Microsoft souhlasí s tím, že bude udržovat Call of Duty on PlayStation před Activision Buy | Microsoft | The Guardian, Microsoft, aby získal Activision Blizzard, aby všem přinesl radost a komunitu hraní her na každém zařízení – příběhy

Microsoft pro získání Activision Blizzard, aby přinesl radost a komunitu her pro všechny, napříč každým zařízením

Generální ředitelka CMA Sarah Cardell, která ukázala na tussle, řekla: „Bylo by to mnohem lepší, kdyby Microsoft předložil tuto restrukturalizaci během našeho původního vyšetřování. Tento případ ilustruje náklady, nejistotu a zpoždění, které mohou strany vyvolat, pokud existuje důvěryhodná a efektivní možnost opravného prostředku, ale na stůl není umístěna ve správný čas.“

Microsoft souhlasí s tím, že bude udržovat Call of Duty on PlayStation před Activision Koupit

Společnost Microsoft podepsala závaznou smlouvu, která zajistí, že franšíza videoher Call of Duty zůstává k dispozici na platformě společnosti Sony PlayStation po získání společnosti Activision Blizzard ve výši 69 miliard USD, uvedla v neděli technická společnost a zmírnila obavy od společnosti Sony a Federální obchodní komisi) (FTC).

Nejvyšší soutěžní hlídací pes USA otevírá vyšetřování výrobce Chatgpt

Tweet od Phil Spencer, generálního ředitele společnosti Microsoft Gaming, si přečetl: „S potěšením oznamujeme, že Microsoft a @playstation podepsali závaznou dohodu, aby udrželi Call of Duty na PlayStation po akvizici Activision Blizzard. Těšíme se na budoucnost, kdy hráči po celém světě mají větší možnost hrát své oblíbené hry.“

Ve Spojených státech FTC tvrdila, že akviziční dohoda by ublížila spotřebitelům, zda hráli videohry na konzolách nebo měli předplatné, protože Microsoft by měl pobídku k uzavření soupeřů, jako je Sony Group.

Soudce Jacqueline Scott Scott Corley však dne 11. června rozhodl: „FTC neprokázala, že je pravděpodobné, že v jeho tvrzení uspěje, že kombinovaná firma pravděpodobně vytáhne Call of Duty od Sony PlayStation, nebo že jeho vlastnictví obsahu Activision podstatně sníží konkurenci v Předplatné knihovny videoher a trhy s hramicími hrami.“

Aby se vyřešil obavy FTC, společnost Microsoft souhlasila s licencí Call of Duty pro soupeře, včetně desetileté smlouvy s Nintendem, závislé na uzavření fúzí.

V neděli Microsoft nezveřejnil dobu trvání dohody se společností Sony.

“Od prvního dne z této akvizice jsme se zavázali řešit obavy regulačních orgánů, vývojářů platformy a her a spotřebitelů,” řekl prezident společnosti Microsoft Brad Smith v tweetu. „Dokonce i poté, co překročíme cílovou čáru pro schválení této dohody, budeme se soustředit na zajištění toho, aby Call of Duty zůstala k dispozici na více platformách a pro více spotřebitelů než kdykoli předtím.“

Microsoft má termín 18. července, aby dokončil transakci s Activision Blizzard, i když se obě společnosti mohly rozhodnout prodloužit tento termín.

Regulační orgány v EU schválily dohodu o převzetí v květnu, což je krok, který vyvolal okamžitý protest proti britskému protějšku, úřadu pro hospodářskou soutěž a trhy, který dohodu zablokoval v dubnu. CMA však dne 11. června uvedla, že je připravena jednat s Microsoftem o dohodě.

