Minecraft Capes – Jak získat mys v Javě a Bedrock | PCGamesn, jak získat mys v Minecraft v roce 2022 (s a bez modů) | Beebom

Jak získat mys v Minecraftu (s a bez modů)

2. Nyní se otevře přihlašovací stránka. Zde musíte zadat e -mailovou adresu a heslo pro svůj účet Mojang. Poté klikněte na „Přihlásit se” knoflík.

Minecraft Capes – Jak získat mys v Javě a na podloží

Zjistěte, jak získat Minecraft Capes v edici Java nebo Bedrock a aby vaše avatarská kůže vypadala ještě chladněji, než jsme si jisti, že již to dělá.

Publikováno: 17. července 2023

Jak získáte minecraft mys? Pokud to chcete vědět nebo jak je vybavit na svém avataru, máme všechny odpovědi. Slyšeli jste zvěsti, šepot mýtického kusu látky, který zdobí ramena nejohroženějších hráčů Minecraft. Slovo o bloku (povzdech) je, že Capes také upravuje vzhled Minecraft Elytra, magických křídel nalezených na koncových lodích, protože zabírají stejný prostor na zádech hráče. Netřeba dodávat, že Minecraft Caps jsou vysoce vyhledávaní, ale nebylo se snadné získat.

Téměř nekonečné množství možností přizpůsobení činí Minecraft jednou z nejlepších PC her v okolí: od samotného světa, po hraní, grafika a vaši kůži. Šeptání a zvěsti stranou, co je to, co je minecraft mys ve hře s karanténou? Tyto čepice sedí odděleně Na svou kůži avataru, takže ji můžete podle libosti nasekat a změnit – ještě snazší, než můžete změnit kůži Minecraft. Obtížná část o Minecraft Caps je však získání – existují nepolapitelné, exkluzivní čepice, čepice na nákup na trhu Minecraft, a dokonce i někteří za navrhování nápadů do studií Mojang, takže zde je návod, jak získat svůj vlastní mynec Minecraft a jak získat vlastní minecraft mys a jak vybavit je, když máte plnou skříň.

Minecraft Capes: Pan Cape na avataru hráče v šatně podloží

Jak získat mys minecraft

Vzhledem k tomu, že Canecraft Cape je obvykle pamětní položkou, lze je získat během událostí, živých konvencí Minecraft nebo jako odměnu za provedení konkrétního úkolu, jako je migrace vašeho účtu Mojang. Máme konkrétnější rozpis toho, jak se zmocnit si pro sebe níže níže, kteroukoli verzi hry, kterou hrajete.

Různé způsoby, jak získat mys v Minecraftu, jsou:

  • Migrace vašeho účtu Mojang
  • Vlastní hru!
  • Hrajte edici Bedrock
  • Exkluzivní Caps
  • Minecraft Mods

Migrace vašeho účtu Mojang

V roce 2020 Mojang oznámil, že migruje všechny účty Minecraft Java Edition z Mojangu do Microsoft. Jedná se o povinnou změnu a měli byste být vyzváni k tomu, pokud máte starý účet Mojang.

Pokud jste tak již udělali – nebo jakmile to uděláte – odemknete novou lesklou. Nové účty Minecraft jsou automaticky zřízeny s Microsoftem místo Mojangu a bohužel nebudou mít způsob, jak získat migrační mys.

Vlastní hru

V roce 2022 byly edice Minecraft Java Edition a Bedrock (aka Windows) sloučeny do stejného spouštěče, spolu s Minecraft Dungeons a jakoukoli jinou budoucí hrou, jako je Minecraft Legends. Na oslavu fúze byli hráči, kteří vlastnili edice hry Java a Bedrock hry na PC na stejném účtu. Opět, bohužel, pokud to již nemáte, už to nebudete moci získat, ale pokud to zjistíte, že ve vaší sbírce sedí, nyní víte proč!

