Modern Warfare 2 Nejlepší bitevní pušky a načítání 2023., Nejlepší útočné pušky v Modern Warfare 2: Každá sezóna 5 Reloaded Assault Rifle Attured – Charlie Intel

Nejlepší útočné pušky v Modern Warfare 2: Každá sezóna 5 Reloaded Assault Rifle Secket

Call of Duty Modern Warfare 2 je konečně venku a hráči orazují přes mapy pro více hráčů, aby vyrovnali své zbraně. Když už mluvíme o zbraních, Call of Duty MW2 představil zbrusu novou kategorii zbraní známou jako „Battle Rifles“. Takže pro dnešek budeme věnovat pozornost specifikám a zjistíme, co Nejlepší bitevní pušky v moderní válce 2 jsou.

Modern Warfare 2 Nejlepší bitevní pušky a načítání [2023]

Tady je vše, co byste měli vědět, než vyzkoušíte nové bitevní pušky v Call of Duty MW2.

Sulaymaan Ahmad 5. srpna 2022 Poslední aktualizace: 5. srpna 2023

Call of Duty Modern Warfare 2 je konečně venku a hráči orazují přes mapy pro více hráčů, aby vyrovnali své zbraně. Když už mluvíme o zbraních, Call of Duty MW2 představil zbrusu novou kategorii zbraní známou jako „Battle Rifles“. Takže pro dnešek budeme věnovat pozornost specifikám a zjistíme, co Nejlepší bitevní pušky v moderní válce 2 jsou.

 • Kategorie bitevních pušek obsahuje čtyři zbraně v Call of Duty Modern Warfare 2.
 • Call of Duty Modern Warfare 2 představuje Taq-V, SO-14, Lachmann-762 a FTAC Recon jako bitevní pušky.
 • Tyto bitevní pušky jsou schopny způsobit vážné poškození, ale je obtížné je ovládat kvůli jejich vysokému ránu.
 • FTAC Recon a Lachmann-762 jsou považovány za dvě z nejlepších bitevních pušek v MW2.

Pokud si myslíte, že jste slušným střelcem ve Volaci MW2 MW2 pro více hráčů, pokračujte ve čtení a dozvíte se o nejlepších bitevních puškách. Všechny čtyři bitevní pušky byly hodnoceny níže od nejhorších k nejlepším. Pro vaše pohodlí je zde shrnutí nejlepších načítání bitevních pušek, které můžete použít:

Nejlepší bitevní pušky Přílohy
Taq-v – Člání: Nilsound 90
– UnderBarrel: FTAC Ripper 56
– Laser: FSS ole-V laser
– Optic: Cronen Mini Pro
– Stock: TV Xline Pro
SO-14 – Člání: Husher-65 Silencer
– UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
-Laser: FSS ole-V laser
– Optic: VLK 4.0 Optic
– Časopis: 25-rouna Mag
Lachmann-762 – Člání: Kastovia DX90
– Laser: FSS ole-V laser
– Optic: VLK 4.0 Optic / Slimline Pro
– Barrel: Romeo ft. 16 ″ barel
– Akcie: LM-S Factory G79 Stock
FTAC Recon – Člání: Shred CP90
– Laser: FSS ole-V laser
– UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
– Časopis: 15-kulatý mag
– Stock: Demo Fade Pro Stick

Taq-v

Taq-V bitevní puška MW2

Naše první začlenění do našeho seznamu nejlepších bitevních pušek v Call of Duty Modern Warfare 2 je Taq-v. I když je zbraň docela podobná ostatním, podle našeho názoru stále padá na 4. místo. Hlavně kvůli skutečnosti, že TAQ-V má nejvyšší TTK ve srovnání se všemi ostatními bitevními puškami v MW2. Kromě toho je její protějšková útočná puška, Taq-56, mnohem lepší volbou pro hry pro více hráčů.

Ve srovnání s ostatními puškami se odemknutí TAQ-V potenciálně trvá trochu déle. Chcete-li získat přístup ke zbrani, musíte nejprve použít útočnou pušku TAQ-56 a upgradovat ji na Úroveň 11. Taq-V je dodáván s a 20-kulatý časopis a 60-kola v rezervě.

