Marvel S Midnight Suns: Průvodce dárky – Nejlepší dárky pro každého hrdinu, Marvel S Midnight Suns Gift Guide: Nejlepší dárky, Hangouts &… | Brzká hra

Marvel S Midnight Suns Gift Průvodce: Nejlepší dárky, Hangouts & Havens pro každého hrdinu

Nejprve musíte tyto úžasné dárky samozřejmě najít. Existují dva způsoby, jak ve hře získat nové dárky. První je Doslova je jen vyzvedněte při zkoumání opatství. Některé věci budou ležet v hlavní budově nebo na dvoře, ale jiné se šíří ve velkých pozemcích, které můžete prozkoumat mezi misemi.

Marvel’s Midnight Suns: Průvodce dárky – nejlepší dárky pro každého hrdinu

Marvel's Midnight Suns dárky Průvodce Nejlepší dárky milované Hero Oblíbené dárky

Existuje několik položek, které lze předat vašim spoluhráčům Marvel’s Midnight Suns. Na druhé straně budete moci zvýšit úroveň přátelství XP. Buďte opatrní, protože se jim nemusí líbit věci, které jim prezentujete. Tady je naše Marvel’s Midnight Suns Průvodce nejlepšími dárky, který vám pomůže s oblíbenými dárky každého hrdiny.

Poznámka: Další informace naleznete v našem Marvel’s Midnight Suns Průvodce a obsahuje rozbočovač. Stejně tak se můžete také podívat na náš hlavní průvodce týkající se přátelství XP/Level.

Marvel’s Midnight Suns Průvodce dárky – nejlepší dárky, které můžete dát svým hrdinům

Jak získat a dávat dárky

Tady je podstata, pokud jde o předávání dárků svým spoluhráčům Marvel’s Midnight Suns:

 • Možnost je nabídnout postavám se objeví, kdykoli je pozvete na hangout (noční) nebo přístav (denní) aktivitu. Pokuste se vyhnout přeskočení dialogu, protože byste také mohli skončit přeskakováním možnosti daru.
 • Chcete -li získat více dárků ve hře, budete chtít vzít na vědomí následující:
  • Položky prostředí – objekty jsou rozptýleny po celém opatství a některé z nich lze sdílet jako dárky.
  • CAULDRON CAFTING – Jakmile máte přístup k kotli Agathy, některá činidla lze použít k vytvoření dárků.
  • Dárkový obchod – nejspolehlivější metodou je však obchod s dárky. Jakmile zvýšíte úroveň přátelství svého týmu (i.E., zvýšit úroveň přátelství každého hrdiny jednotlivě), tato speciální police se objeví mezi dvorem a kovářkou.
   • Položky zde lze zakoupit pomocí Gloss, měny, která pochází z misí.
   • Jak zvýšíte hodnocení přátelství týmu, bude k dispozici více možností, až do maximálně tří.
   • Můžete si koupit tolik, kolik byste chtěli, a výběr bude resetovat další den.

   Zázrak

   Snímek obrazovky podle PC invaze

   Ideální dary

   Při přemýšlení o nejlepších dárcích, které dáte hrdinům Marvel’s Midnight Suns, Musíte zvážit kontextové stopy uvedené v popisu položky. Nejviditelnější jsou vlastní komiksy hrdiny. Stejně tak by popisy mohly uvádět, že položka je pro ty, kteří se „zotavují z traumatu z dětství“, „pochází z X země“, nebo se jedná o událost, která „došlo v období x.“

   Zde je více tidbits:

   • Nenávist, jako nebo láska – na základě kontextových stop se postavy mohou nelíbit, jako nebo milovat předměty, které jim poskytujete. Například, „Neoprávněná biografie kapitána Marvel“ má několik nelichotivých detailů, které odrazí Carol Danvers, ale Blade je s tím naprosto v pohodě, protože na ni má zamilovanost.
   • Rarita – čím vyšší je vzácnost, tím více přátelství XP vyděláte.
   • Legendární – Každý legendární dárek má jednoho konkrétního hrdiny, který je miluje, takže byste ji měli předložit pouze této osobě. Můžete si však vydělat duplikáty z obchodu s dárkem, kdykoli to cykluje své zboží.
   • Haven Boost – Friendship XP je posíleno v Havens. Jako takový je lepší dávat vzácné/epické dárky během Hangouts, takže můžete uložit legendární dárky, když jste v Havens (pokud již nemáte více kopií).

   Zázrak

   Snímek obrazovky podle PC invaze

   Oblíbené dárky postavy

   Zde je rychlý a šikovný seznam nejlepších dárků, které můžete dát hrdinům Marvel’s Midnight Suns Na základě toho, co jsem viděl ve hře:

   Kromě výše uvedeného existuje také několik vzácných a epických kvalitních položek, které jsou milovány několika postavami:

   • Poučení ve vedení LT. Col. James Rhodes – Iron Man, kapitán Amerika, kapitán Marvel.
   • Vyrůstá s traumatem – překvapivě má ​​každý svůj vlastní tragický příběh.
   • Snack Box: 1 000 Jellybeans – všichni.
   • Snack Box: Čerstvá a ovocná – všichni kromě Wolverine.
   • Jednat s obtížnými spolupracovníky-milované všemi postavami, protože se zabývá konfliktem ve skupině, což je rozhodně společné téma ve hře.
   • Svíčka: Čerstvě posesavá tráva – milovaná téměř každý.
   • Svíčka: kůže a mahagon – miloval téměř každý.

