Mapa Bradavice Legacy – všechna místa, Bradavice Legacy Map Guide: Všechny regiony, města, umístění a další – Dexerto

Průvodce mapou mapy Bradavic: Všechny regiony, města, umístění a další

Následující sběratelské předměty a výzvy lze nalézt v údolí Bradermeade:

Mapa Bradavice Legacy – všechna místa

Mapa Bradavic Legacy umožňuje fanouškům Harryho Pottera žít své sny o tom, že jsou studentem v Bradavicích, School of Witchcraft and Wizardry. Hráči mohou nejen prozkoumat úžasné haly hradu Bradavic, ale mohou také prozkoumat hornatý terén skotské vysočiny v okolních oblastech, plné starověké magie, aby využili a magická zvířata, aby se zkrotily! S masivně otevřeným a nelineárním hraním mohou hráči objevovat starodávné ruiny, útulné vesničky a skrytá tajemství v každé hlavní oblasti v Bradavicích Legacy. Naštěstí jsou označeny na praktickém interaktivním mapovém zdroji hráče, polního průvodce! Pojďme se tedy ponořit do nádherného čarodějnického světa a uvidíme, co Bradavicové dědictví nabízí. Zde je vše, co hráči potřebují vědět o mapě dědictví Bradavic, včetně všech hlavních míst a památek.

Všechna umístění mapových map Bradavic

 • Hrad Bradavic
 • Village Bradseade
 • Údolí Bradseade
 • Bradavice údolí
 • Zakázaný les
 • Region South Bradwarts
 • Region North Bradwarts
 • North Ford Bog
 • Region Feldcroft
 • Manor Cape
 • Bog na jižní moři
 • Pobřežní jeskyně
 • Clagmarské pobřeží
 • Poidsear Coast
 • Maureween jezero
 • Cragcroftshire

Hrad Bradavic

Ústředním bodem jsou Bradavice, kde se koná většina hlavních příběhů. Čarodějnická škola je plná zvratů a zatáček – je snadné se ztratit v klikatých chodbách! Naštěstí hráči mají polní průvodce a Floo Flames, na které se spoléhá.

V Bradavicích je 32 rychlých cestovních bodů, od běžných místností jednotlivých domů po velké schodiště.

Hráči budou často odkazovat na svou mapu Bradavic a používat kouzlo Revelio, aby sledovaly své okolí, zejména při hledání pologórních měsíců nebo daedalianských klíčů. Těchto sedm míst je třeba poznamenat, protože hráči se budou muset zúčastnit lekcí a úplných úkolů, aby se naučili nová kouzla, která jim pomohou na jejich dobrodružstvích. Některé učebny obsahují užitečné zdroje, jako jsou herbologie a stanice lektvaru pro tvorbu.

Bračiny

Hogsmeade je milovaná všestranná vesnice ve franšíze Harryho Pottera. Naručí obchody prodávající všechny potřeby, které hráči budou potřebovat na své cestě, od všech nejnovějších zařízení v Gladrags až po J. Pippinovy ​​lektvary.

Hosgmeade zahrnuje následující obchody pro hráče, aby utratili své těžce vydělané mince.

 • Mláďata a peck (zamčený, dokud hráči přístup k místnosti požadavku a nab-sack)
 • Dogweed a Deathcap
 • Gladrag’s Wizardwear
 • J. Pippinovy ​​lektvary
 • Emporium Madam Snellingové
 • Ollivander’s (Používá se pouze jednou na začátku hry)
 • Spintwitches sportovní potřeby
 • Magic Neep
 • Tomes a svitky

Mezi další rozpoznatelná místa z filmů Harryho Pottera patří Honeydukes, Sweet Assumlling Wizarding Confectionary Shop a The Three Broomsticks Pub, která prodává nechvalně známý máslový Butterbeer.

Existují tři Floo Flames, do kterých se můžete rychle cestovat v Brademeade, což umožňuje hráčům snadněji obejít se, protože Bradavice je zóna bez! Hogsmeade má spoustu polních průvodců, demiguise sochy a hrudníku sběru, aby se odemkli, takže mějte oči oloupané pro tajemství!

