Mob – Minecraft Wiki, všechny davy v Minecraft Mob Vote 2022 – Pro Game Guides

Všechny davy v Minecraft Mob Vote 2022

Některé davy bez šéfů odolávají procentujícím knockbacku z útoků.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Tato stránka používá mnoho obrázků.

Nedoporučuje se pro lidi s omezeným nebo pomalým připojením k internetu přečíst tuto stránku.

„Monster“ zde přesměruje. Odstraněnou entitu zvanou „monstrum“ viz Human.

Náhled Minecraft Mobs

A dav je herní entita řízená AI připomínající živou stvoření. Termín „dav“ je krátký pro „mobilní entitu“. [1] Všechny davy mohou být napadeny a zraněny (od pádu, napadeného hráčem nebo jiným davem, padajícím do prázdnoty, zasaženo šipkou atd.) A mít nějakou formu dobrovolného pohybu. Různé typy davů mají často jedinečnou AI a kořist.

Obsah

 • 1 tření
  • 1.1 Vyhazování
  • 3.1 pasivní davy
  • 3.2 neutrální davy
  • 3.3 nepřátelské davy
  • 3.4 šéfové davy
  • 3.5 nepoužitých davů
  • 3.6 odstraněno davy
  • 3.7 vtipných davů
  • 3.8 nezjednocených davů
  • 5.1 slabosti a imunity
  • 5.2 nemrtvé davy
  • 5.3 vodní davy
  • 5.4 členovci
  • 5.5 Illagerů
  • 5.6 Odolnost proti knockbacku

  Tření

  Většina příšer se nachází v tmavých oblastech, jako jsou jeskyně, zatímco většina zvířat se běžně vyskytuje v jasných úrovních světla. Většina ostatních davů je také nalezena v různých biomesech/strukturách Overworld Monsters

  Mobs se vynoří různými způsoby. Většina davů se přirozeně vynoří, v závislosti na úrovni světla, biomu a jejich okolí. Například většina zvířat se nachází v jasných oblastech na povrchu, zatímco nepřátelské příšery se běžně vyskytují ve tmě (ať už se jedná o jeskyni, žalář, sídlo nebo v noci). Zvířata se obvykle vynoří po generování kusů, zatímco nepřátelská příšera se vynoří a zoufalé v určitých poloměrech kolem hráče. Některé davy včetně pasivních a neutrálních zvířat a dokonce i hoglinů mají schopnost být chovány hráčem a vytvářejí potomky. Vesničané se také náhodně rozmnoží v závislosti na denní době a počtu postelí (i když je hráč nemohou přímo chovat). Většina davů se nikdy nevynoří na průhledné bloky, ve vodě (s výjimkou ryb, delfínů, želv a dalších vodních tvorů), v lávě (s výjimkou striders), na podloží nebo na blocích méně než vysoký blok (jako jsou desky umístěné na desku. spodní polovina). Výjimkou jsou Monster Spawners, ze kterých se monstra mohou přirozeně vynořit na jakémkoli bloku včetně vzduchu.

  Některé davy (jako Snow Golem a Wither) vyžadují, aby je hráč „vytvořil“, než se bude moci vynořit. Iron Golem se může přirozeně vynořit a lze jej také postavit. Ender Dragon může být respawnován čtyřmi koncovými krystaly.

  Hráči mohou také snadno vytvořit davy pomocí vejců Spawn v kreativním režimu nebo příkazu /Summon.

  Underning

  Mnoho davů zoufalství (přestane existovat) po určitém čase, pokud je dostatečně daleko od hráče. v Java Edition, Většina pasivních davů se neznáší, zatímco většina příšer ano. v Edice Bedrock, Téměř všechny davy zoufalé.

  Chování

  Smrt kouře prasečího kouře

  Mobs jsou ovlivněny prostředím stejným způsobem jako hráč; Jsou vystaveny fyzice a mohou být zraněny stejnými věcmi, které poškozují hráče (chytání oheň, padající, utopení, napadeno zbraněmi, velením /zabití atd.). Některé davy mohou být odolné nebo imunní vůči určitým rizikům, jako jsou některé davy, které jsou imunní vůči palbě. Všechny vodní davy kromě delfínů jsou imunní vůči utonutí. Mobs mohou jezdit na minecartech a další davy mohou vyšplhat po žebřících. Když jsou davy zabíjeny, obrátí se na prach a upustí předměty, které mohou být užitečnými zdroji. Každý typ davu Minecraft Má určitý systém AI (umělé inteligence) s různým chováním a mechanikou. Davy se obvykle náhodně potulují, pokud existuje hráč do 32 bloků a obvykle se vyhýbají chůzi z bloků dostatečně vysoko, aby způsobily klesající poškození. Mnoho davů má pokročilý systém hledání cest, který jim umožňuje procházet překážkami, aby se dostali k požadovanému objektu nebo cíli. Pasivní davy prchají náhodnými směry po zranění, zatímco nepřátelské davy čelí a pronásledují/útočí na hráče, jakmile se hráč přiblíží. Neutrální davy zůstávají neutrální, dokud ho hráč nebo dav nevyprodukuje (obvykle útokem), kdy se neutrální dav stane nepřátelským a útočí na entitu, která ji zasáhla. Většina davů si je vědoma hráčů do 16 bloků od nich, ale někteří vidí dále. Naopak, většinu davů mohou slyšet hráči až do 16 bloků (sférických) pryč. Davy jsou pro hráče neškodné v kreativním režimu.

  Většina davů nevidí většinu pevných bloků, včetně poloprůhledných bloků, jako je led, sklo, vysoká tráva nebo skleněné tabule. v Java Edition, Davy (kromě strážců [2]) se nepokoušejí chodit po kolejích, pokud nejsou tlačeny na kolejnice jinými davy.

