League of Legends Patch 7.4: 5 věcí k vědět – The Rift Herald, League of Legends 7.4 Poznámky k opravě: Cho Gath Rework, Festival Anivia a další aktualizace

League of Legends 7.4 Poznámky k opravě: Cho Gath Rework, Festival Anivia a další aktualizace

Je to také černý sekáček, který získává největší změny. Je naladěn, aby byl o něco více zaměřen na zdraví a méně zaměřen na škody, a nyní se staví z Health Item Kindlegem místo Caulfieldova Warhammera (obě položky stále poskytují 10% CDR, takže se o to nebojte). Celkově černý sekačka bude stát o 100 méně zlata a poskytne 100 dalších zdraví, ale způsobí 10 méně poškození útoku.

League of Legends Patch 7.4: 5 věcí, které byste měli vědět

Více doladění na letalitu, změny major cho’gath a další!

Od Pete Volk @pete_volk 22. února 2017, 14:06 EST

Sdílejte tento příběh

  • Sdílejte to na Facebooku
  • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: League of Legends Patch 7.4: 5 věcí, které byste měli vědět

S dovolenou tento týden je patvný cyklus o něco později než většina pro League of Legends. Ale poznámky pro opravu 7.4 byly propuštěny ve středu, což znamená, že o nich mluvíme a co pro vás myslí, hráče.

Tato záplata, máme více vylepšení k letalitě a penetraci brnění, velké změny v Cho’gathu, Nerfs na některé silné šampiony a mnoho dalších. Zde je pět věcí, které opravdu potřebujete vědět, než vstoupíte na Rift on Patch 7.4. Pro seznam všech změn, klikněte zde.

1. Úpravy penetrace brnění

Pokud jste hráli League of Legends V posledních několika týdnech jste si pravděpodobně všimli extrémně silné statistiky penetrace zbroje, letalita. Lethality byla představena v offseason jako způsob, jak mimo jiné vrátit nějakou sílu Ad Assassins, jako jsou Zed a Talon, kteří neměli mnoho položek na výběr. Protože letalita se mění s úrovní nepřítele, bylo také zamýšleno ke zmírnění některých předchozích problémů s průnikem brnění: jmenovitě to, že je nejúčinnější proti cílům bez jakékoli brnění.

Když byla spuštěna smrtelnost, byla to trochu ohromující, zejména v rané hře. Takže v náplasti 7.3, a obrovský Lethality Buff vyšla a v rané hře vyrazila nejen surová síla Lethality.

To mělo obrovský dopad na meta v konkurenční i příležitostné hře a nebylo to vzácný pohled vidět týmy se třemi staviteli letality na vašem seznamu. Jakmile uvidíte rozmanité šampióny na různých pozicích a rolích, které vycházejí z cesty, aby stavěli určité položky (při pohledu na vás, Edge of Night), víte, že je problém. Zvažte toto: jít na sazby vítězství na šampionu.GG, první čtyři nejlepší šampióni špičkových pruhů, tři z šesti nejlepších džunglíků a čtyři z nejlepších sedmi nosů reklamy, všichni stavěli letalitu na náplasti 7.3.

Nyní neexistuje žádná okraj nočního nerfu této opravy (i když si ji můžete brzy očekávat), ale existuje několik Nerfů, aby letalita a přidružené položky. Jediný přímý nerfy s letalitou přicházejí k Ghostblade (od 20 lethality do 15) a přesné mistrovství v mazaném stromu (od 1.7 Lethality za hodnost na 1.2).

Místo toho se tým Balance zaměřil na tři procentní penetrační položky: Black Cleaver, Last Whisper a Lord Dominik’s S pozdravem. Všichni nedávno viděli svůj spravedlivý podíl na hře, ale Black Cleaver byl nejvíce dominantní, zejména když byl spárován s super silnou letalitou.

Je to také černý sekáček, který získává největší změny. Je naladěn, aby byl o něco více zaměřen na zdraví a méně zaměřen na škody, a nyní se staví z Health Item Kindlegem místo Caulfieldova Warhammera (obě položky stále poskytují 10% CDR, takže se o to nebojte). Celkově černý sekačka bude stát o 100 méně zlata a poskytne 100 dalších zdraví, ale způsobí 10 méně poškození útoku.

