Míra Master Master Master Master: Kde najít všechny hlavní přepsané soupravy, dveře a bedny | Rock Paper Shotgun, Dead Space Master Override Rig Místa pro vás není autorizovaný boční úkol |

Místo plošiny Master Master Master pro vás není autorizovaný boční úkol

Druhý vak, který musíte zničit, abyste se zbavili chapadla nad Holtovou soupravou, je nad stranou podlahy 3, ale ale Musíte použít výtah, abyste šli dolů na podlahu 2, abyste na to vystřelili. Dejte si pozor na hrubé, kteří zaútočí, jakmile dorazíte do druhého patra.

Míra Master Master Master Master Místa: kde najít všechny hlavní přepsané soupravy, dveře a bedny

Mrtvý prostor pro obrázek ukazující Isaac vystřelil nekromorf s řezačkou plazmy

Chcete vědět, jak získat přepsání hlavního v mrtvém prostoru? Mrtvý prostor má různé bezpečnostní prověrky roztroušené kolem USG Ishimura. Během hlavního příběhu získáte přístup k dveřím úrovně 2 a 3. Dveře s hvězdným symbolem však vyžadují přepsání Master, který je k dispozici pouze těm, kteří dokončují, že nejste autorizovaný Side Quest. Tento úkol vás úkolu vystopováním sedmi různých souprav kolem Ishimury, s nimiž vám pomůžeme níže.

V této příručce rozdělíme, jak získat přepsání hlavního v mrtvém prostoru, včetně informací o tom, kde najít každou soupravu rozptýlenou kolem Ishimury. Poté budeme zakrývat, kde najít různé dveře a bedny, které můžete otevřít s přepsáním Master, a jakýkoli pozoruhodný kořist, který najdete.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Jak získat přepsání hlavního masa v mrtvém prostoru

Chcete -li získat hlavní přepsání v mrtvém prostoru, musíte najít sedm souprav. Poté je můžete vzít do kapitánova hnízda na mostě, kde můžete použít soupravy k vytvoření přepsání pána.

Nejste autorizovaný vedlejší úkol začne automaticky na nalezení první soupravy. Získáte to během hlavního příběhu, když poprvé zamíříte do těžební paluby.

Níže se rozebíráme, kde najdeme každou z plošin potřebných k vytvoření přepsání hlavních:

 • Voelkerova souprava: V kapitole 3: Korekce kurzu se vydejte do hangárového zálivu a vznášejte se přes modrý vac-seeal, abyste vstoupili do vakua. Na levé straně hangáru najdete Voelkerovu soupravu plovoucí poblíž nádoby na doplňování kyslíku.
 • Whiteova souprava: Když uděláte vesmírnou procházku během kapitoly 4: Obrace bezprostřední, vydejte se kolem Cannon Final Ads, abyste našli Whiteovu plošinu vznášející se poblíž.
 • Holtova souprava: V kapitole 6: nebezpečí životního prostředí, vyčistěte komoru růstu na východ a podívejte se na podlahu 3 chodníky, abyste našli Holtovu soupravu.
 • Dallasův souprava: V kapitole 7: Do prázdnoty si během hlavního úkolu vyzvednete Dallasův soubor. Je to v kontrolní místnosti těžby.
 • Rousseauova souprava: Po získání soupravy Dallas (která vám uděluje úroveň bezpečnosti 3), vydejte se zpět do inženýrství a do prostoru pro skladování paliva. Tam najdete dveře na úrovni 3, které můžete otevřít. Vydejte se a najděte Rousseauovu soupravu.
 • Baileyova souprava: V kapitole 8: Hledání a záchranu, přejděte do elektrické a přejděte do Comms Control Room. Vydejte se odtud do Baileyho kanceláře, abyste našli Baileyho soupravu.
 • Bensonova souprava: V kapitole 10: Na konci dnů zamíříte po několika krocích do tunelu tramvaje. Ve spodní části se otočte zpět a vydejte se kolem po schodech, abyste našli Bensonovu soupravu ukrytou některými bedny.

Jakmile máte všech sedm, vezměte tramvaj zpět na most a vydejte se přes atrium. Vezměte výtah dolů do kapitánova hnízda, kde najdete Hammonda dříve v příběhu a interagujte s modrým terminálem uvnitř, abyste vytvořili hlavní přepsání.

Všechny hlavní přepsané dveře a bedny v mrtvém prostoru

Jakmile máte hlavní potlačení, existují různé dveře a bedny, které budou přístupné. Ty jsou skryty kolem Ishimury, ale obsahují cenné vybavení a předměty, jako jsou upgrady zbraní a uzly napájení.