Mnoho dveří v hogsmeade je také uzamčeno a vyžadují různé úrovně kouzla Alohomora. Alohomora kouzlo vyučuje pan Moon v Stealth Quest The Man za měsíci.

Pozoruhodná místa v Bradavickém dědictví

Některá místa na mapě Bradavic Legacy Map obsahují pozoruhodné památky z filmů a knih jako malá velikonoční vejce pro zemřelé fanoušky franšízy.

Zakázaný les

Ve filmech Harryho Pottera bylo studentům Bradavic skvěle zakázáno vstoupit do zakázaného lesa kvůli nebezpečím, která se skrývají v jeho hloubkách. V Bradavicích však hráči mohou volně vstoupit do děsivého lesa.

Jak se očekávalo, zakázaný les se hemží životem a je domovem některých nebezpečných nepřátel, kterým musí být hráči nastraženi – tyto sahají od osminohých akromantulů po pytláky zvířat, takže buďte na stráži! V zakázaném lese jsou 3 truhly, 3 zkoušky Merlin a 1 starověký magický hotspot.

Bradavice údolí

Valley Bradavists je největší region na mapě Bradavic Legacy a je domovem Keenbridge a Brocburrow Hamlets.

Široce otevřený terén údolí Bradavic nabízí hráčům spoustu sběratelských předmětů, včetně 8 stránek polních průvodců, 15 sběrných hrudníků, 4 nechvalně známá nepřátelé a 16 zkoušek Merlin!

Region South Bradwarts

Pokud jde o umístění mapy Bradavic, je region South Bradwarts nejzajímavější. Obsahuje celý hrad Bradavic, včetně Owlery, Massive Black Lake a nechvalně známého hřiště.

V jižních Bradavicích, včetně Aranshire a Lows Hogsfield, jsou dva vesničky, které mají být prozkoumány dva vesničky, se třemi Floo Flames, na které se můžete rychle cestovat, bez nich zahrnout ty uvnitř hradu Bradavice. K dispozici je 9 sběrných hrudníků, 3 polních stránek a 15 pokusů Merlin, stejně jako další další výzvy k dokončení. Nezapomeňte použít kouzlo Revelio k zvýraznění užitečných položek a řešení hádanek!

Region Feldcroft

Hráči se připojí ke svému příteli Zmijozelského, Sebastiana Sallolla, v kuriózní vesnici Feldcroft v centru regionu v hlavním příběhu. Zde se setkávají s jeho sestrou postiženou kletbou Anne.

Region Feldcroft je také domovem Irondale Hamlet na východním ohybu. Stejně jako u ostatních regionů existuje spousta sběratelských předmětů pro hráče, aby mohli objevit, včetně 16 Merlin Trials. 7 stránek polních průvodců a 22 hrudníků sběru.

Závěr

Čistý otevřený svět mapy dědictví Bradavic je průlomový a revoluční, což hráčům dává mnoho činností, které se týkají více než 90 Merlinových zkušebních hádanek, aby vyřešily a tajemství odhalily – obloha je doslova limitem! Zůstaňte naladěni soupeřením pro herní průvodce, zprávy Esports a sázení esports, včetně všech vašich oblíbených eSports jako League of Legends, MLBB, Dota 2 a další!

Časté dočasnosti o dědictví Bradavic

Jak velké je stahování pro Bradavice Legacy?

Velikost stahování pro dědictví Bradavic se liší v závislosti na platformě, na kterou se rozhodnete hrát. Pro PS5 je velikost stahování 79.8 GB. U řady Xbox X/S je velikost souboru 77 GB, o něco menší než PlayStation 5.

Pro PC je velikost souboru kolem 80 GB, takže se ujistěte, že máte dostatek volného prostoru, než se ponoříte do čarodějnického světa!

Kolik hodin přehrávání v Bradavicích?

Při zaměření na úkoly a cíle hlavního příběhu bude Bradavické dědictví trvat asi 25-30 hodin dokončení. Pokud si však hráči věnují čas prozkoumat své prostředí a úplné úkoly na straně/vztahu, bude to trvat déle.

Pokud jste hráč, který usiluje o dokonalost a chce dosáhnout 100% dokončení, může to trvat kdekoli mezi 60-100 hodinami.