Microsoft pro získání Activision Blizzard, aby přinesl radost a komunitu her pro všechny, napříč každým zařízením

Redmond, Wash. a Santa Monica, Kalifornie. – Jan. 18, 2022 Se třemi miliardami lidí dnes aktivně hrají hry a pohánějí novou generaci ponořenou v radosti interaktivní zábavy, hraní her je nyní největší a nejrychleji rostoucí formou zábavy. Dnes, Microsoft Corp. (NASDAQ: MSFT) oznámil plány na získání Activision Blizzard Inc. (NASDAQ: ATVI), lídr vydavatele vývoje her a interaktivního zábavního obsahu. Tato akvizice urychlí růst herního podnikání společnosti Microsoft napříč mobilními, PC, konzolou a cloudem a poskytne stavební bloky pro Metaverse.

Microsoft získá Activision Blizzard za 95 $.00 na akcii, v transakci s all-cash v hodnotě 68 USD.7 miliard, včetně čisté hotovosti Activision Blizzard. Když se transakce uzavře, společnost Microsoft se stane třetí největší herní společností na světě podle příjmů za Tencent a Sony. Plánovaná akvizice zahrnuje ikonické franšízy z Activision, Blizzard a King Studios jako „Warcraft“, „Diablo“, „Overwatch“, „Call of Duty“ a „Candy Crush“. Společnost má studia po celém světě s téměř 10 000 zaměstnanci.

Bobby Kotick bude i nadále působit jako generální ředitel společnosti Activision Blizzard a on a jeho tým budou udržovat své zaměření na úsilí o řízení o další posílení kultury společnosti a urychlení růstu podnikání. Jakmile se dohoda uzavře, bude Activision Blizzard Business podrobit Phil Spencer, generální ředitel, Microsoft Gaming.

„Hraní je nejdynamičtější a nejzajímavější kategorií v zábavě na všech platformách dnes a bude hrát klíčovou roli při vývoji platforem Metaverse,“ řekla Satya Nadella, předseda a generální ředitelka Microsoft. „Investujeme hluboce do obsahu světové třídy, komunitě a cloudu, abychom uvedli v nové éře her, která staví hráčům a tvůrcům na prvním místě a činí hraní her v bezpečí, inkluzivní a přístupné všem.“

“Hráči všude milují hry Activision Blizzard a věříme, že kreativní týmy mají před sebou nejlepší práci,” řekl Phil Spencer, generální ředitel, Microsoft Gaming. “Společně postavíme budoucnost, kde lidé mohou hrát hry, které chtějí, prakticky kdekoli chtějí.”.“

“Naše neuvěřitelně talentované týmy již více než 30 let vytvořily některé z nejúspěšnějších her,” řekl Bobby Kotick, generální ředitel, Activision Blizzard. „Kombinace prvotřídního talentu a mimořádných franšíz Activision Blizzard s technologií Microsoftu, distribucí, přístupem k talentu, ambiciózní vizi a sdílenému závazku k hraní a začleňování pomůže zajistit náš pokračující úspěch ve stále konkurenceschopnějším odvětví.“

Mobile je největší segment v hraní, přičemž téměř 95% všech hráčů po celém světě užívá hry na mobilu. Prostřednictvím skvělých týmů a skvělých technologií Microsoft a Activision Blizzard zmocní hráče, aby si užili nejvíce počáteční franšízy, jako jsou „Halo“ a „Warcraft“, prakticky kdekoli chtějí. A s hrami jako „Candy Crush“ představuje mobilní podnikání Activision Blizzard významnou přítomnost a příležitost pro Microsoft v tomto rychle rostoucím segmentu.

Akvizice také Bolsters portfolio společnosti Microsoft Game Pass s plány na spuštění her Activision Blizzard do Game Pass, který dosáhl nového milníku více než 25 milionů předplatitelů. S téměř 400 miliony aktivních hráčů Activision Blizzard v 190 zemích a tři miliardy franšíz v hodnotě dolarů z této akvizice učiní společnost Game Pass jednou z nejpřitažlivějších a nejrůznějších sestav herního obsahu v tomto odvětví. Microsoft bude mít 30 ateliérů pro rozvoj her, spolu s dalšími publikačními a esportními produkčními schopnostmi.

