Modern Warfare 2 Hardcore Mode: Datum vydání, srovnání úrovně 1, více – Charlie Intel, Jak hrát hardcore v moderní válce 2 | Vysvětleno úrovně 1 – dot eSports

Jak hrát hardcore v moderní válce 2

To, co odděluje úroveň 1 od obvyklých režimů tvrdých, je hlavně nedostatek dalších informací. V této verzi hardcore nejsou žádné značky hitů a budete muset pozorně poslouchat, abyste zjistili, zda jste dostali zabití. Při hraní se také nevyskytují výzvy, takže nezapomeňte sledovat Camos, které musíte udělat, zejména pro Longshots.

Modern Warfare 2 Hardcore režim: Datum vydání, srovnání úrovně 1, další

Modern Warfare 2 Operátoři, kteří se zakrývají v hardcore režimu

Hráči Call of Duty milují Hardcore režim pro svůj rychlý čas zabíjet a je nastaven na moderní válku 2 velmi brzy. Zde je, když Hardcore přichází na moderní Warfare 2 a klíčové rozdíly z režimu úrovně 1.

Modern Warfare 2 může být měsíce do svého životního cyklu, ale camo grind je stále pro mnoho jeho hráčů. S více než 50 zbraněmi, spoustou příloh a čtyřmi mistrovskými Camos, které vydělaly, se hráči stále hledají, aby se všechny zbraně co nejrychleji chrastily.

Článek pokračuje po reklamě

Tradičně, jedním z nejrychlejších způsobů, jak dokončit grind zbraně. Naštěstí, po chybějícím spuštění hry, je nastavena na návrat a nahradí kontroverzní režim úrovně 1.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co víme o režimu oblíbeného fanouška v moderním válce 2.

  • Kdy dorazí režim hardcore do moderní války 2?
  • Rozdíly v oblasti hardcore a úrovně 1 v moderní válce 2
  • Jak hrát hardcore režim v moderní válce 2

Kdy dorazí režim hardcore do moderní války 2?

Hardcore režim se má přidat do moderní války 2 s aktualizací sezóny 2 15. února 2023. Infinity Ward posunul hlavní aktualizaci zpět o dva týdny, aby se zaměřil na vylepšení hry, a jako jeden z přírůstků markýzy byl vyhlášen hardcore playlist.

Článek pokračuje po reklamě

Režim podobný Hardcore, s názvem Tier 1, dorazil zpět do sezóny 1, ale Devs se rozhodl jej odstranit ve prospěch klasického režimu hardcore poté, co nedokázal zapůsobit na hráče.

Rozdíly v oblasti hardcore a úrovně 1 v moderní válce 2

Zatímco Hardcore obvykle přišel s omezeným hud viditelným na obrazovkách hráčů, Úroveň 1 se rozhodla úplně odstranit HUD Chcete-li to udržet více v souladu s režimem realismu z kampaně MW2019 a MW2 pro jednoho hráče.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

To znamenalo, že klíčové funkce, jako jsou hitmarkers a The Kill Feed, byly také svléknuty a hráčům nenaznačovaly žádný náznak, že přistáli své výstřely nebo vyloučili nepřítele před nimi padající na podlahu.

Článek pokračuje po reklamě

Zdá se také, že úroveň 1 založila hráče s o něco více zdraví než tradiční hardcore, ale udělaly heatedshots okamžité jednorázové zabití.

Tier 1 byla původně účtována jako náhrada za hardcore v moderní válce 2, ale tyto jemné změny jasně nebyly tak dobře přijato, jak se poprvé doufalo. Naštěstí se Hardcore vrací v sezóně 2 a režim úrovně 1 bude zcela odstraněn ze hry.

Článek pokračuje po reklamě

Jak hrát hardcore režim v moderní válce 2 sezóna 2

Když do sezóny 2 dorazí Hardcore režim, budete si jej moci vybrat V části „Multiplayer“ sekce Modern Warfare 2 Menus.

Článek pokračuje po reklamě

Infinity Ward ještě musí potvrdit, které herní režimy budou zahrnuty do seznamu skladeb Hardcore, ale očekávali bychom, že jsou k dispozici obvyklí podezřelí, jako je Team Deathmatch, Domination a Search and Destroy.

Další informace, nezapomeňte se podívat na některé z našich dalších průvodců moderních válečných 2:

Jak hrát hardcore v moderní válce 2

Nejnovější splátka ikonického Volání povinnosti Série dorazila přes Modern Warfare 2 v říjnu. .