Jak velká je mapa v dědictví Bradavic?

Jako hra s otevřeným světem je mapa Bradavic zaručena, že bude masivní, výrazně větší než Skyrim. Přesná velikost mapy Bradavic má průměr téměř 3 čtvereční mil a rozděleno na dvě poloviny: sever a jih, se severní oblastí zabírá více prostoru. To nepovažuje několik podzemních dungeonů a systémů čarodějnic a čarodějů, s nimiž se setkávají ve svých hrách.

Procházka od nejsevernějšího bodu na spodní část mapy trvá hráče asi 30 minut.

Jaká místa jsou ve věku Bradavic?

Existuje mnoho ikonických míst a body zájmu mohou fanoušci rozpoznat z knih a filmů Harryho Pottera! Zde je jen několik nejlepších webů:

 • Hrad Bradavic, včetně oblastí, jako je Velká hala a House Commons.
 • Village Bradseade
 • Vrcholní stanice
 • Zakázaný les
 • Bradavičky, famfrpálské hřiště

Můžete jít do Diagon Alley v Bradavickém dědictví?

Bohužel, ikonická Diagon Alley není dosud uvedena v Bradavickém dědictví. Místa na mapě Bradavic jsou nastaveny výhradně kolem skotské vysočiny a Bradavice samotné. Bylo by zajímavé zjistit, zda bude Diagon Alley přidána v budoucnu DLC. Prozatím jsou prozatím všechny potřebné obchody v Bradavinách.

Kdy bude dědictví Bradavic k dispozici na Nintendo Switch?

Bradavice Legacy byl vydán na konzolách Next-Gen PS5, Xbox Series X/S a PC 10. února 2023. Hráči Nintendo Switch musí, bohužel, čekat do 25. července, než se dostanou do dědictví Bradavic.

Průvodce mapou mapy Bradavic: Všechny regiony, města, umístění a další

Mapa Bradavic Legacy má masivní otevřený svět, který pokrývá nejen hrad Bradavic, ale také většina skotských vysočiny, která ji obklopuje. Zde je úplné rozdělení všech regionů, měst, umístění a dalších.

Bradavice Legacy je akční hra na hraní rolí s rozlehlým otevřeným světem pro čarodějnice a čarodějky. Software pro vývojář Avalanche vytvořil nejen hrad Bradavice od základů, ale také skotské vysočiny, které jej obklopují.

Článek pokračuje po reklamě

Studenti mohou najít vesničky, dungeony a tajemství skrytých v každé hlavní oblasti mezi mnoha oblastmi, které odkaz Bradavic nabízí. Zatímco hráči objeví každý region přirozeně prostřednictvím příběhových misí a vedlejších dotazů, dobrodružní hráči mohou chtít vidět každý region co nejdříve.

Článek pokračuje po reklamě

Než do toho skočíme, máme spoustu průvodců, abychom vám usnadnili život v Bradavicích. Ať už se to učí neodpustitelné kletby, postupující čas nebo změnu vašich vybavených kouzel, máme vás zakryté. S tím bylo řečeno, tady je hrubé zhroucení expanzivní mapy Bradavic Legacy, včetně toho, co mohou hráči v každém regionu očekávat.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah:

 • Bradavice Legacy je plná mapa
 • Mapa hrady Bradavic
 • Mapa v hogsemeade
 • Pozoruhodné regiony v dědictví Bradavic
 • Ostatní regiony v Bradavicích dědictví

Bradavice Legacy je plná mapa

Úplná mapa Bradavic Legacy je docela expanzivní a Zahrnuje celé hrad Bradavic a v hogsemeade. Bradavice a vdopky jsou považovány.

Bradavice Legacy Plná mapa

Zde je plná mapa otevřeného světa Bradavic Legacy.

Celkem, Mapa Bradavic Legacy, každý s vlastní nepřátelskou úrovní, výzvami a tajemstvími k objevování. Na začátku hry začnou hráči obecně ve střední části mapy, propracovávají se nahoru a poté cestují dolů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Všechny regiony v Bradavicích

Mapa hrady Bradavic

Za prvé, studenti se budou muset seznámit s hradem Bradavice, kde se bude konat velká část dobrodružství a příběhu.

