Мастерская Steam: Megastruktury, požadavky a výhody megastruktury Stellaris – Loner Strategy Games

Požadavky a přínosy Stellaris Megastructure

14

Подпишитесь, чтобы загрузить
Megastruktury

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

Tento mod již není aktualizován

Vyzkoušejte náš další mod, nativní ochrana!

25/02/2018 – Aktualizace pro 2.0.

Aktualizováno na 2.0.* – Rovníkové loděnice přepracované, nyní nazvané „Rovníkové výrobce“.

Hlavní nové funkce:

Občanská vědecká pole. Objevy (vytváří) nové hvězdné systémy s možností nalezení některých cenných překvapení. Náklady na běh. Limit: 1.

Silo zdroje. Přidá do své říše úložiště minerálních a energetických zdrojů.

Planet Cracker. Snižte obyvatelné nebo neobyvatelné planety na prach a sklízejte odměny v tomto procesu. Zřeknutí se odpovědnosti: Veškerá odpovědnost za ztrátu na životech/druhu leží na koncovém uživateli.

Rovníkový výrobce. Zvyšuje planetární produkci minerálů, rychlost migrace a přitažlivost migrace.

Supertenzilní pevné látky. .

Forge Worlds. Odemkne vesmírné výtahy, rovníkové loděnice a cracker planety.

Nadcházející funkce:

-. Harold. Harold. Harold. Vlastně máme na mysli Harold. Ne herald. Co by Galactic Herald dokonce udělal? * Fanfare* TADA! Své. Galaxie! Ne, opravdu si myslíme galaktický harold.
-Společnosti megastrukturní projekty (Secrets!).
-Prasknutí planety. ** nyní přidáno **
-Komunikační pole.

-Projekty založené na etice (možná.)
-.

Němec – kredit za Killy84
Rus – kredit na spektrum

. . To znamená, že může existovat základní nekompatibilita stylu nebo funkce, které vykreslují pomocí megastruktur a * vložte název mod zde * dysfunkční.

Jakékoli mody, které mění měřítko systému nebo měřítko částí RingWorld, v současné době způsobí vizuální problémy, jako je umístění našich megastruktur ve vztahu k planetám atd.

Níže nahlaste chyby a bavte se. Tento mod bude dostávat časté aktualizace v následujících dnech/týdnech.

Популярные обсуждения просмотреть (6) (6)

67

25

Hl+ut = úžasné, změňte si mysl

14

Požadavky a přínosy Stellaris Megastructure

? Stellaris Megastruktury jsou titanické struktury, které poskytují bonusy specifické pro říši. Megastruktury se od poprvé napsal tento článek významně. Toto bylo aktualizováno tak, aby odpovídalo požadavkům hry od libra 3.3 Aktualizace.

Musíte mít správné DLC a musíte prozkoumat mega inženýrství plus odpovídající technologii pro každou megastrukturu. . .

Kde budovat megastruktury a jejich požadavky

Ve své říši můžete mít pouze jednu megastrukturu každého typu. Existuje několik modifikátorů, které mohou změnit číslo, které je diskutováno později v tomto článku. Obecně můžete stavět pouze jednu megastrukturu na systém, pokud se nejedná o bránu nebo stanoviště. . Megastruktury nemohou být postaveny v malých planetárních tělech, jako jsou měsíce nebo asteroidy, a pokud v systému existují výzkumné nebo těžební stanice, budou obecně musí být nejprve demontovány, ale nevyložíte základnu nebo Starbase. Stále si musíte udržet kontrolu nad systémem, abyste v něm mohli stavět.

. Jedná se o vzácné technologie, takže tyto příležitosti se objeví jen občas. .

Galaktické zázraky Perk je potřeba, než budete moci postavit prstencové světy, dysonovy sféry a dekompresory hmoty. Jakmile je aktivována, přidá je do vašich možností výzkumu.

Opravdu potřebujete mega inženýrství?

Budu zde naprosto upřímný a řeknu, že si nejsem stoprocentně jistý, ale jsem si 99% jistý, že potřebujete mega inženýrství prozkoumat, než budete moci vybudovat megastruktury (že 1% pochybnosti je však skutečný vrah). I když jsem nikdy nehrál hru, kterou si pamatuji, kde jsem dostal možnost vybudovat megastrukturu bez mega inženýrství, které to nutně neznamená pravdivé.

. .

„Abychom dokončili konstrukci projektů skutečně ohromujících měřítků.”Docela jasné, správně.”? Ale funkcí, kterou odemkne, je schopnost „opravit zničené megastruktury.„Myslím, že to znamená, že to potřebujete k budování megastruktur a určitě to potřebujete k opravě megastruktur, ale to, co odemkne, mě nutí myslet na něco jiného.