  Seznam davů

  Davy jsou uvedeny a klasifikovány podle jejich povahy z pohledu hráče. Pro více informací o konkrétním davu kliknutím na ně zobrazíte jejich individuální stránku.

  Pasivní davy

  Pasivní davy jsou neškodné davy (s výjimkou pufferfish), které se nepokoušejí zaútočit na hráče, i když jsou provokovány nebo napadeny. Většina z nich může být chována nebo zkrocena.

  Zmírnit Axolotl Netopýr Velbloud Kočka Kuře Treska Kráva Osel Liška Žába
  Žhavá chobotnice Kůň Krávomůrka Mezek Ocelot Papoušek Prase Pufferfish (obranný) Králičí Losos
  Ovce Kosterní kůň Sniffer Snow Golem Oliheň Chodec Pulec Tropická ryba Želva Vesničan Putování obchodníka

  Neutrální davy

  Neutrální davy jsou někdy pasivní a někdy nepřátelské vůči hráči. Všechny tyto davy (s výjimkou koz) jsou provokovány, když na něj hráč zaútočí na první. Některé davy mohou být také přirozeně nepřátelské s provokací a některé davy mají také další způsob, jak být vyprovokováni.

  Včela Jeskynní pavouk Delfín Enderman Koza Železný Golem (přirozeně se vynořilo) Lama
  Panda Piglin Lední medvěd Pavouk Strider Jockey Trader Llama Vlk Zombified Piglin

  Nepřátelské davy

  Nepřátelské davy jsou nebezpečné, agresivní davy, které vždy útočí na hráče v jejich příslušných detekčních rozsazích. Některé pasivní davy, jako jsou kuřata a kosterní koně.

  Boss Mobs

  BOSS MOBS jsou zvláštní nepřátelské davy, které jsou zřetelně nebezpečnější a tvrdší než jiné davy. Nevytvářejí se náhodně a jsou úmyslně konfrontováni. Všichni mají také šéfový bar s jejich jménem a zdravím. BOSS MOBS poskytuje jedinečné výzvy, ale také ekvivalentní odměny.

  Nevyužité davy

  Obsahuje pouze několik davů, které se nikdy nepřirozeně nevytvoří ve hře, protože je lze svolat pouze příkazem /vyvolání.

  Obří
  ‌ [ Jen ]
  Zombie kůň Killer Bunny
  ‌ [ Jen ]
  Činidlo
  ‌ [ BE & EDU POUZE ]
  NPC
  ‌ [ BE & EDU POUZE ]
  Illusioner
  ‌ [ Jen ]
  Starší Guardian Ghost
  ‌ [ Být jen ]

  Odstraněné davy

  Odstraněné davy již v současných verzích hry neexistují.

  Vtipné davy

  Nemplementované davy

  Davy, které Mojang oznámil jako potenciální přírůstky do hry, ale buď byly vyřazeny nebo odloženy na neurčito.

  N/a
  Pigman Red Dragon [n 1] Barnacle [n 2] Velký hlad [n 2] Wildfire [n 2] Čínský aligátor [n 1] Golden Monkey [n 1] Jelen bílý [n 1] Baiji [n 1]
  N/a
  Moobloom [n 3] Iceolog [n 3] Slažení [n 3] Copper Golem [n 3] Firefly [n 3] Rascal [n 3] Tuff Golem [n 3] Alpaka [n 3]
  1. ↑ Abcde Status nejistý, zda byl vyřazen nebo jednoduše odložen, není známo.
  2. ↑ ABC Scraped, nebude přidán do žádné budoucí aktualizace Minecraft.
  3. ↑ ABCDEFGH NASTAVENO NUDEFINNĚ, může nebo nemusí přijít v budoucí aktualizaci.

  Mob Hlasování

  V roce 2016 uspořádala JEB neformální hlasování na Twitteru, ve kterém veřejnost hlasovala o přidání lamy Minecraft přes alpaku. [3] [4] V šesti ročníku Minecraft Události Minecon Earth 2017, Minecon Earth 2018, Minecon Live 2019, Minecraft Live 2020, Minecraft Live 2021 a Minecraft Live 2022, veřejnost také hlasovala o davu, které má být přidáno Minecraft. V prvním hlasování byl vítězem Phantom (tehdy známý jako „Mob B“ nebo „Monster of the Night Skies“). Ve druhém byl vítězem Taiga Biome a Fox. Ve třetím, vítězem byl Mountain Biome a koza. Ve čtvrtém, vítězem byla Glow Squid. V pátém vítězi byl Allay. Šestý vítěz byl Sniffer. Krátce před druhým hlasováním mělo čínské vydání také hlasování o davu, jehož vítězem byla Panda. Krátce po druhém hlasování došlo také k hlasování, pro které by byla přidána nová kočičí kůže, jehož vítězem byla Jellie.

  Klasifikace

  Většina davů je rozdělena do různých typů, jako jsou zvířata nebo monstra, ale některá stvoření jsou přiřazena podrobnější skupině. Existují celkem čtyři klasifikace davů, které mají odlišné účinky než jiné davy.

  Slabosti a imunity

  Některé davy jsou slabé nebo imunní vůči určitým druhům poškození. Mořská stvoření, jako jsou želvy, způsobují větší škody od tridentů, které jsou okouzleny nabodnutím.‌ [ Pouze Java Edition ] ‌ [ dokud je bojové testy] Kostry a jejich varianty jsou imunní vůči utonutí. Všechny nemrtvé davy jsou uzdraveny lektvary poškození, ale berou další poškození ze zbraní okouzlených Smite a spolu s poškozením lektvarů uzdravení. Mnoho z těchto slabých stránek a imunity je výsledkem toho, v jaké kategorii (viz níže) davů, do kterých dav spadá.

