Modern Warfare 3 Zombies Mode: Trailer, Story, Gameplay, More – Charlie Intel, Modern Warfare 3 Zombies | Odhalení, uvolnění, hraní a mapa | Brzká hra

Modern Warfare 3 Zombies | Odhalit, uvolnit, hraní a mapa

Jak vojenská policie dorazí v reakci na bezpečnostní upozornění, dochází k hasičce. Zakhaev hodí před ústupem jednu lahvičku na své útočníky, to spustí uvolnění fialové mlhy, udusí policejní síly a rychle je přeměňuje na zombie. Namísto projevení strachu se Zakhaev může pochlubit spokojeným úsměvem a uvědomí si sílu zbraně.

Modern Warfare 3 Zombies Mode: přívěs, příběh, hraní, více

Znaky a prvky zombie MW3

Aktivita

Call of Duty potvrdil, že Modern Warfare 3 přinese zpět populární zombie režim, který se v průběhu let stal oblíbeným fanouškem. Zde je vše, co potřebujete vědět o moderní válce 3 zombie.

Modern Warfare 3 dorazí v listopadu 2023 a hráči se touží dozvědět se více o další prémiové splátce franšízy. Až dosud SHG odhalil mnoho podrobností, jako je potvrzený návrat všech 16 MW2 map z roku 2009, stejně jako mnoho fanoušků oblíbených funkcí, jako je zrušení snímků.

Článek pokračuje po reklamě

MW3 také poprvé označí, že dvě hry Call of Duty ze stejné série budou vydány zády k sobě, což hráčům umožní pokračovat v událostech MW2 a představit zbrusu novou kampaň spolu s novým zombie režimem, aby se dále rozšířilo příběh.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o moderní válce 3 zombie.

 • Je tam zombie v moderní válce 3?
 • Modern Warfare 3 Zombies Developers
 • Modern Warfare 3 Zombies Gameplay
 • Modern Warfare 3 Zombies Story
 • Modern Warfare 3 Cinematic Trailer

Je tam zombie v moderní válce 3?

Ano, Moderní válka 3 představí zombie, Označení poprvé se objevuje populární režim v sérii Modern Warfare.

The Úplné odhalení režimu zombie se bude konat během příště Call of Duty událost na 5. října, Spolu s multiplayerem MW3 a další kapitolou Warzone.

Článek pokračuje po reklamě

MW3 Zakhaev drží lahvičku s Aetherium

Modern Warfare 3 sjednotí vesmír Black Ops Zombies do moderní válečné série.

Hra se soustředí kolem Aeteria, látky, která se nyní soustředí na lahvičky, které vedlo SSO Laswell k sestavení pohotovostního plánu s názvem „Operace Deadbolt„CIA vymyslel v reakci na incidenty vypuknutí studené války, spolu s velitelem pozemního SSO Selma Greene.

Článek pokračuje po reklamě

Tým, který zahrnuje mýdlo MW a Black Ops ‘Ravenov, dorazí do zóny vyloučení několik týdnů po událostech zobrazených v přívěsu. Hráči se spojují s nadnárodními operátory, aby bojovali proti hrozbě v zóně vyloučení.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 3 Cinematic Trailer

Call of Duty odhalil filmový přívěs pro Modern Warfare 3 Zombies, který hráčům poskytuje první pohled na režim a přístup k příběhu hry a jeho fúzi s Black Ops Zombies Universe.

Článek pokračuje po reklamě

V filmovém přívěsu jsou hráči svědky znovuobjevení Viktora Zakhaeva, notoricky známého ultranacionalistického prodejce zbraní a antagonisty pracovní skupiny 141. Spolu s jeho týmem, Zakhaev úspěšně najde dvě lahvičky obsahující silnou látku ve vysoce bezpečném kontejneru.

Jak vojenská policie dorazí v reakci na bezpečnostní upozornění, dochází k hasičce. Zakhaev hodí před ústupem jednu lahvičku na své útočníky, to spustí uvolnění fialové mlhy, udusí policejní síly a rychle je přeměňuje na zombie. Namísto projevení strachu se Zakhaev může pochlubit spokojeným úsměvem a uvědomí si sílu zbraně.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

V moderní válce 3 zombie bude Viktor Zakhaev čelit pracovní skupině kapitána Price 141.

Vrtulník pak dorazí do ohniskové oblasti a SSO Kate Laswell a seržant Johnny „Soap“ Mactavish Brief Nevidící operátor o operaci Deadbolt. Kromě toho jsou součástí týmu Black Ops Sergei Ravenov a SSO Greene. Mají Intel, který naznačuje, že Zakhaev plánoval něco před několika měsíci, ale podrobnosti nejsou známy.

Celkově vzato, to je vše, co doposud víme o režimu zombie. Jakmile budou oznámeny nové informace, ujistíme se, že tuto část aktualizujeme.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o Modern Warfare 3 se nezapomeňte podívat na naše další průvodce:

Modern Warfare 3 Zombies | Odhalit, uvolnit, hraní a mapa

Ano, Modern Warfare 3 získává zombie. Ve skutečnosti to získává velmi dobrou verzi zombie (pokud se vám líbilo vypuknutí od BOCW). Níže najdete vše, co je veřejně vydáno nebo se v současné době říká o zombie MW3.

