Modern Warfare 2 Ending and Post-Predits vysvětlil | PCGamesn, Modern Warfare 2 Post -Credits Scéna a konec kampaně Vysvětleno – Dexerto

Modern Warfare 2 Post-Credits Scéna a konec kampaně vysvětleno

Zajímavé je, že cena a 141 vědí, kdo je Makarov, ale Laswell ne. Je to proto, že – jak objevíme v původním MW3 – Makarov je také v Pripyat, když se Price pokusí zavraždit Imran Zakhaev.

Moderní Warfare 2 koncové a post-úvěry vysvětlily

Modern Warfare 2 Ending: Soap uvažuje o událostech na konci příběhu

Přemýšlel přesně, co se děje během Call of Duty: Modern Warfare 2 Ending? Stejně jako předchozí moderní válečný restart, MW2 ponechává hráče na dalším útesu, škádlení na moderní restartování válečných 3 s prvky příběhu z původní série. Ale kromě velmi zřejmé návnady spoileru existuje několik vláken spiknutí, která nejsou zvlášť dobře vysvětlena u Hassana, Shepherda a 141 posádky.

Připojte se k nám, když rekapitulujeme a vysvětlíme moderní Warfare 2 Endling a post-úvěry Cutscene, a nabídnout náš nejlepší odhad, co to všechno znamená pro budoucnost herní série FPS. A jen to dostat z cesty: existují Hlavní spoilery pozemků dopředu.

Moderní Warfare 2 koncové a post-úvěry vysvětlily

Nejlepší místo, kde začít, je samozřejmě s rychlou rekapitulací hlavního příběhu. Modern Warfare 2 2022 se koná tři roky po událostech prvního restartu a sleduje Task Force 141 na globetrottingové cestě, aby vystopovala a získala sérii amerických raket, které spadly do rukou teroristické cely Al Qatala. Tým je veden supervizorem CIA Kate Laswell z první hry, ale tentokrát pracuje spolu s generálem Shepherdem.

Po sledování vedení na raketách do Amsterdamu 141 zjistí, že Al Qatala pracuje s kartelem Las Almas Drug, který je vede na jih od americké hranice, kde získají nového člena týmu z mexických speciálních sil, plukovník Alejandro Vargas.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Ending: Graves Betrays 141

Shepherd také přijímá PMC s názvem Shadow Company, aby pomohl obnovit raketu, ale v polovině příběhu je zřejmé, že Shepherdovým cílem je zakrýt celý incident, a ve skutečnosti je známo, jak rakety proběhly několik měsíců AWOL. Aby mu to pomohlo co nejrychleji, Shepherd staví Shadow Company – vedenou Philipem Gravesem – na starosti, boty 141 z mise, uvěšení řady vojáků Vargase a ukradne jeho základnu.

To vyvolává konfrontaci a Graves se pokouší zabít ducha, vargase a mýdla, kteří uniknou do ulic Las Almas. Zatímco se snaží propojit zpět, Soap and Ghost Witness Shadow Shadow Company trhají přes Las Almas a zabíjejí nevinné civilisty, aby našli dva 141 dělníků.

Kapitán John Price to nakonec zjistí a zpochybňuje Shepherda o fiasku, který účinně potvrzuje, že věří, že je pro USA důležitější pokrýt to, než je zvážit zákonnost akcí stínové společnosti nebo jakoukoli loajalitu k 141. Price slibuje lovit pastýře, ale toto je poslední, co ho vidíme v MW2. Dále tým znovu zachytí základnu Vargase a zabijte Graves v pěkně antiklimaktické bitvě. Při opětovném zachycení základny rovněž zjistí, že poslední raketa byla pašována do Chicaga, kde bude zaměřena na Washington, D.C., To je tedy poslední zastávka v kampani.

Modern Warfare 2 Ending: Ghost po zabití Hassana

Raketa je spuštěna, zatímco pracovní skupina 141 infiltruje mrakodrap, ve kterém se držel, a aby zabránil v dosažení svého cíle, nyní musí chytit ovládací prvky odstartu Hassan a odpálit ji vzdáleně, než dosáhne svého cíle. Mýdlo to dokáže udělat a Hassan je zabit Ghost v dalším poněkud antiklimaktickém zúčtování.

Příběh pak přeskočí dopředu na schůzku mezi Laswellem a 141 v potápěčském baru. Laswell potvrzuje, že Shepherd zmizel bez stopy – takže očekáváme, že se s ním setkáme v nevyhnutelném moderním válce 3 – ale také říká, že se kopala do více informací o ruském zapojení do raketové loupeže. Prochází kolem svého hlavního vedení a cena okamžitě rozpozná osobu jako Makarov.

Je to v tomto okamžiku, jak se kredity válí, ale je to jen velmi krátká úvěrová sekvence, než sledujeme finální sadu cutscén na palubě letadla. Zde vidíme, jak muž pečlivě sestavuje pistoli a zároveň posílá textové zprávy, aby se zeptal, zda jsou připraveni. Když potvrdí textem, kamera se stáhne zpět, když tři ozbrojení muži vystoupí ze svých sedadel a posunou se nahoru nahoru. Závěrečná textová zpráva zní „No Russian“. Stojí za zmínku, že Makarov nemusí nutně v letadle – když vidíme textovou zprávu, je to z „M“, což by mohlo být Makarov, takže by mohl být kdekoli.