  Nemrtvé davy

  Zombie smrt

  Tato skupina davů zahrnuje utopené, slupky, fantomy, kostry, kosterní koně, bloudí, kostery, berasové kostry, Zoglins, zombie, zombie koně, zombie vesničané a zombifikované pigliny. Tyto davy jsou poškozeny lektvary hojení, uzdraveny lektvary poškození a jsou imunní vůči utonutí (s výjimkou slupky a zombie, které se promění v zombie a utopí se, pokud se utopí) a poškození jedem. Zombie, zombie vesničané, utopení, kostry, bloudí a fantomy, když jsou pod přímým slunečním světlem, pokud se nedotýkají vody nebo nosí helmu. Pod efektem požárního odolnosti se nemrtvé davy stále zapálí na přímém slunečním světle, ale neubližují ohněm. Všechny nemrtvé davy s výjimkou utopených, přízrak. Všechny nemrtvé davy způsobují zvláštní škody ze zbraní okouzlených smite a ignorují jsou Withers.

  Většina nemrtvých davů má schopnost vyzvednout předměty. Někteří se mohou vynořit na nošení brnění nebo držení nástrojů nebo zbraní.

  Vodní davy

  Delfíny a položka

  Tato skupina davů zahrnuje axolotls, delfíny, chobotnice, žhavé chobotnice, strážce, starší strážci, želvy, treska, losos, nafouknuté a tropické ryby, ale ne utopené. [5] Znepokojují se od tridentů okouzlených nabodnutím, ‌ [ Pouze Java Edition ] ‌ [ dokud je bojové testy] a kromě axolotl nezpůsobuje nafouknutí puffish a poškození z nich. Všechny vodní davy kromě delfínů jsou imunní vůči utonutí a všichni kromě strážců, starších strážců a želv způsobují poškození udušení, pokud jsou příliš dlouho z vody. Vodní davy mají schopnost plavat, zatímco jiné davy jednoduše vznášejí na vodě nebo po dřezu. v Edice Bedrock Pro tyto davy neexistuje žádná klasifikace hry.

  Artropody

  Živý pavouk

  Tato skupina se skládá z davů založených na členovcích, jmenovitě včel, jeskynních pavouků, endertitů, stříbrných a pavouků. Přijímají efekt pomalosti IV, když jsou napadeni zbraněmi okouzlených bane z členovců.

  Illagery

  Nálet

  Tato skupina zahrnuje sloupce, iluzivníci [[ Jen ] [Nevyužitý dav], Ravagers‌ [ Být jen ], evokery a osmnátoři. Jsou imunní vůči poškození Evoker Fangs a ignorují Vindicators s názvem „Johnny“ (kromě Ravagers‌ [ Pouze Java Edition ]). Jsou nepřátelští vůči vesničanům, putujícími obchodníky, železné golemy a hráči v režimu přežití nebo dobrodružství. Čarodějnice a vexy je mohou doprovázet při nájezdech. Iluzivníci (a čarodějnice [[ Pouze edice Bedrock ]) může vidět hráče nebo cíle prostřednictvím bloků.

  Odolnost proti knockbacku

  Některé davy bez šéfů odolávají procentujícím knockbacku z útoků.

  Dav Odolnost proti knockbacku
  Utopený 0% – 5% (stanoveno při tření)
  Hoglin 60%
  Lusk 0% – 5% (stanoveno při tření)
  Železný Golem 100%
  Oliheň 85% (vnější voda) [ ověřit ]
  Ravager 75%
  Shulker 100%
  Správce 100%
  Zoglin 60%
  Zombie 0% – 5% (stanoveno při tření)
  Zombie Villager 0% – 5% (stanoveno při tření)
  Zombified Piglin 0% – 5% (stanoveno při tření)