. Až to udělám, poskytnu odkaz na video a pokud má někdo zájem, může tam učinit komentář. .

Dyson Sphere

Dyson Sféry Je třeba postavit v systémech bez obyvatelných planet a nemohou existovat žádné těžební nebo výzkumné stanice, pokud existují, musíte je nejprve demontovat, ale ne demontujte žádné základny nebo hvězdné základny, protože stále musíte systém ovládat, abyste mohli stavět v to. Musí být postaveny v systémech s jedinou hvězdou (bez černých děr) a jakákoli planetární těla v systému jsou bezcenné tím, že je proměňují v zamrzlé pustiny. Stavba lokality dysonu s konstrukční lodí stojí 1 000 jednoty a 5 000 slitin a každá ze svých 4 fází stavebnictví stojí 5 000 jednoty a každý 10 000 slitin. Poskytuje 4 000 energie měsíčně, když je plně funkční.

Brány nelze postavit v gravitačních studen, takže budování jednoho je trochu odlišné od ostatních. Pokud vyberete stavební loď, klikněte pravým tlačítkem na planetu nebo hvězdu, nebudete moci vytvořit ji, tip nástroje říká, že ji nemůžete dobře postavit v gravitaci dobře. Místo toho po výběru stavební lodi klikněte na ikonu sestavení megastruktury, vyberte bránu a poté přiblížte do systému, ve kterém chcete sestavit. . . Brána bude postavena na tomto místě. Brány dávají vašim flotilem možnost téměř okamžitě cestovat z jedné brány do druhé. . .

Místo výskytu

Místo výskytu . Mohou být postaveny nad planetami za předpokladu, že nemají anomálii. . . V systému lze postavit více než jedno stanoviště.

Mezihvězdná sestava

An Mezihvězdná sestava musí být postavena na neochvějné planetě, v dotazovaném systému, který je na vašich hranicích. Počáteční stránka musí být postavena stavební loď a konstrukce stojí 2 500 jednoty a 5 000 slitin. Má 4 další fáze, z nichž každá stojí 2 500 jednoty a 10 000 slitin na upgrade na další fázi. Když je plně funkční, poskytuje 40% podporu diplomatickému vlivu a dává vám další 2 vyslance. Údržba stojí 40 energie měsíčně.

Hmota dekompresor

A Hmota dekompresor lze postavit pouze na černých dírách a v systému také nemohou být žádné těžby nebo výzkumné stanice. Sestavení webu stojí 5 000 jednoty a 5 000 slitin. Každá následná fáze stojí 5 000 jednoty a 12 500 slitin. Produkuje 2 000 minerálů za měsíc a stojí 100 energie měsíčně, když je plně funkční.

Mega Art Instalace

A Mega Art Instalace . Počáteční stránka musí být postavena stavební loď a stojí to 2 500 jednoty a 5 000 slitin. Má 3 další fáze, z nichž každá stojí 2 500 jednoty a 15 000 slitin na upgrade na další fázi. Když je plně funkční, produkuje 480 jednoty za měsíc a 20% zvýšení vybavení. Údržba stojí 30 energetických kreditů za měsíc.

Mega loděnice

Mega loděnice . . Musí být postaven na hranicích vaší říše. Další fáze stojí 2 500 jednoty a 10 000 slitin. Po dokončení může vyrobit úžasných 20 lodí najednou a navíc to zvyšuje rychlost budování lodi o 100% v celé vaší říši. Údržba to stojí 40 energie, když je plně funkční. Toto je podle mého názoru nejlepší megastruktura. Pokud to spojíte s bránou síťovou síť, můžete rychle vyrobit flotily a přimět je, aby se téměř okamžitě nanášela na potíže.

Ringworlds

. Pokud existují, musíte je nejdříve rozebrat, ale nezapomeňte si demontovat žádné základny nebo hvězdné základny, protože stále musíte systém ovládat, abyste tam mohli stavět. Musí být postaveny v systémech s jedinou hvězdou (bez černých děr) a vykreslují jakákoli planetární těla v systému bezcenné tím. Stavět místo, které musí postavit stavební loď, stojí 300 vlivů a 5 000 slitin, které musí být postaveno, a navíc to stojí 5 energií v nákladech na údržbu. .

Věda Nexus

Věda Nexus . Počáteční stránka musí být postavena stavební lodí a stojí to stavební loď 5 000 jednoty a 5 000 slitin na sestavení webu. Je upgradován ve třech fázích za cenu 5 000 jednoty a 15 000 slitin na jeviště. Po úplném dokončení poskytuje 15% podporu veškerá rychlost výzkumu a navíc poskytuje podporu 300 výzkumů fyzice, společnosti a inženýrskému výzkumu. .

