Meta Quest Pro hry, nejlepší hry a aplikace pro Meta Quest Pro v roce 2023 – VRX od odborníka VR

Nejlepší hry a aplikace pro Meta Quest Pro v roce 2023

Pokud chcete tradičnější herní zážitek, který také využívá smíšenou realitu Quest Pro, musíte se podívat na to, že zemřete: Domů Sweet Home. Vyrobeno ze stejného studia, které způsobilo, že očekávám, že zemřete 1 a 2, doplňujete mnoho nejlepších VR her: naše zahrnuty. Domácí sladký domov je, pokud očekávám, že zemřete, byl u vás doma, proměnil váš dům na únikovou místnost skrze smíšenou realitu a ještě lepší je zdarma.

Meta Quest Pro hry

Odota. Pyyntöäsi Käsitellään. Jos Tämä Sivu ei lataudu uudelleen automaattisesti, yritä ladata seudelleen.

Kaikki Meta-Laitteet MaksutTomilla toimituksila ja palautuksialla!
Pidä Kokemuksesi Ajan Tasalla

Rekisteröitymällä Suostut Ottamaan Metalta Vastaan ​​Päivityksiä Ja Markkinointiviestejä (Esimerkiksi sähköpostia tai yhteisöllisiä viestejä), Jotka koskevat metan nykyisiä ja tulevia ja Palvelaita Ja Palvelaita Ja Palvelait Jalveita Ja Palveliata Ja Palvelia.

Voit Koska Tahansa Perua Suostukuksesi JA Lopettaa Tilauksen Klikkaamalla Vieseissä Olevaa Lopeta Tilaus -linkkiäääää.

Tilaukseesi Sovelletaan Käyttöehtoja Ja TietosuojakäytäntöääääääääääääääääÄntöä.
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot

Meta Quest: * Vanhemmille: * Katso Täältä Tärkeitä Ohjeita Ja turvallisuusvaroituksia, Kun Käyttäjänä on Lapsi: https: // wwwwwwwwwww.meta.com/quest/parent-info/. Vähintään 10-Vuotiaat Voivath Käyttää Meta-Tilejä Meta Quest 2: Lla Ja 3: Lla. Kaikki Muut Meta Quest -Virtuaalilasit na Tarkoitettu 13 Vuotta Täyttäneilleil. Tietyt Sovellukset, pelilit ja kokemukset voivat Olla vanhemmalle yleisölle tarkoitettuja. Meta quentin ominaisuus-, toiminto- ja sisälöilmoitus: laitteen ominaisuudet, toiminnot ja sisältö voivat Muuttua tai ne voidaan poistaa milloin tahansa. Ne eivät ole Välttämättä Saatavilla Kaikilla Alueilla Tai Kielillä, Tai Niiden Saatavuutta Voidaan Rajoittaa. Ne saattavat edelyttää tiettyä käytössä olevaa ohjelmistoa tai Palvelun Aktivointia. Huomioi myös mahdolliset lisäehdot ja veloitukset.

Tärkeä meta questin turvallisuusilmoitus https: // www.Oculus.com/quest-2/odnímatelné-facial-rozhraní-Alert/

Rahoitusvaihtoehdot. Sinulle saatetaan tarjota rahoitusvaihtoehtoja meta-ostoillesi. Lue lisätietoja täällä: https: // www.meta.com/help/quest/články/účty/platební usazování/finance-your-meta-nákup/

† Seuraavan Sukupolven Snapdragon -sirun Grafiikkasuoritusky meta quest 2 -Siruun

