Mezi námi Polus Map Guide – mapa, otvory a tipy pro pohyb, mezi námi VR ���� Položky Point Drops 27. července | Innersloth – tvůrci mezi námi a kolekce Henryho Stickmin!

Mezi námi VR ���� Point Point Drops 27. července

Potřebujete jakoukoli další podporu při nastavení otevřené beta beta? Hop do Mezi námi Vr Nesvěcení podpory moderátora komunity a komunity.

Mezi námi Polus Map Guide – mapa, otvory a tipy pro pohyb

Už jste někdy chtěli zradit své přátele a přimět je, aby je zpochybnili jejich důvěru ve vás týdny? Pokud jste odpověděli „ano“, než vývojář Innersloth Mezi námi je hra pro vás. Tato hra multiplayerů úkolů hráčů s opravou futuristické základny, když se 1-2 falešné posádky pokoušejí systematicky zavraždit nepřátelské uživatele. Mezi námi Povzbuzuje lidi, aby mluvili pouze během konkrétních „diskusních“ okamžiků, aby vyrovnali podmínky pro podvodníky. To vyrábí napjaté scénáře, kde se lidé pokoušejí odklonit, obviňovat a zachránit se před vypuštěním do vesmíru.

Jeden z klíčů k přežití Mezi námi je základní porozumění třem různým mapám. Každý z nich přichází s vlastními mini-hrami a výzvami, kterým budete muset porozumět jako jak kolega nebo podvodník posádky. Zde je rozpis mapy Polus, což je největší mapa v Mezi námi.

Máme také rozložení mapy pro HQ Mira a Skeld.

Mezi námi mapa Polas

Polusová mapa

Největší ze tří map mezi námi, Polus umožňuje hráčům prozkoumat uvnitř i vně arktickou základnu. To znamená, že mezi pokoji je spousta půdy, což může být nebezpečné, pokud jste spoluhráč posádky, který se snaží dokončit své úkoly. Polus obsahuje 15 pokojů, nepočítá žádnou z dekontaminačních komor, které musí projít, pokud chcete zadat strukturu. Podobně jako Mira HQ, tyto dekontaminační místnosti někoho utěsňují na několik sekund a popírají jim přístup, dokud se dveře neotevře.

Navíc je na Polus dvanáct otvorů (které jsou díry v zemi). Tyto otvory nejsou všechny propojeny, takže budete muset pečlivě naplánovat, pokud jste podvodník. V pravém dolním i dolním levém dolní části mapy také nejsou žádná umístění ventilace. Můžete vidět každý větrací otvor na mapě označené červeně, spolu s tím, kde vás mohou vyplivnout zeleně. Doporučuji udržet tuto mapu, pokud jste nová, abyste se ujistili, že neděláte nákladnou chybu.

Tipy pro začátečníky Polus

Abychom to vyjasnili, Polus by se měl hrát pouze tehdy, pokud máte asi 8-10 lidí, protože mapa je pro spoluhráče téměř příliš obtížná kvůli své naprosté velikosti. Doporučuji vždy cestovat s přítelem nebo skupinou, protože je tak snadné být izolován a zabit. Buďte mimořádně opatrní v dekontaminačních místnostech, protože na krátkou dobu utěsňuje kohokoli od vstupu nebo opuštění na krátkou dobu. Mějte na paměti umístění ventilace, protože jižní část mapy je obecně bezpečnější než na sever. Jeden trik, který rád používám, je počkat na splnění mých úkolů až do prvního setkání a poté přesvědčit lidi, aby přišli jako skupina kvůli bezpečnosti.

Pokud jde o podvodníky, budete chtít dobře využít prostor, abyste si mohli vybrat ty, kteří se toulají. Použijte větrací otvory k rozhlédnutí po mapě, ale mějte na paměti, protože administrátorská místnost se může pochlubit bezpečnostními kamerami. Obvykle je alespoň jedna osoba, která se snaží někoho chytit v činu prostřednictvím kamer. Normálně by to byl problém, ale protože v této místnosti je ventilu, můžete rychle zabít kohokoli na kameru a zmizet před objevením těla. Dekontaminační pokoje jsou vaším nejlepším přítelem, použijte je k rychlým útěkům nebo sledujte, kde jsou lidé. Jen se pokuste vždy mít alibi, takže nebuďte samotářem po celou hru, jinak vás bude skupina vyhodit.

Mezi námi VR ���� Point Point Drops 27. července

Mezi námi VR ���� Point Point Drops 27. července

�� Ale máme bonusové oznámení!

Děláme speciální otevřenou beta Beta Point od 29. června, 10:00 Pt/1pm ET do 3. července, 10:00 Pt/1pm ET. �� Připojte se k otevřené beta kanálu a získejte plíživý pohled na všechny zbrusu nové Polus Point Chaos-nemůžeme se dočkat, až uslyšíte, co si myslíte!

Pokyny pro meta hráče ��:

  • 1⃣ Přejít na Mezi námi Vr Stránka skladu
  • 2⃣ Změňte rozbalovací verzi z živého na Beta
  • 3⃣ Možná budete muset odinstalovat a přeinstalovat hru na vašem zařízení

Pokyny pro parní přehrávače ��:

  • 1⃣ klepněte pravým tlačítkem myši mezi námi VR ve vaší knihovně a vyberte Vlastnosti
  • 2⃣ Na kartě Betas změňte rozbalovací nabídku z žádného na beta beta
  • 3⃣ Možná budete muset ukončit (ne minimalizovat) páru a znovu otevřít, abyste spustili aktualizaci

Potřebujete jakoukoli další podporu při nastavení otevřené beta beta? Hop do Mezi námi Vr Nesvěcení podpory moderátora komunity a komunity.

Označte si nyní své kalendáře! ��

Mezi námi VR Polus Point Map je nyní k dispozici

Mezi námi VR Polus Point Map je nyní k dispozici

Mezi námi VR nyní zahrnuje mapu Polus Point jako bezplatnou aktualizaci.

Doporučili jsme mezi námi VR, když byla vydána koncem minulého roku a chválili jsme za dokončení „jeho úkolu přizpůsobení hry, že mnoho lidí se dozvědělo s vynikajícím zvukem, osvětlením a designem interakce.„Začátkem roku 2023 byla hra vyrobena z partnerství mezi Shell Games, Innersloth a Robot Teddy prodala více než 1 milion kopií.

Point Point zahrnuje devět pokojů s novými úkoly a také nové animace Kill and Ejection, které ukazují hráče vržených do lávového bazénu. V rámci aktualizace byly do hry přidány nové klobouky.

Mezi námi je VR k dispozici na Quest a Steam a je plánován také pro PlayStation VR2.

Článek původně publikován 28. června s oznámením Polus Point Beta a aktualizován 27. července s vydáním mapy.