  Dostupnost platformy

  Dav Java Edition Edice Bedrock Minecraft vzdělání
  Činidlo Ne Pouze tehdy, pokud “Edition Edition”
  funkce jsou zapnuty.
  Ano
  Zmírnit Ano Ano Ano
  Axolotl Ano Ano Ano
  Netopýr Ano Ano Ano
  Včela Ano Ano Ano
  Požár Ano Ano Ano
  Velbloud Ano Ano Ano
  Kočka Ano Ano Ano
  Jeskynní pavouk Ano Ano Ano
  Kuře Ano Ano Ano
  Kuřecí žokej Ano Ano Ano
  Treska Ano Ano Ano
  Kráva Ano Ano Ano
  Liána Ano Ano Ano
  Delfín Ano Ano Ano
  Osel Ano Ano Ano
  Utopený Ano Ano Ano
  Starší strážce Ano Ano Ano
  Starší Guardian Ghost Ne Ano Ano
  Ender Dragon Ano Ano Ano
  Enderman Ano Ano Ano
  Endertite Ano Ano Ano
  Evoker Ano Ano Ano
  Liška Ano Ano Ano
  Žába Ano Ano Ano
  Ghast Ano Ano Ano
  Obří Ano Ne Ne
  Žhavá chobotnice Ano Ano Ano
  Koza Ano Ano Ano
  Guardian Ano Ano Ano
  Kůň Ano Ano Ano
  Hoglin Ano Ano Ano
  Lusk Ano Ano Ano
  Illusioner Ano Ne Ne
  Železný Golem Ano Ano Ano
  Killer Bunny Ano Ne Ne
  Lama Ano Ano Ano
  Magma Cube Ano Ano Ano
  Krávomůrka Ano Ano Ano
  Mezek Ano Ano Ano
  NPC Ne Pouze tehdy, pokud “Edition Edition”
  funkce jsou zapnuty.
  Ano
  Ocelot Ano Ano Ano
  Panda Ano Ano Ano
  Papoušek Ano Ano Ano
  Přízrak Ano Ano Ano
  Prase Ano Ano Ano
  Piglin Ano Ano Ano
  Piglin Brute Ano Ano Ano
  drancíř Ano Ano Ano
  Lední medvěd Ano Ano Ano
  Pufferfish Ano Ano Ano
  Králičí Ano Ano Ano
  Ravager Ano Ano Ano
  Losos Ano Ano Ano
  Ovce Ano Ano Ano
  Shulker Ano Ano Ano
  Silverfish Ano Ano Ano
  Kostra Ano Ano Ano
  Kosterní kůň Ano Ano Ano
  Kostra jezdec Ano Ano Ano
  Sliz Ano Ano Ano
  Snow Golem Ano Ano Ano
  Sniffer Ano Ano Ano
  Pavouk Ano Ano Ano
  Spider Jockey Ano Ano Ano
  Oliheň Ano Ano Ano
  Bloudí Ano Ano Ano
  Chodec Ano Ano Ano
  Pulec Ano Ano Ano
  Trader Llama Ano Ano Ano
  Tropická ryba Ano Ano Ano
  Želva Ano Ano Ano
  Vex Ano Ano Ano
  Vesničan Ano Ano Ano
  Vindicator Ano Ano Ano
  Putování obchodníka Ano Ano Ano
  Správce Ano Ano Ano
  Čarodějnice Ano Ano Ano
  Wither Ano Ano Ano
  Wither Skeleton Ano Ano Ano
  Vlk Ano Ano Ano
  Zoglin Ano Ano Ano
  Zombie Ano Ano Ano
  Zombie kůň Ano Ano Ano
  Zombie Villager Ano Ano Ano
  Zombified Piglin Ano Ano Ano

  Poškození způsobené nepřátelskými a neutrálními davy

  Pokud má při explozi efektu lektvaru, zanechá to efekt s účinku, jako je přetrvávající lektvar.

  Běžná data NBT

  Úspěchy

  Ikona Úspěch Popis ve hře Skutečné požadavky (pokud je to jiné) Gamerscore vydělal Typ trofeje (PS4)
  PS4 jiný
  Lovec příšer Zaútočit a zničit monstrum. Zabijte nepřátelství dav nebo jeden z následujících neutrálních davů: Enderman, Piglin, Zombified Piglin, pavouk nebo jeskynní pavouk. 15G Bronz
  Kravský tipper Sklizeň nějaká kůže. Vyzvednout kůži ze země. 15G Bronz
  Až naprší a uschne Použijte sedlo k jízdě prasetem a pak se při jízdě na podzim zraní prasete. Být na koni prase (e.G. Použití sedla), když zasáhne zem s pádovou vzdáleností větší než 5. 40G stříbrný
  Sniper Duel Zabijte kostru šipkou z více než 50 metrů. Pomocí spuštěné šipky zabijte kostru, žokej pavouka, kostru nebo bludný z 50 a více bloků, vodorovně. 30G Bronz
  Vrátit odesílateli Zničte ghast ohnivou koulí. Zabijte ghast pomocí ohnivé koule Ghast. 30G stříbrný
  Začátek? Vytvořte mezeru Být uvnitř 100.9 × 100.9 × 103.5 Cuboid se soustředil na Wither, když je vytvořen. 20G Bronz
  Začátek. Zabijte Wither Být uvnitř 100.9 × 100.9 × 203.5 Cuboid se soustředil na Wither, když upustil hvězdnou hvězdu. 40G stříbrný
  Odolnost Vytvářejte dvě krávy s pšenicí. Vytvářejte dvě krávy nebo dvě mooshroomy. 15G Bronz
  Vůdce smečky Spřátelit se pět vlků. To nemusí být v jediné hře, takže do tohoto úspěchu se počítá několik her nebo opětovného načtení starých úspor. 20G Bronz
  Přeji mít střízlivý den Použijte nůžky k získání vlny z ovcí. 15G Bronz
  Strážce těla Vytvořte železný golem 20G Bronz
  Zombie Doctor Vyléčte Zombieho vesničana. Házejte stříkající lektvar slabosti na ve vesničanu zombie a dejte mu zlaté jablko (čelíte zombie a stisknutím klíče použití se zlatým jablkem v ruce) 40G Zlato
  Lukostřelec Zabijte popínavou lidu šípy. 10G Bronz
  Hluboký konec Porazit staršího strážce 30G stříbrný
  Konec. Znovu. Respawn the enderdragon [sic] 30G stříbrný
  Skvělý výhled ze zde Levitujte 50 bloků od útoků Shulker 20G Bronz
  Echolokace Nakrmte delfínovou rybu, abyste ji vedli k pokladu Nakrmte delfínovou tresku nebo losos a nechte ji lákat poklad. 20G stříbrný
  Kde jsi byl? Získejte dárek od zkrocené kočky ráno. Dárek musí být vyzvednut ze země. 20G Bronz
  Zoolog Vytvářejte dva pandy s bambusem. 40G Zlato
  Množství koček Spřátelit se dvacet toulavých koček. Přátelství a zkrotit dvacet toulavých koček nalezených ve vesnicích. Všichni nemusí být zkroteni v jednom světě. 20G stříbrný
  Zabijte zvíře! Porazit Ravager. 30G stříbrný
  Mám z toho špatný pocit Zabijte kapitána Pillagera. 20G Bronz
  Bee náš host Použijte táborák k sbírání medu z úlu pomocí láhve bez zhoršení včel. 15G Bronz
  Celková beelokace Přesuňte a umístěte včelí hnízdo, se 3 včely uvnitř pomocí Silk Touch. 30G stříbrný
  Oooh, lesklý! Rozptýlit prasátko pomocí zlata Dejte Piglin zlatou položku, zatímco je vůči hráči agresivní. 30G stříbrný
  Cokoli vznáší vaši kozu Zapněte loď a vznášejte se s kozou Použijte loď a vložte do této lodi kozu, pak ji jezdíte 20G Bronz
  Léčivá síla přátelství! Spojte se s axolotl a vyhrajte boj Spojte se s axolotl zabitím nepřátelského vodního davu [ ověřit ] Zatímco axolotl bojuje (nehraje mrtvý). 30G stříbrný
  Hvězdný obchodník Vyměňte s vesničanem na výškovém limitu sestavy. Obchod s vesničanem na Y320. 20G stříbrný
  Cítim se jako doma Vezměte strider pro loooong [sic] Jízda na lávovém jezeře v Overworld. V Overworld použijte strider k jízdě na lávovém jezeře na vzdálenost 50 metrů od bodu, kdy je jízda spuštěna. 20G stříbrný
  Narozeninová píseň Nechte se rozkládat dort na poznámku Zkroťte Allay tím, že mu dáte dort, zatímco upustí dort a přehrajte noteblock poblíž. 10G Bronz
  S kombinovanými našimi sílami! Mít ve svém inventáři všechny 3 žáby Získejte alespoň jednu z každého z každého z perleťových, verdantních a oštých žábach ve vašem inventáři současně. 30G Zlato