Níže se rozebíráme, kde najdeme každý z hlavních přepsaných dveří a bedny v mrtvém prostoru:

 • Inženýrství: Z ovládací místnosti motoru se vydejte přes přípravnou místnost a směrem k obchodě. Na cestě najdete lavičku, vedle ní.
 • Čištění vody: Vydejte se do síně a vezměte výtah k čištění vody. Nahoře byste měli najít úložnou místnost pro čištění vody, která obsahuje upgrade pulzní pušky a výkonový uzel.
 • Hydroponie: V centrálním náboji Hydroponics vydejte se dveřmi na stanici těžební tramvaje. Přímo dopředu najdete bednu Master přepsání, která obsahuje upgrade linky.
 • Těžba: Vydejte se do těžebních operatin a najděte spoustu Kinesis Crates. Přesuňte je z cesty a vydejte se kolem nich, abyste našli ukládání nástrojů, které můžete nyní otevřít. Uvnitř najdete upgrade kontaktního paprsku v bedně.
 • Paluba posádky: V úložišti Deluxe Crew uchopte jádro power z palandy a vložte jej do nedaleké zásuvky. Poté odkloňte sílu na dveře. Vydejte se přes centrální Nexus a zahněte doprava a vstupte do luxusních čtvrtí, kde najdete bednu Master přepsání obsahující upgrade plamene.
 • Paluba posádky: Ve výkonných čtvrtích se vydejte do výkonných koupelen, abyste našli klíčovou kartu Exec Quarters. Poté jej použijte k zadání místnosti velitele Holta, ve kterém najdete bednu Master Override Crate obsahující zlatý semi dirigent.
 • Nákladový prostor: Kde zničíte různé růst Necromorph, které blokují značku.
 • Aegis VII Transfer Junction: Sledujte značku přes Aegis VII, dokud nedosáhnete přenosové křižovatky. Vstupte a zahněte doleva, abyste překročili most, kde najdete bednu obsahující 3 výkonové uzly.

To zabalí náš průvodce, jak získat přepsání Master v mrtvém prostoru. Další pomoc se podívejte na náš kompletní průchod mrtvého prostoru. Pokud chcete ukončit tajný konec, podívejte se na náš průvodce, kde najít každý fragment značek v mrtvém prostoru. Pokud se snažíte přežít, nezapomeňte se podívat na našeho průvodce, jak získat každý upgrade obleku v mrtvém prostoru.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Sledujte mrtvý prostor
 • Dead Space (remake) Sledujte
 • EA Sledujte
 • Horor následovat
 • Motive Studio Follow
 • Následujte sci -fi
 • Následují příběh bohatý

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Mluvili jsme a myslíme si, že byste měli nosit oblečení

Úplná náhoda, ale prodáváme nějaké oblečení

Obchod s brokovnicemi s rockovým papírem

Rock Paper Shotgun je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, reedpop společnost a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.

Míra Master Master Master přepsala umístění soupravy pro „Nejste autorizovaní“ Side Quest

Více zdrojů a schémat čeká za hlavní přepsání dveří.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Publikováno 2. února 2023
Sledujte mrtvý prostor (remake)

Musíte najít Master Override Rig Locations jako součást „Nejste autorizovaní“ Side Quest Chcete -li získat zvláštní prověrku potřebnou k otevření některých zamčených dveří a kontejnerů v Mrtvý prostor předělat.

Úrovně bezpečnostní prověrky jsou jiná věc, protože se získávají jako součást hlavního příběhu.

Abychom vám pomohli získat co nejvíce zdrojů a užitečných schématů kde najít všechna umístění plošiny hlavního přepsání v mrtvém prostoru níže.

Tato příručka se vztahuje pouze na remake, protože v původní hře není přepsání Master.

 • Umístění soupravy Voelkner
 • Umístění Dallas Rig
 • Umístění Rosseau Rig
 • Umístění Bailey Rig
 • Umístění bílé soupravy
 • Umístění Benson Rig
 • Umístění Holt Rig
 • Hangar Dozorce Umístění soupravy Voelkner pro přepsání Master v mrtvém prostoru

  Voelknerova souprava pro Master přepsání v mrtvém prostoru je umístěna V letové palubě hangáru zálivu – nákladní oblast lodi, na podlaze 1. Je v sekci Zero-G mimo loď, poblíž kyslíkové nádrže na sever.

  Pokud se chystáte získat Voelknerovu soupravu, nemůžete sledovat pokyny lokátoru, protože dveře do letové paluby budou uzamčeny. Místo toho jděte ven ze dveří naproti uzamčenému a zahněte doleva. Projděte těmi dveřmi a místo toho se vydejte na cestu k soupravě.