Modern Warfare 2 Ending: Intelligence Screen of Makarov

Kdo je Makarov?

Co to všechno znamená? V případě, že jste odkazy nepoznali, je Makarov hlavním antagonistou původního moderního válečného 2 a poprvé se s ním setkáme během mise (nazývaného Russian), ve kterém hráč provádí teroristický útok na ruské letiště. V této misi ovládáte tajného dělníka CIA, který se snaží infiltrovat Makarovovu skupinu. Po provedení útoku uděláte útěk, pouze proto, aby vás Makarov provedl a nechal své tělo za sebou.

Důvodem, proč se mise nazývá „No Russian“, je to, že Makarov chce podvádět ruské úřady, aby si mysleli, že Američané provedli útok – proto zanechali americké tělo za sebou a nemluvili žádné rusky. Výsledkem je, že Rusko prohlašuje válku ve Spojených státech a účinně začíná třetí světovou válku.

S Shepherdem – který je také klíčovým antagonistou v původním MW2 – také chybí, tato hra jasně připravuje hráče na vyprávění tohoto příběhu, i když s některými zvraty, aby se cítil svěží.

Zajímavé je, že cena a 141 vědí, kdo je Makarov, ale Laswell ne. Je to proto, že – jak objevíme v původním MW3 – Makarov je také v Pripyat, když se Price pokusí zavraždit Imran Zakhaev.

Je tu šance, že nebudeme muset čekat na restartování moderní války 3, abychom viděli Makarov. S Spec Ops a Warzone 2 také pravděpodobně budou mít nějaké narativní prvky, Makarov by v nich mohl hrát velmi malou roli.

A to je vaše hodně: rozpis moderní válečné 2, který konec této dráždivé sekvence po úvěrech. Podle našeho názoru je to jedna z lepších kampaní Call of Duty, ale možná ne All-Timer. Až budete s kampaní, je čas obrátit pozornost na seznam úspěchů a trofejí. S rychlým přiblížením vydání pro více hráčů byste se měli připravovat s nejlepším načtením MW2 MP5 a načítání MW2 M4 pro multiplayer, takže můžete získat dobrý začátek na grindu.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Modern Warfare 2 Post-Credits Scéna a konec kampaně vysvětleno

Modern Warfare 2 Beta Lock Out

Aktivita

Modern Warfare 2 Open Beta obdržela recenze mixu během prvního víkendu.

Call of Duty: Kampaň Modern Warfare 2 škádlí jeden z největších příběhů, ale co to všechno znamená pro budoucnost franšízy? Sestavili jsme vše, co potřebujete vědět.

Varování spoileru: Následující článek popisuje konec kampaně Modern Warfare 2.

Každá kampaň Call of Duty obsahuje alespoň jeden nezapomenutelný soubor. Svět ve válce měl „pád“, zatímco původní moderní válčení se „všechny Grimlied up“.

Jeden z kontroverznějších okamžiků franšízy přišel ve formě „žádného ruského“, který vytvořil vlastní pověst.

Článek pokračuje po reklamě

Kampaň Modern Warfare 2 je plná zvratů a zatáček, ale že Scéna po úvěru má obrovské důsledky.

Článek pokračuje po reklamě

Konec moderní války 2 vysvětlil

Po úspěšném odstranění Zyani a odpálení raket si cena vzpomíná na Kate Laswell o jejich vykořisťování. Opakování konec moderní války (2019) je tentokrát kolem celé pracovní skupiny 141 na straně Price.

Laswell naléhá na cenu, aby se hlouběji kopal do nepřátelských sil, které přepadly konvoj Shadow Company. Zjevilo se, že nový soupeř pracuje v zákulisí, jeden, který Task Force 141 uznává. Ano, Vladimir Makarov je zpět.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Makarov debutoval v Modern Warfare 2 (2009) a Kickstartoval několik událostí, které vedly k začátku druhé světové války. Poté, co se v zániku Zakhaevova zánikově hraje, byl po hraní Price and Soap Hand, Makarov je odhodlán pohřben v moderní válce 3.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 2 „Žádná ruská“ scéna po úvěrech vysvětlila

Jakmile dokončíte kampaň hry, doporučujeme se držet pro sekvenci kreditů hry. Nyní, když je Makarov potvrzen, že existuje v rebootovém vesmíru, Devs neváhají odhalit své monstradity.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Na scéně po úvěrech můžeme pozorovat neznámého útočníka ovládajícího 3D potištěnou pistoli na palubě komerční letadlo. Najednou se jejich telefon rozsvítí a zobrazuje slova „Žádná ruština.„Instrukce zde uvedená je mluvit pouze anglicky – stejně jako tomu bylo ve verzi z roku 2009.

Mohli bychom vidět debut Makarov prostřednictvím budoucí kampaně DLC? Zdá se, že nedávné úniky ukazují takto. Ačkoli budeme muset počkat na oficiální potvrzení.

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte se podívat na Dexerto’s Review-In-Progress of Modern Warfare 2 a nejnovější průvodce, kteří porazili konkurenci.