Minecraft Warden Mob Guide – kde najít, zdraví, kapky, kde najít strážce v Minecraft

Kde najít strážce v Minecraftu

Jakákoli činnost, kterou strážce slyší, zvyšuje jeho měřič hněvu. Můžete říct, jak je to naštvané, jak rychle se duše v hrudi bijí. Pokud to nehnědíte na celou minutu.

Minecraft Warden Mob Guide – kde najít, zdraví, kapky

Po získání plné sady diamantových brnění a zvládnutí nether, můžete mít pocit, že jste připraveni řešit to nejhorší Minecraft musí nabídnout. Nicméně, spolu s Enderem Dragon a Elder Guardian, hra má nyní pro vás jeden další mini-šéf, proti. Tato děsivá stvoření nemají žádný pohled a reagují čistě ze zvuku, spuštěné nedalekými Sculk Shriekers, a jsou posláni, aby vás lovili. V této příručce vám řekneme vše o tom, jak Wardens pracují Minecraft A jak se můžete obejít.

Kde lze najít strážci?

Je pravděpodobné, že se nebudete náhodou narazit na strážce. Tyto děsivé davy se vynořují pouze v hluboké tmě, zbrusu nový biom Minecraft’s Divoká aktualizace. Samotné biomy jsou poněkud neobvyklé a generují náhodně pod y = 0. Chcete -li zkontrolovat, zda jste narazili na jeden z nich, jednoduše si prohlédněte Sculk, tmavě modrý blok s lehčími modrými skvrnami. Pokud jste narazili na tyto bloky pod zemí, jste oficiálně v hluboké tmě.

Wardens se netutí kolem tohoto biomu, jako jsou zombie nebo kostry, ale. Místo toho se vytvoří pouze tehdy, když jsou splněny určité podmínky. Za prvé, Sculk Shrieker musí být aktivován třikrát nebo vícekrát, čehož lze dosáhnout pouhým procházením kolem něj opakovaně. Úroveň světla kolem hráče musí být také menší než 11. Pokud budou obě tyto podmínky splněny, strážce se vynoří někde poblíž aktivovaného Sculk Shrieker.

Jak porazit strážce

Pokud najdete strážce, nejlepší rada, kterou vám mohu dát. Kromě toho, že jsou děsivé, jsou tyto davy neuvěřitelně silné. Šéf má tolik útočné síly, že může dokonce zabít hráče na sobě plnou sadu neechantovaného netheritského brnění v tvrdém režimu. v Minecraft’s normální obtíže, mohou snadno přemoci hráče s okouzlenou diamantovou brnění. A protože Mají neuvěřitelných 500 zdraví, Wardens nejede dolů, než v boji jeden na jednoho.

Nejlepší způsob, jak přistupovat k dozorci, je udržet jej na dálku, protože nevidí a slyší pouze tehdy, když jste poblíž. Pokud jste mrtví připraveni bojovat s jedním, ujistěte se, že máte knockback enchantment. Bohužel nemůžete jednoduše postavit věž a napínat je šípy z dálky. Tito nepřátelé mají být tvrdí, takže jim Mojang dal útok na dálku, který použijí, pokud postavíte příliš vysoko, schováváte se za stěnami nebo se dostanete mimo jejich dosah na blízko.

Mějte na paměti, že mohou slyšet věci, jako je stravování, padání do vody a další činnosti, které vydávají hluk, ale nezahrnují pohyb. I když jste úplně ticho, mají také čich. Nastavilo se dostatek času, strážce by vás měl být schopen najít vás, i když stojíte v klidu. Hněv Strážce příliš mnoho a okamžitě se otočí tváří v tvář a nabije váš lockaiton.

Bez ohledu na to, jak přistupujete ke strážci, budete muset používat nějaké špičkové vybavení. Podívejte se na našeho průvodce, kde najít Diamond zde, a pro všechny vaše okouzlující potřeby zde je náš průvodce, kde najít Lapis Lazuli.

Wardens a Hození projektilů

Na rozdíl od jiných davů mají strážci některá zvláštní pravidla pro předměty, které hodíte. Můžete to použít k jejich manipulaci.