  Pokroky

  Pokroky se provádějí, když hráč dosáhne něčeho, co je buď vzácné k dosažení, nebo někdy snadno tak snadno Dobrodružství za zabití nebo zabití entitou).

  • Zvonek
  • Blok zlata
  • Blok surového zlata
  • Hodiny
  • Enchanted Golden Apple
  • Zlacený Blackstone
  • Gleading Melon Slice
  • Zlatý ingot
  • Zlatá ruda
  • Zlaté jablko
  • Zlatá sekera
  • Zlaté boty
  • Zlatá mrkev
  • Zlatý hrudník
  • Zlatá helma
  • Golden Hoe
  • Zlatý koňský brnění
  • Zlaté legíny
  • Golden Pickaxe
  • Zlatý lopata
  • Zlatý meč
  • Lehká tlaková deska
  • Nether zlatá ruda
  • Hluboký zlatý ruda
  • Surové zlato

  Videa

  Dějiny

  Java Edition Pre-Classic
  RD-132328 Přidané davy.
  Celkem davy: 1 (+1, -0)
  Java Edition Classic
  0.24_survival_test Přidány popínavé, prasata, kostry a zombie.
  Davy se již přirozeně nečiní
  Celkem davy: 5 (+4, -0)
  0.26 test na přežití Přidaní pavouci.
  Celkem davy: 6 (+1, -0)
  0.28 Přidaná ovce.
  Popínavé, prasata, kostry a zombie se již přirozeně nevytvářejí
  Celkem davy: 7 (+1, -0)
  Java Edition Indev
  0.31 20091223-1 Přidána Rana.
  Celkem davy: 8 (+1, -0)
  20100129 Přidán Steve a Black Steve.
  Odstraněna Rana.
  Celkem davy: 9 (+2, -1)
  20100130 Přidán Beast Boy.
  Celkem davy: 10 (+1, -0)
  20100131 Davy se mohou znovu rozčilit přirozeně.
  Odstranil Steve, Black Steve a Beast Boy.
  Celkem davy: 7 (+0, -3)
  20100202 Popínavé, prasata, kostry, zombie, pavouci a ovce se nyní znovu vynoří.
  Všechny davy jsou pasivní.
  Odstraněné davy.
  Celkem davy: 6 (+0, -1)
  20100204-1 Davy se nyní mohou vyhnout obrovským útesům, lávovi atd.
  Všechny davy doma na hráči, pokud se hráč dostane do 24 dlaždic od nich.
  20100204-2 Popínavé, kostry, zombie a pavouci jsou opět nepřátelské.
  Vyladěné cesty mob.
  20100205 Přidané obry.
  Celkem davy: 7 (+1, -0)
  20100213 Zombie a kostry nyní hoří za denního světla.
  Pavouci jsou nyní během dne neutrální.
  20100218 Šance na zombie a kostry zapálené za denního světla byly vylepšeny.
  Java Edition Infdev
  20100316 Přidaná příšery.
  Readované davy.
  Šipky výstřelu na bití bloků mohou nyní vynořit davy.
  Davy nemají žádný pohyb AI.
  Celkem davy: 8 (+1, -0)
  20100413 Šipky již nevytvářejí davy.
  20100415 Mobs se nyní znovu vynoří přirozeně.
  20100420 Míra tření mob byla snížena.
  Java Edition Alpha
  v1.0.3 Na kopcích bylo vylepšeno mobské cesty, s výjimkou pavouků.
  Neochvějné chování davů bylo přesvědčivější, davy se nyní rozhlížejí po svém okolí.
  v1.0.8 Přidané krávy.
  Celkem davy: 9 (+1, -0)
  v1.0.11 Přidané slimes.
  Celkem davy: 10 (+1, -0)
  v1.0.14 Přidaná kuřata.
  Celkem davy: 11 (+1, -0)
  v1.0.17 Přidáni pavoučí žokeji.
  Celkem davy: 12 (+1, -0)
  v1.2.0 Přidáni ghasty a zombie pigmen.
  Přidané textury pigmenů.
  Nepřátelské davy nyní vytvářejí více, čím hlouběji je hráč.
  Tato oblast musí být jasnější, čím hlubší hloubka, aby se zabránilo tření nepřátelských davů.
  Celkem davy: 14 (+2, -0)
  v1.2.1 Vrácený nepřátelský kód tření davů zpět na úroveň světla 7 nebo nižší, bez ohledu na výšku.
  Java Edition Beta
  1.2 Přidaná chobotnice.
  Odstraněné davy.
  Celkem davy: 15 (+1, -0)
  1.4 Přidáni vlci.
  Celkem davy: 16 (+1, -0)
  1.6.2 Odstraněná textura pigmenů.
  1.7 Přidaná textura stříbrných ryb.
  1.8 Před vydáním Přidáni jeskynní pavouci, endy a stříbro.
  Odstraněná příšery.
  Celkem davy: 17 (+3, -2
  Java Edition
  1.0.0 Beta 1.9 Prerelease Přidané plameny, kočky magmatu, mooshroomy, sněhové golemy a vesničané.
  Celkem davy: 22 (+5, -0)
  Beta 1.9 PRELELEASE 4 Přidal Ender Dragon.
  Celkem davy: 23 (+1, -0)
  1.2.1 12w04a Přidány Ocelots.
  Byly také přidány kočky, ale nebyly individuálním davem.
  Celkem davy: 24 (+1, -0)
  12w08a Přidány železné golemy.
  Celkem davy: 25 (+1, -0)
