Místa Fortnite Grill Vysvětlená: Kde zničit grily ve Fortnite |, Fortnite Grills: kde zničit grily s nízkým nástrojem „N“ pomalé sklizně ve Fortnite | PCGamesn

Fortnite Grills: Kde zničit grily s nízkým nástrojem pomalé sklizně ve Fortnite

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Místa Fortnite Grill Vysvětlená: Kde zničit grily ve Fortnite

Kde zničit grily po dobu 14 dnů letní výzvy.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 1. srpna 2019

Nález Umístění grilu je jednou z mnoha výzev Fortnite v rámci 14 dní letního akce.

Zavádí vás to ničením grilů s nízkým N ‘Slow Pickaxe – což je odměněno, když najdete umístění ohňostroje Fortnite. Udělejte to nejprve a poté můžete obrátit svou pozornost na grily.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Místa Fortnite Grill na první pohled

Musíte najít celkem sedm míst grilu ve Fortnite, a přestože nejsou nejjednodušší najít, je naštěstí mnoho, mnohem více tam venku, než potřebujete.

Zde je výběr některých dostupných umístění grilu:

Umístění Fortnite Grill v bližším detailu

Zde je bližší pohled na některá konkrétní umístění grilu ve Fortnite. Nebudeme jim všechny ukázat, ale místo toho se zaměřte na některá konkrétní místa s klastry grilů – tímto způsobem můžete při jedné návštěvě zaškrtnout 2-4 a učinit tento proces mnohem rychleji.

Nezapomeňte, že musíte vybavit nízký N ‘Slow Pickaxe – odměněné dokončením umístění ohňostroje Fortnite – než začnete.

Existují Tři grilovací umístění na snobských pobřežích, Zjistil jsem zadní část nejsevernějšího domu, severně od bazénu domu na druhém místě zdola a další vedle věže v dolním domě:

Existují Tři grilovací místa v Pleasant Parku – Jeden přímo uprostřed vedle centrálního altánu, druhý na jihozápadě vedle klaunské desky a druhý z zadní části centrálního domu na západní straně:

Dvě umístění grilu najdete ve Happy Hamlet, Na balkonech domů na severozápad a na sever (ten s výhledem na ziplinu – je snadné si nechat ujít ze země):

Existují Pět grilovacích míst v Paradise Palms – Jeden vedle jižního bazénu, jeden na centrálním náměstí, dva na vnějším okraji vedle domů na severu a na severovýchodě a druhý mimo dům Johna Wicka na pobřeží hned na východ:

Existuje také mnoho, mnoho dalších tam venku – naše rada je používat výše uvedenou mapu umístění Grill Fortnite, jak prozkoumáváte, a dostanete celkem sedm v žádném okamžiku.

Hledáte další pomoc s 14denní letní akcí? Všechny naše stránky na jednom místě:

 • Místa Fortnite Beach Party
 • Fortnite Giant Beach Balls
 • Fortnite drobná a obrovská kaučuková místa
 • Místa Fortnite Unicorn Floaties
 • Místa Fortnite Giant Deštník
 • Fortnite ohňostroje
 • Umístění grilu Fortnite

Nezapomeňte je udělat rychle. Fortnite sezóna 10 je téměř na nás!

Hledáte další výzvy? Pak je ještě další výzvy Fortnite k dokončení a FortByte umístění k nalezení.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.

Fortnite Grills: Kde zničit grily s nízkým nástrojem pomalé sklizně ve Fortnite

Kde mám zničit grily ve Fortnite? Vaše sezónní výzvy se s tímto úkolem blíží ke konci, takže váš inventář by měl být vyboulen novou kosmetikou, aby doplnil vaši nově nesnulou dispozici již. Stále však máte jednu denní odměnu, kterou můžete chytit ve svých Fortnite 14 dnech letních výzev, abyste mohli získat bonusovou odměnu, koktejl zpět bling.

To znamená, že budete muset dokončit svou výzvu, než budete moci zahájit tento úkol. Stejně jako spravedlivé několik výzev Fortnite FortBytes, budete muset mít určitou položku, abyste mohli dokončit úkol. Při této příležitosti je to nástroj Fortnite s nízkým „N“ pomalým sklizním nástrojem, ChickAxe, který získáte za to, že jste zaškvali za úkol spuštění více ohňostrojů Fortnite podél břehu řeky od severu na jih od mapy. Nyní na zničení grilů Fortnite.

Za poslední čtrnáct dní jste se zúčastnili různých večírků Fortnite? Každopádně musíte zničit sedm grilů ve Fortnite, abyste získali nový gastronomický banner, takže níže najdete nejjednodušší způsob, jak je najít všechny.

Místa Fortnite Grills

Za předpokladu, že jste vyzbrojeni správnou kosmetikou, můžete začít sestup dolů na mapu na cestě zničení založené na BBQ. Existuje více než dostatek příležitostí k zničení grilů Fortnite, než ve skutečnosti potřebujete, ale dáváme vám představu o tom, jak najít téměř ze všech, jen pro případ, že máte virulentní nenávist k vybavení pro vaření al fresco.

Plodili jsme veškerou polohu grilu, o kterém víme, na výše uvedené mapě. Jak vidíte, je pravděpodobné, že je tu jeden docela blízko, kamkoli spadnete – s výjimkou ledového biomu, ze zřejmých důvodů. Zatímco v teplejších a příměstských oblastech je spousta grilů, takže nejúčinnějším způsobem dokončení tohoto úkolu je upuštění Paradise Palms, který má čtyři v těsné blízkosti. Níže jsou popisy pro tato místa:

 • Vedle jižního bazénu
 • Na centrálním nádvoří
 • Červeným deštníkem na severní straně
 • V severovýchodním rohu

Jakmile tyto čtyři zvednete, budete mít svých sedm rozbitých Barbies v žádném okamžiku. Vše, co pro každou z nich musíte udělat, je zamířit k nim, jako je bash, stejně jako byste si získali nějaké stavební materiály.

A všichni jste to udělali, to je místo, kde můžete zničit grily ve Fortnite s nízkým nástrojem pomalé sklizně. Jako vždy máte stále své týdenní výzvy, takže tady je místo, kde navštívit každé ze tří solárních polí Fortnite. To vám pomůže prostřednictvím bitevního průsmyku, aby vám pomohlo chytit vaše FortBytes a veškerý kosmetický kořist, který byste mohli chtít. Jen neočekávejte, že bude pozván zpět na další epický grilování.

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.