Pokud jde o statistiky, základní zbraň TAQ-V má nejlepší přesnost a kontrolu zpětného rázu v bitevních puškách. Ale to, co to poráží, je jeho vysoké TTK a nízké poškození. Přestože se správnými přílohy, můžete obdržet Taq-V na životaschopnou zbraň.

V zásadě Taq-V funguje spíše jako AR než bitevní puška. Mnoho hráčů se proto rozhodne jít s nejlepšími útočnými puškami namísto Taq-V v Call of Duty Modern Warfare 2. Při pohledu na pozitivy budete mít dobrou mobilitu s Taq-V a zpětný ráz je také zvládnutelný.

Nejlepší přílohy pro Taq-V v MW2

Tady jsou všechny Nejlepší přílohy pro Taq-V V Call of Duty Modern Warfare 2.

Vzhledem k tomu, že Taq-V lze použít jako útočná puška, existuje mnoho kombinací, které můžete provést s jeho přílohou. Podle našeho názoru je výše uvedené nastavení zdaleka nejvíce vyváženou sestavou pro Taq-V v MW2. Pokud však chcete, můžete provést několik úprav.

Nejprve můžete zásoby vyhodit a jít na a 30-kulatý mag. Navíc Železný pohled na taq-v je docela elegantní. Proto se můžete také pustit z optiky, zejména pokud plánujete používat zbraň v CQC nebo v polovině doletu. Naopak, pokud na vás záleží, pak byste mohli zkusit připojit větší hlaveň k Taq-V.

SO-14

Battle Rifle MW2 SO-14

Pokračujeme v našem seznamu nejlepších bitevních pušek MW2, máme SO-14. Ze všech bitevních pušek má SO-14 nejvyšší rychlost požáru, což znamená, že můžete kompenzovat svůj špatný cíl. Přichází však se spoustou zpětných rázů a je považován za jednu z nejtěžších bitevních pušek. S tím bylo řečeno, pojďme se hlouběji do svých detailů a rozbijte ty nejlepší připoutání, které můžete použít na SO-14 v moderní válce 2.

Již jsme zmínili, že SO-14 má jednu z nejvyšších RPM mezi bitevními puškami. Abych byl přesný, SO-14 může střílet 720 kol za minutu proto mu dává Nejlepší ttk Ve srovnání s ostatními zbraněmi ve stejné kategorii. I když odemknutí SO-14 v MW2 je trochu složité. Budete si muset hrát s Puška EBR-14 Marksman a aby to bylo dosaženo Úroveň 12 Odemknout SO-14.

Vzhledem k tomu, jak rychle zbraň vystřelí, je rozumné navrhnout, abyste mohli vládnout lobby, pokud je váš cíl bezvadný. Na druhé straně může být SO-14 pro začátečníky velmi náročný. Pro takové hráče je nejlepší experimentovat s používáním zbraně v přesných prasklých sprejích na rozdíl od slepě na jejich nepřítele.

Základní verze SO-14 má a 20-kulatý mag s 60 kulkami v rezervě. Vzhledem k rychlé míře zbraní zbraně můžete mít bezpečnou oblast pro chybějící některé záběry, pokud k němu připojíte větší časopis.

Nejlepší přílohy pro SO-14 v MW2

Nyní, když jsme prošli silnými stránkami a nevýhodou vysokorychlostní bitevní pušky Nejlepší přílohy pro SO-14 V Call of Duty Modern Warfare 2.

Tady to máte, naše převzetí nejlepších příloh, které můžete získat pro SO-14. Vzhledem k tomu, že zbraň má vysokou rychlost střelby, kola poměrně rychle využijete. Proto je nejlepší mít větší mag. Hra také poskytuje možnost pro 50-kulatý bubnový mag, ale zhoršuje vaši mobilitu a reklamy.

Kromě toho byste mohli provést několik změn podle vašich představ o naší stavbě SO-14. Například byste mohli vypnout podřízenou 22 ″ Boremaster Barrel zvýšit rychlost střely zbraně. Zatímco, pokud plánujete používat SO-14 v blízkosti střední třídy, můžete také odstranit VLK 4.0 optic a použijte Slimline Pro Optický pohled. Můžete také použít Takže R55 adaptér Chcete -li dále zvýšit pohyb se zbraní.

