Má dědictví Bradavic pro datování a romantiku?, Bude dědictví Bradavic mít romantiku?

Bude dědictví Bradavic mít romantiku

Rádi bychom však viděli, možnost vybrat si datum pro školní tanec nebo schopnost získat dárek pro někoho během cesty do Bradlí. Malé dotyky, jako je tato, nemusí být jediným zaměřením hry, ale mohla by přidat hloubku života na Bradavicích, zatímco tam studujeme.

Má dědictví Bradavic pro datování a romantiku?

Možnosti randění a romantiky Bradavice Legacy

Pokud jste doufali, že budete postupně vybudovat smysluplné dlouhodobé romance postavy jako součást vaší zkušenosti s hraním rolí Bradavice Legacy, Možná se ocitnete více než trochu zklamaní. A lavinche software potvrdil, že pro tuto konkrétní splátku byla vyřazena romantika z stolu, s citováním obtížnosti spravování takového systému ve hře a skutečnost, že hlavní postavy jsou nezletilé. Takže ne Bradavice Legacy Romance pro tebe. Toto je zcela pochopitelná pozice pro vývojáře. Přesto to určitě zklamá alespoň některé fanoušky, kteří možná doufali, že plně využijí možností roleplayingu, které jsou v něm nabízeny.

Oficiální Bradavice Legacy Stránka FAQ rozšiřuje doprovod, který je v současné době ve hře, včetně konkrétně limitů toho, co by od něj hráči mohli očekávat:

“Někteří studenti v Bradavicích se stanou přáteli.”. Jak hráči tyto vztahy rostou, tito spolužáci se stanou společníky, kteří mohou doprovázet hráče na své cestě, rozšířit své schopnosti a otevřít se, jak se hráči učí své příběhy.“

Bradavice Legacy Romance

Vztahy přicházejí ve všech podobách, ne všechny romantické ..

Bude spousta smysluplných příležitostí k rozvoji hlubokých emocionálních pouta s vašimi společenskými postavami a necháte je doprovázet, když se pustíte jak do hradu. Jakékoli další zkoumání těchto vztahů však bude ponecháno na neoficiální headcanon fanoušků a na všechny doprovodné typy fanartů, které jsou možná nejlépe dále zmíněny.

Když nepíšete kousky pro destructoid a další weby, Daniel si ráda hraje videoher, objevování narativních spiknutí v knihách, filmech a pořadech a plánování malých útěků, kde pravděpodobně dojde k nečekané dobrodružství.

Bude dědictví Bradavic mít romantiku?

Bude mít Bradavice Legacy romantiku?

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 6. února 2023 11:59

  • Nezapomeňte se také podívat na náš průvodce, kdy bude nastaveno dědictví Bradavic, což v této době poskytuje přehled o důležitých historických událostech a více informací o potvrzeném řediteli Phineas Nigellus Black.

Zřeknutí se odpovědnosti: Zatímco tvůrce franšízy Harryho Pottera nebyl přímo zapojen do vytváření dědictví Bradavic, jejich komentáře k sociálním médiím kolem transgenderových lidí jsou škodlivé a nebezpečné vzhledem k velikosti jejich platformy.

Proběhli bychom vás na to Přečtěte si náš vysvětlení ZOBRAZENÍ ZOBRAZENÍ A Zvažte podporu charitativních organizací pro transformace.

Bude dědictví Bradavic mít romantické možnosti?

Bradavice Legacy: Natasi Onai

Bradavice Legacy se bude konat během pátého roku hráče ve škole, což znamená, že ve hře budou kolem 15 nebo 16 let. Fanoušci spekulovali, zda budou existovat romantické možnosti nebo dialog s tématem romantiky, protože to je doba života mladých lidí, když mají tendenci objevovat lásku poprvé a zažít, jaké může být datování.

Ačkoli romantika v RPG není nic nového, s protagonistou Bradavice Legacy Být dítětem, pokud existují možnosti romantiky, můžeme očekávat, že hra ji udrží v hodnocení hry 12+ a zahrnuje nevinné zkoumání mladé lásky.

Jak víme z originálu Harry Potter knihy a hry PS2, romantika byla prozkoumána úcta. Během zkoušek a soužení mladé romantiky byly zvláště pociťovány Harry Potter a Princ dvojí krve kde jsme se museli dozvědět více o vztahu Snape a Lily, zatímco Harry se zabýval jeho rostoucími pocity pro Ginny. Pravděpodobně, Bradavice Legacy je v určitém ohledu svobodnější, protože se nepovažují za předem napsané Harry Potter příběhy a zkoumají zcela nový příběh.

V tom, že to stojí, však nedošlo k potvrzení romantiky v Bradavice Legacy. CJasně by celý romantický mechanik nebo dialogové kolo, jako je kola bioware hry, by bylo nevhodné, zatímco protagonista je dítě.

Rádi bychom však viděli, možnost vybrat si datum pro školní tanec nebo schopnost získat dárek pro někoho během cesty do Bradlí. Malé dotyky, jako je tato, nemusí být jediným zaměřením hry, ale mohla by přidat hloubku života na Bradavicích, zatímco tam studujeme.

I když jsme viděli rozmanité postavy v přívěsech a rozsáhlých možnostech přizpůsobení postav, zatím neexistuje oficiální slovo Bradavice Legacy bude mít možnosti romantiky.

  • Pro více novinek Bradavistů se podívejte na náš článek o tom, zda je dědictví Bradavic Open World nebo ne.

Bradavice Legacy Companions

Bradavice Legacy: Sebastian Sallow

Jedna věc, která byla odhalena, je možnost mít to, co vývojáři studia nazývají „společníky“ podobným způsobem jako Ron a Hermione, to jsou postavy v Bradavicích, které se můžete spřátelit a dokončit „doprovodné úkoly“, abyste se s nimi spřáteli.

Zatím existují tři ohlášení společníci, jeden z každého domu s výjimkou Ravenclaw. Přestože očekáváme, že bude také přidán společník Ravenclaw, který pokryje každý dům. Společníci se nazývají:

  • Sebastian Sall – patří do Zmijozelského domu, jeho společenský úkol ho bude zahrnovat ponoření do temného umění, aby našel lék pro svou nemocnou sestru Anne.
  • Natasi Onai – Patří do Gryffindor House, je původně z Afriky a studovala na kouzelnické škole Uagadou. Nyní je v Bradavicích kvůli tomu, že tam matka přijala post učitele věštění.
  • Poppy Sweeting – patří do Houffpuff House a má přirozenou afinitu k magickým tvorům. Zdá se, že se její společenský úkol točí kolem péče o tvory, záběry přívěsu ukazují mák a hráče obklopeného kentaury.
  • Není jasné, zda budou tito společníci potenciálními milostnými zájmy. Pro teď, Bradavice Legacy Potvrdil pouze loajalitu a přátelství založené na postavách.
  • Pro více novinek Bradavistů najdete v našem článku o tom, jak si vybrat svůj dům a hůlku brzy.