Hrad Bradavic Obsahuje sedm sekcí, A každá z těchto sekcí bude umístěna kdekoli z dvou až sedmi různých plamenů Floo, které jsou rychlé cestovní body hry.

Bradavice Legacy Castle Map plná

Hrad Bradavice je domovem studentů v Bradavickém dědictví a sídlí mnoho úkolů a misí.

Hrad Bradavic obsahuje následující regiony:

 • Astronomické křídlo
 • Křídlo zvonového věže
 • Velké schodiště
 • Velká hala
 • Příloha knihovny
 • Tajné pokoje
 • Jižní křídlo

Každá ze sedmi sekcí je stejně důležitá, protože jsou umístěny různé učebny, které budou životně důležité pro učení nových kouzel a schopností. Například křídlo astronomie obsahuje kouzla, obranu proti temnému umění a učebny pro transfiguraci, zatímco knihovna příloha obsahuje učebny věštění a lektvarů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mapa v hogsemeade

Hogsmeade je hlavní město v dědictví Bradavic, které hostí řadu různých obchodů, které pomáhají studentům v jejich dobrodružstvích a Obsahuje tři umístění Floo Flame. Zatímco různé vesničky kolem mapy nabízejí také prodejce, Brapseade obsahuje Vyhrazené obchody pro věci, jako jsou lektvary, košťata a magická bestická péče.

Bradavice Legacy Full Brampmeade Mapa

Hogsmeade je první hlavní město, které studenti navštíví v Bradavickém dědictví.

Celkově v Braupmeade sídlí následující obchody:

 • Dogweed a Deathcap
 • Mláďata a peck
 • Gladrags Wizardwear
 • Emporium Madam Snellingové
 • Magic Neep
 • J. Pippinovy ​​lektvary
 • Ollivanders
 • Spintwitches sportovní potřeby
 • Tomes a svitky

Hráči budou navštívit Brademeade brzy se Sebastianem Sallow nebo Natsai Onai, kde si koupí zásoby a dokonce bojují s prvním hlavním šéfem hry.

Článek pokračuje po reklamě

Pozoruhodné regiony v dědictví Bradavic

Zakázaný les

Každý, kdo četl knihy Harryho Pottera nebo viděli filmy, bude vědět, že zakázaný les je obvykle pro studenty mimo omezení. Hráči však mohou volně vstoupit do tohoto děsivého lesa do dědictví Bradavic.

Článek pokračuje po reklamě

Zakázaný les Domy tři celkové plameny Floo. Studenti mohou očekávat, že se setkávají s nebezpečnými nepřáteli, jako jsou akromanuly a pytláci zvířete. Užitečné kentaurs však také sídlí v lese a zaútočí na nepřátele na dohled.

Zakázané lesní brodidla dědictví

Zakázaný les v dědictví Bradavic.

Následující sběratelské předměty a výzvy lze nalézt v zakázaném lese:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

 • Sběrné truhly – 6
 • Merlin Trials – 3
 • Starověké magické hotspoty – 1
 • Astronomické tabulky – 1

Údolí Bradseade

Valley Bradseade je masivní oblast obklopující Bradesky. Spolu s rušným hráči All-Wizard Village najdou Horní hogsfield Hamlet.

Valley Hogsmead je jedním z prvních hlavních regionů, které studenti budou pravděpodobně prozkoumat v Bradavickém dědictví. Tato oblast Obsahuje čtyři umístění Floo Flame Celkem, kromě vesnice Brada.

Následující sběratelské předměty a výzvy lze nalézt v údolí Bradermeade:

Článek pokračuje po reklamě

 • Sběrné truhly – 8
 • Stránky polních průvodců – 4
 • Merlin Trials – 5
 • Starověké magické hotspoty – 1
 • Balóny – 1
 • Sochy demiguise – 1
 • Astronomické tabulky – 1
 • Platformy přistání – 2
 • Nechvalně známí nepřátelé – 3

Region North Bradwarts

Jak by to znamenalo, region North Bradwarts je severně od hradu Bradavic. Obsahuje Celkem tři plameny a jeden trezor pokladů.