MW3 Zombies

„Zombie v moderním válečném vesmíru? Nikdy!„Už můžeme slyšet naysayers, ale ano, zombie přicházejí do Modern Warfare 3, dnešního prostředí. To není ani tak divoké, jak si myslíte. Vesmír Black Ops byl ve skutečnosti připojen k restartovanému modernímu válečnému vesmíru přes Warzone a události, ke kterým došlo ve Verdansku v roce 1984. Ale to je jiný příběh a upřímně řečeno, byl to absolutní kludge od spisovatelů tresky. Vše, co potřebujete vědět, je: dojde k zombie MW3.

V tomto článku, Shromáždili jsme všechny oficiálně vydané informace o zombie MW3 a také o všem, co jsme slyšeli od úniků. Máme překvapivé množství informací a myslíme si, že režim zombie v moderní válce 3 zní slibně. Activision tomu nazývá „největší nabídkou největšího zombie“.

MW3 Zombies Datum vydání: spuštění nebo sezóna 1?

Moderní válečné 3 zombie se zpočátku očekávalo spuštěnou s novou mapou Warzone, která nebude vydána až do sezóny 1 MW3. Activision však nyní potvrdila a Datum vydání 10. listopadu 2023, pro moderní válčení 3 zombie. Jinými slovy, při spuštění.

81 I5Z Se5li L AC SL1500

Modern Warfare III – PS5

Modern Warfare III – PS5

MW3 Zombies Gameplay

Neviděli jsme žádnou hratelnost pro zombie, ale dali oficiální popis, díky kterému zní mix mezi ohniskem a DMZ:

Poprvé se spojte s dalšími jednotkami, abyste přežili a bojovali s masivními hordami nemrtvých v největší mapě Zombies Call of Duty. Modern Warfare® Zombies (MWZ) vypráví zúčastněný a neobvyklý příběh o tmavém éteru Zombies v moderním válečném vesmíru. Očekávejte, že budete provádět mise napříč různými regiony, které eskalují v obtížích, s funkcemi Core Zombies a kavalárií tajemství. Připraveno pro zkušenosti s přežitím na přežití v otevřeném světě versus nepřítele (PVE) proti některým z největších nepřátel v historii Call of Duty.

V praxi, Myslíme si, že to znamená, že zombie se budou konat na mapě Battle Royale, s osmi týmy tří cílů a poté bojuje o jedinou, sdílenou extrakci. Ale také to víme Spolu s zombie budeme čelit lidským nepřátelům, Skupina PMC s názvem „Terminus výsledky“. Což pro nás alespoň zní jako velmi zábavný vývoj režimu. Někteří fanoušci si však budou pochopitelně toužit po klasickém kulatém stylu zombie.

Přestože ještě nemáme hraní, máme alespoň toto skvělé filmové, abychom nás udrželi:

Myslet si, že MW gang se brzy spojí s protagonisty Black Ops, jaký čas na to, aby byl naživu.

MW3 Zombies Lore

Modern Warfare 3 Zombies bude pokračováním příběhu Dark Aether, které založil studenou válku Black Ops, přičemž posádka BOCW se spojila s Task Force 141. Je to hloupé, je to spletité, ale tady je drsná časová osa (výstraha spoileru, samozřejmě):

 • Viktor Zakhaev, ruský prodejce zbraní a ultranacionalista, také syn Imran Zakhaev (hlavní darebák COD 4) chce spáchat teroristické činy, aby si navzájem postupovali do války do války do války.
 • K tomu zachytí lahvičku Elementu 115 z nezveřejněného místa se skupinou vojáků (věci, které vytváří zombie v tresku).
 • Když uniká s Vial of Element 115, Zakhaev je konfrontován místní policií a následuje střelba.
 • Zakhaev hodí na policii lahvičku 115, aby vytvořil rozptýlení, než se vstoupí do obrněného auta a odejde.
 • Mrtví lidé se okamžitě proměňují v zombie, kde byla hozena lahvička.
 • Pracovní skupina 141 jsou zaslány k řešení ohniska. CIA je však také uvedla do kontaktu s pracovníky Requiem, kteří čelili zombie během studené války (tým BO).
 • TF141 Pokuste se vypořádat s zombie, ale také čelí lidské hrozbě: Terminusové výsledky, soukromá vojenská společnost najatá Zakhaevem jako sval.

A to je vše, co zatím víme o úvodních událostech vypuknutí zombie Modern Warfare 3.

MW3 Zombies Beta

Chceme také zmínit možnost, že zombie získají vlastní beta beta, kterou v současné době tvrdí pouze jeden únik, Ale stále jsme považovali za dost zajímavé, abychom zahrnuli:

Pokud nedostanete symboliku, používá řecké znamení pro „beta“ vedle emoji zombie, což znamená existenci beta zombie MW3 Zombies. Nemyslíme si, že je pravděpodobné, že dostaneme zombie beta stejným způsobem, jak dostaneme multiplayer beta pro MW3, ale něco by k tomu mohlo být.

Co si myslíte o zombie MW3, zní to pro vás zábavně?

Pokud vás režim zombie v pokušení vyhledat MW3, zde je odkaz na nákup na Xboxu, i když doporučujeme získat jej na PS5, pokud máte obě konzole, protože první víkend MW3 beta je exkluzivní PlayStation exkluzivní.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.