Mohl by Capcom vyvinout remake vypuknutí rezidentního zlého? Keengamer, vypuknutí zlého rezidenta potřebuje remake, říkají fanoušci

Vypuknutí rezidentního zla potřebuje remake, říkají fanoušci

Někteří lidé se domnívají, že se jedná o jasný odkaz na první scénář hratelný Vypuknutí zlého rezidenta. … důstojník a hratelný charakter výše uvedeného scénáře. Na druhé straně někteří lidé to popírají Nákaza Bar . Ale tato nekonzistence mě nutí neustále přemýšlet o možném remake. Změna umístění a změny prvků příběhu jsou v dnešní době několika nejběžnějšími věcmi v remakech. Pokud by jen odkazovali na starší ? Protože by mohli plánovat znovu představit tyto scénáře v budoucnosti Vypuknutí zlého rezidenta .

Mohl by Capcom vyvinout remake vypuknutí rezidentního zlého?

Studujeme šance, že Capcom tajně vyvíjí remake rezidentních her pro vypuknutí zlých her. Mějte na paměti, že žádná z těchto informací není potvrzena Capcom. .

Mohl by Capcom vyvíjet remake vypuknutí rezidentního zlého?

Resident Evil 4 Remake, Fanoušci již teoretizují o tom, která hra se Capcom zaměřuje na uvolnění dalšího. Resident Evil Village byl také komerční úspěch. . Jsem přesvědčen remake Vypuknutí zlého rezidenta . .

Mějte na paměti, že vše, co v tomto článku budete číst, je čistá spekulace. Capcom ještě nic nepotvrdil A neexistují žádné skutečné informace o tom, který remake plánují uvolnit další. Vezměte zde všechny teorie, úniky a stopy zobrazené se zrnkem soli.

Obsah

Která hra Resident Evil vydává další?

Toto je pravděpodobně nejběžnější otázka, kterou si všichni položili po sledování úvěru . Je Resident Evil 5 Získání také remake léčby? Je to velmi pravděpodobné, vzhledem k tomu, že Capcom byl od vydání úspěchu na úspěchu Resident Evil 7, . Ale než se někdy uvidíme a , Je logické, že bychom předtím mohli vidět ještě několik položek.

Ne kód Veronica?

Kód: Veronica je nejlepší možný remake k uvolnění dříve než později, o několik měsíců zpět Resident Evil 4 Remake .

Code Veronica zřejmě nebude v blízké budoucnosti přepracován.

Claire a Chris Redfield, The Protagonists of Resident Evil Code: Veronica - Resident Evil Panebbreak Remake

Zdá se, že Capcom nemá žádné plány na předělání tohoto klasického titulu … alespoň prozatím.

?

Nyní existuje mnoho důvodů věřit, že Capcom alespoň interně diskutoval o myšlence vývoje remake, remasteru, restartu, portu nebo zcela nového příspěvku Vypuknutí zlého rezidenta Spin-off hry na konzoly současných genů. Pokud to nakonec dostaneme nebo ne, je to úplně jiný příběh. .

Remake je jejich nejnovější hry pro více hráčů, které se zaměřují na online zážitek. Ano, Resident Evil Resistance Resident Evil Re: Verse Byly to kritické selhání a zdálo se, že je to nízké úsilí od Capcom, aby získalo snadné peníze prostřednictvím bitevních průchodů a lesklých kůží. .

Mohl by Capcom vyvinout remake vypuknutí rezidentního zlého. Obě hry pro více hráčů zemřely poměrně rychle kvůli nedostatku aktualizací a vyvážení

Obě hry pro více hráčů zemřely poměrně rychle kvůli nedostatku aktualizací a vyvážení.