Transakce podléhá obvyklým podmínkám uzavření a dokončení regulačního přezkumu a schválení akcionářů Activision Blizzard. Očekává se, že dohoda bude uzavřena ve fiskálním roce 2023 a bude na základě uzavření příjmu na akcii na akcii na akcii. Transakce byla schválena radami ředitelů společnosti Microsoft a Activision Blizzard.

Poradci
Goldman Sachs & Co. LLC slouží jako finanční poradce společnosti Microsoft a Simpson Thacher & Bartlett LLP slouží jako právní poradce. Allen & Company LLC působí jako finanční poradce společnosti Activision Blizzard a Skadden, ARPS, Slate, Meagher & Flom LLP slouží jako právní poradce.

Podrobnosti o webovém vysílání

Microsoft předseda a generální ředitel Satya Nadella; Bobby Kotick, generální ředitel, Activision Blizzard; CEO, Microsoft Gaming, Phil Spencer; a Microsoft Finanční ředitelka Amy Hood bude hostit webové vysílání pro investory a média v Jan. 18, 2022, v 6 a.m. Tichomořský čas/9 a.m. Východní čas týkající se této transakce.

 • S.: (877) 407-0666 (není nutné žádné heslo)
 • International: +1-201-689-8023 (není nutné žádné heslo)
 • Webcast: https: // aka.MS/MS-Investor-Call

Krátce po hovoru do pátku, leden, bude k dispozici nahrávání konferenčního hovoru. 28, 2022, při 5 p.m. Tichomořský čas. Přístup k tomuto záznamu:

 • S.: (877) 660-6853
 • International: +1 (201) 612-7415
 • ID konference: 13726291

Pro více informací navštivte blogový příspěvek od Phil Spencer, generální ředitel, Microsoft Gaming. K dispozici jsou také související snímky. Pro kvalitu vysílání B-Roll a zvuk kontaktujte [chráněný e-mailem].

Rychlá fakta o hraní

 • Herní průmysl ve výši 200 $+ miliardy je největší a nejrychleji rostoucí formou zábavy.
 • Jen v roce 2021 vzrostl celkový počet verzí videoher o 64% ve srovnání s rokem 2020 a 51% hráčů v U.S. Hlášené utrácení více než 7 hodin týdně hraní přes konzoli, PC a mobilní.
 • 3 miliardy lidí po celém světě hrají hry dnes, které očekáváme, že poroste na 4.5 miliard do roku 2030.
 • Více než 100 milionů hráčů, včetně více než 25 milionů členů Xbox Game Pass, hrají každý měsíc hry Xbox přes konzoli, PC, mobilní telefony a tablety.

O Microsoftu
Microsoft (NASDAQ „MSFT“ @Microsoft) umožňuje digitální transformaci pro éru inteligentního cloudu a inteligentní hrany. Jeho posláním je zmocnit každou osobu a každou organizaci na planetě dosáhnout více.

O Activision Blizzard

Naše poslání, propojení a zapojení světa prostřednictvím epické zábavy, nebylo nikdy důležitější. Prostřednictvím komunit zakořeněných v našich franšírách videoher umožňujeme stovkám milionů lidí zažít radost, vzrušení a úspěch. Umožňujeme sociální spojení prostřednictvím čočky zábavy a podporujeme účel a význam prostřednictvím konkurenčních her. Videohry, na rozdíl od jiných sociálních nebo zábavních médií, mají schopnost rozdělit bariéry, které mohou bránit toleranci a porozumění. Oslava rozdílů je jádrem naší kultury a zajišťuje, že můžeme vytvářet hry pro hráče rozmanitého prostředí v 190 zemích, které se hrají naše hry.

Jako člen Fortune 500 a jako komponentní společnost S&P 500 máme mimořádné výsledky poskytování výnosů nadřízených akcionářů za více než 30 let. Náš trvalý úspěch umožnil společnosti podporovat iniciativy sociální odpovědnosti podniků, které jsou přímo spojeny s našimi franšízy. Jako příklad, naše nadace Call of Duty pomohla najít zaměstnání pro více než 90 000 veteránů.