  1.4.2 12W32A Přidali zombie vesničané.
  Celkem davy: 26 (+1, -0)
  12W34A Přidal Wither.
  Celkem davy: 27 (+1, -0)
  12W36A Přidány Wither Skeletons.
  Celkem davy: 28 (+1, -0)
  12W38A Přidané netopýry a čarodějnice.
  Celkem davy: 30 (+2, -0)
  1.6.1 13W16A Přidaní koně, osly, mezky, kosterní koně a zombie koně.
  Celkem davy: 35 (+5, -0)
  1.7.4 13w49a Přidáni kuřecí žokeji.
  Celkem davy: 36 (+1, -0)
  1.8 14w11a Přidány endemites.
  Celkem davy: 37 (+1, -0)
  14w25a Přidáni opatrovníci a starší strážci.
  Celkem davy: 39 (+2, -0)
  14w27a Přidáni králíci a zabijáci.
  Celkem davy: 41 (+2, -0)
  1.9 15W31A Přidán Shulkers.
  Celkem davy: 42 (+1, -0)
  15w38a Přidáni kosterní jezdci.
  Celkem davy: 43 (+1, -0)
  1.10 16w20a Přidané slupky, lední medvědi a bloudí.
  Celkem davy: 46 (+3, -0)
  1.11 16w39a Přidány lamy, ospravedlnění, evokery a vexy.
  Celkem davy: 50 (+4, -0)
  1.12 17W13A Přidáni papoušci.
  Celkem davy: 51 (+1, -0)
  17W16A Přidáni iluzivníci.
  Celkový dav: 52 (+1, -0)
  1.13 18w07a Přidané fantomy a želvy.
  Celkem davy: 54 (+2, -0)
  18w08b Přidán treska, losos a pufferfish.
  Celkem davy: 57 (+3, -0)
  18w10a Přidané tropické ryby.
  Celkem davy: 58 (+1, -0)
  18w11a Přidáno utopeno.
  Celkem davy: 59 (+1, -0)
  18w15a Přidáni delfíni.
  Celkem davy: 60 (+1, -0)
  1.14 18w43a Přidané pandas, polární zálohy, Ravagers a Ravager Jockeys.
  Celkem davy: 64 (+4, -0)
  18w44a Přidané kočky jako samostatný dav od Ocelots.
  Celkem davy: 65 (+1, -0)
  19w05a Přidáno obchodníky a putující obchodníky.
  Celkem davy: 67 (+2, -0)
  19w07a Přidané lišky.
  Celkem davy: 68 (+1, -0)
  1.15 19w34a Přidané včely.
  Celkem davy: 69 (+1, -0)
  1.16 20w07a Přidány Hoglins a Piglins.
  Celkem davy: 71 (+2, -0)
  20w09a Zombie Pigmen byli přejmenováni na zombifikované pigliny.
  20w13a Přidáni striders a strider žokeji.
  Celkem davy: 73 (+2, -0)
  20w14a Přidáno Zoglins.
  Celkem davy: 74 (+1, -0)
  1.16.2 20w27a Přidán piglín brutální.
  Celkem davy: 75 (+1, -0)
  1.17 20w51a Přidány axolotls.
  Celkem davy: 76 (+1, -0)
  21W03A Přidána chobotnice Glow.
  Celkem davy: 77 (+1, -0)
  21W13A Přidané kozy.
  Celkem davy: 78 (+1, -0)
  1.19 Hluboký tmavý experimentální snímek 1 Přidáni strážci.
  Celkem davy: 79 (+1, -0)
  22w11a Přidané žáby a pulci.
  Celkem davy: 81 (+2, -0)
  22w13a Přidal Allay.
  Celkem davy: 82 (+1, -0)
  1.20 (experimentální) 22W42A Přidány velbloudy za aktualizací 1.20 Experimentální datapack.
  Celkem davy: 83 (+1, -0)
  1.20
  (Experimentální)
  23w07a Přidáni čichaři za aktualizací 1.20 Experimentální datapack.
  Celkem davy: 84 (+1, -0)
  Pocket Edition Alpha
  V0.2.0 Přidané ovce, prasata a zombie.
  V0.3.0 Přidaná kuřata a krávy.
  V0.3.3 Přidané popínavé, kostry a pavouci.
  V0.5.0 Přidáni zombie pigmen.
  V0.9.0 sestavení 1 Přidáni Endumen, Mooshrooms, Silverfish a vesničané.
  V0.11.0 sestavení 1 Přidané netopýři, pavouci jeskyně, kuřecí žokeji, ghasty, kočky magmatu a pavouk.
  V0.12.1 sestavení 1 Přidány plameny, železné golemy, oloty, sněhové golemy, kostery a zombie vesničané.
  Byly také přidány kočky, ale nebyly individuálním davem.
  V0.13.0 sestavení 1 Přidaní králíci.
  V0.14.0 sestavení 1 Přidané čarodějnice.
  V0.15.0 sestavení 1 Přidané slupky, bloudí, koně, osli, mezky, kosterní koně, kostře jezdci a zombie koně.
  V0.16.0 sestavení 1 Přidáni agenti, NPC, strážci a starší strážci.
  sestavit 2 Odstraněné NPC a agenty.
  sestavení 4 Přidal Wither.
  Kapesní vydání
  1.0.0 alfa 0.17.0.1 Přidáni Endertites, Polar Bears, Shulkers a Ender Dragon.
  1.1.0 alfa 0.17.0.1 Readded Agents a NPC.
  alfa 1.1.0.0 Přidáni evokers, lamy, vexy a ospravedlnění.
  Edice Bedrock
  1.2.0 Beta 1.2.0.2 Přidáni papoušci.
  1.4.0 Beta 1.2.13.8 Přidáno utopeno.