Lachmann-762

Lachmann 762 Battle Rifle Modern Warfare 2

Podle našeho názoru byly Lachmann-762 a SO-14, pokud jde o výkonnost. Bylo těžké oba zařadit z nich, ale po nějakém zamyšlení do toho Lachmann-762 jen porazil SO-14, když došlo ke statistice. S tím bylo řečeno, dozvíme se trochu více o Lachmann-762 a jeho nejlepších připoutáních v moderní válce 2.

Lachmann-762 bude pravděpodobně jednou z prvních bitevních pušek, se kterou se setkáte v Call of Duty Mw2. Můžete jej odemknout dosažením Úroveň 16 ve vojenských řadách, což je docela snadné, pokud hrajete hru pravidelně.

Abych byl upřímný, základní zbraň Lachmann-762 byla noční můrou. Minoil je šílený a chybějící záběry během zápasů je neodpustitelné. Se správnými přílohy se však Lachmann-762 změní z jedné z nejtěžších zbraní na jednu z nejlepších bitevních pušek v moderním válce 2 2. Základní zbraň platí 20 kol v časopise a 60 kolech v rezervě.

Počet střel je docela dobrý; Proto můžete ignorovat přílohu časopisu, pokud jde o Lachmann-762. Vzhledem k jeho rychlosti ohně a zpětného rázu je nejlepší používat zbraň s malými mezerami při střelbě. Udržujte bezpečnou vzdálenost od svého nepřítele a pořizujte 3-4 výstřely v rychlém sledu, pak nechte zbraň uvolnit, abyste mohli ovládat její zpětný ráz.

Nejlepší přílohy pro Lachmann-786 v MW2

Nyní, když jsme pokryli stručný přehled zbraně, jsou zde Nejlepší přílohy pro Lachmann-786 V Call of Duty Modern Warfare 2.

 • Čenich: Kastovia DX90
 • Laser: Fss ole-V laser
 • Optický: VLK 4.0 Optic / Slimline Pro
 • Hlaveň: Romeo ft. 16 ″ barel
 • Skladem: LM-S Factory G79 Stock

Koneckonců, preference připoutání je věcí osobního vkusu. Snažili jsme se však, abychom vám poskytli nejlepší přílohy, které můžete získat pro Lachmann-786 v Call of Duty Modern Warfare 2. Přesto bychom chtěli poukázat na některé možné změny, na které můžete jít v závislosti na vašem stylu Play Style.

Lachmann-786 již přichází s 20 kulkou; Pokud se vám to však zdá méně, můžete také připojit 30-kulatý mag Odstraněním hlavně nebo zásob. Kromě toho, pokud se zdá, že zpětný ráz stále příliš zvládne, můžete odstranit hlaveň a použít FTAC Ripper 56 UnderBarrel Pro Lachmann-786 v MW2.

FTAC Recon

FTAC Recon Battle Rifle Modern Warfare 2

The FTAC Recon je zdaleka Nejlepší bitevní puška v MW2 V kategorii nové zbraně. Pokud vážně uvažujete o spuštění těchto zbraní ve svém načítání, pak by měla být FTAC Recon vaší prioritou, protože je to nejlepší volba. Pojďme se ponořit do více podrobností, když mluvíme o FTAC Recon v Modern Warfare 2.

FTAC Recon patří do rodiny M4, a proto se automaticky stává jednou z nejlepších zbraní mezi ostatními bitevními puškami. Upgradem můžete snadno odemknout FTAC Recon v Call of Duty Modern Warfare 2 M4 dokud nedosáhne Úroveň 13.

Vzpomínka je samozřejmě velmi těžko ovládatelná, jako tomu bylo v případě každé jiné bitevní pušky. Přesto FTAC Recon přichází s a 120 ms ttk V Call of Duty Mw2. Základní zbraň může držet pouze 10 kol v časopise. Proto musíte při používání FTAC Recon započítat vaše záběry. Pokud jste náchylní k chybějícím kulkám, pak by se věci mohly na bojišti ošklivé.

