Moderní warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání a potvrzené svazky., Modern Warfare 2 Datum vydání Battle Pass, náklady, podrobnosti | Načtení

Modern Warfare 2 Battle Pass Datum vydání, náklady, podrobnosti

Víme také, že sezóna 5 představí některé z nejlepších rapperů na světě, včetně Nicki Minaj, 21 Savage a Snoop Dogg. Doggfather byl také hratelným operátorem v Call of Duty: Vanguard.

Moderní warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání a potvrzené svazky

Moderní warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání a potvrzené svazky

Přemýšlel, kdy Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání je? Máme zde všechny informace, které potřebujete. Hráči již obracejí svou pozornost na další kapitolu nejnovějšího splátku tresky. A protože aktualizace v polovině sezóny poskytla pouze hrst relativně zklamaných funkcí, fanoušci jsou ještě více dychtiví, aby byli zaneprázdněni novým obsahem.

Několik úniků již došlo a hlášená Call of Duty 2023 odhaluje podrobnosti o události, které dorazí spolu s zahájením páté sezóny, fanoušci Hardcore Series již dostali rychle, ale vzrušující pohled na to, co mohou očekávat, včetně údajné spolupráce se dvěma známými Hip-hopové superhvězdy. Pokračujte tedy ve všech dobách regionálního propuštění pro sezónu 5.

Moderní warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání a potvrzení balíčky: Blackcell Battle Pass

Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání

Datum vydání Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 je 2. srpna 2023, což je, když aktuální sezóna končí podle časovače odpočítávání stránky ve hře Battle Pass. Activision a vývojáři hry nyní také potvrdili datum zahájení nadcházející sezóny prostřednictvím příspěvku na oficiálním účtu Call of Duty Twitter.

Sezóna 5 vydá v 17:00 BST a spustí se pro další zóny ve 12:00 EDT a 9:00 PDT.

Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 potvrdila svazky

Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání a potvrzení balíčků: Sezóna 5 plakát

Víme také, že sezóna 5 představí některé z nejlepších rapperů na světě, včetně Nicki Minaj, 21 Savage a Snoop Dogg. Doggfather byl také hratelným operátorem v Call of Duty: Vanguard.

Nedávné oznámení o datu vydání od Activision také odhalilo, že představí operátora založený na antagonistou kampaně Graves v současné splátce tresky při spuštění. Generální ředitel Shadow Company bude zřejmě k dispozici jako odměna v moderní válce 2 a Warzone Season 5 Battle Pass.

Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 Předpovídané datum ukončení

S datem vydání sezóny 5, které bylo nyní potvrzeno, očekáváme, že pátá sezóna skončí 19. září na základě trvání předchozích období. Vzhledem k tomu, že sezóna 4 trvala přesně 48 dní, pak se tento časový rámec více než pravděpodobné přenese do následující sezóny, protože okno pro nové aktualizace zmenšuje hrozící vydání Call of Duty 2023.

Modern Warfare 2 a Warzone Season 5 Nové mapy

Moderní Warfare 2 a Warzone Season 5 Datum vydání a potvrzení balíčků: Puntar Mar Map v sezóně 5

Activision nyní potvrdila, že během sezóny 5 bude pět nových map. Při spuštění přidají čtyři z nich a jeden bude představen během aktualizace v polovině. Níže jsou všechny mapy v sezóně 5:

  • Punta Mar
  • Stávkovat
  • Lounge
  • Kanál
  • DRC-Zóna 1 (v polovině sezóny

Bude moderní válka 2 sezóna 5 poslední sezóna?

V současné době není jasné, zda sezóna 5 bude poslední sezónou pro moderní válku 2. Víme však, že sezóna bude znamenat začátek odpočítávání pro další titul Call of Duty, Modern Warfare 3, který pravděpodobně bude spuštěn směrem k pozdější části roku. Proto se Activision a noví vývojáři pravděpodobně více zaměřují na novou splátku, čímž se ve srovnání s předchozími ročními obdobími budou méně prominentní plány na další aktualizace.