Resident Evil Resistance a Resident Evil Re: Verse otestovat jejich hráčskou základnu, servery a re -engine pracující s online komponentou. Přemýšlejte o tom. Resident Evil . Není příliš bláznivé uvěřit, že Capcom si myslel, že je to dobrý výstřel, aby tyto dvě hry přinesl jen proto, aby se s těmito prvky otestovali vody na větší projekt. . Také obě hry byly zahrnuty do ostatních . . Zajímavý krok, přinejmenším…

Resident Evil 3 Remake „Outbreak“ Velikonoční vejce

Resident Evil 3 Remake nebylo to, co to všichni očekávali. Obzvláště hry Vypuknutí zlého rezidenta.

Po prvním povinném šéfovi proti Nemesis Jill stoupá hasičský vůz, aby dosáhl druhé strany ulice. . Zde je úplná přeložená zpráva, níže si můžete také prohlédnout klip (kredity Almu Wade na YouTube):

… Expedice, toto je 1-5-3. Jsem uvězněn v severní zahradě se 3 civilisty. Západní strana, kavárna, zadní část kuchyně. Jeden z nás je zraněn a imobilizován, prosím, poraďte se… “

Resident Evil 3 – Reference ohniska

Někteří lidé se domnívají, že se jedná o jasný odkaz na první scénář hratelný Vypuknutí zlého rezidenta. ..D. důstojník a hratelný charakter výše uvedeného scénáře. Nákaza vůbec, protože Kevin je zapojen do podobné situace v původní hře, ale jeho skupina se skrývá uvnitř a Bar Jídelna. . . Pokud by jen odkazovali na starší Resident Evil ? Protože by mohli plánovat znovu představit tyto scénáře v budoucnosti Předělat.

Únik Nvidia

Nákaza . . Na tomto seznamu bylo několik titulů Capcom, ale ty, které vyčnívaly ze zbytku Resident Evil 4 Remake a Vypuknutí zlého rezidenta. První z nich se tehdy ani neohlásil, ale nakonec se to stalo skutečností a my to dnes můžeme vlastně hrát. To se stalo s několika hrami na seznamu. . Není to příliš šílené Vypuknutí zlého rezidenta .

.

K této teorii je více, ale toto je pravděpodobně nejdůležitější důkaz, který jsem byl schopen najít online. Všechno ostatní se cítí jako drsný tlak. Uvidíme a uvidíme Vypuknutí zlého rezidenta Předělat? Pouze čas ukáže. Budeme muset počkat na oficiální oznámení pro případ, že by to bylo skutečné. Ale vidět, jak se věci vyvíjejí po vydání … Nebyl bych překvapen.

Vypuknutí rezidentního zla potřebuje remake, říkají fanoušci

Vypuknutí rezidentního zla potřebuje remake, říkají fanoušci

Resident Evil Remake jsou nyní dané, navzdory bombardování „fanoušků“ , Dává tedy smysl, aby fanoušci požadovali Vypuknutí zlého rezidenta předělat.

Redditor InterstellarashTray11 zveřejnil relativní meme na herním subredditu a řekl, že fanoušci si zaslouží získat aktualizovanou verzi a ne Resident Evil Re: Verse Beta dostali. RER: V a jeho deathmatch divadla, ale to Reo .

I když má online funkce, Reo Na rozdíl od toho má také vyprávění , což je v podstatě re pouliční rváč. je zábava asi dvě hodiny “.

Reo Získá remaster je roztrhaný od konce roku 2022, kdy si fanoušci všimli, že Capcom aktualizoval své webové stránky současně vypadající grafikou ze starých školních her jako Reo, kód rezidentního zlého: Veronica, Vypuknutí souboru č. 2.

Ale zatímco láska k nejasnějším herům je zřejmá, jeden fanoušek, který hrál originál Reo Nákaza . IDK, kdyby to dnes prošlo dobře. I když myslím, že každý, kdo má přístup na internet, můžete alespoň najít lidi, se kterými si můžete hrát “.

. A i když můžete obejít některé z těchto scén – jako je vyzvánění zvonu ve vesnici na začátku hry – hráči se ponechají modlitbu za munici a bylinky.

Právě teď vše, co máme, je přání redditoru Vypuknutí zlého rezidenta se nakonec stane. RE4 .