Můžete hrát Diablo 4 na PC s ovladačem? Podpora PC Controller vysvětlila, že Diablo 4 má podporu řadiče na PC? Dexerto

Má Diablo 4 podporu ovladače na PC

To je vše, co je třeba vědět o podpoře řadiče v Diablo 4, takže se nezapomeňte podívat na naši domovskou stránku Diablo, kde najdete další zprávy a průvodce týkající se všeho svatyně, jako je například to, zda instalovat balíček aktiv s vysokým rozlišením.

Můžete hrát Diablo 4 na PC s ovladačem? Vysvětlena podpora řadiče PC

Můžete hrát Diablo 4 na PC s řadičem? Vysvětlena podpora řadiče PC

Napsal Dave McAdam

Zveřejněno 24. července 2023 12:50

  • Pokud hrajete první sezónu Diablo 4, měli byste se podívat na naši cestu sezóny Diablo 4 Kapitola 1.

Má Diablo 4 podporu ovladače na PC?

Klíčové umění nekromanceru

Rychlá a jednoduchá odpověď je, Ano, Podpora řadiče je zahrnuta do verze PC Diablo 4. PC hráči, kteří dávají přednost gamepadu, si mohou být jisti, že nebudou muset riskovat karpální tunel myší a klávesnicí.

Podpora kontroléru byla potvrzena během čtvrtletní aktualizace poskytnuté Blizzardem v únoru 2020. V této aktualizaci byly stanoveny plány pro podporu řadiče PC, jak byl navržen návrh uživatelského rozhraní pro oba vstupy, a dokonce i funkce, aby se Couch Co-op stal lepším zážitkem.

Toto je první Diablo Hra se vyvinula současně pro PC i konzoly, takže integrace řadiče je mnohem větší součástí procesu než dříve.

  • Udělejte oltáře Lilith Reset v Diablo 4 Sezóna 1? Kliknutím sem zjistíte.

Podpora řadiče pro Diablo 4 na PC vysvětleno

Brzy hraní v dungeonu Diablo 4

Jak byste mohli očekávat, použití řadiče se hodně mění o tom, jak interagujete s hrou a jejími systémy. díkybohu, Diablo 4 dá hráčům používat řadič různé možnosti, jak přizpůsobit jejich zkušenosti.

Hráči využívající ovladač budou schopni změnit jejich mapování tlačítek a uživatelské rozhraní, aby vyhovovalo různým scénářům, jako Diablo 4Dva různé režimy uživatelského rozhraní: Klasický režim s akčním pruhem ve spodním středu obrazovky a více verze konzole a televizního zasílání v levém dolním rohu.

PC verze bude obsahovat oba tyto režimy a další funkce, které hráčům umožňují přizpůsobit jejich zkušenosti tak, aby odpovídaly jejich preferencím.

To je vše, co je třeba vědět o podpoře řadiče v Diablo 4, takže se nezapomeňte podívat na naši domovskou stránku Diablo, kde najdete další zprávy a průvodce týkající se všeho svatyně, jako je například to, zda instalovat balíček aktiv s vysokým rozlišením.

Má Diablo 4 podporu ovladače na PC?

Hraní bitva Diablo 4

Blizzard Entertainment

Diablo 4 vydal začátkem tohoto roku na různých platformách a hráči PC se mohou divit, zda má hra podpora ovladače. Tady je to, co vám můžeme říct.

Podpora řadiče pro hraní PC je velmi užitečná, protože umožňuje hráčům užívat si videohry, jako je Diablo.

Ale možná vás zajímá, zda je podpora ovladače k ​​dispozici v Diablo 4, takže tady je vše, co potřebujete vědět.

Článek pokračuje po reklamě

Inarius in Diablo 4 Cut Scéna

Tyrael, aspekt moudrosti

Můžete použít řadiče s Diablo 4 na PC?

Můžeme to potvrdit Diablo 4 má skutečně podporu řadiče pro PC. Toto je dané, vzhledem k tomu, že hra je k dispozici také na konzole.

Článek pokračuje po reklamě

V blogovém příspěvku z února 2020 to Blizzard měl říci: „Toto je poprvé a Diablo hra se vyvíjí současně pro PC i konzoly, ale Rozhodnutí o podpoře vstupu řadiče na PC je to, co pro nás způsobilo větší posun paradigmatu. Chtěli jsme dát hráčům možnost volně přepínat mezi oběma možnostmi, takže naše uživatelské rozhraní muselo být dostatečně sjednoceno, že výměny hardwarových vstupů za běhu by lidi úplně nevyhodily.“

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Takže i když to způsobilo některé problémy, zdá se, že Devs tuto funkci úspěšně implementoval do hry a hráči PC mají možnost mezi ovladačem a myší a klávesnicí, aby si užívali Diablo 4.