Minecraft Capes: Nabídka pro vybavení Capes v Minecraft Bedrock Edition

Hrajte edici Bedrock

Pan Cape, jak je vidět dále, je dána všem hráčům na edici Bedrock Edition a může být vybavena z karty „Capes“ v šatně podloží. Když je „Pan Cape“ vybaven Elytrou, vypadá jako palačinka s máslem a javorovým sirupem – Geddit nyní?

Mohou existovat i jiné čepice, které budou dány hráčům na podloží, protože zakladatelský mys je další exkluzivní mys, který byl v roce 2019 dán stávajícím hráčům hry.

Exkluzivní Caps

Ti, kteří se pustili na jakoukoli událost Minecon před Minecon Earth 2017, každý obdržel Minecraft Capes; Každý rok jiná barva a design. Ještě vzácnější jsou stále osobní čepice nadané šťastným jednotlivcům jako uznání svých úspěchů, jako je uživatel Reddit U/Billyk_, který dostal osobní želvu mys pro navrhování navrhování, aby Mojang měl přidat želvy do Minecraft.

Pokud nedokážete přijít s návrhem tak dobrým jako želvy (nepravděpodobné) nebo můžete čas cestovat zpět na minulost MineCons, vypadá to, že máte smůlu, abyste získali některou z těchto kapitánů Minecraft ve verzi Java.

Získejte mys in Minecraft s mody

V Javě Minecraft jsou tedy Capes stále velmi vzácné a nevíme, kdy bude fanouškům nabídnut další exkluzivní mys, takže co když zoufale chcete, aby váš avatar měl mys právě teď, A nemáte zájem o bezplatnou migrační mys? Naštěstí, s modem modů, můžete přimět svůj vlastní mys, aby se při procházce neřekl za vámi! Ve hře můžete získat některou z vyhledávaných čepiček – nebo ještě lépe, jakýkoli mys, který si můžete představit – pomocí modů jako Mody Advanced Capes Mod.

Existuje námitka: další hráči, se kterými se setkáte na serverech Minecraft pro více hráčů. Takže jediný způsob, jak získat čepice, které každý může vidět, je čekat na oficiální čepice, aby vám byly nadané z Mojangu, protože migruje váš účet.

Minecraft Capes: Možnosti spouštěče pro úpravu znaků, včetně možnosti zapnout Caps

Jak vybavit Minecraft Capes

Stojí za zmínku, že pokud hrajete jak Java i Bedrock Edition hry, jsou vaše čepice exkluzivní pro verzi, takže vaše java čepice se neobjeví v šatně podloží a naopak se naopak.

Java Edition

Pokud máte oficiální minecraft mys v Java Edition, najdete ji v sekci Skins v Minecraft Launcher. Vydejte se na kartu Skins, vyberte kůži, do které chcete přidat svůj mys, a poté klikněte na „Duplikát“ nebo „Upravit“. Odtud si vyberte mys, který byste chtěli přidat a uložte jej jako nový výběr kůže.

Nejlepší je udržet si vybavené mys, jak můžete vypnout ve hře. Chcete -li nezúčastnit mys, přejděte na možnosti z vaší hry, vyberte „přizpůsobení kůže“ a přepněte mys na „Off.“

Edice Bedrock

Pro verzi podloží spusťte hru. Dále klikněte na kartu na levé straně obrazovky s červeným mysem s logem Mojang. To zobrazí všechny vaše dostupné čepice, proto si vyberte jeden a klikněte na Equip.

Minecraft Capes: Cape Design vybavený Elytrou, viděnou, když hráč letí vzduchem

Vybavte svůj mys na svou elytru

Nemusíte dělat nic pro vybavení vašeho pláště své elytra. Naopak, pokud máte mys, když vybavíte eltyru, vaše křídla automaticky převezme vzhled vašeho mysu! Chladný!

