Marvel S Midnight Suns Datum vydání | PS4, Xbox One a Switch News | Rozhlasové časy, Marvel S Midnight Suns | Oficiální webové stránky

Datum vydání půlnoci synů

Záběry Marvel’s Midnight Suns Gameplay (viz níže) byly poprvé odhaleny s událostí živého streamu 1. září 2021 a měli byste být schopni sledovat přívěs herní hry výše.

Marvel’s Midnight Suns Datum vydání: přijde na PS4, Xbox One & Switch?

Wolverine, Iron Man, Doctor Strange, Blade a Ghost Rider budou hrát v Marvel’s Midnight Suns.

Kdy je datum vydání pro Marvel's Midnight Suns?

Publikováno: pátek 2. prosince 2022 v 13:50

Je konečně čas převzít kontrolu nad našimi oblíbenými superhrdiny v taktickém velkolepém roce – Marvel’s Midnight Suns! Bojový systém založený na tahu vypadá úhledně, mechanika vypadá hladce a celá estetika prostě vypadá úžasně.

Je zajímavé, že Marvel’s Midnight Suns byl propuštěn pouze na vybraných platformách, které by mohly nechat některé hráče poškrábat hlavy,

Hra je nyní venku na PS5, Xbox Series X/S a PC – to je to vše. Je to trochu rána pro hráče na PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

Přesto si přečtěte, abyste zjistili čas pro dnešní vydání, spolu se spekulacemi o tom, zda se my s nízkými majiteli přepínačů a předchozích konzolí zahrávají.

Je to skvělá hra (hráli jsme ji), takže vás můžeme ujistit!

Kdy je Marvel’s Midnight Suns datum vydání?

Pro hráče na PC, Xbox Series X/S a PS5, datum vydání Midnight Suns Marvel je dnes (2. prosince 2022).

Na těchto platformách by se hra měla dnes ráno odemknout o půlnoci ve kterémkoli regionu, ve kterém bydlíte, včetně Velké Británie.

S výjimkou jakýchkoli rozptýlení byste pak měli být schopni skočit do hry právě teď! Kopii si můžete objednat nyní z Amazonu, pokud jste to ještě neučinili.

Nejnovější nabídky

Will Marvel’s Midnight Suns přijde na PS4, Xbox One a Switch?

Pokud hrajete na starším systému, buďte si jisti, protože Marvel’s Midnight Suns vůle Přijďte na PS4, Xbox One a Switch.

Přesné datum vydání pro PS4, Xbox One a Switch verze Marvelových půlnočních sluncí však dosud nebylo potvrzeno. Určitě tuto stránku aktualizujeme, až bude.

Abychom přijali postoj napůl plné skleněné poloviny. Jakmile přijde jakákoli zpráva, sdílíme se zde!

Které konzole a platformy mohou hrát Marvelovy půlnoční slunce?

Při spuštění bude Marvel’s Midnight Suns k dispozici na PC, PS5 a Xbox Series X/S, s Steam a Epic Games Store sdílí vydání PC PC.

Později, které je ještě třeba potvrdit, Marvel’s Midnight Suns přijde na PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Potvrdíme vám vědět, až bude toto datum.

Přečtěte si více o Marvel’s Midnight Suns:

 • Marvel’s Midnight Suns Review – náš konečný verdikt
 • Marvel’s Midnight Suns obsazení – seznam hlasových herců
 • Marvel’s Midnight Suns Přátelství – existuje romantika?
 • Marvel’s Midnight Suns PC Požadavky – všechny specifikace
 • Marvel’s Midnight Suns Interview – Jak to dělá Marvel „větší a lepší“

Marvel’s Midnight Suns hraní

Záběry Marvel’s Midnight Suns Gameplay (viz níže) byly poprvé odhaleny s událostí živého streamu 1. září 2021 a měli byste být schopni sledovat přívěs herní hry výše.

Bylo nám řečeno, že se jedná o „taktickou hru“ s „Cinematic Tactical Combat“, který by neměl být velkým překvapením, vzhledem k tomu, že hry Firaxis jsou známé pro práci na franšírách XCOM a civilizace. Bude mít také prvky RPG, takže bude zajímavé vidět, co ve skutečnosti hraje hraní minuty do minuty.

