a trochu kratší pro residentské zlé vesnice The Mercenaries další objednávky DLC, později tento měsíc. Herní režisérka Kento Kinoshita řekla Polygonu, že ačkoli hratelná dáma D je stále vyšší než jakákoli jiná postava v žoldáků, byla zkrácena na „trochu pod devět stop vysoký“ ze své výšky Canon o asi devět stop šest palců. Kinoshita také šla do podrobností o dalších postavách dalších objednávek, včetně Punch-Maestro Chris Redfield.

Další příkazy The Mercenaries Resident Evil Village přidává nové hratelné postavy.

Zatímco Village’s Original Mercenaries Mode omezil hráče na Ethan Winters, Mercenaries další příkazy vám umožní vstoupit do měnící se výškové boty Dimitrescu, Chris a Magnetic Nicholas Cage Impersonator Karl Heisenberg. Kinoshita řekl, že každý z nich má svou vlastní chuť, s Chrisem sloučeným bojem na dálku s pěstováním blízkých čtvrtí, například, například. Heisenberg se zjevně spoléhá na svůj magneto shtick, zatímco Dimistrescu je vysoký. To je ono, je vysoká. Díky tomu je opravdu dobrá při házení nábytku.

„V návrhu návrhu získala jen slova„ můžete hodit marnost “mezi vývojovým týmem hodně smíchu a nadšení,“ řekla Kinosshita, „takže spíše než potí detaily jako„ odkud pochází nábytek?„Jen jsme se soustředili na to, aby se to stalo zábavným a zajímavým útokem.„Rostoucí vztek Dimitrescu z kampaně Village je reprezentován jejím vzrušujícím rozchodem, který staví, čím více útočí. Tým Kinoshita také přinesl její trio upírských dcer jako jeden z Akce Dimitrescu.

Ed si užil dřívější a strašidelnější okamžiky základní hry v jeho recenzi Resident Evil Village, ale cítil, že to bylo zkaženo posunem k akci, jak hra postupovala. “Jen jsem nemohl pochopit, proč se Resident Evil Village opírala o střílení s nepřáteli, když to jasně vědělo, že to není opravdu střelec,” řekl. “To, co bylo kdysi vzrušení.”. Ale pak Resident Evil 7 se rozpadl stejným způsobem, takže možná bych neměl být tak překvapen nakonec.„Pokud se vám však tyto části líbily, pravděpodobně budete kopat více žoldáků.

Resident Evil Village Gold Edition je venku 28. října pro PC a konzoly a zahrnuje další objednávky žoldáků. Pokud vlastníte základní hru, můžete nabít expanzi Winters na Steam za 16 GBP/$ 20/20 EUR

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Výška Resident Evil Village Lady Dimitrescu: Přesně jak je vysoká dáma Vampire a proč

Resident Evil Village představuje velmi vysoký upír, Lady Dimitrescu

Po tom, co se cítí jako věčnost čekání, je tu další hra v dlouhodobé hororové franšíze, Resident Evil, tento týden a konečně můžeme vidět, za co hra má-kromě zjevných strachů, které bezpochyby vezme nás překvapením.

O Resident Evil bylo mnoho mluvčích bodů: Village již s různými typy monster a ghoulů, které budou ve hře. Existují samozřejmě zombie, ale máme také vlkodlaky, středověká vibrace a existují upíři.

Ve skutečnosti je upír, Lady Dimitrescu, hlavním antagonistkou hry a fanoušci o ní něco přemýšleli od doby, kdy byla poprvé odhalena: jak vysoká je? Máme odpověď.

Jak vysoká je Lady Dimitrescu v Resident Evil Village?

Kdybychom právě řekli „velmi vysoký“, ani by to nezačalo to pokrýt.

Říká se, že lady Dimitrescu 9’6 “vysoký což ji dělá ještě více zastrašující, než se zdá, že je jen z jejího designu. Podrobnosti byly odhaleny v rozhovoru, že umělecký ředitel hry Tomonori Takano nedávno udělal se IGN.

Fanoušci si všimli její výšky, jakmile se poprvé objevila v přívěsu a otázka, jak vysoká je vlastně, byla od té doby velmi otáčená.

  • Pro nejnovější zprávy a expertní tipy na získání nejlepších nabídek v tomto roce se podívejte na náš černý pátek 2021 a průvodce Cyber ​​pondělí 2021.

A Takano byl nadšený, když viděli, jak hráči přijímají postavu, než ji měli šanci vidět ve hře pro sebe a řekl: „Nemyslím si, že by někdo mohl předvídat, jak úžasně fanoušci reagovali na Lady Dimitrescu, osobně, osobně, Obzvláště mě zasáhly komentáře jako: „Chci ji pronásledovat.“

Zda nejvyšší upír kolem bude tak děsivý, jak vypadá, když hrajeme hru!

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Přečtěte si více:

  • Jak hrát hry Pokemon v pořádku
  • Fortnite Kapitola 2 sezóna 6 Týdenní výzvy
  • Mezi datum vydání konzoly PS4 a Xbox

Podívejte se na některé z nejlepších předplatných nabídek v hraní her:

  • Získejte neomezené hraní s předplatným Utomik 3 měsíce za 13 liber.49
  • Koupit Nintendo Switch online 12 měsíců členství za 14 liber.99
  • Získejte 14denní zkušební verzi Xbox Game Pass Ultimate za 2 £.99
  • Získejte PS plus 12 měsíců na Cdkeys za 43 liber.99

Navštivte naše Plán vydání videoher Pro všechny nadcházející hry na konzolách. Otočit našimi rozbočovači pro další Hraní a technika zprávy.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Vidět naše TV průvodce.