Další informace o Activision Blizzard a o tom, jak se spojujeme a zapojíme svět prostřednictvím epické zábavy na webových stránkách společnosti, www.ActivisionBlizzard.com

Výhledová prohlášení

Tato prezentace obsahuje určitá výhledová prohlášení ve smyslu ustanovení „bezpečného přístavu“ zákona o reformě soudních sporů Spojených států z roku 1995 s ohledem na navrhovanou transakci a obchodní kombinaci mezi Microsoft a Activision Blizzard, včetně prohlášení o výhodách o výhodách transakce, očekávané načasování transakce a produkty a trhy každé společnosti. Tato výhledová prohlášení jsou obecně identifikována slovy „Věřte“, „projekt“, „předpovídá“, „rozpočet“, „prognóza“, „pokračujte“, „očekávejte“, „očekávejte“, „odhad“, „zamýšlejte,„ zamýšlejte, “ „Strategie“, „budoucnost“, „příležitost“, „plán“, „květen“, „by mohl“, „měl by“, „Will“, „bude“, „bude“, „bude pokračovat“, „bude pravděpodobně pravděpodobně Výsledek, “a podobné výrazy (nebo negativní verze takových slov nebo výrazů). Výhledová prohlášení jsou předpovědi, projekce a další prohlášení o budoucích událostech, které jsou založeny na současných očekáváních a předpokladech a v důsledku toho podléhají rizikům a nejistotám. Mnoho faktorů by mohlo způsobit, že se skutečné budoucí události podstatně liší od výhledových prohlášení v této prezentaci, včetně, ale nejen: i) riziko, že transakce nemusí být dokončena včas nebo vůbec, což může nepříznivě ovlivnit Activision Blizzardova podnikání a cena kmenových akcií Activision Blizzard, (ii) nesplnění podmínek pro splnění transakce, včetně přijetí dohody o fúzi akcionáři Activision Blizzard a přijetí určité vlády a přijetí určité vlády a přijetí určité vlády a přijetí určité vlády a přijetí určité vlády a přijetí určité vlády a Regulační schválení, (iii) výskyt jakékoli události, změny nebo jiných okolností, která by mohla vést k ukončení dohody o fúzi, iv) dopad oznámení nebo přívěti transakce na obchodní vztahy Activision Blizzard, provozní výsledky, výsledky, provozní výsledky, výsledky, provozní výsledky, výsledky, provozní výsledky a obecně podnikání(v) rizika, že navrhovaná transakce narušuje současné plány a operace Activision Blizzard nebo Microsoft a potenciální potíže s udržením zaměstnanců Blizzard v důsledku transakce, (vi) rizika související s odkloněním pozornosti vedení od Activision Blizzard probíhajících obchodních operací ((( vii) Výsledek jakéhokoli právního řízení, které může být zavedeno proti Microsoftu nebo proti Activision Blizzard související s dohodou o fúzi nebo transakci, (viii) Schopnost Microsoftu úspěšně integrovat operace Activision Blizzard, produktové řady a technologii a (IX (IX ) Schopnost společnosti Microsoft implementovat své plány, předpovědi a další očekávání s ohledem na podnikání Activision Blizzard po dokončení navrhované fúze a realizovat další příležitosti pro růst a inovace. Kromě toho naleznete v dokumentech, které soubor Microsoft a Activision Blizzard se SEC na formulářích 10-K, 10-Q a 8-K. Tato podání identifikují a řeší další důležitá rizika a nejistota, která by mohla způsobit, že se události a výsledky významně liší od těch, které jsou obsaženy v výhledových prohlášeních stanovených v této tiskové zprávě. Výhledová prohlášení hovoří pouze k datu, kdy jsou učiněny. Čtenáři jsou upozorněni, aby se nepřiměřili spoléhat na výhledová prohlášení a Microsoft a Activision Blizzard nepředpokládají žádnou povinnost a nezamýšlejí tyto prohlášení aktualizovat nebo revidovat, ať už v důsledku nových informací, budoucích událostí nebo jinak jinak.