Takže pokud jste někdo, kdo je vyleštěn svými dovednostmi v MW2 a má také přesnost přesnost, pak byste se mohli snadno hodit s rekonstrukcí FTAC.

Nejlepší přílohy pro FTAC Recon v MW2

Než skočíte do hry, zde je rychlý pohled na Nejlepší přílohy pro FTAC Recon v moderní válce 2.

Toto jsou nejlepší přílohy pro FTAC Recon v režimu multiplayeru MW2 MW2. Jednou, Warzone 2.0 je venku, načtení se drasticky změní, protože Gameplan tohoto režimu je úplně jiný. S tím řekl, že byste také mohli provést některé změny v našem nastavení FTAC Recon.

Za prvé, pokud si myslíte, že dokážete spravovat zpětný ráz dostatečně dobře, pak byste se mohli pustit z podřízeného a rozhodnout se pro Optický Chcete -li vám dát tento další rozsah. Jakákoli optika střední třídy by měla být dostatečně dobrá pro rekonstrukci FTAC. Kromě toho byste také mohli jít na Prodloužený barel Pro lepší poškození a dosah.

souhrn

Katalog Battle Rifle Weapons prozatím je v MW2 docela krátký. Funkce pouze 4 zbraně, což jsou; Taq-V, SO-14, Lachmann-786, a FTAC Recon. Bitevní pušky lze považovat za typ zbraně těžší než ARS, ale lehčí než pušky Marksman. Mají pomalejší rychlost požáru s vysokým poškozením.

Tyto pušky jsou však jedním z nejtěžších typů zbraní v moderním válce 2 kvůli jejich zpětnému rázu. Zbraně, které jsme zmínili výše, tedy mohou být pro nováčky v COD MW2 docela dráždivé.

S tím dosáhneme posledních kousků našeho článku, kde pro vás rychle zabalíme celý průvodce. Dnes na Exputeru jste se dozvěděli o Nejlepší bitevní pušky v MW2. Nejen to jsme tyto pušky zakryli v jemných detailech a také jsme pokryli nejlepší možné připoutání pro každou z nich, abyste je mohli vyzkoušet v Call of Duty Modern Warfare 2.

Po celoročním čekání, Call of Duty Modern Warfare 2 je konečně venku. Hra je tu, aby zůstala další 2 roky. Proto je nezbytné, abyste dostali dobrou přilnavost k herní mechanice tak rychle, jak jen můžete. Získání znalostí o nejlepších LMG, SMG, brokovcích a odstřelovačch vám pomůže vytvořit nejlepší načítání v Call of Duty Modern Warfare 2. Spojte své načítání s nejlepším vybavením a výhodami a začnete dělat nějaké vážné podnikání v lobby pro více hráčů.

Doufáme, že náš rozsáhlý průvodce vám měl nesmírnou pomoc. Držte se exponát získat další znalosti o Call of Duty Modern Warfare 2.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Nejlepší útočné pušky v Modern Warfare 2: Každá sezóna 5 Reloaded Assault Rifle Secket

Nejlepší útočné pušky v Call of Duty Modern Warfare 2

Aktivita

Modern Warfare 2 se může pochlubit celou řadou impozantních útočných pušek, takže úkol je vybrat jeden docela náročný. Abychom zjednodušili váš rozhodovací proces, zorganizovali jsme každou útočnou pušku do seznamu a rozpadli nejlepší AR, které můžete použít v sezóně 5 Reloaded.

Útokové pušky trvale udržovaly svůj status jako preferovanou možností mezi nadšenci Call of Duty a předváděly jejich všestrannost a konkurenceschopnost na různých vzdálenostech.

Příchod Modern Warfare 2 Season 5 Reloaded se uvedl do řady nového obsahu, doplněný zavedením nových zbraní, jako je Lachmann Shroud a 9mm démona, a několik buffů a Nerfů, kteří přenesli novou dynamiku do hraní zážitku.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete najít nejlepší útočnou pušku v Modern Warfare 2, pak už nehledejte. Umístili jsme každý moderní Warfare 2 AR do hodnoceného seznamu a v sezóně 5 jsme odpočítali, vysvětlili jejich silné a slabé stránky.

