Místa Fortnite Time Trials: Kde dokončit časovou zkoušku jihozápadně od Salty Springs, jak dokončit Ferrari 296 GTB Time Trials ve Fortnite Season 7

Jak dokončit Ferrari 296 GTB Časové zkoušky ve Fortnite Season 7

Zde je místo pro zkoušky plavání v Lazy Lake a východ od Hydro 16. #Fortnite pic.cvrlikání.com/rtp9veyb8v— Fortnite News (@guille_gag) 28. listopadu 2019

Umístění „Fortnite“ Time Trial: Kde dokončit časovou zkušební verzi jihozápadně od Salty Springs

Čas běžet, skočit a hrát, protože tento týden děláme časové zkoušky Fortnite: Battle Royale. Je trochu obtížné analyzovat téma mise „Storm Racers“ kromě „běhu kolem jakési bouřky“, ale předpokládám, že tyto časové zkoušky jsou spíše o závodní části a méně o bouři. Můžete si vybrat ze dvou do dokončení, i když si nejsem zcela jistý, proč hra nejen natáhla věci. Bez ohledu na to si můžete přečíst na jednom od Pleasant Park a myslím, že je to nejjednodušší ze všech časových zkoušek, které jsem v této hře udělal, což je trochu ostuda. Přečtěte si však na mapě, průvodce a umístění, kde dokončit časovou zkoušku jihozápadně od Salty Springs.

Poznámka k tomuto: Nemohl jsem to osobně potvrdit, protože jsem nejprve udělal časový soud na východ od Pleasant Park a zjevně tyto značky zoufalství, jakmile dokončíte výzvu. Což je zvláštní! Líbí se mi časové zkoušky a raději bych jen pokračoval a dělal je oba. Ale je to zvláštní druh sezóny Fortnite, A nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že každý jen koupí svůj čas a připravuje se na sezónu 11.

Budeš chtít jít padnout přímo na okraj sněhového biome, dobrý způsob od slaných pramenů. Tady hledáte:

Jakmile jste na zemi, podívejte se na ikonu průsvitného modrého stopky. Aktivujte to a zahájíte časovou zkoušku, a poté to postupujte podle kontrolních bodů, aby to bylo provedeno. Nemohu to udělat sám, ale tady je malé video, které vám ukazuje, kde je najít. Na zemi je spousta driftboardů, takže mezitím si také můžete vyzvednout.

A to je ono: musím říct, že jsem byl nadšený návratem časových zkoušek, ale ty nebylo tak vzrušující. Domnívám se, že prestižní časové zkoušky budou více ilnerestingové, ale nemám pocit, že mnoho hráčů s těmi moc trápí.

Jak dokončit Ferrari 296 GTB Časové zkoušky ve Fortnite Season 7

Každý týden ve Fortnite přináší nové výzvy a další prvky související s tématem sezóny. Pro kapitolu 2 – sezóna 7 přináší každý týden nové výzvy a mimozemské artefakty pro hráče, aby našli a upgradovali svou kůži Kymera.

Novou výzvou tohoto týdne je dokončení časových zkoušek Ferrari 296 GTB. Po dokončení budou hráči uděleny 30 000 XP, takže tato výzva může jít dlouhou cestu k odemknutí některých cenových odměn za bitevní průsmyk. Zde je návod, jak to udělat.

Ferrari 296 GTB Časová zkouška ve Fortnite

Není to poprvé, kdy Fortnite zavedl časové zkoušky, takže hráči, kteří už nějakou dobu hrají. Ať tak či onak, Fortnite přinesl tohoto mechanika zpět na 7. týden.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Auto Ferrari má mít v noci modrá přední a zadní světla, nevím, jestli se to dostalo do konečného modelu, ale uvidíme, když nahradí whiplass za 1 hodinu a 30 minut!

– Hypex (@HyPex) 22. července 2021

Časová zkouška tohoto týdne najdete v Lazy Lake v budově O’Auto. Zatímco výzva je pojmenována po Ferrari 296 GTB, nezdá se, že hráči musí řídit toto konkrétní auto, aby dokončili časovou zkoušku.

Zde je místo pro zkoušky plavání v Lazy Lake a východ od Hydro 16. #Fortnite pic.cvrlikání.com/rtp9veyb8v

– Fortnite News (@guille_gag) 28. listopadu 2019

Časová zkouška bude poznamenána velkou modrou šipkou s hodinami nad ní. Hráči budou muset sledovat kurz, jak to body, kam jít. Aby mohli zahájit časovou zkoušku, musí hráči navštívit přesné umístění, jak je uvedeno níže:

Hráči by si také měli poznamenat, že mít plyn je nezbytný pro dokončení tohoto pokusu, na rozdíl od předchozích časových zkoušek. Vozidla v předchozích obdobích nevyžadovala běh plynu, ale Fortnite dodal tento mechanik, když byla všechna vozidla ve hře.

Docházení plynu zajistí, aby hráči nedokončili časovou zkoušku Ferrari 296 GTB. Existují některé čerpací stanice sousedního líného jezera, takže nalezení plynu by nemělo být příliš obtížné. Doporučujeme také tuto výzvu později ve hře, takže existuje méně hráčů, kteří potenciálně eliminují někoho, kdo dělá tuto časovou zkoušku.

Tato výzva a zbytek týdne 7 epických a legendárních úkolů bude žít v 10 a.m. Est.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!