Herní režisér Jake Solomon dále škádlil hru a nabídl toto prohlášení v oznámení 2K: „Abych byl svěřen těmito postavami a jejich příběhy je pro mě a tým čest pro mě a týmu. Pokud jste fanouškem Marvel nebo fanoušek RPG nebo fanouškem taktických her, Marvel’s Midnight Suns oživí tyto milované postavy tak, jak jste nikdy předtím neviděli.“

Spíš takhle

Tisková zpráva od 2K slibuje, že příští týden video odhalí „nový poutavý a hluboce přizpůsobitelný taktický bitevní systém, kde hráči sestavují svůj tým hrdinů, posoudí bojiště a zahájí devastující ikonické útoky proti silám temnoty.”

Mohu si předobjednat Marvel’s Midnight Suns?

Ano, předobjednávky nyní začaly pro Marvel’s Midnight Suns, s Amazonem mezi maloobchodníky, aby své produktové stránky zvýšily pěkně a brzy.

Zdá se, že verze PS4/Xbox One je cena za 59 GBP.99, a zatímco příští generace PS5/Xbox řada X byla naplánována na vyšší RRP 64 GBP.99, zdá se, že Amazon je nabízí za stejnou cenu jako předchozí genové verze. Zachytit je, když je tato dohoda zapnutá!

Marvel's Midnight Sun spojuje velmi odlišné hrdiny

Marvel’s Midnight Suns Story

První oficiální souhrn pro Marvel’s Midnight Suns zní tak tak, což nám dává spoustu detailů příběhu: „Prostřednictvím zkrouceného manželství magie a vědy, nebezpečná síla známá jako Hydra oživila Lilith, matku démonů, po staletí spánku. Lilith se zastaví na nic, aby dokončila starověké proroctví a svolává její zlý pán, Chthon.

„Posunuli se na pokraj, Avengers zoufale hledal bojovat s Hellfire tím, že narušili pomoc půlnočních sluncí – Nico Minoru, Blade, Magik a Ghost Rider – mladí hrdinové se sílami hluboce zakořeněnými v nadpřirozených, vytvořených, aby se zabránili velmi Cílem proroctví Lilith.

„Společně vzkřísí starověkého válečníka – lovce, Lilith’s Forsaken Child a jediný hrdina, o kterém jsem ji kdy porazil.„Zní to docela vzrušující, správně?

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Marvel’s Midnight Suns postavy

V tisku Bumf nám bylo řečeno, že Marvel’s Midnight Suns „představí ikonickou sbírku hrdinů překlenujících Avengers, X-Men, Runaways a další“. První přívěs zahrnuje kapitán America, Iron Man, kapitán Marvel, Doctor Strange, Ghost Rider (verze Robbie Reyes), Blade, Magik, Nico Minoru, Wolverine a nový hrdina s názvem The Hunter.

Hunter je dcerou hlavního darebáka Lilith a byla popsána jako „první přizpůsobitelný původní hrdina v Marvel Universe.„Zní to, že lovec bude hlavní hratelnou postavou, ale pravděpodobně budete mít během bitevních scénářů ovládat celou skupinu hrdinů.

Marvel’s Midnight Suns přívěs

První přívěs pro Marvel’s Midnight Suns dělal kola online a můžete si ji prohlédnout níže.

Promo promo video dva a půl minuty ukazuje, že nejmocnější hrdinové Země se spojují Ghost Rider a jeho kamarády, které obdrží temnotu, aby pomohli vzkřísit lovce. Podívejte se sem a uvidíte to sami:

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Nejnovější vydání časopisu Radio Times je nyní v prodeji – přihlaste se nyní. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte pohled na rozhlasové časy z mého podcastu pohovky.

Co je půlnoční slunce?

Marvel’s Midnight Suns je nastavena na tmavší, nadpřirozenou stránku Marvel Universe, taktický RPG od tvůrců XCOM. Jako lovec, legendární démonský zabiják s tajemnou minulostí, povedete tým legendárních Marvel Heroes, když se pokoušejí zabránit matce démonů v dokončení starověkého proroctví a svolání jejího zlého pána, Chthon.

Hraní

Forge přátelství s ikonickými hrdiny jako Iron Man, Ghost Rider a Wolverine a bojujte s nimi v revolučních taktických bitvách založených na revolučních kartách, které odměňují chytré myšlení super hrdinou.

