Minecraft: Axolotls – Jak zkrotit axolotl v aktualizaci útesů a jeskyní | VG247, jak najít, krotké a plemeno Minecraft Axolotls | Gamesradar

Jak najít, krotké a plemeno Minecraft Axolotls

Jsou však nepřátelští vůči všem ostatním vodním davům, přičemž jedinými výjimkami jsou delfíny a želvy.

Minecraft: Axolotls – Jak zkrotit axolotl v aktualizaci útesů a jeskyní

Minecraft’s Axolotls jsou zde konečně jako jedno ze tří rozkošných nových tvorů přidaných do hry s nedávnou aktualizací Caves & Cliffs.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Neobviňujeme vás, pokud jste se jednou podívali na tyto praštěné kouzla a jen věděli, že musíte mít jednu ze svých vlastních, takže jsme sestavili vše, co potřebujete vědět o nalezení, zkrocení, krmení a chovu Minecraft axolotls.

 • Minecraft Axolotls: kde se vynoří
 • Můžete zkrotit axolotls in Minecraft?
 • Jak chovat axolotls v Minecraft
 • Axolotl Colors: Chov vzácných modrých axolotl
 • Jsou minecraft axolotls nepřátelské?

Minecraft Axolotls: kde se vynoří

Axolotls v reálném životě byl nalezen pouze ve volné přírodě ve dvou jezerech v Mexiku, z nichž jedna již neexistuje. Takže i když populace axolotl z Minecraftu má určitá specifická omezení, kde se vytvoří, utěšite se s vědomím, že je stále mnohem snazší najít než ve skutečném světě.

Axolotls se vytvoří pouze za následujících podmínek:

 • Mohou se vynořit pouze ve vodě a pod úrovní Y 63.
 • Mohou se vytvořit pouze v dokonalé temnotě (úroveň světla 0).
 • Jejich umístění SPAWN musí být do pěti bloků od bloku kamenného typu a nad jejich umístěním musí být pevný blok.

Kvůli těmto omezením se Axolotl vynořil pouze v určitých podzemních jeskyních. S útesy a jeskyněmi však Mojang změnil své umístění. Nyní najdete pouze axolotl ve svěžích jeskyních, které leží pod stromy Azalea

Můžete zkrotit axolotls in Minecraft?

Technicky řečeno, nemůžete zkrotit axolotls Minecraft. Zklamáním, víme.

Můžete je však přimět, aby vás následovali držením a Kbelík tropických ryb (ale ne tropické rybí předměty!), když k nim přistupujete. To vám umožní ohradit je do určité míry, což vám dává určitou svobodu, abyste je vedli na místo vašeho výběru.

Můžete také připojit axolotls k potenciálním zákazníkům nebo je vyzvednout v kbelíku s vodou, pokud je chcete dále přepravit. Axolotl, který byl vyzvednut, se nikdy nezoufal, takže si můžete efektivně získat mazlíčka pomocí této metody.

Schopnost stáda axolotls je také velmi užitečná pro jejich chov.

Jak chovat axolotls v Minecraft

Chcete -li chovat axolotls, musíte přivést dva dospělé do stejné okolí pomocí jedné z výše popsaných metod. Lákat je svým oblíbeným jídlem je nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak toho dosáhnout.

Pak je musíte dostat do oba Modec milostného režimu krmením je kbelík tropických ryb.

Když jsou oba v milostném režimu, budou autonomně chovat a vyrobit dítě axolotl.

Dítě bude následovat své rodiče kolem, dokud nedosáhne dospělosti po 20 minutách – i když pokud jste opravdu netrpěliví, můžete tentokrát ještě více zkrátit krmením dětských kbelíků tropických ryb. Aww, jak rychle vyrostou!

Axolotl Colors: Chov vzácných modrých axolotl

Minecraft axolotls přichází v pěti barvách.

Čtyři běžné barvy jsou Lucy (růžová), divoká (hnědá), zlatá (žlutá) a azurová (vlastně bělavá se skvrnami aqua). Chov ve hře dává 50/50 šanci pro dítě Axolotl zdědit barevný vzor jednoho z rodičů.

Existuje jedna z 1 200 šance, že chov místo toho vytvoří vzácnou modrou axolotl.

Některé trivia pro zvědavé: Na rozdíl od ostatních čtyř vzorů nejsou modré axolotls založeny na zbarvení axolotl v reálném životě, ale jsou inspirovány Mudkip Pokemon. Nízká šance na tření je odkazem na odhadovaný počet axolotlů v reálném světě, které zůstaly ve volné přírodě. Čím víc víš!

Jsou minecraft axolotls nepřátelské?

Axolotls jsou pasivní dav – alespoň pokud jde o hráče.

Jsou však nepřátelští vůči všem ostatním vodním davům, přičemž jedinými výjimkami jsou delfíny a želvy.

Pokud jste monstrum s chlop. Totéž platí, pokud to vyžaduje poškození jiných dav (jako jsou ty, které neustále zhoršuje bez zjevného důvodu).

Zatímco se shamming v průběhu času pomalu obnoví své ztracené zdraví a jinými davy je nelze napadnout, dokud se nevrátí k normální činnosti. Jinými slovy, tito roztomilí obojživelníci jsou naštěstí, překvapivě otužilá stvoření.

Pro více Minecraft naleznete v našem průvodci nejlepšími semeny světových semen, která můžete hrát právě teď.