  Beta 1.2.14.2 Přidána treska, losos, nafouknutí a tropické ryby.
  Beta 1.2.20.1 Přidáni delfíni.
  1.5.0 Beta 1.5.0.4 Přidané želvy.
  1.6.0 Beta 1.6.0.1 Přidané fantomy.
  1.8.0 Beta 1.8.0.8 Přidané pandy.
  Kočky jsou nyní samostatným davem od Ocelots.
  1.9.0 Beta 1.9.0.0 Přidané sloupci.
  1.10.0 Beta 1.10.0.3 Přidáni putující obchodníci, obchodníka lamy a Ravagers.
  1.13.0 Beta 1.13.0.1 Přidané lišky.
  Beta 1.13.0.4 Přidal duch staršího strážce.
  1.14.0 Beta 1.14.0.1 Přidané včely.
  1.16.0 Beta 1.16.0.51 Přidány Hoglins a Piglins.
  Zombie Pigmen byli přejmenováni na zombifikované pigliny.
  Beta 1.16.0.57 Přidáno Zoglins a Striders.
  1.16.20 Beta 1.16.20.50 Přidáno Piglin Brutes.
  1.16.200 Beta 1.16.200.52 Přidány kozy prostřednictvím experimentální hry.
  uvolnění Kozy jsou v plném vydání nedostupné.
  1.16.210 Beta 1.16.210.59 Přidána chobotnice Glow prostřednictvím experimentální hry.
  Beta 1.16.210.60 Odstraněné žhavé chobotnice.
  1.16.220 Beta 1.16.220.50 Přečetl Squid Glow prostřednictvím experimentální hry.
  uvolnění Okřída z žhavnosti jsou v úplném vydání nedostupná.
  1.17.0 Beta 1.16.230.52 Přidáno axolotls prostřednictvím experimentální hry.
  Beta 1.17.0.52 Axolotls, Glow chobotnice a kozy jsou nyní k dispozici mimo experimentální přepínání.
  1.18.10 Beta 1.18.10.24 Přidané žáby a pulcové za experimentální hraní.
  1.18.30 Beta 1.18.30.22 Přidán Allay za experimentální hratelností.
  Beta 1.18.30.32 Přidal strážce za experimentální hraní.
  1.19.0 Beta 1.19.0.20 Všechny výše uvedené davy jsou nyní k dispozici bez povolení experimentální hry.
  1.20.0
  (Experimentální)
  Beta 1.19.50.21 Přidány velbloudy za experimentální přepínač za „Next Major Update“.
  Sniffer
  (Experimentální)
  Přidáni čichání za vlastní experimentální přepínač.
  Legacy Console Edition
  TU1 Cu1 1.0 Patch 1 1.0.1 Přidány všechny davy z a před Java Edition Beta 1.4.
  TU5 Přidáni jeskynní pavouci, endy a stříbro.
  TU7 Přidány plameny, kočky magmatu, mooshroomy a sněhové golemy.
  TU9 Přidal Ender Dragon.
  TU12 Přidány oloty a železné golemy.
  Byly také přidány kočky, ale nebyly individuálním davem.
  TU14 1.04 Přidali zombie vesničané.
  TU19 Cu7 1.12 Přidané netopýři a koně.
  TU31 Cu19 1.22 Patch 3 Přidáni kuřecí žokeji, enderiti, králíci, strážci a starší strážci.
  TU43 Cu33 1.36 Patch 13 Přidaní ledních medvědů.
  TU46 Cu36 1.38 Patch 15 Přidáni kosterní koně, kostru jezdci, shulkers, bloudí a slupky.
  TU54 Cu44 1.52 Patch 24 1.0.4 Přidáni evokers, lamy, papoušci, vexy, pondikátory a zombie koně.
  TU69 1.76 Patch 38 Přidána treska, delfíni, utopené, fantomy, pufferfish, losos a tropické ryby.
  1.83 Přidané pandy.
  Kočky se přidávají jako samostatný dav od Ocelots.
  1.90 Přidané sloupci.
  1.91 Přidáni Ravagers, Trader Llamas a putující obchodníci.
  Nové vydání Nintendo 3DS
  0.1.0 Přidány všechny davy z a před kapesní edicí alfa 0.15.0.
  1.3.12 Přidáni strážci, starší strážci a wither.
  1.7.10 Přidáni Endertites, Polar Bears, Shulkers a Ender Dragon.
  1.9.19 Přidáni evokers, lamy, vexy a ospravedlnění.
  Edice Education
  1.0.0 Přidány všechny davy z a před kapesní edicí alfa 0.16.0, včetně NPC.
  1.0.1 Přidáni Endertites, Polar Bears, Shulkers, Ender Dragons, Evokers, Llamy, Vexes, Vindicators a Agents.
  1.0.2 Přidáni papoušci.
  1.4 Přidáni delfíni, treska, pufferfish, losos a tropické ryby.
  1.7 Přidáno utopené, želvy a fantomy.
  1.9 1.8.0 Přidané pandy.
  Kočky jsou nyní samostatným davem od Ocelots.
  1.12.0 Přidáni polužebníci a putující obchodníci.
  1.14.31 1.14.30 Přidané lišky, hnědé mooshroomy a včely.
  1.17.30 1.17.30.2 Přidány hogliny, pigliny, zogliny, striders, piglínské brutály, kozy, žhavé chobotnice a axolotls.
  Zombie Pigmen byli přejmenováni na zombifikovaný Piglin.