  Do dveře letové paluby můžete odemknout zpět změnou obvodu za obřími fanoušky zpět k tomu, jak byli. To vás vede zpět do místnosti pro rozbočovač s obchodem a uložte stanici.

  Umístění supervizorů těžebního dohledu Dallasu pro přepsání Master v mrtvém prostoru

  Dallasova souprava pro Master Override in Dead Space se nachází v těžební oblasti lodi jako součást příběhu v kapitole 7. To je také místo, kde získáte úroveň pro odbavení 3.

  Umístění hlavního inženýra Rosseau pro přepsání v mrtvém prostoru

  Rosseauova souprava pro Master Override in Dead Space se nachází v malé skladovací místnosti inženýrské oblasti lodi, na podlaze 5. K otevření dveří potřebujete úroveň bezpečnostní prověrky, takže nejdříve můžete získat Rosseauovu soupravu na konci kapitoly 7.

  KOMMUS Důstojník Bailey Rig Umístění pro přepsání Master v mrtvém prostoru

  Baileyova souprava pro Master Override in Dead Space se nachází V Comms Control Room v oblasti komunikačního centra lodi, podlaha 2. Baileyho soupravu můžete získat v kapitole 8 před nebo po fixaci pole Comms.

  První důstojník bílé soupravy pro přepsání Master v mrtvém prostoru

  Whiteova souprava pro Master Override in Dead Space se nachází Venku v nule-G u ADS Cannons v oblasti mostu lodi, na podlaze 6. Po použití Cannons ADS to budete moci získat v kapitole 4, ale my jsme to spatřili pouze po vyzvednutí bočního úkolu „Nejste autorizovaní“ a návrat do oblasti.

  Umístění tramvaje Benson Rig Pro Master přepsání v mrtvém prostoru

  Nachází se Bensonova souprava pro přepsání Master v mrtvém prostoru Na tramvajových chodbách oblasti mostu lodi, na podlaze 4. Je přístupný skrz dveře posádky vpravo od obchodu v mostě nebo cestováním po čtvrtí posádky po získání přístupu do oblasti v tramvaji.

  Nejdříve můžete získat Bensonovu soupravu, je v kapitole 9.

  Poručík Velitel Holt Rig Umístění pro přepsání Master v mrtvém prostoru

  Toto je jedna z složitějších souprav k nalezení v bočním úkolu „Nejste autorizovaní“, protože to vyžaduje více kroků.

  Holtova souprava pro Master přepsání v mrtvém prostoru je umístěna Venku na východní komoře v oblasti hydroponiky lodi, na podlaze 3. Chcete -li to odhalit, musíte nejprve zničit čtyři vaky na chapadlech zakrývajících místnost.

  První umístění chapacího vaku

  První vak, který musíte zničit, abyste se zbavili chapadla nad Holtovou soupravou, je přímo nad polohou soupravy, když vstoupíte do místnosti na podlaze 3.

  Druhý umístění chapacího vaku

  Druhý vak, který musíte zničit, abyste se zbavili chapadla nad Holtovou soupravou, je nad stranou podlahy 3, ale ale Musíte použít výtah, abyste šli dolů na podlahu 2, abyste na to vystřelili. Dejte si pozor na hrubé, kteří zaútočí, jakmile dorazíte do druhého patra.

  Umístění třetího chapacího vaku

  Třetí vak, který musíte zničit, abyste se zbavili chapadla nad Holtovou soupravou, je přístupný až po aktivaci nulové-g.

  Chcete -li to provést, vložte modrou baterii do červeného slotu u jističe obvodu na podlaze 2. Poté získejte palubní systémy keycard z místnosti naproti a vypněte gravitaci z jističe obvodu.

  Nyní můžete létat až do podlahy 4, abyste neutralizovali Wheezer a poté střílet třetí chapadlo.

  Umístění čtvrtého chapacího vaku

  Čtvrtý a poslední vak, který musíte zničit, abyste se zbavili chapadla nad Holtovou soupravou, je nyní viditelný naproti poloze plošiny, když vstoupíte do místnosti na podlaze 3.

  Nyní můžete přejít na Holtovu soupravu na podlaze 3 z komory East Grow, abyste ji přidali do vaší sbírky.

  Hodně štěstí najít všechny hlavní soupravy přepsání v mrtvém prostoru!

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

  Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Dead Space (remake) Sledujte
  • EA Sledujte
  • Horor následovat
  • Motive Studio Follow
  • PC Sledujte
  • PS5 následovat
  • Xbox Series X/S Sledujte

  Sledujte všechna témata vidět další 2

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

  Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

  Senior Guides Writer

  Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.