Článek pokračuje po reklamě

Následující sběratelské předměty a výzvy lze nalézt v údolí North Bradauts:

 • Sběrné truhly – 7
 • Stránky polních průvodců – 1
 • Merlin Trials – 5
 • Starověké magické hotspoty – 1
 • Balóny – 1
 • Platformy přistání – 2
 • Nechvalně známí nepřátelé – 1

Region South Bradwarts

Region South Bradwarts je třetí největší oblast ve hře, Jak obsahuje celou oblast hradu Bradavic, včetně černého jezera, owlery a famfrpálu.

South Bradwarts obsahuje celkem dva vesničky: Aranshire a Lower Hogsfield. Navíc má region Celkem tři plameny, Nepočítat ty na zámku.

Následující sběratelské předměty a výzvy lze nalézt v údolí South Bradauts:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Sběrné truhly – 9
 • Stránky polních průvodců – 3
 • Merlin Trials – 15
 • Balóny – 5
 • Astronomické tabulky – 2
 • Přistávací platformy – 1
 • Nechvalně známí nepřátelé – 1

Bradavice údolí

Bradavice Valley je největší oblastí ve hře a nabízí pro hráče spoustu sběratelských předmětů a výzev.

Celkem region nabízí čtyři plameny rozsvítit. Bradavice údolí také sídlí Hamlets Keenbridge a Brocburrow.

Bradavice Valley Bradavice

Údolí Bradavic v dědictví Bradavic.

Následující sběratelské předměty a výzvy lze nalézt v Bradavských údolích:

 • Sběrné truhly – 15
 • Stránky polních průvodců – 8
 • Merlin Trials – 16
 • Starověké magické hotspoty – 6
 • Balóny – 7
 • Sochy demiguise – 2
 • Astronomické tabulky – 2
 • Platformy přistání – 3
 • Nechvalně známá nepřátelé – 4

Ostatní regiony v Bradavicích dědictví

 • Region Feldcroft
 • Bog na jižní moři
 • Pobřežní jeskyně
 • Poidsear Coast
 • Jezero Marunweem
 • Croftshire
 • Manor Cape
 • Clagmarské pobřeží

Každá z těchto regionů má různé vesničky, trezory a dungeony umístěné uvnitř pro hráče, které mají najít. Zatímco prozkoumávání těchto regionů bude přirozeně trvat trochu času, cestování kolem koštěti nebo horou pomůže nesmírně.

Článek pokračuje po reklamě

A to je vše, co hráči potřebují vědět o rozsáhlé mapě Bradavic Legacy. Dalšími průvodci Bradavicemi najdete na níže uvedených článcích:

Průvodce regionu

Svět

Bradavice Legacy zahrnuje rozsáhlý hrad plný tajemství a ještě větší otevřený svět plný tajemství. Naše průvodce v regionu odhalí všechny informace pro každou oblast v oblasti Bradavic, včetně dostupných úkolů, odkazů na sběratelské předměty na kontrolní seznam, hlavní body zájmu a vše ostatní!

Zatímco zpočátku se omezí na hrad Bradavice, brzy budete moci prozkoumat hrad i okolní oblasti známé jako Highlands, které jsou plné nebezpečí i pokladu. Každá hlavní oblast je plná různých typů sběratelských předmětů, nepřátelských setkání a další a průvodce regionu níže vás projde vše, co najdete při zkoumání.

 • Každá hlavní oblast má vlastní sadu sledovaných sběratelských předmětů, včetně stránek polních průvodců, hrudníků sběru a soch demiGuise
 • Venkovní oblasti na Vysočině také obsahují zkoušky Merlin, které za úkol řešit hádanky pomocí magie, abyste zvýšili kapacitu zásob.
 • Některá místa také obsahují neslavné nepřátele – minibossy, které budou vyžadovat, abyste vyzkoušeli svou sílu proti nebezpečným výzvám

Sekce průvodce regionem

Chcete -li zobrazit více informací pro každou z hlavních regionů – včetně přehledů pro hrad Bradavice i Village, podívejte se na sekce níže a dozvíte se více.

Všimněte si, že tato příručka je nedokončenou prací, brzy bude přidáno více míst! Podívejte se na naši mapu Interactive Bradavice Legacy, kde najdete jiný pohled na tuto informaci.