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak se dostat skvělou minecraftovou mys – pokud chcete dokončit svůj soubor, zde jsou ty nejlepší kůži Minecraft, které jsme našli, nebo byste se mohli připravit s plným oblek Minecraft Netherite Armor.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat mys v Minecraftu (s a bez modů)

Jak získat mys v Minecraftu, s a bez modů

Díky masivní komunitě Minecraftu může být vystupování v davu náročným úkolem, zejména pokud používáte některé z nejpopulárnějších map Minecraft. Někteří hráči se uchylují k použití nejlepších kůží Minecraft, aby přidali jedinečnost jejich postav. Jiní berou přizpůsobení dále vytvořením vlastní kůže Minecraft od nuly. Ale i s takovým úsilím je těžké vypuknout z davu, pokud nemáte další část exkluzivního oblečení. Jo, mluvíme o Capes a budeme se zabývat tím, jak získat mys v Minecraftu, aby upgradoval váš vzhled. Mají potenciál posunout vaši estetiku na zcela novou úroveň. Někteří se dokonce dobře hodí k biomům Minecraft a působí jako kamufláž. Pojďme tedy zjistit, jak získat a používat mys v Minecraftu v roce 2022.

Získejte mys v Minecraft Java a Bedrock (2022)

Náš průvodce se zaměřuje na edice Java i Bedrock, takže hráči na jakékoli platformě s nejnovějším Minecraft 1.18 může snadno získat a používat capes. Pomocí níže uvedeného tabulky prozkoumejte různé metody k získání mysu v této blokované hře s karanténou.

Co jsou Caps a jaké je jejich použití v Minecraft?

Capes in Minecraft jsou a Volně tekoucí oděv Připojeno k ramenům hráče. Nosí se navíc k kůži hráče. Takže můžete dokonce kombinovat různé styly čepiček s vašimi chladnými kolíky Minecraft. Ale čepice nesouvisejí nebo ovlivňují kůži v žádné formě.

CAPES funguje podobně ve všech verzích Minecraft, které je podporují. Ale nezaměňujte je s položkou ve hře Elytra, která vám pomůže létat. Na rozdíl od Elytry se Capes nezlomí na polovinu, zatímco je používáte. Nezapomenout, Java a Bedrock Editions of Minecraft jsou drasticky odlišné, pokud jde o Capes. Pojďme tedy pokrýt každý z nich jeden po druhém.

Capes in Minecraft Bedrock Edition

Capes in the Bedrock Edition jsou pro hráče běžné a snadné se setkat. Všechny čepice jsou ve hře veřejné a lze je vidět všemi ostatními hráči. Můžete si snadno vybavit a unquip čepice, stejně jako kůži z nástroje pro tvůrce postav ve hře. Oficiálně, Edice Bedrock Edition stále získává exkluzivní čepice každých pár měsíců jako položky založené na událostech.

Editor znaků MC CAPES

Navíc, při některých příležitostech, Mojang má nadané hráče čepice pro své příspěvky do hry (více na tomto níže). Většina nadaných čepic přesto byla také exkluzivní pro edici Bedrock. Získání mysu z Mojangu je však pro většinu hráčů vzácným scénářem. Ale stále máme jiné jednoduché metody, které by pro vás mohly fungovat, takže pokračujte ve čtení.

Jak získat čepice v Minecraft Bedrock (bez modů)

Existuje několik zdrojů a metod, jak získat Caps ve hrách s karanténou, jako je Minecraft. Většina z nich je placené nebo vázané časové, Existuje však mnoho volných způsobů, jak získat také čepice. Pojďme přes každou z těchto metod.

Oficiální události

Pokud jste byli součástí komunity Minecraft po dlouhou dobu, vy musel slyšet o Minecon. Je to populární každoroční akce, kde se hráči Minecraft scházejí na oslavu hry. Nezapomenout, je to také jeden ze zdrojů, aby získal bezplatné minecraft capes. Před Minecon 2017 byly všechny minecony offline události a poskytovaly čepici tiketovanému publiku.