Článek pokračuje po reklamě

Se všemi různými vstupy a konfiguracemi jsou hráči Diablo 4 schopni vidět, které nastavení vyhovuje jejich stylu Play Style. Jen se ujistěte, že pro kteroukoli třídu si vyberete nejúčinnější metodu, kterou je hrajete!

Podpora řadiče Diablo 4 PC vysvětlila

Vše, co potřebujete vědět o podpoře řadiče Diablo 4 ve verzi PC, včetně podporovaných podložek a odpovědi na jakékoli otázky řešení problémů.

Podpora ovladače Diablo 4 - kněžka na sobě nebeské šaty

Publikováno: 21. června 2023

Můžete hrát Diablo 4 s ovladačem na PC? Vzhledem k tomu, že počítače zvyšuje podporu oficiálních kontrolních podložek pro konzoly hlavního proudu, má bonus, který umožňuje lidem používat svůj preferovaný ovladač nebo jakákoli zařízení zaměřená na přístupnost. Vzhledem k tomu, že Diablo je série, která má potenciál způsobit opakované poruchy napětí s neustálým kliknutím na myši, může změna ovládacích prvků pomoci zmírnit tyto bolestivé příznaky, nebo možná jen chcete hacknout a uvolnit nějaké démony z pohodlí vašeho gauče.

Ať už chcete hrát Diablo 4 s podložkou PlayStation nebo oficiálním řadičem adaptability Xbox, máme všechny informace, které vám potřebujete, abyste vám pomohli nastavit hru RPG. Máme také podrobnosti o podpoře řadiče Diablo 4 PC, které vám pomohou k tlačítkům revind pro jakékoli pravidelně používané dovednosti tříd Diablo 4 pro maximální pohodlí.

Podpora ovladače Diablo 4 - Čaroděj bojuje s kozím démony v kryptě, zatímco je obklopen skalní stěnou

Podporuje řadiče Diablo 4 na PC?

Ano, Diablo 4 podporuje některé řadiče na PC, přičemž všechny oficiální podložky PlayStation a řadiče Xbox pracují, jakmile je zapojíte.

To zahrnuje všechny řadiče přístupnosti, jako je Xbox Adaptive Controller, a pravděpodobně bude podporovat projekt PlayStation Leonardo po jeho vydání, protože používá podobnou infrastrukturu. Diablo 4 však nativně nepodporuje řadič Nintendo Switch Pro, takže jej budete muset nakonfigurovat pomocí aplikací třetích stran. Pokud spustíte Diablo 4 přes Steam, měli byste být schopni použít režim Big Picture Steam k použití jakéhokoli řadiče rozpoznaného PC.

Jak přeměnit ovládací prvky Diablo 4

Zde je návod, jak oživit ovládací prvky Diablo 4:

  • Stiskněte Escape na klávesnici nebo stiskněte začněte na svém ovladači.
  • Kliknutím na Možnosti otevřete nabídku Nastavení.
  • Přejděte na kartu ovládací prvky a kliknutím na tlačítko ovladače vyvolejte jeho nastavení.
  • Přejděte dolů na jednotlivé klíče a přidělujte požadované tlačítka do dovednostních slotů.

Kromě dovedností Diablo 4 můžete ovládat PC pro interakci s objekty, pomocí léčivých lektvarů Diablo 4 a poskakováním na vašem Diablo 4 Mount, mezi mnoha dalšími. Jediné ovládací prvky, které se nemůžete znovu prohlédnout, jsou založené na pohybu, což může být problém pro některé řadiče přístupnosti.

S tím nyní máte vše, co potřebujete vědět o podpoře řadiče Diablo 4. Máme také podrobnosti o požadavcích na systémové požadavky Diablo 4 a informace o kompatibilitě pro parní balíček Diablo 4 pro ty, kteří doufají, že hrají hru pro více hráčů na cestách. To znamená, že bez ohledu na to, na čem hrajete, vyžaduje to online připojení, takže si můžete přečíst chybové kódy Diablo 4, pokud se narazíte na nějaké problémy.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.