 • Pokud strážce obdrží dvě vibrace projektilu do pěti sekund od sebe, rozroste se na střelce
 • Pokud strážce obdrží vibrace projektilu více než pět sekund z posledního projektilu, nebude na střelci rozstříkat

Stručně řečeno, můžete hodit jeden projektil každých šest sekund, abyste jej rozptýlili. Házení dvou v rychlém sledu však způsobí, že na vás roste rozzlobenější.

Kdy Will Wardens zoufal?

Jakákoli činnost, kterou strážce slyší, zvyšuje jeho měřič hněvu. Můžete říct, jak je to naštvané, jak rychle se duše v hrudi bijí. Pokud to nehnědíte na celou minutu.

Warden kořist kapky

Wardens upustí do Sculk katalyzátor po smrti. Už je dostanete jednoduše tím, že je budete těžit s hedvábným dotykem. Není důvod zabít strážce Minecraft.

Kde najít strážce v Minecraftu

Strážce

Slepé chrániče hlubokých tmavých biomů jsou nejnovějším přírůstkem z Minecraft’s The Wild Update. Strážce je vysoce kvalifikovaný v útocích na melee a dlouhodobě s vylepšeným čichem a sluchem. Pokud chcete vidět mocné síly zvířete pro sebe, tady je kde najít strážce v Minecraftu.

Jak najít strážce v Minecraftu

Strážce se skrývá hluboko v nejnovějším jeskynním biome. Zde je krok za průkopníkem, který lokalizuje zvíře:

 1. Najděte hluboký tmavý biom. První místo, kam musíte jít, je hluboký tmavý biom, kde zvíře žije. Strážce najdete také ve starověkém městě. Hráči s největší pravděpodobností najdou tuto oblast v souřadnicích Y -52, pokud nevíte, kam jít. Pro podrobnější vysvětlení naleznete v našem průvodci, jak najít hluboký tmavý biom.
  Před vstupem do této jeskyně vytvořte lektvar nočního vidění nebo naložte svůj inventář pochodními. Tato oblast je výjimečně temná, takže je dobré se na to připravit.
 2. Prozkoumejte biom. Jakmile dorazíte na záhadné místo, vydejte se kolem hluboké tmy. Můžete si všimnout senzoru Sculk, modré rostliny podobné mořským řasám se silou osvětlení. Poté, co se tento senzor rozsvítí, uslyšíte děsivé výkřiky Sculk Shrieker. Tento nástroj je výstražný systém, který Warden používá k detekci nedalekých vetřelců.
  Další věcí, kterou je třeba dávat pozor, jsou vlnové délky Sculk Sensor, sada světle modrých linií, které vás nasměrují na místo strážce.
  Sculk Shrieker a Sculk Sensor
 3. Spuštění strážce.
  Spusťte strážce procházkou po senzoru. Jakmile uvidíte, že se vlnové délky vynoří čtyřikrát, měli byste cítit rachot zvířete, když stoupá ze země. Pokuste se určit polohu stvoření sledováním vašeho okolí.
  Strážce stoupá ze země
 4. Nalezení strážce. Gigantická zvíře by měla být nyní před vámi, ale uvědomte si, že se jedná o mocný ochránce. Může zabít davy jedním zásahem a nesmírně vás zranit, když je nepřipravený. Strážce

To je vše, o čem potřebujete vědět kde najít strážce. Pokud chcete zažít jiné herní bitvy, zde je průvodce, jak najít základny Pillager. Další obsah Minecraft najdete v relevantních odkazech níže.

 • Starfieldská důkazní břemeno: Kde najít všechna umístění důkazů
 • Kde najít a prodat pašerák ve Starfieldu
 • Kde najít všechny památky Země ve Starfieldu
 • Top 12 nejlepších minecraft 1.20 a 1.19 semen (srpen 2023)
 • Kde najít krabice na doutníky ve Warzone DMZ

O autorovi

Kristina Ebanez

Kristina je spisovatelkou štábu a je s Twinfinite více než rok. Obvykle pokrývá Minecraft, The Sims 4, Disney Dreamlight Valley, Anime, Call of Duty a nově vydané hry. Miluje sérii Metal Gear Solid (zejména Snake Eater), Rockstar’s Bully, The Horizon Franchise, Co zbytky Edith Finch a mnoho dalších. Její pes je také vášnivý pozorovatel videoher, především, když je kůň nebo kočka. Má bakalářský titul v angličtině na University of Hawaiʻi v Hilo a vyrostla na ostrovech na ostrovech.