Meta Portál: Portalin äänikomentojen Saatavuus vaihtelee. Lue lisätietoja: https://www.meta.com/legal/portál/použití. RuutukaappaukSet ovat peräisin simuloidusta ympäristöstä. Käyttäjän Kokemus voi olla erilainenen. Edellyttää langattoman internet-yhteyden ja facebook- tai whatsapp-käyttäjätililin. Whatsapp ei ole saatavilla tabletilla. Ominaisuudet, toiminta ja sisältö saattavat vaihdella, eivätkä ne ole Välttämättä Saatavilla Kaikille Portal-Malleille Tai Kaikilla Alueilla Tai Kielillä. JoiHinkin OMINAISUUKSIIN Saatetaan Tarvita Facebook-Käyttäjätili JA Portál-Mobiilisovelluksen Lataaminenenenen. Voi edelyttää tilin rekisteröintiä. Käyttöehtoja ja maksuja voidaan soveltaaaa. Amazon, Alexa Ja Muut Aiheeseen Liittyvät Logot Ovat Amazon.com, Inc: n Tai Sen Tytäryhtiöiden Tavaramerkkejä. Muut Nimet JA Brändit Saattavat Olla Muiden Omaisuutta.

Příběhy Ray-Ban: Příběhy Ray-Ban Edellyttää Matkapuhelinta, Jossa na Android- (Sijaintipallut Käytössä) tai ios-käyttöjärjestelmä, langatonta internetttä ja tilin rekisteröinti. Ei yhteensopiva kaikkien älypuhelinten kanssa. Příběhy Ray-Ban o Saatavilla marně Tietheissä Maissa. Hlasový asistent na Saatavilla marně Englanniksi, Italiakksi Ja Ranskaksi. Ominaisuuksia, toimintoja ja sisältöä voidaan muuttaa tai poistaa milloin tahansa. Katso alantasaisimmat Tiedot Osoitteesta Ray-Ban.Com/FAQ-Ray-Ban-Stories. Marně yli 13-Vuotiaille. Tuote saattaa aiheuttaa häiriöitä henkilökohtaisissa lääkeelisissä laitteissa. EDELLYTTTRY TIETTYJEN Päivitysten ASENTAMISTA AIKA AJOIN, MYös Ennen Ensimmäistä Käyttökertaa. Käyttäjä vastaa aina ray-ban-ban-ban-ban-ban.

YhteystieDot: Meta Platforms Technologies Ireland Limited, Merrion Road, Dublin 4, D04 X2K5, Irsko

Nejlepší hry a aplikace pro Meta Quest Pro v roce 2023

Nejlepší hry a aplikace pro Meta Quest Pro v roce 2023

Nejlepší hry a aplikace pro Meta Quest Pro v roce 2023

Meta Quest Pro je již nějakou dobu venku a v té době jsme vyzkoušeli řadu aplikací, ukázek a her, které vám pomohou získat více z vašeho Meta Quest Pro. Tady je přehled o nejlepších aplikacích a hrách VR pro The Quest Pro v roce 2023.

Abychom to usnadnili, rozdělili jsme hry a aplikace pro Quest Pro do různých kategorií:

 • Nejlepší zážitky ze smíšené reality
 • Nejlepší společenské hry smíšené reality
 • Nejlepší hra pro zobrazení sledování očí a obličeje
 • Nejlepší celková hra pro Meta Quest Pro
 • Nejlepší aplikace produktivity smíšené reality
 • Nejlepší vzdělávací aplikace MR

Nejlepší zážitky a hry pro smíšené reality na Meta Quest Pro

Malování vr

Zatímco platforma přítomnosti Meta byla spuštěna během životního cyklu Oculus / Meta Quest 2, funkce platformy pro vývojáře se rozšířily pomocí Meta Quest Pro Pro. A tak prvním zážitkem smíšené reality, který využil Quest Pro je malování VR, mocný obraz, skicování a kreslení simulátoru s úhledným společenským VR prvkem předvádění vašich uměleckých děl ve virtuálním studiu nebo metaverse. Pokud jste vyzkoušeli naklápěcí kartáč, pak z první ruky víte, jak příjemný malba ve VR může být. Ve skutečnosti si simulátor malby VR ukradne hodiny z vašeho dne, pokud nejste opatrní, mluvíte ze zkušenosti. Zatímco naklápěcí kartáč byl původně vlastněn společností Google, v roce 2021 byl vyroben open-source a otevíral bran pro propuštění pro nové vzrušující aplikace.