Nebo pokud máte zájem přizpůsobit svou hru, možná se vám bude líbit náš průvodce nejlepšími mody Minecraft v roce 2021.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Android následovat
 • Následující průvodci následují
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • Minecraft následovat
 • Nové 3DS následují
 • Nintendo 3DS následuje
 • Následujte přepínač Nintendo
 • Nintendo wii u následovat
 • PC Sledujte
 • Pegi 7 následovat
 • PlayStation Vita Sledujte
 • PS3 následovat
 • PS4 následovat
 • Sledujte karanténu
 • Přežití a řemeslné řešení
 • Sledujte Windows Phone
 • Xbox 360 Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 13

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Rebecca je fanouškem veterána žánru Life SIM a nashromáždil téměř 2 000 hodin hry mezi Sims 4 a Animal Crossing: pouze nové horizonty. Stále si není jistá, zda je to čestný odznak nebo zdroj hanby.

Jak najít, krotké a plemeno Minecraft Axolotls

Minecraft 1.17 axolotl

Minecraft Axolotl je jedním z nejlepších bestií, které najdete kolem biomů, malé růžové obojživelníci, kteří se primárně zašplcí na herní jeskyně a jeskyně, v blízkosti vody, pokud to dokážou. To není náhoda; axolotls in Minecraft mít zůstat blízko vody nebo riskovat vysychání a trochu se sekerou. Ale pokud se můžete dozvědět, jak fungují, můžete najít, chovat a zkrotit axolotls v Minecraftu, aby si vytvořil vlastní malý doprovod přívětivých obojživelníků. Zjistěte, jak jsou nalezeny a zvládnuty v našem jednoduchém průvodci níže.

Jak najít axolotls v Minecraft

Bohužel, nalezení minecraft axolotl je snadnější než udělat. Axolotl je zvíře s vodní jeskyně, což znamená, že se vynoří pouze ve vodě a v celkové temnotě (úroveň světla 0). Přirozeně musí existovat také bloky zastřešení jejich stanoviště.

Na straně plus, jezero Minecraft Axolotl jezero nemusí být hluboké (pod bodem axolotl tření nemusí být solidní blok ne více než pět bloků). Nemusíte nutně kopat hluboko, protože axolotl se může vynořit pod Y: 63. To znamená kolem hladiny nebo nižších hladin moře.

Všimněte si, že pouze jeden až čtyři axolotls se bude plodit v jedné skupině. Přicházejí v pěti různých barvách, ale modré jsou velmi vzácné. Asi 1 z 1200 axolotl je modrá, takže pokud je to vaše oblíbená barva.

Jak zachytit a zkrotit axolotls v Minecraft

S takovým rozkošný vzhled je jen přirozené, že hráči Minecraft chtějí zkrotit svůj vlastní axolotl Pet. Bohužel nemůžete zkrotit axolotl jako kočka nebo vlk. Jsou to však pasivní zvířata a lze je snadno zachytit a transportovat. Takže ano, můžete chovat axolotl a vytvořit si vlastní zoo axolotl v Minecraft!

Nejjednodušší způsob, jak přepravit axolotl, je použití kbelíku na nich. Poté si můžete vzít s sebou axolotl kbelík kdekoli. Alternativně je můžete nalákat pomocí kbelíku tropických ryb nebo použít olovo. Buďte opatrní, kam upustíte axolotl; zemřou po strávení více než pět minut z vody.

Jak chovat axolotls v Minecraft

Minecraft Axolotls vstoupí do „milostného režimu“, pokud jim dáte kbelík tropických ryb (potřebujete kbelík zde; jen ryba nebude fungovat). Samozřejmě potřebujete dva axolotls, abyste vytvořili nový. Dítě axolotl trvá 20 minut, než se plně dospěje.

Pokud chcete vytvořit axolotl v kreativním režimu, můžete použít příkaz vyvolání, vejce a axolotl kbelík.

Axolotl Armies in Minecraft

Na co jsou tedy tato stvoření dobrá, kromě toho, že jsou roztomilé? Axolotl může být ve skutečnosti docela užitečný, pokud chcete rybařit nebo se vydat na boj pod vodou. Nejprve musíte zachytit alespoň dva axolotl a začít je chovat. Jakmile budete mít docela velkou armádu Minecraft Axolotl, můžete je všechny vložit do kbelíků a vzít si kbelíky s sebou (nebo je jen vést s kbelíkem tropických ryb). Pokud narazíte na podvodní nepřítele, stačí uvolnit axolotl z jejich kbelíků. Dokud to není delfín nebo želva, zabijí pro vás cokoli.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Marloes Valentina Stella

Jsem novinář na volné noze, který (překvapení!) druh má něco pro videohry. Když nepracuji na průvodcích pro Gamesradar, pravděpodobně mě najdete někde v Teyvat, Novigrad nebo Whiterun. Pokud se necítím konkurenceschopně, v tom případě byste měli vyzkoušet Erangel. Moje slova najdete také na PCGamesn, Fanbyte, Pcgamer, Polygon, Esports Insider a Game Rant.

Cyberpunk 2077 Dev oficiálně zabíjí teorii Elon Musk Comeo Theory: „Kdo přišel s tímto nesmyslem?”

Game Devs reagují na aktualizovaný poplatek a omluvu Unity: Někteří „hluboce šťastní“, jiní se stále obávají budoucnosti a sledují různé motory

Pád House of Usher Review: Postupy se setkává s AHS v Mike Flanaganově průměrné miniserie