MapGenie: Tarkov mapa v obchodě s aplikacemi, Escape z Tarkov má konečně dobrou sadu map | PCGamesn

Escape z Tarkov konečně má dobrou sadu map

Pokud nejste v Tarkovu, Map Genie má mapy pro rozšiřující se sbírku her, které zahrnují vnější světy, horizontní nulovou úsvitu, několik titulů Assassin’s Creed, několik her Far Cry a další.

MapGenie: Tarkov Mapa 12+

Nejste si jisti, jak by se někdo mohl mapy naučit bez této aplikace. Nevím, kde je váš cíl mise? Stačí použít vyhledávací lištu. Nejste si jisti, kde jsou šéf SCAV tření? Stačí filtrovat pro šéfy SCAV. Chcete vědět, jak velkou hodnotu získáte za nákup klíče? Zkontrolujte kořist v místnosti, odemkne se klíč. Existuje spousta dalších použití, které jsem zde nebyl uveden, a ve skutečnosti není důvod získat tuto aplikaci.

Skvělá aplikace, ale opravte extrakty

Tato aplikace se mi moc líbí. Je velmi užitečné pro nalezení věcí, jako jsou klíče a skrýsky, ale jednou z nejdůležitějších věcí, které se noví hráči dozví, jsou extrakty a když je povoleno extrakty, je příliš velký a překrývají se s jinými třeními/extrakty, což znemožňuje porozumět porozumění. Takže i když si mám zapamatované výpisy, znemožňuje mi tuto aplikaci doporučit novým hráčům, kteří jsou hlavním problémem, je nalezení extraktů v nájezdech. Celkově skvělá aplikace, ale rozhodně potřebuje vylepšení. Navrhl by pouze použití symbolu a malého štítku, který je dostatečně velký na to, aby si při pohledu na plnou velikost mapy přečetl a porozuměl.

Skvělá aplikace, ale někdy trochu pozdě

Tuto mapu jsem použil k učení dřeva a továrny (staré lesy a ty byly jediné mapy, které můj počítač zvládne) a hodně mi to pomohlo. Aplikace mi pomohla dostat se na cestu a najít kořist, kde jsem nevěděl, že tam byla. Je to skvělá aplikace, ale nová expanze Woods právě vyšla a byly to 4 dny. Nemyslíte si, že by aplikace, která se týká mapových dat, by aktualizovala mapu za možná den nebo dva? Vím, že to nebylo už dávno, co vyšla nová mapa, ale je to jen nápad použít proti této aplikaci. Neříkám, že je to špatné, ale mohlo by to být trochu více.

Ochrana osobních údajů aplikací

Vývojář, Oisin O’Neill, neposkytl podrobnosti o svých praktikách ochrany osobních údajů a zacházení s daty společnosti Apple. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů vývojáře.

Neposkytly se žádné podrobnosti

Vývojář bude povinen poskytnout podrobnosti o ochraně osobních údajů, když odešlete svou další aktualizaci aplikace.

Informace

Kompatibilita iPhone vyžaduje iOS 10.0 nebo později. iPad vyžaduje iPados 10.0 nebo později. iPod Touch vyžaduje iOS 10.0 nebo později. Mac vyžaduje MacOS 11.0 nebo později a Mac s čipem Apple M1 nebo novější.

Escape z Tarkov konečně má dobrou sadu map

Útěk z Tarkov Sniper Rifle

Začátek v útěku z Tarkova je méně o střelbě a více o zjištění, kam byste měli jít. Mapy si můžete koupit od dodavatelů NPC ve hře, ale mnoho hráčů používá statické mapy nalezených online. Ty se obvykle lišily kvality a množství informací, které obsahují, ale naštěstí nyní existuje definitivní, interaktivní sada. Jsou skvělí.

Únik z mapy Tarkov nastaven mapou Genie obsahuje šest bezplatných map: továrna, lesy, zvyky, výměnu, pobřeží a laboratoř. Rezerva je, dobře, Rezervováno Pro uživatele „profesionálů“, což stojí 4 $.99 za rok nebo 99.99 na celoživotní předplatné.

To, co dostanete, je velmi užitečný online nástroj, který je více než jen mapa, i když mapy samy o sobě jsou velmi podrobné, jasné a plné informací. Můžete odfiltrovat určité druhy informací, které se zaměřují na klíčové položky nebo nepřátele, nebo je vše nechat – mapy lze přiblížit a ven a jsou čitelné v každém měřítku. Zobrazují PMC tření, umístění SCAV, exfiltrační body, umístění pro položky hledání a každý kus kořisti na každé mapě.

Mapy můžete také nastavit tak, aby sledovaly konkrétní kategorie položek, poznamenali, že jste objevili, a zanechat své vlastní poznámky. Jak to bude vědět kdokoli, kdo právě začíná v Tarkovu, je to úžasně užitečná sada nástrojů.

Map Genie má také sledovače pro úkoly dodavatele a také podrobný vývojový diagram závislosti, který ukazuje, které úkoly, pro které prodejci odemkněte později úkoly. Vytáhne to otravné hádání z vyrovnávání, což může být obrovská fuška.

Pokud nejste v Tarkovu, Map Genie má mapy pro rozšiřující se sbírku her, které zahrnují vnější světy, horizontní nulovou úsvitu, několik titulů Assassin’s Creed, několik her Far Cry a další.

Podívejte se na náš seznam nejlepších her Best Open World na PC, pokud se podíváte na mapy, dostanete se do nálady na dobrodružství. Najdete načtení všech úniku z Tarkovských map, které potřebujete při načítání.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.