Gravity Sketch

Alternativně, pokud hledáte aplikaci pro skicování VR s schopnějšími 3D designovými funkcemi, Gravity Sketch je známým designovým nástrojem pro vývoj a iDeating produktů. Zajímavé je, že zahrnutý tip stylus s náhlavní soupravou Meta Quest Pro VR funguje skvěle s gravitační skicí.

Figmen Xr

Jednou z těchto her spuštěných na backendu naklápěcího kartáče je Figmen XR. Otevřená platforma smíšené reality, kde si můžete vytvořit 3D objekty založené na interaktivních a fyzikách ve vašem obývacím pokoji, nebo hrát to, co vytvořili ostatní uživatelé. Obzvláště jsme si užili hru Mini Golf MR. Prozatím však Figmen XR je třeba dávat pozor, protože je přidán více obsahu generovaného uživatelem.

Wooorld

Dále, pokud jste průzkumník (jako já), podívejte se na Wooorld. Teleportace VR je jedním z hlavních prodejních bodů pro tuto technologii, ale je to smíšená realita, kde se kategorie zvyšuje. Wooorld vám umožňuje získat mapu 3D výšky kdekoli na světě na svém jídelním stole. Ale to je, když přepínáte v režimu pro zhlédnutí ulice, vaše zkušenost se změní na virtuální realitu, která prodává tuto aplikaci MR. I když to není totéž jako cestování na místa osobně, můžete jej použít k rozhodnutí, kam jít na dovolenou další. Také má zábavnou mini hru Geoguesser, kterou můžete hrát s přáteli a rodinou.

Tripp

Meditace v posledních letech převzala poskytnutí nezbytné odplaty z hektického života a zároveň slibovala zvýšit emoční inteligenci něčí. Zkušenost VR a MR, která vaši meditaci posunou na další úroveň, je Tripp přeměnit váš dům na stresový a uklidňující prostředí kombinované s meditativními zvuky a hudbou. Pokud jste zaujati, můžete Tripp vyzkoušet zdarma.

Nejlepší sociální hry VR na Meta Quest Pro

Kmen xr

Pokud jste hudební znalec nebo chcete na párty, Tribe XR je pro vás na míru na míru. Je to simulátor DJ a párty, kde se můžete potkávat s přáteli v různých virtuálních prostředích a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Standout funkce Tribe XR je jeho odkaz se Soundcloud, takže můžete přidat vlastní hudbu a můžete absolvovat kurzy, jak DJ a produkovat hudbu. A konečně, s Meta Quest Pro, můžete si vybrat, že bude mít DJ mixér ve svém obývacím pokoji se svými přáteli kolem sebe.

Pokud chcete tradiční seznam her VR, podívejte se na náš seznam her VR pro Oculus Quest 2 nebo nejlepší VR hry na SteamVR.

Nejlepší hra pro zobrazení sledování očí a obličeje Meta Quest Pro

Horizonční světy

Jednou z mála her XR, které ukazují působivé funkce sledování očí a obličeje Meta Quest Pro, je Meta’s Metaverse s názvem Horizon Worlds. Bohužel, pokud jste mimo u.S. nebo Kanada, ještě nemůžete vstoupit do tohoto sociálního světa VR. Ale pokud můžete, wow své přátele s tím, jak záhadný quest pro může napodobit výrazy obličeje a oční kontakt.