  Problémy

  Pro problémy jedinečné pro konkrétní davy viz sekce problémů davu.

  Problémy týkající se „MOB“ jsou udržovány na sledování chyb. Nahlásit problémy tam.

  Trivia

  • Přejmenování davu „večeře“ nebo „grumm“ pomocí vajíčka nebo značky názvu způsobí, že se otočí vzhůru nohama.
  • Přejmenování ovcí „Jeb_“ dělá svou barvu změny vlny s hladkým přechodem mezi barvami. Všimněte si, že ovce s názvem „Jeb_“ klesá pouze barvu vlny, kterou měl při pojmenování (E.G., Když se růžová ovce jmenuje „Jeb_“ a poté se stříhá, když se jeho barva změní na modrou, stále klesá růžovou vlnu).
  • Přejmenování vindikátora „Johnny“ způsobí, že zaútočí na všechny davy v okolí.
  • Přejmenování králíka „toast“ dává králíkovi novou texturu, jako velikonoční vejce pro chybějící králíka přítelkyně XYZEN420. [8]
  • Pavouci, jeskynní pavouci, slizy, stříbrné ryby a iluzioni jsou některé z mála davů, které vidí hráče za stěnami.
  • Kočky, vesničané a netopýři mohou vidět hráče s efektem neviditelnosti.
  • Ve hře je mnoho bloků, které nezabírají celý blok, jako jsou Trapdoors, a davy ve skutečnosti vidí mnoho z nich jako plné bloky.
   • S některými bloky je davy omyly na vzduch, jako jsou koberce, sníh a struna.

   Všechny davy v Minecraft Mob Vote 2022

   Minecraft Live je vždy vzrušující čas pro fanoušky a hráče Minecraft. Mojang a Microsoft obvykle předvádějí nové funkce ve hře a také nadcházející funkce. Jedna věc, která obvykle doprovází tuto událost. To vám může nechat přemýšlel, jaké davy jsou v Minecraft Live 2022 Mob Vote.

   All Minecraft Live 2022 Mob Votes

   Minecraft Live je zpět a má na výběr tři nové davy. Tohle jsou Sniffler, Rošťák, a Tuff Golem. V závislosti na tom, který dav vyhraje hlasování, bude přidán do Minecraft. Zde jsou všechny davy v Minecraft Live 2022 Mob Vote.

   Co je Sniffler v Minecraftu?

   Sniffler je rozkošný dav, který byl považován za vyhynulý. Starověká vejce najdete v podvodních chrámech a vylíhnete tento starověký tvor zpět na povrch. Sniffler může nalézt podzemí semena a vykopat je pro vás. Může vás to dokonce vést vzácné rostliny.

   Co je to Rascal in Minecraft?

   The Rascal je zlomyslný dav a najde svůj domov pod zemí. Naštěstí je neštěstí tohoto davu v Minecraftu primárně přátelskou hrou hra na schovávanou. Ti, kteří to najdou třikrát, budou odměněni Enchanted Pickaxe, což bude velmi užitečné pro ty, kteří právě začínají.

   Co je tufmový golem v Minecraftu?

   Tuff Golem je nový typ golemu, který může Vyzvedněte a drží položky. Může to také pohybovat, dává mu mnoho jedinečných funkcí kolem vaší základny. Pokud Tuff Golem vyhraje hlasování Minecraft Live 2022, bude tento dav přidán do Minecraftu, což vám umožní vytvořit pohyblivého společníka, který vám udržuje společnost.

   Pro více informací o Minecraftu naleznete v nejlepších semenech Minecraft – Xbox One, PS4 a všechny platformy! a nejlepší minecraft 1.19 semen podloží na průvodcích pro hry.

   Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

   o autorovi

   Justin se potápěl do fantazijních světů, protože si pamatuje. Je to certifikovaný blbeček, který má hlubokou lásku ke čtení, psaní a turistice. Píše od svých vysokoškolských dnů, ale konkrétně ve hře dva roky. Jeho oblíbené hry jsou The Legend of Zelda, Pokémon, Hollow Knight, Celeste a Banjo Kazooie.