Další informace a kde je najít

V souvislosti s transakcí, Activision Blizzard, Inc. bude podat relevantní materiály s SEC, včetně prohlášení o proxy v přílohu 14a. Okamžitě po podání definitivního prohlášení o proxy s SEC bude Activision Blizzard poslat definitivní prohlášení o proxy a proxy kartu každému akcionáři oprávněné hlasovat na zvláštním zasedání týkajícím se transakce. Investoři a držitelé bezpečnosti Activision Blizzard jsou vyzváni, aby si přečetli tyto materiály (včetně jakýchkoli změn nebo doplňků) a jakékoli další relevantní dokumenty v souvislosti s transakcí, o kterých Activision Blizzard podají s SEC, když budou k dispozici, protože budou obsahovat důležité informace, o nichž budou obsahovat důležité informace, o nichž budou obsahovat důležité informace Activision Blizzard a transakce. Definitivní prohlášení o proxy, předběžné prohlášení o proxy a další relevantní materiály v souvislosti s transakcí (když jsou k dispozici) a jakékoli další dokumenty podané společností Activision Blizzard u SEC, mohou být získány zdarma na webových stránkách SEC (HTTP: // www.Sec.Gov) nebo na webových stránkách Activision Blizzard (https: // Investor.aktivita.com) nebo psaním do Activision Blizzard, vztahy s investory, 3100 Ocean Park Boulevard, Santa Monica, Kalifornie, 90405.

Activision Blizzard a někteří ze svých ředitelů a výkonných úředníků a dalších členů vedení a zaměstnanců mohou být považováni za účastníky při žádosti o zástupce akcionářů Activision Blizzard s ohledem na transakci. Informace o Activision Blizzardových ředitelkách a výkonných důstojnících a jejich vlastnictví kmenových akcií společnosti Activision Blizzard jsou uvedeny v prohlášení o Activision Blizzard v příloze 14A podané u SEC 30. dubna 2021. Pokud se podíly Activision Blizzardovy cenné papíry změnily od počátku vytištěných v proxy prohlášení Activision Blizzard, takové změny se změnily na výkazy změny vlastnictví na formuláři 4 podané u SEC 4 podané u SEC. Informace týkající se identity účastníků a jejich přímých nebo nepřímých zájmů v transakci budou zabezpečovacími podíly nebo jinak uvedeny v prohlášení o proxy a dalších materiálech, které mají být podány u SEC v souvislosti s transakcí.

Pro více informací stiskněte pouze:

Vztahy Microsoft Media, montážní média pro Microsoft, [chráněno e -mailem]

Pro více informací pouze finanční analytici a investoři:

Brett Iversen, generální ředitel, vztahy s investory, (425) 706-4400

Proč chce Microsoft koupit Activision Blizzard a bude dohoda pokračovat?

Activision’s biggest game is Call of Duty</p>
<p> “width =” ” /></p>
<p>Dohoda společnosti Icrosoft o získání Activision Blizzard je připravena pokračovat poté, co obdržel předběžné schválení ve Velké Británii.</p>
<p>Úřad pro hospodářskou soutěž a trhy (CMA), který dříve zablokoval fúzi ve výši 54 miliard GBP, uvedl, že revidovaná dohoda společnosti Microsoft se zabývala jejími obavami.</p>
<p>Podle podmínek nejnovějšího návrhu, který byl předložen v srpnu, se společnost Microsoft dohodla na založení práv na streamování her pro Activision Blizzard hry kolegům herního gigantu Ubisoft.</p>
<p>„CMA identifikovala omezené zbytkové obavy s novou dohodou. Společnost Microsoft předložila nápravnářství, které CMA prozatímně uzavřela, by se mělo tyto problémy zabývat, “řekl v pátek 22. září soutěžní hlídací pes v pátek 22. září.</p>
<p>Ale proč je Microsoft tak nadšený nákupem Activision Blizzard?</p>
<h2><span id=Jaké hry dělá Activision Blizzard?