Sentry Array Center

A Sentry Array Center musí být postavena na neochotné planetě v dotazovaném systému, který je na vašich hranicích. . Je postaven ve čtyřech fázích a každá fáze stojí 2 500 jednoty a 10 000 slitin. Jakmile je dokončen rozsah senzorů pokryje celou galaxii a zvyšuje Intel o 40%. Stojí to 100 energie za měsíc, když je plně funkční.

Strategické koordinační centrum

Strategické koordinační centrum musí být postavena na neochvějné planetě a v dotazovaném systému, který je na vašich hranicích. . Má tři další fáze, z nichž každá stojí 2 500 jednoty a 15 000 slitin na upgrade na další fázi. . Jeho měsíční údržba je 75 energetických jednotek.

Požadované DLC

 • Stanoviště (nebo prázdných obyvatel to dává, což je součást Federations DLC)
 • Dyson Sféry
 • Věda Nexus
 • Hmota dekompresor
 • Mega Art Instalace
 • Strategické koordinační centrum
 • Stanoviště (pokud zvolíte původ prázdných obyvatel).

Brány nepotřebují k použití DLC.

Jak budovat megastruktury

Existuje několik způsobů, jak budovat megastruktury. Pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak postavit jednu, je vybrat stavební loď, přiblížit se do systému, ve kterém chcete stavět, a pak klikněte pravým tlačítkem na planetární tělo nebo hvězdu, na které chcete stavět. . Oblasti, kde lze postavit, budou zvýrazněny prstenem.

Další metodou, a metodou, kterou budete muset použít při stavbě brány, je vybrat stavební loď, přiblížit se do systému a kliknout pravým tlačítkem myši, poté si vybrat vytvoření megastruktury ze seznamu opcí, která se objeví. Mějte na paměti, že pokud stavíte bránu, nemůžete ji dobře postavit v gravitaci, musíte si vybrat místo mimo něj, něco, co nemůžete udělat pomocí výše uvedené metody. Gravitace dobře bude zvýrazněna červeným prstenem, budete muset postavit bránu mimo ten červený prsten.

Lze megastruktury zničit?

Krátká odpověď není bez modifikátoru, s výjimkou stanovišť. .

Nelze stavět megastruktury?

 • Stavební loď, kterou jste vybrali, nemůže cestovat do vybraného systému. Cesta, kterou musí loď cestovat, je odříznuta nepřátelskou říší, s tou, s níž nejste ve válce, ale nemáte s nimi otevřenou smlouvu.
 • Musí být postaveny na správném místě. .
 • .
 • . .
 • Většina megastruktur nelze postavit na měsících, asteroidech nebo systémech s anomáliemi.
 • .
 • DLC, která přidává megastruktury, musí být aktivní.
 • Správný výzkum musí být dokončen.

?

Základní limit, bez herních modů, je jednou z každé megastruktury s výjimkou brán, ringworlds a stanovišť. . Pokud zachytíte nepřátelskou megastrukturu a opravujete nebo obnovíte nebo objevíte ji během průzkumu, nepočítá se proti vašemu limitu. .

Bez modů lze limit zvýšit o jeden s hlavním stavitelem Perk a limit může být opět zvýšen o jeden s ambicí: architektonická renesanční ambice Edict.

Mít nějakou zpětnou vazbu, komentáře nebo otázky? Připojte se ke mně na mé facebookové stránce. https: // www.Facebook.com/thelonegamester

. Pokud je limit v současné době jeden, pak je limit zvýšen na dva pro každou megastrukturu. Zvyšuje také rychlost sestavení megastruktury o 50%. Než si můžete vybrat, musí být nejprve existovat dvě další výhody Ascension Active Active First, než si můžete vybrat, než si vyberete technologii Mega Engineering.

Vždy se mi líbily deskové hry jako Chess a PC Games, zejména Strategické hry založené. Doufám, že se vám to bude líbit, stejně jako se mi to líbilo vytvořit a aktualizovat ho novými hrami!

https: // youtu.. Stellaris 3.3 Aktualizace provedla mnoho změn vliv. Níže jsou uvedeny hlavní věci, které ne.

. Bez dostatečné dodávky bude vaše raná expanze hry zmrzačena. Zde je několik způsobů, jak snížit náklady na vliv a trochu je protáhnout.

O tomto webu

Obrázek nahoře je „výbuch z minulosti“, protože je to moje původní ikona webu.
Miluji strategické hry, zejména ty, které jsou zasazeny do vesmíru, není nic lepšího než budování obrovské vesmírné říše. Rozhodl jsem se tedy to spojit s jinými věcmi, které miluji, jako je vytváření webových stránek a kanálů YouTube. .

Legální informace

Tento web je vlastněn a provozován Rich Gallienem. . .

 • O tomto webu
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Podmínky služby