Seznamte se s hrdiny

Midnight Suns jsou nepravděpodobným týmem ostřílených super hrdinů a nebezpečných nadpřirozených válečníků z celého Marvel Universe, kteří byli nuceni sjednotit se v opozici vůči Lilith, matce démonů.

Storm_630.JPG

Storm (Ororo Munroe)

Coda | Herní průvodce | Morbius | Dlaždice

Morbius (Michael Morbius)

Coda | Venom | Dlaždice

Venom (Eddie Brock)

Deadpool_630.jpg

Deadpool (Wade Wilson)

HULK_630.JPG

Hulk (Bruce Banner)

Coda | Herní průvodce | Spider-Man | Dlaždice

Spider-Man (Peter Parker)

Porovnejte vydání

Legendární vydání půlnoční slunce

Marvel’s Midnight Suns Legendary Edition

Přizpůsobte si vzhled týmu Midnight Suns a rozšířte své dobrodružství s legendárním vydáním Marvel’s Midnight Suns Legendary Edition!

 • Marvel’s Midnight Suns Base Game
 • Marvel’s Midnight Suns Season Pass, který zahrnuje 23 prémiových kůží dostupných při spuštění a čtyři balíčky po spuštění DLC

Midnight Suns Digital+ Edition

Marvel’s Midnight Suns Digital+ Edition

Digital+ Edition obsahuje:

 • Marvel’s Midnight Suns Base Game
 • 11 Premium Skins

Edice Midnight Suns Enhanced Edition

Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition

Vylepšené vydání zahrnuje:

 • Marvel’s Midnight Suns Base Game (s novými genovými optimalizacemi na PlayStation®5 / Xbox Series X | S)
 • 5 prémiových kůží

Standardní vydání Midnight Suns Standard

Marvel’s Midnight Suns Standard Edition

Zázrak

Marvel’s Midnight Suns Season Pass

 • Čtyři balíčky DLC po Launch pro Marvel’s Midnight Suns, z nichž každá představuje nového plně hratelného hrdiny, nových misí, nových nepřátel a další
 • 23 prémiových kůží k dispozici při spuštění

Coda | Poznámky k aktualizaci | Palec

Marvel’s Midnight Suns Aktualizace června 2023

Nová aktualizace k dispozici pro Marvel’s Midnight Suns na Windows PC, Steam Deck a Consoles.

Coda | Nejnovější | DLC 4 OUT nyní | Palec

Marvel’s Midnight Suns Blood Storm DLC je nyní k dispozici!

Přidejte bouři do svého seznamu Midnight Suns a využijte její mutantní schopnosti k vyzbrojení počasí v nových příběhových misích.

Coda | Nejnovější | Gen 8 Out nyní | Palec

Marvel’s Midnight Suns nyní na PS4 a Xbox One!

Získejte Marvel’s Midnight Suns Standard Edition za zvláštní úvodní cenu na PS4 pro všechny předplatitele PlayStation Plus a Xbox One na omezenou dobu.

Coda | Poznámky k aktualizaci | Palec

Marvel’s Midnight Suns May 2023 Aktualizace

Nová aktualizace k dispozici pro Marvel’s Midnight Suns na Windows PC, Steam Deck a Consoles.

Coda | Nejnovější | Gen 8 přichází brzy | Palec

PlayStation 4 a Xbox One Verze dorazí 11. května

Digitální PS4 a Xbox One Verze Marvel’s Midnight Suns spustí spolu se čtvrtou DLC: Blood Storm.

Coda | 23. března AAW | Palec

Celý přístup k Access Weekend on Xbox Series X | S a PlayStation 5

Zrušte své víkendové plány! Svět je v nebezpečí, legendární Marvel Heroes jsou připraveni ho bránit a nastal čas, abyste je vedli.

Získejte exkluzivní kůži!*

Přihlášení k získání zpráv a propagačního marketingu od 2K a jeho přidružených společností a obdržení exkluzivní Blade Nightstalker Skin.*

*Vyžaduje kopii Marvel’s Midnight Suns a 2K účet s e -mailem, který odpovídá e -mailu použitým pro zaregistrování zpravodaje. Pro přístup k Blade Nighstalker Skin musí být účet 2K propojen s herním účtem. Blade Nightstalker Skin bude k dispozici ve hře po vydání hry. Jeden na účet. Neplatné, kde je zakázáno. Platí podmínky.