League of Legends Star Guardian Kai’ssa Skin má rozkošné velikonoční vejce | PCGamesn, Beast-Kingdom USA | DAH-068 League of Legends Star Guardian Kai SA

DAH-068 League of Legends Star Guardian Kai SA

Vysoce artikulační řada „Dynamic 8action Heroes“ je zpět s cutesy třeskem, s vydáním DAH-068 League of Legends Star Guardian Kai’s’s. Nejnovější akční číslo Beast Kingdom zahrnuje 20 bodů artikulace pro plně přizpůsobitelné sběratelské.

League of Legends Lo, hvězdný strážce Kai'sa ve všem, co jde na hudební video na obrazovce

. .

2022 je rokem Star Guardian, přičemž některé z nejslavnějších tváří League of Legends byly zařazeny do boje proti hrůzostrašnému duu Fiddlesticks a Evelynn.

Představujeme spoustu nových skinů a událost příběhu ve stylu ducha, která umožňuje hráčům žít příběh Star Guardian jako nikdy předtím, je událost doprovázena zcela novou melodií Portera Robinsona s názvem Everything jde dál.

Perfektní soundtrack pro vytvoření složité bitvy mezi dobrým a zlem se ukáže, že vysoce vyhledávaná hvězdná strážce Kai’s Skin má záludné malé velikonoční vajíčko, které vzdává hold zpěvákovi – a ani nevěděl, že tam bude.

V rámci Emote Dance Emote Kai’s Tance Emote mohou hráči slyšet vysoce postavený hlas, který ozvěna Robinson’s Everything jde na vokály, zatímco ona a její rozkošná společníka Groove Away. Emota je obklopená hlubokými fialovými, vířícími hvězdami, je perfektním způsobem, jak do hry začlenit novou hymnu Star Guardian.

V příběhu Instagramu z 18. července Robinson odhaluje, že „nikdo mu neřekl, že do hry bude přidán tento malý pocta. “Ohhhh, můj bože, malý hlas zpíval můj vokál pro taneční emoce tance Star Guardian Kai ..!“

Riot to rychle sdílel o svém vlastním příběhu, nechali hráče v tajemství a umožnili jim oslavit tento srdeční oteplování společně-to se necítí jako něco přímo z Star Guardian?

Pokud se chcete ponořit do nové akce a vyzvednout si tuto ohromující novou kai’sa Skin, nezapomeňte si prohlédnout náš úplný přehled o události League of Legends Star Guardian zde. Můžete také využít Porofessor, abyste se ujistili, že vyhráváte hry a zásobujete mýtickou esenci, abyste zachytili zcela novou Presitu Star Guardian Skin.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

DAH-068 League of Legends Star Guardian Kai’sa

Vysoce artikulační řada „Dynamic 8action Heroes“ je zpět s cutesy třeskem, s vydáním DAH-068 League of Legends Star Guardian Kai’s’s. Nejnovější akční číslo Beast Kingdom zahrnuje 20 bodů artikulace pro plně přizpůsobitelné sběratelské.

. Jedním takovým příkladem je vesmír Star Guardian, kde jsou mladí válečníci jako Kai’sa vybráni osudem, aby chránili světlo hvězd.

Jeden z nejnovějších kapitánů týmu Star Guardian, Kai’SA je přirozeně narozený vůdce a obránce slabých. Druhý rok s zřetelnou láskou k broskvové bobě zbožňuje hvězdné strážce a také vše, pro co stojí. I když by se mohla pokusit příliš tvrdě, její srdce hoří touhou pomáhat druhým a udělala cokoli, aby chránila svět před temnotou.

Vysoce artikulační řada „Dynamic 8action Heroes“ je zpět s cutesy třeskem, s vydáním DAH-068 League of Legends Star Guardian Kai’s’s. Nejnovější akční číslo Beast Kingdom zahrnuje 20 bodů artikulace pro plně přizpůsobitelné sběratelské. Součástí je řada vyměnitelných obličejových sochařů, které poskytují Star Guardian Kai’sa dva různé vzhled v závislosti na její náladě! Star Guardian Kai’SA také přichází se svými dvěma ramenními děly, příslušenstvím pro útok v plazmě a jejím neustále se drsným magickým médiem důvěryhodným, ina!

! Objednejte si dnes z oficiálního výstupu z království Beast.

Zahrnuté příslušenství:

  • DAH Design, s přibližně 20 body artikulace
  • Dva (2) páry vyměnitelných rukou (pěst, otevřená)
  • Dvě (2) ramenní děla
  • Dva (2) základní útoky v plazmě
  • Magické známé, ina
  • Značková základna, s logem a držákem

Speciální funkce:

  • Akční číslo měřítka 1: 9
  • Fotorealistické modelování
  • Hojné příslušenství a vybavení
  • Podrobná kategorie sochy a malby
Více informací

SKU DAH-068
UPC 4711203452591
Obal
Materiál produktu ABS, PVC
Cca. Výška 19 cm
Měření balíčku .8 cm
League of Legends
Očekávané datum vydání Listopad 2023
Beast Kingdom
země výroby
Stav produktu Předobjednávka