Od té doby je událost pouze živá a Caps se stal raritou. Jeden z nedávných populárních Capes je z Minecon Live 2019. Bylo dáno všem hráčům Minecraft Bedrock, zda byli součástí akce nebo ne. Naděje tedy ještě není úplně ztracena, pokud jde o minecon capes.

Oficiální zakladatel plakátů

Navíc nemůžete získat capes z Minecon nebo podobných událostí mimo události. Nezapomeňte se tedy přihlásit na všechny nadcházející události a získat tyto exkluzivní čepice zdarma. Po registraci získáte odkaz na tyto čepice na vašem registrovaném e -mailu. Některé speciální čepice, jako jsou ty distribuované na Vánoce nebo jiné festivaly, vyprší po nějaké době. Ale exkluzivní čepice, které získáte z události, jako je Micon, jsou obvykle trvalé.

Kožní balení

Další možnost je otevřena všem hráčům. Oficiální tržiště Minecraft přináší do hry zdarma a placené přírůstky. Mezi nimi jsou různé balení kožních balíčků Minecraft. Ne všechny, ale mnoho takových Skin balíčky v minecraftu přicházejí s čepicemi v nich. Existuje několik kožních balíčků zcela založených na čepicích. Na trhu najdete bezplatné i placené možnosti.

Minecraft Marketplace Home

Při nákupu kožních balíčků z Minecraft Marketplace, Ujistěte se, že čepice nejsou natřeny. Některé balíčky kůže mají také Capeově zadní část postavy, ale vizuálně malovaná mys nefunguje jako skutečná. Navíc některé populární mobilní aplikace, komunity Minecraft a dokonce i servery Discord Minecraft mohou být dobrým zdrojem kožních balíčků s Capes. Poté můžete tyto balení importovat do hry.

Přispívat k Minecraftu

Netradiční způsob, jak získat Capes v Minecraft, je dostat je přímo od vývojářů. Všichni zaměstnanci Mojangu dostávají speciální hráz ve hře jen pro práci na hře. Ale pokud neplánujete změnit svou kariérní cestu, vývojáři také rozdávají přispěvatele nějaké vzácné čepice.

Někteří hráči získají tyto čepice pro nastavení světových rekordů, zatímco jiní je obdrželi tím, že minecraft poskytují nápady. Přidání prasat i želv je výsledky nápady hráčů a čepice jim byly uděleny na oplátku za jejich příspěvek. Pokud tedy máte dav nebo jiný kreativní nápad, který vám pomohl rozšířit již obrovský svět Minecraft, je čas oslovit vývojáře. Na tomto Minecraft 1 již existuje obrovské množství návrhů, které čtenáři zaslali.19 Mobs článek, tak jděte do toho a podělte se o své nápady v komentářích.

Získejte animované čepice v Minecraft

I když ještě nemáme získat oficiální animované čepice, nic nebrání komunitě ve vytváření některých. Hráči Minecraft Bedrock mohou získat animované čepice online. Od roku 2022 je nemáme na oficiálním trhu, ale můžete si je stáhnout od nezávislých tvůrců. Animované Capes je snazší najít pro edici Bedrock Edition. Existují i ​​animované možnosti mysu pro Java Minecraft, ale ne z mnoha spolehlivých nebo bezplatných zdrojů.

Tyto čepice fungují stejným způsobem jako běžné čepice, ale mají na ně pohyblivé obrazy místo stacionárních textur. Animované čepice jsou na základě gifů a poskytovat podobnou kvalitu a upgradovaný vzhled jako běžné čepice. Mějte však na paměti, že tyto animované čepice jsou pro vás viditelné pouze. Ostatní hráči na podloží nemohou vidět žádné čepice, které nebyly staženy z oficiálního trhu.

Jak získat Capes v edici Minecraft Java

Na rozdíl od edice Bedrock mají hráči Java hlavní nedostatek Capes. Je to proto, že Minecraft Marketplace, největší zdroj Capes, je exkluzivní pro edici Bedrock Edition. Nezapomeňte, že většina čepic založených na událostech je také pro hráče na podloží.