Infinity Ward představil několik nových herních režimů na standardní šest-VS-šest jádrových seznamech v oblasti vězňů a knockout, aby udržel seznam skladeb svěží a zábavný. Hráči mohou také hrát většinu tradičních herních režimů synonymum Treska, jako Team Deathmatch, Hardpoint, Domination a další.

Navzdory tomu vývojáři neobsahovali jeden z nejoblíbenějších režimů série při spuštění: Hardcore. Nejenže nebylo Hardcore zahrnuto při startu, ale už se to ani nebude nazývat Hardcore: Přijala se název úrovně 1.

Jak hrát hardcore (úroveň 1) v Modern Warfare 2

Ačkoli Hardcore nebyl při spuštění k dispozici, takže mnoho fanoušků herního režimu bylo zklamáno, do hry byl přidán v rámci aktualizace sezóny One v listopadu. 16.

Můžete hrát Hardcore Mode, nyní pojmenovaný Tier 1, jeho výběrem ze seznamu dostupných možností multiplayeru z Treska Nabídka HQ. Lze jej najít jako volitelný režim vedle položek, jako je soukromý zápas a invaze.

V čem je režim úrovně 1 Modern Warfare 2?

Režim úrovně 1 je replika hardcore režimů Volání povinnosti Hry minulosti. Většina prvků HUD, jako je mini-mapa, kompas, počet munice a crosshair. .

V režimu úrovně 1 je také zapnutý Friendly Fire, což znamená, že můžete poškodit své spoluhráče, takže dvakrát přemýšlejte, než hodte granát do probíhajícího hasičského zálivu.

Hardcore režim byl poprvé představen v originálu Moderní válčení V roce 2007. Treska přihlášky od té doby a je hlavní zkušeností pro sektu Treska Hráči po celém světě, kteří to dávají přednost běžným režimům pro více hráčů.

Hardcore přichází

Na leden. 22, Activision oznámila, že se režim hardcore vrací. Později společnost objasnila, že Hardcore nahradí úroveň 1 ve hře v rámci sezóny dvě aktualizace na únor. 15. Hardcore režim je oficiálně zpět.

Spisovatel štábu Valorant, také pokrývající CS: GO, FPS hry, další tituly a širší eSports Industry. Sledování a psaní esportů od roku 2014. Dříve psal pro Dexerto, Upsomer, Splyce a nějak myspace. Jack všech her, Master of None.

Co je úroveň 1 v COD MW2? – odpověděl

Úroveň 1

Režimy úrovně 1 jsou zbrusu nový termín v Call of Duty: Modern Warfare 2 a je pravděpodobné, že většina hráčů nemá ponětí, co to vlastně je. Je to proto, že se jedná o rebranded verzi klasického režimu, který camo grinders zbožňoval rok co rok, kdy jsou součástí procesu snadné zabíjení.

. Budete muset přejít dolů do sekce pro více hráčů, kde jsou uvedeny režimy, jako je invaze, pozemní válka a soukromý zápas. V této příručce projdeme přesně to, co seznamu skladeb úrovně 1 znamená, jakmile vstoupíte do režimu.

Cod Modern Warfare 2 – Co je úroveň 1?

Ačkoliv režim má v MW2 nové jméno, všichni jsme to viděli dříve. Hardcore režimy z předchozích her Call of Duty nebo holé kosti jsou téměř stejné. Nesdílejí všechny stejné modifikátory, ale myšlenka zůstává stejná. .

To, co odděluje úroveň 1 od obvyklých režimů tvrdých, je hlavně nedostatek dalších informací. V této verzi hardcore nejsou žádné značky hitů a budete muset pozorně poslouchat, abyste zjistili, zda jste dostali zabití. Při hraní se také nevyskytují výzvy, takže nezapomeňte sledovat Camos, které musíte udělat, zejména pro Longshots.

Další zvláštní rozdíl je umístění seznamu skladeb. V předchozích hrách byla Hardcore jednoduchý přepínač z jádra, který také obsahoval všechny stejné režimy. Stejná myšlenka existuje, ale je mnohem skrytější než v minulosti. Bez ohledu na to, nyní přesně víte, co Tier 1 v moderní válce 2 znamená.

A to je vše. Pro více informací o nadcházejícím titulu Call of Duty přejděte na naši oddanou sekci Modern Warfare 2 plnou průvodců, novinek, aktualizací a dalších.

o autorovi

Daniel Wenerowicz

Dan psal herní průvodce, zprávy a funkce tři roky po promoci s BA písemně . Najdete ho, jak se vztahuje.