Biggie je Call of Duty nebo Cod. Vojenský střelec z první osoby je jednou z nejpopulárnějších her na planetě a po vydání nové verze vždy vyvolává vzrušení.

Activision i Blizzard jsou v podnikání po celá desetiletí, dlouho předtím, než se sloučily v roce 2013 poté, co Activision získal hry Vivendi. Mají spoustu franšíz nad rámec tresky, včetně Warcraft, Overwatch a dokonce Candy Crush, po akvizici mobilního tvůrce mobilních her King.

Zde jsou hlavní.

Aktivita

 • Volání povinnosti
 • Crash Bandicoot
 • Spyro
 • Pro bruslař Tony Hawk
 • Prototyp
 • Hero (kytarová hrdina, DJ Hero, Band Hero)
 • Candy Crush

Vánice

 • Válečné řemeslo
 • Diablo
 • Overwatch
 • Starcraft
 • Hearthstone

To jsou hlavní hráči a existuje spousta dlouho zapomenutých IP, které by mohly být oživeny: myslím, že King’s Quest, Blur, Gabriel Knight, True Crime a Gun.

Proč se Microsoft snaží koupit Activision Blizzard?

Overwatch 2</p>
<p> “width =” 1920 “height =” 1080 ” /></p>
<p>Jakmile byl známý výhradně pro software (Windows, Office, Outlook, Word atd.) Microsoft má nyní prsty v mnoha kolácích – a hraní je jedním z největších, díky divizi Xbox Gaming Division.</p>
<p>To by byl dostatečný důvod k tomu, aby se pokusil přidat jeden z největších vydavatelů na světě, s exkluzivními hrami, které často pomáhají rozhodovat o konzole války a Microsoft bojuje proti prohrávající bitvě proti společnosti Sony’s PlayStation 5.</p>
<p>Ale mít populární franšízy, jako je Call of Duty, Overwatch a Warcraft jako součást Microsoft Stable, je zvláště významné kvůli tomu, že společnost vsadila hodně na Game Pass – „Netflix of Games“ – kde si můžete přehrávat výběr titulů pro a levné měsíční předplatné. Zahrnuty jsou hry společnosti Microsoft – včetně Gears of War, Forza, Halo a Minecraft – a společnost by ráda přidala tituly Activision na platformu pro zvýšení počtu předplatitelů.</p>
<h2><span id=Jaký je problém s Microsoft nákupní aktivní Blizzard?

Důvodem, proč byl nákup zákonným opatřením zablokován, je konkurence. Získáním Activision Blizzard se kritici tvrdí, že herní divize společnosti Microsoft by jednoduše vlastnil příliš mnoho odvětví, nespravedlivě omezil své konkurenty a nakonec poškodil spotřebitele.

V USA se Federální obchodní komise (FTC) zpočátku pokusila zablokovat dohodu, Hlasování tří ku jedné za účelem vydání stížnosti proti odkupu. Ve Velké Británii CMA původně dospěla k závěru, že tento krok by nakonec měl za následek vyšší ceny, méně možností a méně inovací pro britské hráče.

Pro zmírnění těchto obav Microsoft v srpnu předložil nový návrh. Podle podmínek revidované dohody Microsoft nezíská práva na streamování cloudu na všechny současné a budoucí hry Activision vydané během příštích 15 let. Místo toho bude Assasin’s Creed Maker Ubisoft působit jako nezávislý dodavatel her Activision pro všechny poskytovatele cloudových herních služeb. Ubisoft kompenzuje Microsoft za práva na streamování cloudu na hry Activision prostřednictvím jednorázové platby a prostřednictvím cenového mechanismu s možností, která podporuje ceny založené na použití.