Nejlepší moderní Warfare 2 Assault Rifles Seznam

Duch v kampani MW2

Modern Warfare 2 má na výběr 14 útočných pušek.

Než odpočítáme všechny nejlepší útočné pušky Modern Warfare 2, zařadili jsme všech dvanáct zbraní od Best do nejhorších.

 1. TAQ-56
 2. Chimera
 3. M4
 4. Kastov-74U
 5. Kastov 762
 6. Fr Avancer
 7. Tempus Razorback
 8. Iso Hemlock
 9. M13C
 10. M13B
 11. STB 556
 12. Lachmann 556
 13. Kastov 545
 14. M16

Nejlepší moderní válečné 2 útočné pušky

5. Kastov 762

Kastov 762 Assault Rifle in Modern Warfare 2

Kastov 762 je jednou z nejvšestrannějších zbraní MW2.

Kastov 762 je všestranná zvíře útočné pušky v Modern Warfare 2, což způsobuje vysoké poškození rychlou rychlostí kulky.

Článek pokračuje po reklamě

Dokonce i bez připoutání se Kastov 762 cítí fantasticky a zlepšuje se to jen poté, co vybavíte hlaveň nebo čenich. Zatímco Kastov-74U to jen vyhrazuje, je téměř nemožné pokazit s AK-47 MW2, klasickou zbraní Call of Duty.

Článek pokračuje po reklamě

4. Kastov-74U

Kastov-74u v moderní válce 2

Kastov-74u je ideálním hybridem útočné pušky a SMG.

Kastov-74U’s Modern Warfare 2 nadále bere komunitu bouří, která je dlouhá jednou z nejsilnějších zbraní ve hře.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Kastov-74U je velmi útočný puška z blízkého dosahu, která se chová spíše jako těžká SMG než tradiční AR, která se může pochlubit monstrózně rychlým ttk. I když byste to měli používat spíše jako SMG, může to stále skartovat nepřátele z dosahu se správnými přílohy.

Článek pokračuje po reklamě

3. M4

M4 Assault Rifle in Modern Warfare 2

M4 je klasika Call of Duty.

Zatímco klasický M4 nevyčnívá v žádné konkrétní kategorii, jeho všestranné a všestranné vlastnosti ji zvyšují do popředí mezi moderními útočnými puškami 2.

První útočná puška, kterou odemkneš, vás M4 bude moci vzít až do pozdějších úrovní a nikdy se nebudete cítit v nevýhodě. M4 má v podstatě vše, co chcete od útočné pušky, takže pokud hledáte AR, který bude brousit a odemknout zlato, pak M4 přichází na vrchol našeho seznamu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

2. Chimera

Chimera v moderní válce 2

Chiméra je fantastická útočná puška z blízkého dosahu.

Chimera dorazila až do první sezóny Modern Warfare 2 a od té doby to byla nejlepší volba v mapách pro více hráčů v těsné řadě.

Chimera, která se může pochlubit rychlou mírou ohně a rychlým časem na zabití. Nemusí to zabíjet tak rychle jako Kastov-74U na blízkém dosahu, ale je to mnohem všestrannější, což mu dává okraj.

1. TAQ-56-Nejlepší útočná puška v moderní válce 2

Taq-56 Assault Rifle in Modern Warfare 2

Taq-56 lze odemknout při hraní moderní války 2.

Scar má významné místo ve franšíze COD a není divu, že jeho moderní verze Warfare 2, Taq-56, stojí jako jedna z nejlepších útočných pušek ve hře. Díky svému pozoruhodnému rozsahu poškození, minimálním zpětným rázem a přesným pohledem na železo se tato zbraň objevuje jako přemožená síla na téměř jakékoli mapě MW2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jeho popularita se také převrátila do hodnocené hry, přičemž Taq-56 se stal Go-to AR mezi nejlepšími hráči. Libra za libru, jizva je jednou z nejsilnějších zbraní v sezóně 5 Reloaded.

Pokud hledáte další průvodce, které vám pomohou při moderním broušení Warfare 2, nezapomeňte se podívat na některé z našich dalších obsahů: