Minecraft Cross Play for PS4 přichází dnes, mohou hráči Crossplay Minecraft na PS4 a Xbox?

Mohou hráči křížení Minecraft na PS4 a Xbox

Od aktualizace Minecraftova „Better Together“ si hráči a fanoušci po celém světě mohli hrát hru napříč bariérami platformy.

Může PS4 hrát Minecraft s Xboxem

Avid Xbox and Achievement Fan, Sean se zavázal hrát nejlepší RPG, závodní hry a první osobu střelce Xbox Game Pass a jeho vzácný volný čas to umožní. Před příchodem do Trueechaivements získal Sean titul v žurnalistice na Solent University.

Získejte největší doručené zprávy o Xbox doručené přímo do vaší doručené pošty.
Zaregistrujte se nyní zdarma

Zaregistrujte se zdarma, abyste měli svůj úspěchy a statistiky her sledované.

Spravujte svou sbírku her, změřte svůj pokrok v celé herní řadě, dokonce stanovte cíle bodování a dokončení a my se na ně napravíme pokusy o jejich dosažení!

Provozujeme také přes 700 000 herních sezení, abychom našim členům pomohli odemknout miliony úspěchů a navázali nové přátele.

A jsme plně bezpeční a přátelští k mobilu.

 • © 2023 TrueGaming Network Ltd, všechna práva vyhrazena
 • Smluvní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Správa nastavení cookie
 • Inzerujte o TrueeCHIEVEERS
 • Úplný seznam her Xbox
 • Windows hry s úspěchy
 • Seznamy her Xbox
 • Xbox Live Status
 • Úspěch Unlocked Meme Maker
 • Seznamte se s týmem
 • Truetrofie pro PlayStation
 • TruesteAmaChievievements pro PC

Mohou hráči křížení Minecraft na PS4 a Xbox?

Během desetiletého držby Minecraft vydal Mojang několik verzí populární hry pro budování bloku. Naštěstí si hráči mohou hrát hru s přáteli na jakékoli platformě.

Existuje však jedno ustanovení. Hráči budou muset mít stejnou verzi Minecraft, aby hráli přes konzole a osobní počítače. Hráči konzoly na Xbox, PlayStation a Nintendo Switch, kteří chtějí hrát Minecraft společně. To platí také pro hráče na počítačových platformách, kteří doufají, že budou hrát se svými přáteli na konzolech.

Jak hrát křížovou platformu na Minecraft Bedrock Edition

Od aktualizace Minecraftova „Better Together“ si hráči a fanoušci po celém světě mohli hrát hru napříč bariérami platformy.

Pro hráče PlayStation a Xbox, Minecraft’s Bedrock Edition způsobila, že se napříč platformami hraje neuvěřitelně snadné ponořit se do. Multiplayer je jedním z nejuznávanějších zážitků ve hře. Naštěstí Mojang a Microsoft dosáhli crossplaye schopni v několika krátkých krocích:

 1. Po spuštění edice Minecraft Bedrock se mohou hráči přihlásit do svého účtu Microsoft. Uživatelé Xboxu se automaticky přihlásí. Hráči konzoly budou také potřebovat aktivní předplatné online služeb, jako je Xbox Live nebo Nintendo Switch.
 2. Vytvořte nový svět nebo načtěte existující a otevřete nabídku pauzy ve hře.
 3. Vpravo od nabídky pauzy vyberte „Pozvat do hry“ a vyberte možnost „Najít přátele mezi platformami.”
 4. Hráči najdou kolega hráče prostřednictvím svého ID Minecraft a přidat je do seznamu přátel.
 5. Jakmile je přítel přidán, objeví se v oblasti „online přátel“ na obrazovce pozvání, když jsou online a dostupné.
 6. Hráči si mohou jednoduše vybrat „Odeslat pozvání“ a přítel se bude moci připojit ke svému světu po přijetí pozvání.

Je důležité mít na paměti, že některé mapy exkluzivní konzoly nebudou k dispozici pro multiplayer v Minecraft Bedrock Edition. Například některé mapy Nintendo-exkluzivních DLC, jako je „Mario Mash-Up“, budou přístupné pouze hráči na Nintendo Switch.

Pro standardní automatické světy a semena je však vše férová hra pro hraní platformu. Hráči se tedy mohou přihlásit, chytit několik přátel a začít zkoumat a budovat obsah jejich srdce.

Cross Play Minecraft mezi Xbox 360 a PS4

Takže přemýšlím o získání konzoly, která bude hrát se svými přáteli. Doposud mají moji přátelé PS4 a hrát takhle Minecraft, ale já opravdu nechci utrácet peníze za získání PS4. Mám starý Xbox 360, který stále funguje, a můžu na to dostat Minecraft, ale mohl bych si hrát se svými přáteli na PS4, pokud mám verzi Xbox360 Minecraft? Vím, že nedávno aktualizovali Minecraft na edici Bedrock Edition, takže můžeme přehrávat křížovou platformu, ale stále to znamená starší model Xboxu?

3 825 8 8 Zlaté odznaky 27 27 Silver odznaky 45 45 Bronzové odznaky
zeptal se 6. ledna 2020 ve 4:24
11 1 1 stříbrný odznak 2 2 bronzové odznaky

1 odpověď 1

Bohužel verze Xbox360 Minecraft byla samostatným titulem, který nebyl kompatibilní s jakoukoli jinou verzí hry.

Vysvětlit věci verze: Neexistuje žádné „upgrade“ na bedrock. Minecraft v podstatě je jméno dané 3 oddělené hry:

 • Původní java vydání hry, která je k dispozici pouze na PC
 • Edice Bedrock Edition Zcela odlišný kód napsaný v C ++, který je optimalizován výkon pro obecně slabší mobilní telefony (toto je vydání, které přichází na všechny mobilní zařízení, většina moderních konzolí). Tato verze je tak daleko, že vím stejně jako vydání Windows 10 [zde vzniklo většinu zmatku mezi Bedrock a Java]
 • Každá dřívější konzola (Xbox 360, PS3 a Wii) měla sama o sobě verzi a žádná z nich nebyla kompatibilní

Pokud nehrajete stejné vydání, nemůžete hrát spolu s ostatními. To znamená, že byste měli být schopni hrát s komunitou PS4 s mobilním telefonem nebo tabletem, protože obě zařízení fungují hlavně v edici Bedrock Edition.

Jsem si zcela jistý, že tento seznam není úplný, takže mě prosím osvíťte, abych mohl aktualizovat.