Počáteční překážky, kterým Microsoft čelí, zahrnovaly nedostatky do jejích regulačních nápravných opatření navržených tak, aby sloučily přes linii. Technický gigant podepsal Cloud Gaming se zabýval Boosteroid, Ubitus a Nvidia, aby do těchto služeb přinesl Xbox PC hry. Podobnou dohodu s Nintendo v prosinci také podepsalo podobnou dohodu.

Mnoho z problémů kritiků pochází z exkluzivity. Abychom získali hlavní výhodu z akvizice, mnozí předpokládají, že Microsoft by musel vyrobit budoucí tituly z Activision Blizzard Exclusive po Xbox a PC, zmrazení hráčů PlayStation.<p>Sony PS5</p>
<p> “width =” 1500 “výška =” 1000 ” /></p>
<p>Pokud jde o precedens, Microsoft oznámil, že první hra Bethesda jako Microsoft Studio – Starfield – se na PS5 neobjeví. Zdá se nepravděpodobné, že budoucí spada starších svitků.</p>
<p>To znamená, že Microsoft od nákupu hry v roce 2014 od nákupu hry nevytáhl Minecraft z platforem Sony nebo Nintendo. A naopak jako součást argumentu má Microsoft <u>Nabízeno udržet Call of Duty – Hlavní cena tvrzení pro soupeře – na platformách Sony a Nintendo po desetiletí po dokončení dohody</u>.</p>
<p>Prezident Microsoft Brad Smith učinil slib v <u>Názor na The Wall Street Journal</u> v prosinci. Řekl, že dohoda byla pro hráče dobrá, protože Microsoft byl „třetím místem v hraní konzoly, přilepený za dominantní PlayStation Sony a přepínačem Nintendo“.</p>
<h3><span id=PŘEČTĚTE SI VÍCE

Co by znamenalo Microsoft nákupní aktivision Blizzard pro velké hry, jako je World of Warcraft?

Tyto uklidnění stranou, obavy soupeřů společnosti Microsoft jsou, že velké franšízy budou buď exkluzivní pro Xbox a PC, nebo budou jinak hobé na jiných formátech se slabším výkonem nebo méně stahovatelným obsahem.

I kdyby Microsoft měl nadále uvolňovat své hry v jiných formátech, jeho soupeři se obávají, že nemohou konkurovat nabídkové nabídce her.

Hry Blizzardu jako World of Warcraft a Starcraft, které nikdy neměly verzi konzoly, by mohly být také včas tlačeny na Xbox.

Převzetí společnosti Microsoft Activision bude pravděpodobně pokračovat?

Spyro Reignited Trilogy</p>
<p>“width =” 3205 “výška =” 2135 ” /></p>
<p>Po řetězci vítězství se zdá, že převzetí Activision MicroSosft bude s větší pravděpodobností pokračovat. Soudce v USA vetoval pokus FTC o blokování dohody. Zatímco FTC má <u>spustil odvolání</u>, The <u>CMA zastavila svou vlastní právní bitvu</u>.</p>
<p>S oteplováním britského hlídacího psa na revidovanou dohodu se vypadá vyčerpávající bitva Microsoft s regulačními orgány.</p>
<p>Generální ředitelka CMA Sarah Cardell, která ukázala na tussle, řekla: „Bylo by to mnohem lepší, kdyby Microsoft předložil tuto restrukturalizaci během našeho původního vyšetřování. Tento případ ilustruje náklady, nejistotu a zpoždění, které mohou strany vyvolat, pokud existuje důvěryhodná a efektivní možnost opravného prostředku, ale na stůl není umístěna ve správný čas.“</p>
<p>Místopředseda Microsoft a prezident Brad Smith řekl: „Tento pozitivní vývoj v procesu přezkumu CMA jsme povzbuzováni. Představili jsme řešení, která věříme, že plně řeší zbývající obavy CMA související s streamováním cloudových her, a budeme i nadále pracovat na schválení získání.“</p>
<p>Regulátor uvedl, že nyní zahájil konzultaci o navrhovaných nápravných opatřeních společnosti Microsoft, které budou probíhat do 6. října. Snow zemí již schválila mega-fasáro.</p>
<h2><span id=Co to znamená pro hráče?

Hráči, kteří se obávali, že by Microsoft vzdal svého slibu, že budou hry Activision široce dostupné, mohou být znepokojeni nedávným vývojem.

Zejména majitelé PlayStation mohli být skeptičtí ohledně ujištění společnosti Microsoft, aby udržovali tresku na konzolích Sony po dobu 10 let. Microsoft již ve skutečnosti naznačil, že nemá zájem rozšířit tento závazek. To řekl Deset let bylo pro Sony spousta času na vytvoření soupeře, signalizace, že byl připraven vytáhnout koberec ze pod jeho konkurentem, jakmile dojde časovač dohody.

Spojené království také vyvolalo pochybnosti o plánech společnosti Microsoft o přidání her Activision na jiné herní platformy, včetně konzolí Nintendo.

Ve snaze o zmírnění regulačních orgánů zasáhl technologický gigant významné nabídky, aby přinesl franšízy Xbox PC a Activision, včetně COD a Overwatch, na konkurenční platformy. Zahrnovali 10leté smlouvy s službami cloud-gaming, včetně Nvidia Geforce a menší konkurenty, jako jsou Boosteroid a Ubitus. V prosinci to také uzavřelo podobnou dohodu s Nintendem.

Pokud Microsoft ztratí své odvolání, pak bude v zásadě aktivity, aby zajistila podobné licenční dohody s těmito distributory. Protože společnost odstranila své hry z Geforce v roce 2020 a neobnovila je, má zjevně pochybnosti o cloudových hrách.

Mezitím se dohoda společnosti Microsoft Nintendo cítila jako rtáková služba regulačním orgánům. Japonská společnost je do značné míry spojena s tituly pro rodiny s rodinou, jako je Mario, a již má přístup k her Activision Overwatch. Cod se proto cítil jako nesoulad pro Nintendo. Spínač se ani pochlubí výpočetním výkonem pro provozování nejnovějších her tresky.

Všichni řekli, Activision bude mít malou motivaci k provádění podobné dohody s Nintendem, pokud by se fúze rozpadla.

Kdo vlastní Activision Blizzard?

Activision Blizzard je od nynějška stále nezávislou, veřejně obchodovanou společností ve vlastnictví jejích akcionářů. Směs finančních konglomerátů a správců aktiv drží sázky v herním gigantu, včetně Berkshire Hathaway, Vanguard Group, FMR LLC a Blackrock Warrena Buffetta Hathawaye, Vanguard Group, FMR LLC a Blackrock.

Firma se sídlem v USA byla založena v roce 2008 po fúzi her Activision a Vivendi. Posledně jmenovaným byla herní divize francouzského mediálního konglomerátu Vivendiho, která vlastnila Blizzard Entertainment a jeho trhák multiplayer hry World of Warcraft.

Activision sleduje své kořeny zpět do roku 1979, kdy byla založena skupina bývalých vývojářů Atari. Původně nazvaný Computer Arts, Inc, tým změnil název společnosti na portmanteau „aktivní“ a „televize“. Tak se narodila Activision.

Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick vzal otěže v roce 1991 po zakoupení společnosti v předchozím roce. Kotick organizoval fúzi s Vivendi Games v 2000, což vedlo k vytvoření Activision Blizzard, a učinil z něj první generální ředitel společnosti.

Dnes je společnost složena z pěti obchodních jednotek: Activision Publishing; Blizzard Entertainment; King, který získal v roce 2016, Major League Gaming a Activision Blizzard Studios.

Zaregistrujte se zdarma a pokračujte ve čtení

Zaregistrujte se k exkluzivním zpravodajům, komentujte příběhy, vstupujte do soutěží a účast na akcích.