Penetrace bonusových brnění posledního Whispera se zvýšila z 30 procent na 45 procent, ale škoda útoku byla snížena z 25 na 10. Cesta stavby byla také jednodušší a vyměnila dříve požadovaný Pickaxe za dlouhý meč (levnější alternativa, ale celkové náklady zůstávají 1300). S pozdravem lorda Dominika, která způsobuje bonusové poškození při útoku na nepřátele s větším zdravím než vy, nyní vyžaduje ještě větší zdravotní rozdíl mezi vámi a nepřítelem než dříve.

2. Major Cho’gath se mění

Ah, Cho’gath. Druhé oblíbené neplatné monstrum každého se většinou dívalo na vnější stranu a snažilo se najít roli, která by se držela a nenalezla velký úspěch bez ohledu na to, kde hrál. Cho získává největší individuální změny v náplasti 7.4, téměř vše se zaměřilo na přepracování, jak jeho konečný, svátek funguje.

Pro ty neznámé: Cho’gath může použít svůj konečný k jídlu nepřítele a dělat a tón poškození, zejména ministům. Pro každého nepřítele konzumovaného se svým konečným, Cho by získal zásobník, vzrostl ve velikosti a získal zdraví. Tyto hromádky čepily v šesti a při umírání ztratily polovinu.

Nyní nejenže Cho neztratí tyto hromádky po umírání . Teď je žádný limit, kolik jich může mít. To je pravda – Cho’gath se nyní může nekonečně hromadit (i když může získat celkem pět od přisluhovačů a monster), což mu dává výrazně více pozdní herní síly.

Nyní, pokud nejste Cho’gath Main, může vás to obávat. Pravděpodobně se nemusíte příliš trápit, protože některá síla je také odebrána z schopnosti. Svátek již nebude uzdravit Cho’gath a šampióni se nyní počítají jako jeden stack, ne dva. Poměr AP byl také snížen a on dostává o něco menší zdraví na zásobník než dříve.

3. Více pomoci s podporou a roamers

Jeden z nejvíce frustrujících zážitků liga, Obzvláště jako podpora (ale platí to jinde), je, když se potulujete ze svého pruhu buď na ovládání vidění, nebo pomůžete spojenci, a když se vrátíte zpět, jste nyní na úrovni nebo dva za zkušenosti. Boj s tím bylo pro nepokoj opakující se úsilí, protože se pokouší o podporu žádoucí pozice, a v této záplatě existuje několik změn určených pro tento dopad.

Pro začátek odhaluje oddělení, která jsou nyní vyčištěna. To vám pomůže cítit se méně špatně, když pilně pracujete na vyčištění oddělení a váš ADC přijde, aby ukradl poslední zásah.

Větší rozdíl bude pravděpodobně vidět při podpoře zážitku dohánění, což je již existující mechanik ve hře, který dává bonusovým zážitkům šampionům za nimi na úrovni. Tato zvláštní zkušenost byla zvýšena a nyní získáte ještě další zkušenosti za to, že jste se zapojili do zabití nepřítele, který je vyšší úroveň než vy.

4. Ryze, Corki Nerfs

Dva z nejvýznamnějších středních laners v konkurenceschopné i amatérské hře se stanou zářezem v oddělení poškození. Corki je jedním z nejkonzistentnějších prodejců škod ve hře, který je schopen skartovat odpory svými E a poté vyložit poškození Trinity Force a zbytkem jeho schopností.

Corkiho konečný je také poněkud jedinečný v tom, že ho může používat docela často k tomu, aby vyvolal tuny poškození. Ale často se necítil jako obrovský rozdíl mezi jeho normálními raketami a „velkým“, který se vylepšuje tuto opravu. Normální rakety nyní způsobují menší poškození, zatímco ta velká bude v pozdější hře udělat více.

Pokud jde o Ryze, nejsilnější částí jeho soupravy, poškození, je, když se vrhl do svého q. I bez jakékoli postavené síly schopnosti se může cítit utiskující a v době, kdy se dostane k pozdní hře Ryze, se může cítit téměř nemožné se vypořádat s. Tato škoda byla nyní snížena, zejména v pozdější hře.

Ach, Katarina se také nerfedovala, ale téměř to nezaručuje zmínku – její základní magická odpor byla náhodně příliš vysoká, takže to bylo sníženo.