Ale ještě neztrácejte naději, protože Mojang se blíží k výrobě mainstreamu v Java Edition. Možná nadcházející Minecraft 1.19 Divoká aktualizace by v něm mohla mít také čepice. Prozatím však použijeme některé existující metody získání kapitánů v Java Minecraft.

Získejte mys jako dárek zdarma na Minecraft Java (bez modů)

Uživatelé podloží používají účet Microsoft k přihlášení do Minecraft už roky. Hráči Java Edition však měli možnost použít účet Mojang k přihlášení do hry. Ale to se chystá změnit. Od března 2022 vývojář přiměje hráče Java migrovat své účty Mojang Minecraft na účty Microsoft.

Tato změna není volitelná, takže to budete muset udělat dostatečně brzy, pokud chcete pokračovat v hraní hry. Vytváření hráčů s použitím účtu Microsoft pomáhá Mojangu vyvinout připojený a bezpečnější ekosystém kolem hry. A dobře, Nejlepší na tom je, že migrační proces přichází s volným mysem.

Oficiální oficiální migrační migrant Minecraft Cape

Po omezenou dobu, Mojang nabízí bezplatný „migrační mys“ všem hráčům Java. Tento mys ve hře můžete automaticky získat migrací účtu Minecraft na účet Microsoft. Všichni hráči mohou najít možnost migrace ve svém spouštěči a oficiálním webu. Pojďme tedy rychle projít proces migrace účtu Minecraft z Mojangu do Minecraft.

Migrujte svůj účet Mojang na Microsoft

1. Nejprve musíte navštívit oficiální web Minecraft. Zde uvidíte “Přihlásit se” Možnost v pravém horním rohu. Kliknutím na něj spustíte cestu migrace na účtu.

Přihlaste se do MinecraftNet

2. Nyní se otevře přihlašovací stránka. Zde musíte zadat e -mailovou adresu a heslo pro svůj účet Mojang. Poté klikněte na „Přihlásit se” knoflík.

Přihlaste se s účtem Mojang

3. Poté, co se přihlásíte, uvidíte oznámení o migraci. Klikněte na „Přesunout můj účet“Tlačítko začít.

Oznámení o migraci pro účet Minecraft

4. Mojang vás nyní požádá o potvrzení vašeho účtu. Chcete -li tak učinit, klikněte na „Získat kód” knoflík. Pošle potvrzovací kód na vaši připojenou e -mailovou adresu.

Získejte kód pro migraci MC

5. Najděte potvrzovací kód ve své doručené poště e -mail a zadejte jej na webu Minecraft. Poté klikněte na „Odeslat a začít migraci” knoflík.

Potvrzovací kód pro migraci účtu Mojang

6. Nyní budete požádáni o přihlášení do svého účtu Microsoft. Zadejte svůj e -mail a heslo pro přihlášení nebo vytvořte nový účet. Ti, kteří se již přihlásili, uvidí možnost přímo využít svůj účet k přihlášení do Minecraft.

Microsoft se přihlásit

7. Nakonec Minecraft požádá o konečné potvrzení. Klikněte na „Kompletní tah “ tlačítko pro dokončení procesu migrace účtu. Uvidíte svůj Microsoft Gamertag přímo nad tímto tlačítkem. Bude se lišit od vašeho uživatelského jména Minecraft, ale nenahradí vaše uživatelské jméno Minecraft. Když se přihlásíte do hry, automaticky získáte své uživatelské jméno.

Migrujte účet Mojang na Microsoft

Nyní se budete muset přihlásit zpět, kdykoli spustíte Minecraft. Tentokrát bude hra namísto vašeho účtu Mojang fungovat pouze tehdy, pokud se přihlásíte s účtem Microsoft.

Jak vybavit mys migrace

1. Chcete -li získat nově přijatý migrační mys, otevřete Minecraft Launcher a přihlaste se s vaším účtem společnosti Microsoft. Klikněte na „Microsoft přihlášení“Možnost a zadejte údaje o svém účtu a přihlaste se.