To je vše, co dosud víme o datu vydání Modern Warfare 2 Season 5 na základě informací o těžených datech a toho, co Activision odhalila dosud. Jakmile se přiblížíme k předpovězenému okně spuštění, budeme tuto stránku i nadále aktualizovat s nejnovějšími podrobnostmi, takže víte, co můžete očekávat předem. Zatímco však čekáte, doporučujeme si prohlédnout naše průvodce na nejlépe hodnocených hrách, nejlepší načítání Cronen Squall a náš seznam moderních stupňů zbraní Warfare 2, takže mezitím můžete dál dominovat.

Modern Warfare 2 Battle Pass Datum vydání, náklady, podrobnosti

Moderní Warfare 2 Battle Pass Datum vydání: Hráč je vidět

Kdy je Modern Warfare 2 Datum vydání Battle Pass? Jaké jsou náklady na bitevní průsmyk v moderní válce 2? Co víme o bitevním průchodu MW2? To jsou všechny platné otázky, zatímco čekáme na další podrobnosti od Infinity Ward.

Ale zatímco čekáte na další podrobnosti, včetně toho, kolik peněz budete muset přibližovat, najdete nejnovější níže. Patří mezi ně, jakou kosmetiku můžete očekávat, že přidáte do nejlepších moderních zbraní Warfare 2 ve hře, nebo možná zcela nové položky pro nejlepší moderní válečné 2 načítání, které můžete dát dohromady.

Modern Warfare 2 Datum vydání Battle Pass

První Modern Warfare 2 Battle Pass bude k dispozici 16. listopadu 2022, Spolu s vydáním sezóny 1 pro hru. Battle Pass bude žít současně s aktualizací pro sezónu 1.

Datum vydání Battle Pass se bude shodovat s pokračováním k jednomu Warzone 2, s oběma průchody, jak jsme viděli za posledních několik let.

Modern Warfare 2 Battle Pass Cost

The Náklady na bitevní průkaz moderní války 2 nejsou dosud známy. Můžeme však předpokládat, že to bude stejná cena jako Vanguard. Ve Vanguardu stála Battle Pass 1 000 bodů tresky nebo 9 $.99/8 £.50.

Předchozí hry Call of Duty se za tuto cenu zasekly za bitevní průkaz, takže neočekáváme, že se to změní pro moderní Warfare 2. Na vrcholu pravidelného bitevního průsmyku ještě nevíme, zda budou k dispozici balíčky bitevních průchodů, které nabízejí další položky a odemknutí, stejně jako některé přeskočení úrovně. Ty obvykle stojí 2 400 bodů tresky nebo 19 $.99/16 £.49.

Modern Warfare 2 Battle Pass Details

Battle Pass for Modern Warfare 2 bude mít za vás zdarma i prémiové odměny. Kromě této základní struktury však Battle Pass nabídne hráčům více „možností a více agentury než kdykoli předtím“ podle Activision.

Místo lineárního proudu položek nyní bitevní průchod tvoří mapu více sektorů. Hráči odemknou položky pomocí vydělané bitevní tokenové úrovně přeskočí přes mapu s pěti položkami v každém sektoru pro celkem 20. Poté můžete odemknout každý sektor a řadu odměn v něm.

Průvodce blíže k uvolnění režimu bude podrobněji o tom, jak to funguje.

V rámci průsmyku můžeme očekávat, že položky jako tokeny Double XP, tokeny dvojité zbraně XP, emblémy, volací karty, operátoři, kůži operátora, camos, zbraně, plány zbraní, klenby zbraně a další kosmetické předměty, které budou zahrnuty. Ale dokud Activision řádně nepopisuje bitevní průkaz, který nebudeme vědět jistě.

A to pokrývá to, co víme o datu vydání Modern Warfare 2 Battle Pass, jeho náklady a podrobnosti o dostupných odemktelných úrovních. Zatímco čekáte na více hry, podívejte se na našeho průvodce na střelci a jak naladit zbraně v Modern Warfare 2, abyste získali přehled o tom, jak funguje pokročilá funkce.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.