Nejlepší celkové hry pro Meta Quest Pro

Očekávejte, že zemřete: Home Sweet Home

Pokud chcete tradičnější herní zážitek, který také využívá smíšenou realitu Quest Pro, musíte se podívat na to, že zemřete: Domů Sweet Home. Vyrobeno ze stejného studia, které způsobilo, že očekávám, že zemřete 1 a 2, doplňujete mnoho nejlepších VR her: naše zahrnuty. Domácí sladký domov je, pokud očekávám, že zemřete, byl u vás doma, proměnil váš dům na únikovou místnost skrze smíšenou realitu a ještě lepší je zdarma.

Demeo

Druhý název, který ukazuje příslib pana Gaminga in The Party and Couch Co-op žánr. To znamená, že se můžete ponořit do dungeonů se svými přáteli pomocí animované herní desky a zároveň vidět své přátele kolem vás.

Červená hmota 2

Pokud chcete vynikající příklad toho, co dynamické foveated rendering přináší do her VR Gaming, Red Matter 2 je první VR hra na Meta Quest Pro, která plně podporuje foveated rendering. Jako bonus je to také slušná hra Adventure-Puzzle VR.

Záhadná místa

Alternativou k Trippu, výše uvedená meditativní aplikace MR uvedená výše, je populární VR Game záhadná místa, která získávají plnou video přechod. Pokud neznáte tuto hru VR, je to uklidňující hra 3D puzzle, která vás okamžitě přepravuje do stavu relaxačního toku. Jedním z aspektů, který zřídka vidím zmíněné, když jiná prodejny mají záhadná místa, je jeho hvězdný 3D zvukový design. Pro mě, tento je to, co dělá tuto vynikající logickou hru a nyní je schopen dokončit hádanky ve vašem obývacím pokoji. No, to je jen plus v mé knize.

Možná máte zájem objevit rozdíl mezi herními platformami VR: SteamVR vs. Oculus Home vs. Viveport.

Nejlepší aplikace pro produktivitu pro meta quest Pro

Horizontské dílny (beta)

I když tato kategorie není hra a je přizpůsobena práci, příležitosti Meta Quest Pro se otevírají vzdálenou prací. Za prvé, Meta’s Own Horizon Workoms, přestože je v beta verzi, je vynikající pracovní aplikace, která má virtuální schůzky a diskutuje o nápadech.

Ponořený

Abychom však skutečně předvedli, jak je zde smíšená realita, aby revolucionizovala vzdálená práce, je ponořená aplikace, kterou musíte stáhnout do svého nového quest Pro. Jednoduše, ponořené vám umožní transformovat vaše kancelářské nastavení na stroj na produktivitu s více obrazovkami a my jsme tu všichni.

Arkio

Pokud přesuneme zaměření na specifikovanější aplikace, pak je design interiéru, architektura a aplikace urbaninga design Arkio zvýraznit. Když začnete, s týmem až do 24 let, navrhováním nové místnosti umístěním dalšího okna, aby se více světla nebo experimentovala s různými typy stylů nábytku, začnete si všimnout transformačních účinků, které má Arkio v rámci profesních profesí. Kromě toho má Arkio také hnutí SDK, což znamená, že vy a váš tým jste vylíčeni pomocí sledování očí a obličeje.

Odhodlání

Smíšená realita je technologie, která bude revolucionizovat stavební a stavební průmysl, spolu s výrobním designem, agregovaným podle pojmu průmysl 4.0. Resolve je virtuální a smíšená realita, která má za cíl dosáhnout toho navrhováním, vykreslováním a vizualizací 3D informačních modelů budov (BIMS) ve VR a poté je vytvářet ve výrobním systému, aby škáloval ve smíšené realitě. A třešnička nahoře, odhodlání je zdarma.

Nejlepší vzdělávací zkušenost MR pro meta quest Pro

Nanome

Nejlepší aplikace smíšené reality, která se učí biologii a chemii pro Meta Quest Pro je Nanome. S touto aplikací MR můžete rozšířit nebo smršťovat molekulární struktury, sledovat vzdálenost mezi atomy intuitivnějším způsobem pro lidské měřítko nebo vytvářet chemické vazby pomocí všech prvků na periodické tabulce. Nanome je navíc kompatibilní s celosvětovými vědeckými databázemi, což znamená, že si můžete stáhnout návrhy, 3D modely a další z nich, abyste mohli zahájit vědecký objev mikroworlds chemie a biologie.