Microsoft přihlášení v Minecraft Launcher

2. Po přihlášení přejděte na „Kůže“Karta v spouštěč. Nachází se v horní části spouštěče, vedle karty „Instalace“. Poté klikněte na „Přidejte novou pokožku„Možnost přístupu k mysu migrator v Minecraft Java.

Skins in Minecraft Launcher

3. Launcher nyní otevře možnost vytvořit novou pokožku. Ale zajímavá část je sekce Capes, kde jste Nyní bude moci vybavit mys migranta. Vyberte jej, aby byl vybaven, a uvidíte, že je aplikován na váš znakový model. Můžete nechat ostatní možnosti tak, jak jsou před uložením pokožky postavy.

Migrator Cape in Skin Editor

Další metody získání kapitánů v Minecraftu

Pokud pro vás migrační mys nestačí, neztraťte naději. Existuje několik dalších způsobů, jak získat celou řadu Capes v Minecraft Java Edition.

Zúčastněte se oficiálních akcí

Přestože frekvence mysu nabízená v událostech je vyšší pro vydání Bedrock, hráči Minecraft Java mají nějakou naději. Pokud jste se v minulosti zúčastnili Minecon nebo pokud se zúčastníte jednoho v roce 2022, Minecraft vám jistě dá speciální mys. Ale mějte na paměti, že pokud událost rozdává Capes, je to obvykle tiketová událost.

To znamená, že za účast na akci musíte zaplatit určité množství peněz a určitým způsobem si vezmete na hru ve hře. Capes z takových událostí, stejně jako mys migranta, jsou oficiální. Tyto čepice tedy budou viditelné pro všechny ostatní hráče Minecraft.

Použijte populární mody mysu

A konečně, nejoblíbenější možností získání Capes je použití některých z nejlepších modů v Minecraft. Můžete nainstalovat Forge pro použití modů v Minecraft. Několik bezplatných a placených modů může hráčům poskytnout Caps. Používání modů vám dává výhodu, že získáte čepice v jakékoli texturu, velikosti a tvaru.

Advanced Capes Mod (ke stažení) je jedním z nejspolehlivějších modů zdarma Cape, které můžete vyzkoušet v Minecraft. Ale capes založené na modu také mají nevýhodu. Bez ohledu na to, jak v pohodě vypadá váš mys, to budete moci vidět jen vy. K tomuto problému je však řešení ve formě placených kapitálů.

Optifine Cape in Minecraft

Pokud máte nainstalovaný Optifine v Minecraft, můžete si také zakoupit Caps darováním na Optifine. Tyto optifinové čepice jsou viditelné pro ostatní uživatele optifinu v Minecraft. Je to poměrně populární mod, který používá velké množství hráčů Minecraft Java ke spuštění nejlepších shaderů Minecraft. Pomáhá také zlepšit výkon hry a posilovat výstup FPS. Pokud to tedy platí pro vaši skupinu přátel, pak získání Optifine Cape vypadá jako hodná investice.

Získejte mys a upgradujte svou postavu Minecraft

S tím jste se nyní naučili všechny oficiální a neoficiální způsoby, jak získat mys v Minecraftu. Díky jejich vzácnosti jsou Capes nejvyhledávanější položkou v Minecraftu od vydání hry. A pokud jste je ještě nezkusili, je konečně čas se s nimi zabývat. Ačkoli, i když s takovou nesmírnou popularitou, na konci dne je mys jen další kosmetickou položkou. Takže pokud chcete nějakou skutečnou akci, vyzkoušení některých z nejlepších Modpacks Minecraft může vaší postavě poskytnout skutečné výhody. A pokud nestačí pro vaši postavu, mohou lektvary minecraft ve hře vedle nejlepších kouzel z vás udělat skutečného superhrdiny v tomto virtuálním blokovaném světě-s nebo bez mysu. Nyní, než odejdete, řekněte nám, kterou metodu chcete použít k získání mysu v Minecraft.