   Zázrak

   Snímek obrazovky podle PC invaze

   Marvel’s Midnight Suns je k dispozici prostřednictvím Steam.

   • označen s
   • Firaxis hry
   • Marvel’s Midnight Suns

   Marvel’s Midnight Suns Gift Guide: Nejlepší dárky, Hangouts & Havens pro každého hrdinu

   V Marvel’s Midnight Suns vám mít správné dary, hangouty a ráje vám pomůže zvýšit úroveň přátelství s každým členem vašeho týmu. V této příručce vám ukážeme, jak tyto mechaniky fungují a jaké jsou nejlepší způsoby, jak zvýšit vaše přátelství s každým hrdinou ve hře.

   Midnight Suns Hangout Gift Guide Im B Sm

   Velká část Marvel’s Midnight Suns je o setkání se všemi superhrdiny ve vašem týmu. Úroveň přátelství můžete zvýšit s každým členem vašeho proslulého týmu, který nabízí „silné“ odměny pro vás a vaše superhrdinové kamarády. Patří mezi ně kůže, pasivní, schopnosti a dokonce i upgrady pro opatství. Budete také muset maximalizovat úroveň přátelství, aby každý hrdina odemkl jejich legendární Midnight Suns outfit a speciální schopnosti.

   Takže to opravdu stojí za to být milé pro Nico, kapitána Marvel, Iron Man, Spider-Man a všechny ostatní hrdiny v punčochách. Abyste to mohli udělat, měli byste s sebou vzít různé hrdiny do misí, protože jim to dá přátelství XP. Ale konečné zvýšení vašeho přátelství jsou správné dárky a hangouty pro správnou osobu.

   Každý hrdina v Midnight Suns má jiné chutě a ty ovlivňují, kolik bodů přátelství získáte za dárky a aktivity. Takže nemůžete jen jít na hvězdu s Blade a dát mu omalovánky, s tím se nebudete příliš daleko.

   Abychom znali nejlepší způsoby, jak zvýšit vaše přátelství, ukážeme vám vše, co potřebujete vědět o dárcích, hangoutách a přístavech a který hrdina má, které zájmy a chutě.

   Marvel’s Midnight Suns: Perfektní dárky pro každého hrdinu

   V půlnoci Slunce jsou dárky malé předměty, které můžete dát jednomu z vašich spoluhráčů na konci hangout. Mohou to být knihy, občerstvení, svíčky, cokoli. Klíčem je zde, že dávání správného dárku správnému člověku dává vašemu přátelství masivní podporu xp.

   To platí pro určité typy darů. Skazitou osobou, jako je Spider-Man, se na vás podívá do strany, pokud mu dáte lebku nebo pohár. Toukající se downer, jako je Magik, tyto věci bude milovat. Správný zápas mezi osobou a dárkem je obzvláště důležitý pro legendární dary, díky čemuž vám v žádném okamžiku učiní nové nejlepší přátele.

   Každou půlnoci Suns postava a perfektní dárky pro ně

   Snack Box (Premium MRES), Avengers #4, lekce ve vedení LT. Plukovník James Rhodes, hudební box (O Danny Boy), Premium Sketchbook

   Jak získat dárky na Marvel’s Midnight Suns

   Nejprve musíte tyto úžasné dárky samozřejmě najít. Existují dva způsoby, jak ve hře získat nové dárky. První je Doslova je jen vyzvedněte při zkoumání opatství. Některé věci budou ležet v hlavní budově nebo na dvoře, ale jiné se šíří ve velkých pozemcích, které můžete prozkoumat mezi misemi.

   Naopak je Kupte si dárky v obchodě s dárkem. Odemknete to zvýšením celkové úrovně přátelství týmu na úroveň 2. Každý den získáte nový výběr dárků, které si můžete koupit s leskem. Následující úroveň UPS zvýší kvalitu dárků.

   Nejlepší Hangouts & Havens v Midnight Suns

   Marvel Midnight Suns Magik Gameplay

   Po většině misí jste požádáni, abyste se potkali s hrdinou podle vašeho výběru. Nemilují však každou aktivitu stejně, takže byste měli zkontrolovat, které z nich jsou k dispozici pro hrdiny a které jsou pro ně nejlepší.

   Dostanes Různé množství přátelství XP, v závislosti na tom, zda hrdina miluje (+7), lajky (+5) nebo nelíbí (0) aktivita, kterou jste si vybrali.

   Hluboká konverzace, malování, hrací karty, čtení u ohně, cvičení

   Po misích se můžete nejen setkat se svými oblíbenými hrdiny. Havens jsou speciální hangouty, které odemknete prozkoumáním opatství. Každé útočiště můžete použít pouze jednou během hry a pozvat každého hrdinu pouze jednou do jakéhokoli útočiště.

   Jakmile pozvete hrdinu do útočiště, objeví se seznam dostupných spotů. Každý z nich bude mít vedle sebe symbol a ukáže vám, na jakou činnost se vydáte na Wolverine a podobně. Havens vám dávají dvakrát tolik přátelství XP jako normální hangouty, Nezapomeňte tedy vybrat správnou aktivitu pro každého hrdinu.

   Nejlepší darebáci videoher, který kdy zobrazili galerii

   Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.