Líbilo se vám tento článek?

Napsal Jakob

Jakob Pii je hlavní spisovatel ve VR Expert a v současné době žije ve Velké Británii. Svou kariéru zahájil ve VR Gaming v roce 2015 a od té doby zůstal v XR, od expoziční terapie ve VR až po 360 stupňové video dokumenty. Je fascinován tím, jak se objevující technologie mění, jak žijeme, hrajeme a pracujeme.

Nejnovější články od Jakob:

 • Apple Vision Pro vs Quest 2: Což je lepší pro hry VR?
 • Pico 4 vs Meta Quest 3: Což je lepší VR Headset
 • Apple Vision Pro vs Varjo XR-3: Což je náhlavní souprava vynikající smíšené reality?

Seznam startu her Meta Quest Pro odhaluje knihovnu náhlavní soupravy VR

Meta Quest Pro Pro spouštění her: Headset Infront of Blurred Game Backdrop

Meta Quest Pro je konečně tady. Původně známá jako Project Cambria, nejnovější náhlavní souprava Meta je velmi odlišná zvíře od Oculus Quest 2. Spuštěno dříve, dnes se zaměřuje na firemní uživatele s cenovou značkou 1 499 USD, zaměřuje se více na zážitky Metaverse a smíšené reality. Ale pokud jste si jednu koupili s ohledem na hraní her, možná máte zájem o sestavu hry Quest Pro’s Launch Game.

Meta Quest Pro, která hází klobouk do ringu pro nejlepší náhlavní soupravu VR, přichází s působivými funkcemi, které nejsou na Quest 2 nebo podle nedávného úniku, na Oculus Quest 3 buď. Podporuje funkce smíšené reality, jako je plnobarevný průchod, porozumění scéně, sdílené prostorové kotvy a dokonce i podpora rukou. Není divu, že několik vývojářů plně využívá jedinečné funkce Quest Pro.

Jak je uvedeno v novém blogu Oculus, Meta zdůraznila několik velkých aplikací, které tyto funkce využívají, i když stojí za zmínku, že každá aplikace je také na Quest 2. Nejvýrazněji to zahrnuje, že očekáváte, že zemřete: Home Sweet Home, bezplatná adaptace smíšené reality populární série Spy VR. K dispozici je také Wooorld, který vám umožní prozkoumat globální místa s přáteli a hrát mini-hry.

Thumbnail YouTube

Zde jsou všechny Meta Quest Pro spouští hry:

 • Arkio
 • Figmin xr
 • Gravity Sketch
 • Očekávám, že zemřete: Domů Sweet Home
 • Ponořený
 • Meta Horizon Workoms
 • Nanome
 • Malování vr
 • Odhodlání
 • Shapesxr
 • Kmen xr
 • Tripp
 • Wooorld

Na seznamu aplikací Quest Pro dominuje obchodní aplikace, něco, co zklamají ty, kteří doufají v větší zaměření na VR hry. Zatímco meta byla od začátku jasná, že Meta Quest Pro je primárně průmyslová náhlavní souprava, Meta Connect 2022 představila několik nadcházejících vydání. Mezi Iron Man VR, mezi námi VR, podporou herního her Xbox Cloud a další, je to slibný čas pro VR hry, i když nepodporují pokročilé funkce Pro Pro PRO.

Henry Stockdale Henry Stockdale je spisovatelem štábu společnosti UploadVR a napsal pro PCGamesn o meta a jejích hrách, včetně Bonesworks VR, Spatial Ops a dalších. Více jeho slov najdete na IGN, Eurogamer a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.