Mezipaměť na hradu – Bradavice Legacy Guide – IGN, Bradavice Legacy Cache in the Castle Quest Guide | PCGamesn

Bradavice Legacy Cache in the Castle Quest Guide

Chcete -li dokončit The Bradavice Legacy Cache v The Castle Quest a najít skrytý poklad, budete potřebovat přístup k jednomu z nejzákladnějších kouzel Bradavic, Accio. Naštěstí, v době, kdy se tento postranní úkol objeví ve hře s otevřeným světem, byste se již měli toto kouzlo naučit účastí na první třídě Charms. Tento úkol vás vezme daleko od dárce quest, takže nechte své mapy Bradavic po ruce a využijte plameny Floo Floo pro rychlé cestování, pokud ztratíte ložiska.

Mezipaměť na hradu

Svět

Mezipaměť na hradu je boční úkol, který můžete dokončit na hradě Bradavic. Dokončení tohoto úkolu vás odmění položkami, které lze použít během vašich dobrodružství.

Hledáte něco konkrétního? Kliknutím nebo klepnutím na odkazy skočte dopředu.

  • Kde najít mezipaměť na hradu
  • Mezipaměť na hradu odměňuje
  • Mezipaměť na hradu

Kde najít mezipaměť na hradu

Mezipaměť na hradu naleznete v křídle astronomie na hradu. Rychle se můžete dostat na vedlejší úkol rychlým cestováním do učebny Charms Classroom. Jakmile tam dorazíte, budete muset mluvit s Arthurem Plummly, abyste aktivovali úkol.

Mezipaměť na hradu odměňuje

Podrobnosti o vedlejším úkolu a odměny
Klepnutím odhalíte

Mezipaměť na hradu

Jakmile začnete mluvit s Arthurem Plummly, vysvětlí, že by chtěl, abyste se k němu připojili v lovu pokladů. Poté, co vás požádá, abyste se připojili, můžete říci:

  • Zní to zajímavě
  • Nejste si jisti, že to stojí za můj čas.

Ať tak či onak, Arthur vám předá mapu a dá vám vědět, že si můžete ponechat vše, co najdete. Jakmile to řekne, můžete říci jednu z následujících:

Všechny možnosti dialogu
Možná se podívám. Tato možnost bude dále hledat a poté budete ponecháni vyřešit hádanku.
Nějaký nápad, kde začít? Arthur navrhuje, abyste se nejprve podívali na učebnu Hecats.

Až budete dva z vás hotovi, na vaší obrazovce se objeví obrázek mapy, což vám dá náznaky, kam budete muset jít.

Mezipaměť na hradu.1.jpg

První orientační bod najdete v astronomickém křídle. Budete chtít rychle cestovat na obranu proti věži Dart Arts a začít chodit po schodech dolů po schodech. Nakonec dosáhnete kostru vedle zeměkoule, jak je znázorněno na obrázku níže.

Mezipaměť na hradu.2.jpg

Nyní, když jste našli kostru, pokračujte v chůzi po schodech po schodech a používejte budovu pomocí dvou velkých dveří. To vás povede k fontáně zobrazené na mapě.

Mezipaměť na hradu.3.jpg

Poté budete muset projít dvojitými dveřmi, které jsou přímo za fontánou, a jít po schodišti po schodišti. To povede k obrazu a k získání pokladu budete muset použít Accio.

Mezipaměť na hradu.4.jpg

Jakmile použijete Accio, otevře se skryté dveře, které vás vede k hrudi, a když je otevřete, obdržíte roucho.

Mezipaměť na hradu.5.jpg

Nyní, když jste vyřešili hádanku, vraťte se do Arthuru a dejte mu vědět. Vysvětlí, že našel nějaké peníze a úkol bude dokončen.

  • Co nejprve udělat v Bradavickém dědictví
  • Sběrná místa hrudníku
  • Všechna Bradavická tajemství

Bradavice Legacy Cache in the Castle Quest Guide

Naučte se, jak dokončit Bradavice Legacy Cache v The Castle Quest a odhalit tajné umístění cenného pokladu skrytého na školním areálu.

Publikováno: 4. května 2023

Pokoušíte se dokončit Bradavice Legacy Cache in The Castle Quest? Těsně mimo učebnu profesora Fig ve věži astronomie najdete Arthur Plummly, student Hufflepuff, který hledá poklad ukrytý uvnitř hradních zdí. Tato vedlejší úkol nemusí být na povrchu moc, ale při zkoumání školních halů vás učí cennou lekci: nic není tak, jak se zdá.

Chcete -li dokončit The Bradavice Legacy Cache v The Castle Quest a najít skrytý poklad, budete potřebovat přístup k jednomu z nejzákladnějších kouzel Bradavic, Accio. Naštěstí, v době, kdy se tento postranní úkol objeví ve hře s otevřeným světem, byste se již měli toto kouzlo naučit účastí na první třídě Charms. Tento úkol vás vezme daleko od dárce quest, takže nechte své mapy Bradavic po ruce a využijte plameny Floo Floo pro rychlé cestování, pokud ztratíte ložiska.

Bradavice na hrad - student Hufflepuff, který nosí červenou bundu, zírá na obraz domu pokrytého sněhem

Jak najít na hradu legační mezipaměť Bradavic

Po získání úkolu od Arthur Plummly se musíte otočit a zamířit dolů, abyste našli první místo. Na levé straně uvidíte kostru nosorožce, když dosáhnete dna.

Shodou okolností, pokud jste již dokončili Bradavice Legacy Daedalian Keys Side Quest, najdete jeden vedle nosorožce, takže si ho nezapomeňte vyzvednout, zatímco je na mysli čerstvé. Také se ujistěte, že jste obsadili Revelio na sochu a vyzvedli stránku Bradavice Legacy Field Guide.

Po dosažení kosterního nosorožce se vydejte venku do transfiguračního nádvoří a uprostřed uvidíte sochu. Toto je fontána Wyvern, druhá a další umístění stránky Revelio.

Třetí umístění na Arthurově mapě není daleko. Vydejte se přes dvojité dveře do North Hall a vydejte se nahoru a vyzvedněte daedaliánský klíč podél cesty. Asi na půli cesty po schodišti je podezřelý obraz domu pokrytého sněhem. Obsazení Accio na rukojeť nad ní, abyste přetáhli obrázek blíže k vám a odhalili dveře. Uvnitř najdete hrudník obsahující uniformu autentického historika.

Vraťte se do Arthuru a dokončit tento úkol. Na jeho lovu pokladů našel několik galeonů, mnohem lepší než vaše zbytečné šaty, ale za své problémy získáte nějaké vybavení.

To je vše, co musíte udělat, abyste dokončili mezipaměť Bradavic na hradu. Podobně jako v Bradavicích Legacy Ghost of Our Love Quest, to netrvá moc času, ale zdůrazňuje důležitost experimentování se kouzely v Bradavickém dědictví. Doporučujeme připravit se na jakoukoli nevyhnutelnost tím, že vaříte některé lektvary, vybavíte nejlepší vybavení a dokončíme výzvy v Bradavicích, aby získali zkušenosti a získali svého čaroděje nebo čarodějnice některé tolik potřebné úrovně a body pro vaše Bradavice Leacy Talent. Pro něco trochu jiného si můžete prohlédnout ty nejlepší PC hry pro zcela odlišné dobrodružství.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.