5. Arurf Back and Festival Queen Anivia!

Hurá pro obsah! Festival Queen Anivia, kůže s tématem karnevalu rozhodně by měla být nazývána Carnivia, dorazí tento týden.

Tento týden je také návrat arurf do fronty rotujícího herního režimu. Rychle rozvíjející herní režim s urychleným cooldownem, nekonečnými mana a randomizovaným šampionem Select se tento víkend vrátí.

‘League of Legends’ 7.4 Poznámky k opravě: Cho’gath Rework, festival Anivia a další aktualizace

Poznámky pro oprava nepořádků pro vzpoury League of Legends 7.4 jsou ve volné přírodě a po jeho vydání je masivní změna. Pravděpodobně nejdůležitějšími změnami jsou přepracování Cho’gath, zbrusu nová nadcházející kůže pro Anivii (což je naprosto úžasné) a několik změn šampionů pro hru vpřed. Zde je zaokrouhlení některých změn, které lze očekávat od náplasti vpřed – a podívejte se na naše zaokrouhlení záplaty 7.3 Pokud jste to ještě neviděli.

League of Legends 7.4 poznámky k opravě: Cho’gath Aktualizace

Pro Cho’gath jsou v obchodě obrovské změny. Patch 7.4 v podstatě způsobuje, že masivní bestie je ještě větší, s schopností svátků, která je nyní schopna bez omezení naskládat proti nepřátelům.

Zde jsou všechny podrobnosti z poznámek o záplatě:

Feast dokáže nekonečně naskládat proti šampionům a epickým příšerám a hromádky již nespadnou na smrt. Poměr výkonu schopnosti svátku dolů; Přidán poměr zdraví bonusů.

League of Legends 7.4 Poznámky k opravě: Ostatní aktualizace šampiona

League of Legends 7.4 má celý bušl změn pro poměrně dlouhý seznam šampionů. Abychom to udrželi jednoduché, zahrnuli jsme všechno z notech o patch níže o každém šampionovi. Zkontrolujte seznam a zjistěte, co se bude měnit, pokud jde o zvýšení nebo snížení, jakmile se aktualizace zasáhne.

League of Legends 7.4 Poznámky k opravě: Další aktualizace

Dlouho očekávaný tréninkový nástroj a režim s nízkým specifikací budou nyní k dispozici od náplasti 7.4, podle Riot Games:

[Nový] nemocný (CPU) Zisky :: Povolení režimu s nízkým specifikací nyní automaticky uzavře klienta, jakmile se dostanete přes Champ Select, zaostřujete více vzácných zdrojů vašeho počítače na zápas po ruce. Pokud povolíte tento režim, všimnete si, že po skončení hry trvá o několik sekund déle, než se dostanete na obrazovku na konci hry. Je to proto, že proces na pozadí musí automaticky znovu spustit klienta. Bude to vypadat trochu, jako by váš klient explodoval, když se to stane, ale máme v úmyslu na této funkci pokračovat v práci, aby byla méně otřesná.

League of Legends ‘ 7.4 Poznámky k náplastům: Festival královna Anivia Skin

Ve způsobu nových kůží se uvolní kůže Festival Queen Anivia (viz výše) a lze ji zakoupit za 975 RP. Podívejte se na naprosto ohromující stříkací umění, pokud potřebujete malou pomoc, pokud chcete provést nákup nebo ne. To je pravděpodobně dané. Jen se na to podívejte!

League of Legends 7.4 datum vydání opravy

League of Legends Patch 7.4 bude vydáno na živých serverech v únoru. 23 ve 3 a.m. Pacifik pro severoamerické hráče. Podle podle zpoždění je zpoždění PCGamesn, Díky svátku Den prezidentů v pondělí, ale můžete se podívat na stránku údržby serveru, kde najdete další aktualizace o plánování regionu, ve kterém žijete.

Více herních zpráv a aktualizací

Pro více herních zpráv naleznete nejnovější z mikrofonu. Tady je Skvělé video hry pro rozšířenou realitu, průvodce Hrát hrdiny Fire Emblem na vašem PC nebo MAC, a Zkontrolujte ROUNDUP pro brutální akční hru Nioh a nejnovější informace o předobjednání Nintendo Switch.